2/10
junkci 2011 jún. 12. - 18:14:25 2/10
(24/64)
jah és csak azé kapott 2-t 1 helyett mert "SPOILER" legalább nem úgy végzõdött mint a fostos amcsi horrorok hogy minden jóra fordul és akkor happy end "SPOILER"
2/10
junkci 2011 jún. 12. - 18:12:06 2/10
(23/64)
ez egy égetni való szenny azon kívül hogy folyik a vér kicsivel több mint 1 órán keresztül semmi nincs benne szerintem a szöveget se kellett túl sokáig tanulniuk a színészeknek
"SPOILER"
és azt magyarázza már el valaki hogy az a kurva rendõr mitõl támadt fel hirtelen a halálból és támadt rá a csajra?
"SPOILER"
abgeschminkt 2011 jan. 13. - 08:39:58
(22/64)
Háát..szarul vagyok tõle. Sokkolt, feszültté tett.
A rendezõ ügyes, inkább a feltörekvõ francia horrornak kéne pénzt adni, mint az amerikai tini-giccs vonalnak vagy a még rosszabb Eli Roth féle sterilizált gusztustalanságnak.

SPOILER!!!! SPOILER!!!!

Nem akarom elhallgatni a rendezõ 'mocsokságát'.:) Nem vagyok happy end mániás de ha felépíti a gyászban elgyengülõ, ráadásul szülni készülõ nõ karakterét, a fürdõszobában sírdogáló halálra rémült nõtõl a nyakát a levegõért is átszúrni hajlandó harcra kész anyatigrisig...akkor megtehette volna a rendezõ a gesztust, hogy engedi az anyának megmenteni gyermekét. Biztos a lányszívem miatt. De két anyától megfosztott gyermek, nekem sok volt.
10/10
seemur 2010 szept. 08. - 22:09:42 10/10 Előzmény leja
(21/64)
Fhancia.
5/10
leja 2010 szept. 07. - 21:34:21 5/10
(20/64)
lehet, hogy nem voltam hangulatban, de annyira nem ragadt magával, hogy a végefelé már ásítoztam, amikor elvileg felpörgött. biztos francia ez? vagy csak nekem volt szerencsém román szinkronhoz :/ de olyan vontatottnak is éreztem, mint a román filmeket
nightingale01 2010 aug. 16. - 00:40:36
(19/64)
Ja és aki úgy gondolja, hogy eltúlzott a film story, ajánlanám a következõ hírt és beszéljétek meg az elkövetõvel :D

www.index.hu/politika/bulvar/kivagottmagz/
nightingale01 2010 aug. 16. - 00:38:08
(18/64)
Nagyon megdöbbentõ film. Akinek van egy kis agya, tud elvonatkoztatni illetve kicsit tartalmon túli jelentést vizsgálni, szereti a horrorokat, érdekli a groteszk ábrázolás és még gyomra is van egy kis vérengzéshez, annak teljes szívembõl ajánlom!

Annyit szeretnék még hozzáfûzni, hogy ha esetleg nem a leggyengébb filmes fórumot akarjátok olvasgatni, olvassátok el az alábbi linket. Itt egy értelmesebb kritika / hozzászólás.

http://geekz.blog.hu/2008/03/26/filmkritika_inside_francia_2007
9/10
peti2006 2010 júl. 26. - 16:23:11 9/10
(17/64)
Az egyik legbrutálisabb film amit valaha láttam. Már-már a hányinger küszöbén. Utoljára a Hullajón volt ilyen érzésem. Terhes nõknek nem ajánlom!
catroot 2010 jún. 21. - 23:46:39 Előzmény kachorra
(16/64)
Szia!

SPOLER!!!

A gyilkos nõ a balesetben a másik autót vezetõ nõ volt, akinek a magzatát lehetett látni, az elején...
kachorra 2010 jún. 06. - 16:34:39
(15/64)
lehet, hogy elszunyókáltam közben, nem tudom, de annyira nem értem, ki volt ez a foghíjas, gyilkolászós nõszemély. valami olyasmit mondott, hogy megint meg akarsz ölni? vagy valami ilyesmi... nem értem. elmagyarázná valaki?:D
amúgy nem nagy durranás. horrornak semmiképp nem nevezhetõ, zs kategóriás valami, tele vérrel és undormánnyal. kösz, ha rettegni akarok, hát akkor nem ezt nézem meg :D most lett vége öt perce, és hmm... semmilyen hatás alá nem kerültem.
Hoppancs 2010 máj. 05. - 06:07:13 Előzmény sipmester
(14/64)
Szerintem az a nõ, aki ezt terhesen megnézte, az már nem él.:-)))

De viccet félretéve, még a gondolat is borzasztó.
4/10
sipmester 2010 ápr. 02. - 19:56:44 4/10
(13/64)
engem mindig felkavarnak a véres jelenetek, de attól még nem lesz jó egy film. teljesen logikátlan, dramaturgiailag sérült film. meg milyen gagyi, h néha a halálsikoly helyett köszörûgép hallatszik??? am kiváncsi lennék egy nõ véleményére, aki terhesség alatt nézte meg.

SPOILER
a film amúgy be akart vonni egy kis kill billes motívumot "a terhes anya bosszúja", de nyomába se ér. a harmadik rendõr meg (látva két rendõr társa hulláját)ntényleg az elsõ dolga az, h kicserélje a biztosítékot? sztem a csaj két kötõtûvel az egész francia hadsereget legyõzte, aztán elvérzett, de ez már nem fért bele a filmbe.
SPOLIER VÉGE

öncélúan erõszakos, már az elején lehet sejteni a végét. a fûrészhez meg kérem ne hasonlítsuk, mert ott sokkal ütõsebb fordulatok vannak és ott gondolkodni kell. itt meg csak vérfröccsenést kell nézni, de szerencsére csak 80 perces a film. 4/10, de csak azért mert megijesztenek a véres terhes meg foghíjas nõk.

ebben a témakörben sokkal minõségibb film a Hívatlanok (The Strangers), bár felfedeztem hasonló jeleneteket.
zampano 2010 febr. 02. - 00:50:52
(12/64)
Izgalomba sem hozott ez a film. Horrornak nagyon gyenge.
Túrin 2009 dec. 19. - 14:31:55 Előzmény Hoppancs
(11/64)
Sztem nem is a "csavarra" épül a film. :D

Nekem ott volt a feszültség a vérengzésnél is, de az már más jellegû volt, az kétsgételen.

Mindenesetre az alkotóknak papírjuk lehetne a mentális deficitrõl. :D

Még mindig nem tudom pontozni, mert elég mélyen beleivódik az emberbe, de a megvalósítás 9 pontot megér (a gyilkolások alatti mindenféle gépzajok felejthetetlenek), a történet nyilván szegényes, de nem is volt célja.

Azért az Eden Lake-et jobb filmnek tartom, noha az is hasonló mód erõszakos, de mégis többrõl akar szólni.

Ez pusztán egy nonstop rémálom a társadalmi feszültségek és a terhesség kivetüléseibõl.
Hoppancs 2009 dec. 13. - 23:21:34
(10/64)
Iszonyatos ez a film...Amíg nem kezdõdik el a vérengzés, ott van a feszültség, de az hamarosan eltûnik, helyette öncélú trancsírozássá válik az egész. A "csattanó" meg nagyon kiszámítható.
Túrin 2009 dec. 06. - 18:45:54
(9/64)
Eszeveszett brutalitás, szenvtelen, hideg kegyetlenséggel halad a célja felé.
3 napig rajtam volt tõle a paranoia.

Ugyan a vérengzés még csak meg sem indul ekkor, de az ablak mögött némán, mozdulatlanul álló sziluettet nehéz elfeledni, odakozmál a tudat redõnyére.

Pontoznom sem egyszerû a filmet.
9/10
chyga 2009 okt. 28. - 12:32:22 9/10 Előzmény FRANKO31
(8/64)
Ha horror, legyen brutál, minden, ami belefér -ez a film a határon jár-, de valamiféle logikát ne mellõzzön -ez a szükséges módon logikus és eléggé pörgõs is ahhoz, hogy apróságok ne csípjék az ember szemét. Az a nõ meg ... ! A Nõ!,
SPOILER Ahogy szinte eszköztelenül mutatja a mmonomániás õrültet, és az elején a belsõ monológ, "most már bennem vagy, nem vehet el senki", mellé a kép, a magzat & halála, elõzmény, amit akarsz, de nem hétköznapi terhesség sejlik. Az õrületet mutatja a hisztériás-tehetetlen-dühös-sikítós falat rugdosó jelenet is ... SPOLI VÉGE
az alig-alig mimika, a hihetõ mozdulatok... kíváló. Azért nem szívesen nézném meg mégegyszer, besorol a Katalógusba & a polcra.
8/10
FRANKO31 2009 szept. 18. - 19:09:28 8/10
(7/64)
Ultrabrutál!
Motel és Fürész szintû vérfürdõ,a végletekig fokozott erõszakkal..
Nem hiszem,hogy megnézem mégegyszer!
8/10
offtopic
hakaba 2009 jún. 04. - 00:13:15
(6/64)
a film megjelent dvd-n, A betolakodó címmel.
nektek van ott bent? :)
flitter 2009 jún. 01. - 19:17:33
(5/64)
Az való igaz, amit alattam már írtak páran, hogy a sztori néhány helyen megbicsaklik valószínûségi szinteken, de az az igazság, hogy az a brutális erõszakmennyiség, illetve mindennek teljesen nyílt és direkte nyers tálalása "menet közben" lehetetlenné teszi az ezeken való morfondírozást... Értsd: mire elkezdenék fönnakadni azon, hogy már el kellett volna véreznie, ki szereli meg a villanyt meg hogy, stb., máris jön a következõ döbbenetes snitt, ami simán odébb löki a racionális megközelítést...
Egyszer délután néztem meg a filmet egymagamban, hogy majd sziesztázom menet közben: gyilkolós film, igen, sztori zéró, stb.
HITTEM ÉN!
Szó mi szó, nem pihenés lett belõle, hanem berzenkedõs "atyaúristen"-ezés...
Láttam eddigi életem során jó pár trancsírozós múvit, de ez azért erõsen meglökött...
Minden hibája ellenére abszolút mûködik, ugyanis láthatóan egy célja volt/van, amire kizárólagosan rámentek, hogy taglózzon. És ezt (nálam) maximálisan elérték ellenére annak, mondom, hogy azért már láttam ezt s azt...