Dorka Csekme 2014 aug. 06. - 12:02:18 Előzmény Mr. D
(10/50)
***SPOILER PÓTOLVA***
Arról nem beszélve, hogy mennyire hülye az eredeti filmleírás. Nem azt nem tûri, hogy lopjanak tõle, hanem van egy számára felfoghatatlnul értékes dolog a csomagtartóban, ami ebben az utópisztikus szituban sokkal többet ér számára mint az emberélet. Ez konkrétan az a halott kutya, aki feltételezhetõen az õ egyetlen társa volt és elpusztult. Maga a film nekem nem hozta azt amit vártam tõle - és ami semmiképpen sem a pörgõs akció lett volna - hanem kábé az amit az Út címû könyvtõl kaptam, bár tudom, hogy hibás logika könyvet filmhez hasonlítani...
Mr. D 2014 aug. 03. - 14:55:23 Előzmény ddt500
(9/50)
Ez nem az a fajta film amitõl azt kéne várni, hogy "felpörögjön". ;)
ddt500 2014 aug. 02. - 15:22:01
(8/50)
Atyaúristen milyen unalmas volt!! Ez a második film életemben amirõl konkrétan ki akartam menni annyira untam. Vártam, hogy hátha felpörög néha kapunk is 1-2 percnyi izgalmat de aztán 15 percig megint semmi. Az a vicc, hogy a két fõszereplõ kiválóan játszott benne (már amikor volt mit és nem a távolba vagy maguk elé kellett némán meredniük) de a forgatókönyv katasztrofális. Senkinek nem ajánlom moziban megnézésre.
10/10
savernake 2014 júl. 30. - 09:42:48 10/10
(7/50)
Mondtam, mondtam ,megmondtam, hogy Pattinson jó színész:-) Cosmopolis, BelAmi, Vizet az elefántnak...egyre jobb, sokkal több, mint egynyári vámpir-tinisztár!!!
twmmy 2014 júl. 18. - 20:27:01 Előzmény kybuck
(6/50)
Sóhajhegyek. David Michod hangsúlyozta, hogy köze nincs a Mad Max filmekhez a filmjének. Sajnos, ennek ellenére több helyen emlegetik a filmmel kapcsolatban.Nem akciófilm. Lassú, gondolkodásra késztetõ. Aki akciófilmet vár, az várja meg a következõ Mad Max-et. Olywn meg nincs, hogy szegény ember Mad Max-e. Amúgy baromira nem kötelezõ sem emgnézni, sem anélkül véleményt írni róla, hogy látta volna az ember. Vagy legalább végigkísérte volna a cannes-i véleményeket és az eddigi riportokat. Én elolvastam vagy hármat Michoddal. Ebbõl egy még a legelején készült, amikor forgatni kezdtek.
Ransom Spunk 2014 júl. 17. - 00:44:03
(5/50)
ez a film lesz majd a moziba a Puskinba...feliratos vagy magyar nyelvû lesz??,
dolcefarniente 2014 jún. 30. - 13:04:06 Előzmény kybuck
(4/50)
Miért baj az, ha egy színész kis költségvetésû, független filmekben (is) szerepel? Ez még nem feltétlenül jelenti, hogy a film vagy a színész rossz. Jövõre amúgy jön a "gazdag ember Mad Max-e" is, így mindenki boldog lehet. :)
kybuck 2014 jún. 29. - 09:25:10
(3/50)
Ez olyan "szegény ember Mad Max-ének" tûnik: Guy Pearce egyre többet látogat a B-filmek világába, talán már nem fénylik úgy a csillaga, Patiszon meg annál inkább ide kívánkozik.
Marv78 2014 jún. 18. - 08:06:46 Előzmény somersby
(2/50)
Csak azt tudnám hogy lett 'A Vándor'-ból Országúti hajsza!?
somersby 2014 máj. 03. - 22:05:14
(1/50)
Guy Pearce és Robert Pattinson lesznek a fõszereplõi a The Rover címû poszt-apokaliptikus filmnek, és úgy tûnik, a szerep kedvéért az Alkonyat sorozat fõszereplõje háta mögött hagyja a megszokott szépfiú szerepet.
A film a civilizáció komplett összeomlását követõ idõben játszódik, a fõszereplõje pedig Eric (Pearce), akibõl az elmúlt években az emberség utolsó szikrája is kihunyt, egyetlen apró dolgot õrzött meg a múltjából, az autója iránti mániákus ragaszkodást. Amikor egy veszélyes bûnözõkbõl álló banda ellopja kocsiját, Eric azonnal a nyomukba ered, küldetéséhez pedig csatlakozik Reynolds (Pattinson) is, egy korábbi bandatag, akit legutóbbi véres akciójuk közben magára hagytak korábbi bûntársai.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=ChM2icbWo9w

A produkció amerikai bemutatója június 20.