10/10
offtopic
imrenyibalazs 2010 okt. 28. - 04:05:07 10/10
(7/27)
Még azt hozzá teszem, hogy ahogy láttam, ez relatíve kisebb költségvetésû film lehetett. Sok mai akcióthriller nekem nem az én ízlésem és a mostani technológiával is drágább. Már a Terminator megváltás, persze az más mûfaj, de feltételezem, mai eszközökkel is sokkal többe kerülhetett.
10/10
offtopic
imrenyibalazs 2010 okt. 28. - 03:49:41 10/10
(6/27)
Kb. egy fél orája írtam a Halálhajó c. film kapcsán, hogy az Univerzum sok mindent tartogathat még számunkra. Egy a földi emberre hatni képes erõ, legyen az földi (mint a Fantomokban), vagy Földön kívüli; származzon az bármelyik dimenzióból, tehet velünk ilyet; - akár ebben a formában is (mármint hogy így hoz létre egy fantomféleséget).
Igaz az is, hogy hibás hanggal láttam a Predators (Ragadozók) c. filmet. Bocs, ha valakit ez rosszul érint, ha valakinek bántó, de attól a filmtõl többet vártam. Azért is mert azt Antal Nimród rendezte, nos terveim szerint arról is írok még.
Ez a film, ha azt nézem, hogy mikor készült (és csak hozzá teszem, hogy többször láttam már), a 10-es skálám szerintem mindenképpen eléri a 9 pontot, de lazán véve 10-et is adhatunk neki.
Itt a cselekmény többnyire egy szálon fut, kevés a FP nézet, úgy van ábrázolva, ahogyan általában azt filmben illik. Fordulatosabb, mint a Párbaj (S. Spielberg film), tele van meglepetésekkel, de természetesen nem "szakadozik úgy szét", mint egy Deep Impact, vagy még sok film. Az ábrázolás is végig ugyan olyan mind hangulatra, mind máshogy. Szerintem igazi klasszikus, amolyan alapfilm.
Eszembe jutott közben a Terminátor (1984), de az nem hatott igazi fantomnak. Ott nemcsak mert mutatták, ahogyan megjelenik, de például Kyle Reese a film közben elmeséli, hogy mi is az. Természetesen abban a filmben is van azért sok pozitívum.
Littlebear 2009 nov. 10. - 10:03:09 Előzmény pozsizsuzsi
(5/27)
nagyon jó film!
Wuss 2009 máj. 29. - 13:10:21 Előzmény pozsizsuzsi
(4/27)
Nem mondom, mert nem csak te szereted.
rtl? Ha nekem azon a mocskon kéne megnéznem ezt a király filmet, valószínûleg harakirit követnék el.
9/10
pozsizsuzsi 2009 jan. 22. - 18:08:57 9/10
(3/27)
Jó lene újra látni, lehetõleg nem az RTL-en.

Ne mondjátok, hogy csak én szeretem ezt a filmet!
9/10
pozsizsuzsi 2008 jan. 18. - 16:32:54 9/10 Előzmény mzsx
(2/27)
Én kedveltem.
mzsx 2006 júl. 03. - 09:21:13
(1/27)
15 év után újra megnézve sem tetszik. Azt viszont meg kellett állapítanom, hogy R.H. mégiscsak jó színész, minden ettõl eltérõ tényre utaló szerepe ellenére.