offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 13. - 21:11:27
(138/278)
Ezt el tudom képzelni. :)
6/10
offtopic
Képkockaördög 2011 szept. 13. - 20:56:07 6/10
(137/278)
Hogy ez konkrétan hogy lesz (vagyis van, mert Dius szerintem épp ott van, és nézi a Drive-ot) azt nem tudom... Most szerintem csak akik játszottak a filmklub játékán, és nyertek, õk vannak ott (az Allee-ban talán? de mindig máshol). Ilyenkor van ott valami stand vagy egy valaki, akinél jelezni kell, hogy te vagy az egyik nyertes, kipipálja a neved a listáján, és mehetsz be. Nincs meghatározva, hogy ki hova ül, csak a terem, szóval ahogy sikerül.
De van olyan, mikor vannak ott kritikusok, rendezõk, színészek, celebek... az Álom.net-nek voltam pl. a díszbemutatóján (életem egyik legszörnyûbb élménye az a film, csak kötelezõ volt a suliban, és sikerült rá jegyet nyerni :D :D :D ) Ott volt vörös szõnyeg, amin végigvonultak a "sztárok" (akik szerepeltek a filmben meg néhány más híresebb emberke is, bár Kiszel Tündéig meg Pákóig nem süllyedtünk le, de volt azért Labancz Lilla, ha jól emlékszem a nevére... hát õ sem a tehetségérõl híres), volt egy csomó fotós meg újságíró meg tv-s, akik a celebekkel foglalkoztak egy ideig, aztán (ha jól emlékszem akkor két terem is volt erre a célra, ez az Arénában volt) levetítették a filmet és ennyi.
Celeb mellett még nem ültem sosem, de ha ott vannak õk is, akkor van rá esély :)
6/10
offtopic
Képkockaördög 2011 szept. 13. - 20:39:18 6/10
(136/278)
Az offtopic gomb a megoldás :P :)
Õket én is bírom, mondjuk Clooney-t kevésbé, de õt sem szeretheti mindenki :)
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 13. - 15:02:34
(135/278)
És akkor ez hogy lesz? Bent az Arénában, vagy a Camponában, lefoglalnak egy termet, ahol ott lesz pár újságíró, meg a celebek? Vagyis akkor ott lesznek hazánk gyöngyszemei, mint Kiszel Tünde, Pákó, Gyõzike, Schobert Norbi és felesége, az Ezo tv csapata, és te? Odaültetnek Pákó mellé, és elkezd rakoncátlankodni, hogy add ide a didit, a didit ad ide... vagy hogy? :)))
Dius 2011 szept. 13. - 14:50:13
(134/278)
Nos, már én is gondolkodtam rajta, nem lenne-e egyszerûbb priviben vagy e-mailben folytatni... szegény mozizók jönnek fórumon tájékozódni, de pár csaj csacsogása fogadja õket napok óta... :))
Szóval, gondolkodtam a Top3-on, nem tudom, van-e nekem olyanom, de az elsõ 5: Jeff Bridges, Ewan Mcgregor, George Clooney, Robert Downey Jr., Ryan Gosling. Persze sok más kedvenc van, és rendezõk is...
Ahogy nézem, valamelyest hasonló az eredmény. :)
6/10
offtopic
Képkockaördög 2011 szept. 13. - 14:18:18 6/10
(133/278)
***Blue Valentine SPOILER***
Szerintem nem mennek szét, csak levegõzni megy. Persze lehet, hogy csak túl sok Csernust olvastam, de a csaj szerintem túl gyáva (ahhoz, hogy lépjen, és egyedül nevelje a gyereket) és önzõ, a srác pedig túl szerelmes ahhoz, hogy otthagyja... Nekem nagyon úgy tûnt, hogy a csajszi egyedül nem nagyon tudna mit kezdeni a kislánnyal, a srác sokkal jobban elvolt vele, és szerintem pont ezért nem is akar igazán elválni. Szerintem ha elválnának, akkor beletették volna a filmbe azt is, ahogy a srác a cuccaival megy el, nem csak úgy elindul szó nélkül. Meg jobban elköszönt volna a kislánytól is. De ez csak az én véleményem :)
***SPOILER VÉGE***

McGregor nálam az elsõ kettõben :) Kicsi korom óta kedvenc, Robert Downey Jr. pedig kb. négy éve. Mondjuk nem nagyon lehet összehasonlítani õket... :) Neked ki a top 3?

Tényleg, én is túl sokat tanultam a celebséghez... ajj :D

Benne lennék abban is :)

(Eléggé szétoffoljuk ezt a topicot :o )
Dius 2011 szept. 13. - 13:18:08
(132/278)
Feltettél egy pár kérdést... :))
Szóval, a 3 film: Blue valentine, Õrült, .., és a Drive.
Spoiler! A Blue Valentine-ben szerintem a végén szétmennek, igen. A srác elmegy. Sokak szerint csak levegõzni megy - a csaj mondta a konyhában neki, hogy fuldoklik mellette - de szerintem nem csak szimbolikus séta az.. a kislányt nem küldte volna vissza. Azt hittem, megszakad a szívem a végén, annyira beleéltem magam az egészbe, sok kisgyermekes családra rá lehetne húzni ezt a sztorit... még kinn is bõgtem... :(
Nem csak a lányt okoltam, egy ilyen fordulathoz sok minden kell, de a srá legalább változtatni akart az egészen, tett lépéseket, még ha nem is jól sültek el, ezért õt jobban tiszteltem...
Spoiler vége.
A túladagolásnál jól teszed,hogy épp Ewan McGregorhoz nyúlsz, Õ abszolút megoldás mindenre... benne van az elsõ 3-ban nálam! :)

Amúgy pedig természetesen celeb vagyok, - bár így utólag, kicsit sokat tanultam hozzá... nem baj, ingyé' moziba mehetek, nem? :DD

Ha jó a Drive, mehetünk csoportostul megnézni, Katával. Mit szóltok? :)
6/10
offtopic
Képkockaördög 2011 szept. 13. - 12:52:03 6/10 Előzmény Dius
(131/278)
Melyik volt a harmadik?
Igen, nagyon jó, örültem is neki :) Bár a Drive-ot is láthatnám premier elõtt *.* Mondjuk az Õrült, dilis, szerelem leginkább Kevin Bacon miatt érdekelt eredetileg, de végül kíváncsi lettem Goslingra is :D Olyannyira, hogy halmoztam is az élvezeteket rendesen... kb. egy hét alatt néztem meg a The Believer-t, a Stay-t, a Half Nelson-t, a Lars and the Real Girl-t, a Blue Valentine-t, az All Good Things-t és ezt (tudom, idióta vagyok :D ). Csütörtökön meg Drive, ha sikerül :) Ha nem, akkor hétvégén. (Kata, gyere velünk, ha van kedved ;) ) A Törést anno láttam moziban. Mostmár viszont túladagolásom lett, úgyhogy közbeiktattam egy kis Ewan McGregor-t, némi Matt Damon-t és végül mindezt megfûszereztem egy csipet Jake Gyllenhaal-lal :D

Nekem abszolút hangulatfüggõ, hogy hogy viszonyulok egy "befejezetlen" filmhez, néha jól esik gondolkodni rajta, néha meg csak széttárom a karom, hogy "ez meg mi volt?!" és idegesít, hogy nem lett "rendesen vége" :)

(Szerinted a Blue Valentine végén elválnak?)

Naná, hogy celeb vagyok! Miért, te nem? :)
6/10
offtopic
Képkockaördög 2011 szept. 13. - 12:33:45 6/10 Előzmény Ford Mustang
(130/278)
Én?! Természetesen mindkettõ :D
De leginkább csak szerencsés voltam :)
offtopic
kata3 2011 szept. 13. - 10:48:42
(129/278)
Szupppi ötlet, díjazom! Köszi! :-)
Részleteket megbeszéljük, ha túl vagy a filmen és meséltél. :-)
Nagyon köszi az ötletet és a lehetõséget. :-))
Dius 2011 szept. 13. - 09:52:02
(128/278)
Nyugodtan akaszkodj rám! Szívesen elmegyek veled moziba, ha nincs kivel menned, és sûrûn ott vagyok. :)
offtopic
kata3 2011 szept. 13. - 09:46:19
(127/278)
Neeem. :-( Pedig szétnevettem magamat a traileren. :-D
Nem láttam még egy filmjét sem, nem visz engem senki, egyedül meg csak nem megyek. :-)
Még sem akaszkodhatok Rád?! Nem igaz? :-)
Dius 2011 szept. 13. - 09:35:03
(126/278)
Dehogyis! Miért lenne..???
Várj! Az Õrült, dilis, szerelem-t láttad azért..? Vagy? :)
offtopic
kata3 2011 szept. 13. - 09:16:45
(125/278)
Ez tényleg tök jó...2 hét alatt ez már a harmadik? Halmozod ám rendesen! Én még egy filmjét sem láttam, ciki mi? :-D
Dius 2011 szept. 13. - 09:12:07 Előzmény Ford Mustang
(124/278)
Premier elõtti bemutató, a sajtónak és pár szerencsés játékosnak.
Dius 2011 szept. 13. - 09:10:57
(123/278)
Hû...ejha...jól összeraktad a filmet! :)) Van benne ráció, amit leírtál..! :))
Azon gondolkodtam, hogy RG-nak sok olyan filmje van,a hol a befejezést a nézõre bízza (utóbbi a Blue Valentine). Ez ad egy kis képzeleti-szabadságot is, de engem ált. bosszant, ha érdekel a sztori, legyen nekem befejezve "normálisan". Remélem, ez a mai nem ilyen lesz! :)

Ahogy olvasom lejjebb, te kis mázlista, már voltál nyertes. Olyan jó, nem? Tök örülök, nem a megspórolt jegyek végett, hanem a nyerés érzése végett.
..ja, és még mindig nem tudom: te celeb vagy-e? :DDD
Dius 2011 szept. 13. - 09:05:09
(122/278)
Rendben! :))
Tök jó, ez a 3. Ryan Gosling-os filmem 2 hét alatt... egész jó arány! :)
offtopic
kata3 2011 szept. 13. - 08:55:57 Előzmény Dius
(121/278)
Még szép, hogy õt viszed, nem egy idegent, ez így Okés. :-D
Gratula a nyereményhez és jó szórakozást a filmhez! A beszámolót majd ne felejtsd el. :-)
Remélem tetszik majd a film, mert akkor szavadon foglak. :-DDD
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 13. - 02:12:55
(120/278)
Tehát akkor te egy sajtóhiéna vagy, vagy egy „celeb”? :-)
6/10
offtopic
Képkockaördög 2011 szept. 13. - 01:51:18 6/10 Előzmény Dius
(119/278)
Igen, igen, talán a szemei miatt. Amúgy a szõke-kékszemûeknek majdnem mindig van egy ilyen pszichopata-jellegük (lásd. Bradley Cooper) ill. sokan megbízhatatlanabbnak tartják õket, mint pl. a barna szemûeket.

***All the Good Things SPOILER***
Szerintem a feleségét az apja ölte meg. Ez nem derül ki, és ahogy a végén mondták, a mai napig nem tudják, mi lett a nõvel, de a film vége nekem azt sugallja, hogy az apja volt. Ahogy odahajol hozzá, hogy "nagyon hiányzik" - valami ilyesmit mond -, nem egyértelmû szerintem, hogy ezt az anyukájára vagy a feleségére mondja. Meg látjuk az apját a kocsi csomagtartójánál. Ha jól emlékszem, az az õ kocsija volt, nem a srácé. És nekem úgy tûnt az egész, mintha az apját akarnák fedezni. Persze ettõl még lehet, hogy õ volt (vagy akár a csaj, akit megöletett), de nekem volt egy olyan érzésem, hogy az túl egyszerû lenne.
***SPOILER VÉGE***