Téma: Óriáspolip

5/10
nikato 2020 febr. 03. - 13:45:12 5/10
(10/10)
Remekül megcsinálták a polipot, kár, hogy nem "szerepelt" többet!!!
leguan 2012 márc. 29. - 12:12:33
(9/10)
Ez kérem, egy igazi remekmû! Elsõként a zenéjét emelném ki, valami egészen fantasztikus! Másodszor kiváló a
hangulat, és pont ez az, amit a mai idióta tucat-horrorokból hiányolok. Látszik-látszik a pénztelenség, de
amit ki lehetett hozni, azt kihozták a filmbõl! Egyszerûen élmény volt nézni a vízben száguldó polipot, amint
gonosz szemei felbukkantak a vízbõl... Sok-sok mai vacaknak a fenekére üt. Ekkor még nem kellett 10 l vér, és
kifacsart végtag-karnevál egy hangulatos kis szörnyes filmhez. Én ezt az alkotást bizony nagyon szeretem... :))
goodboy 2012 jan. 25. - 05:44:47
(8/10)
Ebben a filmben Henry Fonda és John Houston mit kereset? Jó sokat biztosan. Amúgy ez az egyetlen olyan horrorfilm amiben egy csepp vér sem folyik. Ennek ellenére unalmas egy film. Megnézése szigorúan alkoholos befolyásoltság mellett lehetséges. Úgy talán élvezhetõ. Talán.
blowup 2011 aug. 26. - 13:00:51 Előzmény pfuscher emese
(7/10)
Itt egy direktlink,
http://www.filesonic.com/file/1584834764/%C3%93ri%C3%A1spolip.avi
vagy cinemastore-on keresd.
pfuscher emese 2011 aug. 23. - 13:20:42 Előzmény feketevipera
(6/10)
Sajnos nem tudtam megnézni az Óriáspolip c. filmet, de aki felvette esetleg szivesen vennék belõle egy másolatot.
8/10
tombenko 2011 aug. 01. - 23:52:57 8/10
(5/10)
Kellemes film volt, két apróságot leszámítva: az egyik jelenetben, mielõtt a csajt lehúzza a hajóról, rossz irányba halad a jószág, karokkal elõre. Másrészt pedig nem tudok arról, hogy a polip bármikor is kidugná a buksiját a vízbõl, ez meg még úszkált is így... Nem egetverõ izgalom, de szórakoztató.
feketevipera 2011 júl. 16. - 20:26:38
(4/10)
Mondjuk lehet, hogy a nagy színészek ingyen szerepeltek benne, ha normál gázsit kérnek, akkor valószínûleg nem érte volna meg leforgatni. :)) Egyébként még tényleg nagyon gyerek voltam, amikor láttam, ha jól emlékszem, akkor még a Zemplén Tv vetítette, és ennyi ragadt meg belõle. Köszönöm az infót, akkor ez tényleg az a film.
Ford Mustang 2011 júl. 16. - 17:23:18
(3/10)
Szerintem ez egy jó kis film, annak ellenére, hogy gagyinak találtatik. Egyszer mindenképp érdemes megnézni, ha másért nem is, de ahogy mondtad, egy jót röhögni rajta. :)
blowup 2011 júl. 16. - 10:01:26 Előzmény feketevipera
(2/10)
Igen, ez az.
Pestiesen szólva van az a pénz, amiért korpásodik a haj egyrészt, másrészt a forgatási helyszínek biztos felértek egy egzotikus nyaralással, és ez sztárok esetében is vonzó lehet.
Harmadrészt meg ajánlom figyelmedbe ezt,
http://darksidemovie.freeblog.hu/archives/2009/01/19/Olvasoink_kertek_OriaspolipTentacoliTentacles_1977/
ez alapján erõsen kult szagú a dolog, úgyhogy minden hibája és alacsony pontszáma ellenére felveszem, ha másért nem, röhögni...:)
feketevipera 2011 júl. 15. - 20:47:31
(1/10)
Anno gyerekkoromban láttam egy polipos filmet, amelyben emlékeim szerint egy babakocsit is behúzott a vízbe az állat (vagy valami ilyesmi történt), már nem igazán tudnám felidézni a cselekményt. Lehet, hogy ez lesz az a film, majd meglátjuk. Egyébként érdekes, hogy egy valószínûleg remekmûnek nem mondható sztorihoz milyen színészeket sikerült megnyerni (John Huston, Shelley Winters, Henry Fonda). Kíváncsi lennék, hogy õk vajon miért is vállaltak szerepet benne.