proklima 2015 márc. 11. - 19:35:06 Előzmény csontfej
(31/51)
Továbbfejlesztett változat:-Még a fõcímet sem olvastam végig, már durmoltam...:)
1/10
benvenuto1 2015 márc. 07. - 00:31:15 1/10
(30/51)
Nem tudom, ez a Pattinson mégis milyen szerepet tudna hitelesen eljátszani...
Debreczeni Attila 2015 febr. 25. - 18:16:06
(29/51)
Láttam már rosszabb filmet is,de ettõl még sok pozitívumot nem tudok elmondani róla.Vontatott,unalmas,álmosító. 2/10
3/10
Viki1080 2015 febr. 21. - 19:49:53 3/10
(28/51)
Nem kellett volna mást tenni csak mikor elkötik a kocsiját és oda megy hozzájuk ezt mondani: Leszarom mit teszek a kocsimmal,csak a kutyám holtestét had vegyem ki a csomagtartóból...szar az egész.....túlértékelt,vontatott,unalmas mócsing,ha már kutyás,akkor a Red/Bosszú/ c filmet ajánlom,az legalább értelmes: http://www.port.hu/bosszu_red/pls/w/films.film_page?i_film_id=103336
1/10
Hellas 1903 2015 febr. 16. - 22:50:10 1/10
(27/51)
Több mint tíz halott ember = egy elpusztult kutyaért hát nem tudom , ritka unalmas vontatott film volt !
3/10
Lucky04 2015 febr. 16. - 16:18:06 3/10
(26/51)
Azt hittem felakasztom magam, annyira nyomasztó és unalmas volt, de bele-bele tekergettem csak hogy lássam mégis mi lesz. Nem mondom, hogy megérte!
3/10
Bogoj 2015 febr. 08. - 22:27:31 3/10
(25/51)
hosszú volt és vontatott.
a két fõszereplõ játéka tetszett, Pattinson megmutatta, hogy többre képes, mint amennyit az Alkonyatban láttam és amennyit vártam tõle.
amikor kiderült a végén, hogy miért kellett annyi embernek meghalnia, majdnem lekapartam az arcom.
4/10
kpkp 2015 febr. 07. - 23:58:46 4/10
(24/51)
nyakatekert, öncélú baromság - két órát ellopott az életembõl.....
3/10
csontfej 2015 febr. 05. - 05:26:27 3/10
(23/51)
Aki elalszik a felénél, az is elmondhatja a véleményét...mint én is, bár én már a negyedénél durmoltam:).
Mácsai László 2015 jan. 27. - 12:21:10 Előzmény criminal
(22/51)
De ez sajnos egy totálisan értelmetlen film volt. Egy Mad Max alapjain nyugvó értelmetlen és fárasztó utópia, tele logikátlan, felesleges és nem életszerû lépésekkel.

Mivel én is bealudtam a "Mû" alatt ezért csak pár dolgot emelnék ki. A nagy rablók mindenkit lelõnek, de õt a fegyvertelent nem, sõt a pickupot is ott hagyják neki, aminek a kulcsát nem viszik el, hanem csak pár méterre ajtóiránynak merõlegesen elhajítják.

Ha akkora nagy katona, miért támad meg egy embert, hogy közben a másik leüsse?

Az "Orákulum jellegû" nõtõl milyen információt várt, és eleve, miért nem mondta meg legalább azt, hogy milyen színû kocsit keres?

Igaz a film nem volt értelmetlen az egy hetes kutya tetemét eltemette a végén a kõsivatagban. Király volt!
pihes 2015 jan. 26. - 06:49:48
(21/51)
Megnyújtották ezt a filmet, mint a rétes tésztát. Rém unalmas, bealvós ... aztán, a végén elássák.
Pattinsontól, ehhez, nem kellett egy óriási nagy színészi munka (de megcsinálta).

3/10
9/10
criminal 2015 jan. 26. - 00:38:58 9/10
(20/51)
Úgy látom a sok embernek nem tetszett. Nekem a kedvenceim közé került. Hát nem mindenkinek való, az biztos. Bevallom, nekem a vége dobott rajta egy egész pontot, de elõtte is 8asra gondoltam, mert én addig is izgalmasnak találtam (a maga módján). Lassú film, aki tudja, hogy nem kedveli az ilyet, ne nézze meg. Nem szippantott be egybõl a hangulata, és álmosan nem szabad leülni hozzá, mert lassan indul be, de ez a film hatással van a nézõre, ami szerintem nagyon fontos. Nekem napokkal késõbb is eszembe jutott.
Itt korábban írták, hogy 'értelmetlen', na ezt a jelzõt erre a filmre abszolút indokolatlannak találom, ugyanis a fõszereplõnek van egy célja, és végig afelé halad, nincs ebben semmi értelmetlen. Azért pedig, mert nem ilyen filmre számítottunk, még nem kell lepontozni.
3/10
erazor 2015 jan. 25. - 17:21:01 3/10
(19/51)
Borzalmasan lassú, vontatott cselekmény, ezerszer lerágott western klisé. Attól, hogy a jövõbe rakták (minek is?) valami poszt apokaliptikus katasztrófa utánra (ennek amúgy nem sok jele van :)) nem lett jobb.... Az egész belefért volna 40 percbe. Ez a tipikus "nézzünk hosszan a távolba révedõ tekintettel, lehetõleg ne mondjuk semmit akkor sem, ha kérdeznek, vagy beszéljünk teljesen másról, mint az idióták" típusú mûvészfilmnek beállított szar. Nekem ez max egy 3-as.
proklima 2015 jan. 25. - 14:39:47
(18/51)
Hát... nem egy hétköznapi film. De, könyörgöm!, aki a felénél elaludt, az ne mondjon véleményt! Kicsit más, mint az Animal kingdom, az, hogy jobb, vagy rosszabb, megítélés kérdése. szerintem ez valamilyen szinten egy disztópiás film (A disztópia vagy antiutópia egy társadalom víziója, mely ellentétes az utópiával. Gyakran negatív jövõképet mutat. A disztopikus társadalmakban gyakran az életkörülmények nyomorúságosak, a szenvedés, a szegénység, az elnyomás, az erõszak, járványok és szennyezõdések jellemzik.Wikipédia). Akik nem szeretik Zamjatyint, Huxleyt, Babitsot, Orwellt, Lemet, stb. lehet, hogy nem érinti meg õket. De akik igen, azokat igen...
Melinda Firbás 2015 jan. 25. - 14:12:46 Előzmény jikov
(17/51)
Köszönöm hogy leírtad helyettem is! Pontosan ezt gondolom.Nem szoktam filmeket fikázni mert mindegyiknek adok esélyét, fõleg amit ilyen jóra èrtèkeltek, de ez valami borzalom! Semmi érdekeset vagy izgalmas at nem találtam benne. Végig se lehet nézni max elaludni rajta. Arra jó.
Melinda Firbás 2015 jan. 25. - 14:10:33 Előzmény jikov
(16/51)
Köszönöm hogy leírtad helyettem is! Pontosan ezt gondolom.Nem szoktam filmeket fikázni mert mindegyiknek adok esélyét, fõleg amit ilyen jóra èrtèkeltek, de ez valami borzalom! Semmi érdekeset vagy izgalmas at nem találtam benne. Végig se lehet nézni max elaludni rajta. Arra jó.
jikov 2015 jan. 18. - 18:03:11
(15/51)
Nagy reményekkel vágtam neki, de óriásit csalódtam.. Ez egy fos konkrétan. A sztorileírásból azt hittem, egy pörgõsebb akciófilm lesz, de ez vmi utópista agyzavaros értelmetlen dögunalmas baromság.. Én 40 percig bírtam, értelmetlen, semmitmondó párbeszédek, értelmetlen gyilkolászás, dögunalom.
De már megszoktam, hogy a xar filmeket felpontozzák, a jókat meg le. Ezentúl 7 alattiakat nézek csak meg, mert a sok idiótának a xar kell, meg a mesefilm, azt pontozza fel :D
8/10
caya 2014 dec. 15. - 14:44:02 8/10 Előzmény Dorka Csekme
(14/51)
Az Út tényleg hasonló. Egy embertelen poszt appokaliptikus világot mutat be, ahol az emberélet mit sem ér. Ne egy vidám történetre készülj. Az Úthoz képest ez egyszerûbb, de attól nagyszerû is. Nagyon hiteles, és realisztikus, ha elsül egy fegyver annak súlya van. Végre egy film, ahol nem éreztem, hogy be akarnak csapni.
k11zoltan 2014 okt. 14. - 22:40:33
(13/51)
Lassú, és unalmas, de tetszett a történet. Jó volt a fõszereplõ srác karaktere. Nem hagyta, hogy szórakozzanak vele.
9/10
arcansas 2014 szept. 09. - 19:00:22 9/10
(12/51)
Rossz ausztrál filmet még eddig nem láttam. Tipikusan utópisztikus, vontatott, de mégis jól végigvezetett a történet. Tetszett az egész és fõleg az, hogy kevés párbeszéddel mennyi mindent megtudtunk a szereplõkrõl. A karakterek kidolgozottsága korrekt.
SPOILER
A vége feltette az i-re a pontot, nagyot néztem. Pattison jól hozta a hillbilly figurát.