10/10
nedkelly 2014 aug. 06. - 20:46:08 10/10
(11/51)
Utóbbi idõk, sõt évek egyik legjobb filmje minden tekintetben. Hatásvadász teljes mértékben, és iszonyatosan beszív. Könyörgöm hagy ne hívjuk már B kategóriásnak, ugyanis ezt nem a költségvetés határozza meg. Akinek ez B, annak ténylegesen fogalma sincs nagyon, de nagyon sok dologról amit ez film burkoltan odaad neked. Részemrõl mestermû, ami mától egy örök kedvenc marad. Guy Pearce pedig korunk egyik legnagyobbja, ez tény. Pattinson is remekelt.

Dorka, ha kérhetlek akkor ne spoilerezz mert undorító kurvára
Dorka Csekme 2014 aug. 06. - 12:02:18 Előzmény Mr. D
(10/51)
***SPOILER PÓTOLVA***
Arról nem beszélve, hogy mennyire hülye az eredeti filmleírás. Nem azt nem tûri, hogy lopjanak tõle, hanem van egy számára felfoghatatlnul értékes dolog a csomagtartóban, ami ebben az utópisztikus szituban sokkal többet ér számára mint az emberélet. Ez konkrétan az a halott kutya, aki feltételezhetõen az õ egyetlen társa volt és elpusztult. Maga a film nekem nem hozta azt amit vártam tõle - és ami semmiképpen sem a pörgõs akció lett volna - hanem kábé az amit az Út címû könyvtõl kaptam, bár tudom, hogy hibás logika könyvet filmhez hasonlítani...
Mr. D 2014 aug. 03. - 14:55:23 Előzmény ddt500
(9/51)
Ez nem az a fajta film amitõl azt kéne várni, hogy "felpörögjön". ;)
ddt500 2014 aug. 02. - 15:22:01
(8/51)
Atyaúristen milyen unalmas volt!! Ez a második film életemben amirõl konkrétan ki akartam menni annyira untam. Vártam, hogy hátha felpörög néha kapunk is 1-2 percnyi izgalmat de aztán 15 percig megint semmi. Az a vicc, hogy a két fõszereplõ kiválóan játszott benne (már amikor volt mit és nem a távolba vagy maguk elé kellett némán meredniük) de a forgatókönyv katasztrofális. Senkinek nem ajánlom moziban megnézésre.
10/10
savernake 2014 júl. 30. - 09:42:48 10/10
(7/51)
Mondtam, mondtam ,megmondtam, hogy Pattinson jó színész:-) Cosmopolis, BelAmi, Vizet az elefántnak...egyre jobb, sokkal több, mint egynyári vámpir-tinisztár!!!
twmmy 2014 júl. 18. - 20:27:01 Előzmény kybuck
(6/51)
Sóhajhegyek. David Michod hangsúlyozta, hogy köze nincs a Mad Max filmekhez a filmjének. Sajnos, ennek ellenére több helyen emlegetik a filmmel kapcsolatban.Nem akciófilm. Lassú, gondolkodásra késztetõ. Aki akciófilmet vár, az várja meg a következõ Mad Max-et. Olywn meg nincs, hogy szegény ember Mad Max-e. Amúgy baromira nem kötelezõ sem emgnézni, sem anélkül véleményt írni róla, hogy látta volna az ember. Vagy legalább végigkísérte volna a cannes-i véleményeket és az eddigi riportokat. Én elolvastam vagy hármat Michoddal. Ebbõl egy még a legelején készült, amikor forgatni kezdtek.
Ransom Spunk 2014 júl. 17. - 00:44:03
(5/51)
ez a film lesz majd a moziba a Puskinba...feliratos vagy magyar nyelvû lesz??,
dolcefarniente 2014 jún. 30. - 13:04:06 Előzmény kybuck
(4/51)
Miért baj az, ha egy színész kis költségvetésû, független filmekben (is) szerepel? Ez még nem feltétlenül jelenti, hogy a film vagy a színész rossz. Jövõre amúgy jön a "gazdag ember Mad Max-e" is, így mindenki boldog lehet. :)
kybuck 2014 jún. 29. - 09:25:10
(3/51)
Ez olyan "szegény ember Mad Max-ének" tûnik: Guy Pearce egyre többet látogat a B-filmek világába, talán már nem fénylik úgy a csillaga, Patiszon meg annál inkább ide kívánkozik.
Marv78 2014 jún. 18. - 08:06:46 Előzmény somersby
(2/51)
Csak azt tudnám hogy lett 'A Vándor'-ból Országúti hajsza!?
somersby 2014 máj. 03. - 22:05:14
(1/51)
Guy Pearce és Robert Pattinson lesznek a fõszereplõi a The Rover címû poszt-apokaliptikus filmnek, és úgy tûnik, a szerep kedvéért az Alkonyat sorozat fõszereplõje háta mögött hagyja a megszokott szépfiú szerepet.
A film a civilizáció komplett összeomlását követõ idõben játszódik, a fõszereplõje pedig Eric (Pearce), akibõl az elmúlt években az emberség utolsó szikrája is kihunyt, egyetlen apró dolgot õrzött meg a múltjából, az autója iránti mániákus ragaszkodást. Amikor egy veszélyes bûnözõkbõl álló banda ellopja kocsiját, Eric azonnal a nyomukba ered, küldetéséhez pedig csatlakozik Reynolds (Pattinson) is, egy korábbi bandatag, akit legutóbbi véres akciójuk közben magára hagytak korábbi bûntársai.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=ChM2icbWo9w

A produkció amerikai bemutatója június 20.