leopard26 2009 febr. 26. - 22:08:01
(909/1029)
az 1092-est neked akartam cak elcsúszott
leopard26 2009 febr. 26. - 22:07:06
(908/1029)
jaj bocs!nem kabátot,nadrágot akartam írni.Azon a fasza csajon volt rajta,aztán mondom jól van,jó a segge,leszek leopard!közel leszek hozzá:)
Zempy 2009 febr. 26. - 22:06:22
(907/1029)
Piaf és II. Erzsébet eljátszása akkora jutalomjáték... én tuti elvállalnám sokkal kevesebbért is, szerintem õket sem ez motiválta!
leopard26 2009 febr. 26. - 22:05:44
(906/1029)
Emlékszel a leopárd mintás kabátra a bulin?Mikor sasolják Kate laptopját.Onnantól kezdve használom ezt a nevet,nem akartam más nevén futni,kerestem magamnak egyet:)Azelõtt én meg Nikon néven mentem,csak aztán sokan megnézték és untam hogy nincs fantáziám:)
offtopic
bourne 2009 febr. 26. - 22:05:20
(905/1029)
ja, :))) azt nem tudtam :))))) ...
de elvoltam én vele ... tudod annál nagyobb becsben van azóta is a dolog ... mondom még mindig kint van az ajtón ... pedig Jóanyám már nem egyszer és nem kétszer felhozta, h el kellene tüntetni onnan, de megmondtam neki, h ha leszedi, akkor többet nem megyek haza :))))) ez elég érv volt :))))
leopard26 2009 febr. 26. - 22:03:02
(904/1029)
na az ugyanaz!Potterrel szokták vágni azt a fóliát,amit te kézzel csináltál.Nekem 15 perc volt:)
offtopic
bourne 2009 febr. 26. - 21:57:51
(903/1029)
bár vélhetõleg nem ebbe a topicba tartozik, de én öntapadósból vágtam ki a betûket és úgy ragasztottam fel az ajtóra ... :)))) ... legalább egy heti meló volt ... aztán utána bárki haver jött hozzám mindenki kérdezte, h mit jelent, én meg totál kajakra nem mondtam el senkinek, mert az olyan vagány volt :))))) - most meg ég a pofám, h milyen hülye voltam akkor :))))

ja és mindenhol Crash volt a nevem :))) ..

"Angyalképû hippik lángolnak a régi mennyországért
Vágyódnak az éjszaka gépezetének csillagos dinamója után"

majd 15 év távlatából szerintem egészen jó h még erre is emlékszem :))))
Zempy 2009 febr. 26. - 21:57:03
(902/1029)
Figyelj, ne adj a számba olyan szavakat, amiket soha nem mondtam! Nagyon utálom. Gondolom, te is. Hiába próbálkozol evvel, úgyis észreveszem:

"Angelina Jolie hisztériás anyuka volt amit ugye nem lehetett olyan nehéz eljátszani."

Ezt ki mondta?! Én nem! A hisztériásat igen. Am nagyon kedvelem Angelinát, még a topicjába is írok, sõt 10/10-re értékeltem a Changeling-et, és a kritikámban meg is dicsértem az alakítását. De nem õ volt a legátütõbb. A franc se jellemezte õt egy nagy semminek, mondom, hogy nagyon bírom.

"Kate Winslet Little Childrenben volt a legszarabb."

Ezt ki mondta?! Én nem. Soha nem mondanám Kate-re ilyen vulgárisan, hogy rossz. Azon meg mi neked a sértõ, hogy jobban tetszett a Felolvasóban, mint a másikban? De még azt sem egészen úgy írtam emlékeim szerint! Álljon itt helyesen, amit írtam:

"Pont abban az évben volt a leggyengébb helyzete az Apró titkokkal. Nemcsak Helen Mirren, de Streep és leginkább Judi Dench is jobb volt nála."

A gyenge helyzetet Oscar szempontból értettem, te boldogtalan. Ez meg a "szartól" elég messze van!

A Hilary Swank-os gondolat valóban stimmel, én is jól tudom. Mégis, épeszû ember nem gondolhatta, hogy Hathaway idén nyerni fog. Egyszerûen nem lett volna igazságos, ezt õ maga is tudta. Ahhoz, hogy elsõfilmes vagy elsõ komolyabb alakítást nyújtó mûvész azonnal szobrot kapjon, ahhoz tényleg nagy szerencse és lenyûgözõ, a mezõnyt is verõ alakítás kell. Szerinted itt beszélhetünk errõl?! Most komolyan!

"Meryl Streep pedig 2 Oscar díjjal jól megvan magában nem hiszem, hogy annyira érdekelné õt egy harmadik"

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan! Jól megvan magában- micsoda fogalmazásmód, nevetnem kell. Ilyen alapon a sportolók is megvannak magukban egy világbajnoki gyõzelem után, és tojnak a további eredményekre. Ha te megnyersz két versenyt, már nem is érdekel a többi? Nem bánt, ha nálad gyengébbek gyõznek- és te nem nyersz mintegy 25 éve?! Na neee, ez szánalmas.

Egyébként meg én is nyilván sok mindent elgépelek, de személyek, fõleg hivatkozott mûvészek nevét illene nem elírni. Hilary Swank sem egy nemecsek. Inkább olvasd át a bepötyögött szöveget újra, mielõtt nagy bõszen elküldöd!

Ha belém akarsz kötni, akkor fordítsd ellenem a saját szavaimat, de ne találj ki helyettük újakat! Nálad okosabb, agyafúrt ügyvédek is ezen buknak el a tárgyaláson, volt alkalmam látni.
leopard26 2009 febr. 26. - 21:52:22
(901/1029)
Bakker!Nekem is kint volt!

Potterrel kivágattam az "Élj úgy mint nemakárki ás halj meg úgy mint bárki"feliratot!2 méter hosszú 30 centi magas.A szobafal alján futott végig
bourne 2009 febr. 26. - 21:45:04
(900/1029)
ja és a szobaajtómon még most is kint van a felirat :
mess with the best
die like the rest

örök darab :))))
bourne 2009 febr. 26. - 21:43:26
(899/1029)
a görkori nekem is megvolt ... Prodigy csak azért nem, mert az már nekem egy kicsit durva zene volt ... a filmben teljesen rendben van, de otthon az ágyon fekve nem azt hallgattam :))))

a számgépek is kimaradtak, mert akkor még nem érdekeltek annyira ... viszont az idézeteknek köszönhetõen elkezdtem falni minden modern költõt h én is tudjak esetleg ilyen vagányokat mondani :))) aztán leragadtam Poe nál ... és még mondjék h a filmnek nincsen ereje :))))

azért remélem h az öltözködést annyira nem favorizáltad ... :))) ... elképzelem magam amint olyan ruhákban megyek be a gimibe ... jesszus ég ... asszem küldtek is volna azonnal orvoshoz ... :)))

kár h a Johhny gyerek annyira eltûnt ... õ sem lesz Oscar közelében mostanság :)))
leopard26 2009 febr. 26. - 21:37:05
(898/1029)
Nem tudom hány éves lehettem,de az a film egy alapmû az életemben!Régen minden másnap,most már legfeljebb 1 hónapban egyszer megnézem.így visszagondolva,sokkal jobb idõszak volt az!Nyálaztam mindig a Wipeoutra,olyan laptopot akartam ami abban volt,rákattantam
a Prodigyre,elkezdtem görkorizni meg még a fene se tudja mi történt a film hatására
bourne 2009 febr. 26. - 21:32:51
(897/1029)
:)))) ...
hát az ilyen filmek inkább lesznek kultikusak bizonyos rétegben, mint Oscar közelében ...
pedig mennyire le voltam én is halva a filmtõl ... bakker ... emlékszem, amikor ott ültem a tv elõtt fogtam a kis noteszemet és írogattam ki a szövegeiket ... brutális ... pár még most is megvan :)))))
de azért ahogy Jolie ott kinéz :)))) ... nem merne úgy megjelenni a díjátadón semmi pénzért sem ... pedig azokban az idõkben még sokkal izgalmasabb volt a szerepválasztásaiban mint most ...
mondjuk õt szokták mindig felhozni ha arról van szó, h "mûvészfilm" /elnézést de itt a Changeling et is annak mondták / vagy sikerfilm /Wanted/ ... oké, jól váltogatja csak hát mondjuk nem nevezném elsöprõ erejûnek a megjelenését ...
az azonban biztos, h nem véletlenül vállal el ilyen filmeket, mint a Wanted ... valamibõl el kell tartania a gyerekeket ...
leopard26 2009 febr. 26. - 21:25:13
(896/1029)
Amúgy örülnék ha egyszer lenne egy olyan magasrangú díj,ami a régi filmeket jutalmazná!

Elsõ helyen lenne számomra az adatrablók navû alkotás
bourne 2009 febr. 26. - 21:23:12
(895/1029)
jajj ezt sajnos még eredetiben láttam :))))

i'm unique :)))) ... totál igaza volt a lánynak persze ... én sem tudnám utánozni, de még Mariaht sem :)))))

visszatérve, én drukkoltam h M. kapja a díjat ... megérdemelte volna ...
leopard26 2009 febr. 26. - 21:20:29
(894/1029)
bourne 2009 febr. 26. - 21:18:09
(893/1029)
:)))) bezzeg Chewbacca kapott díjat :)))))

a franc tudja, h mi lenne a jó ... a másik pedig, h majd meglátjuk, h ezek után merre visz az útja
leopard26 2009 febr. 26. - 21:16:06
(892/1029)
Hát ha most váltana,úgy járna mint Mark Hamil!Jedi lovagból nem lesz oscar díjjas romantikus hõs:)
bourne 2009 febr. 26. - 21:14:37
(891/1029)
jajj én azzal nem akartam kötõdni ... elhiszem én, hogy nagy ember, csak hát nem volt senki mellette, aki kellõ pillanatban rácba szedte volna ... mert hát olyan mindenkinek kell, fõleg ha színész az istenadta és a fejébe száll a dicsõség ...
kár érte ...
leopard26 2009 febr. 26. - 21:10:36
(890/1029)
Szerintem nem láttad tõle az Üres Várost!Tud ez a srác valamit,csak elhülyéskedi