10/10
nuiii 2015 márc. 20. - 16:49:30 10/10
(44/64)
jesszus, már megint olyan "vélemények" vannak itt, hogy csodálkozom rajta, hogy egyáltalán országnak minõsítenek minket. szóval, ez egy francia új hullámos horror, ami nulla pénzbõl készült és ennek ellenére baromi fosatós. akik SZERETIK a horrorfilmeket és nem teljesen agyhalottak, azoknak ajánlom. nálam 8/10
Pantagruel59 2014 nov. 20. - 23:16:47
(43/64)
Ez a film bun-rossz! Teljesen egykaptafara keszult,trancsir-horror(koze nincs hozza)nak titulalt,idegesito hulyeseg. SPOILER! Mikor betori a tukrot es puszta kezzel markolassza az uvegszilank-penget,na,az nagyon gagyi,veletlenul sem csavarja bele torulkozobe,inkabb sz#rra vagja a kezet,ezzel is jelentossen csokkentve a tulelesi eselyeit,szoval,akkor azt mondtam magamnak: az ilyen idiota dogoljon is meg!,de ezt meg fokozzak: ott a pisztoly es nem lovi agyon,inkabb smarol vele; mikor kezeben a homemade landzsa,a gonosz meg ott szipog a sarokban,akkor kedelyes csevelybe elegyednek...stb,stb... ez tenyleg horror: horrorisztikus debilitas, ket szoke no primitivitasanak a kuzdelme,ahol a kevesbe imbecil gyoz... aki akarja,nezze! Egeszsegere!

2/10 mivel volt par resz,ahol jot rohogtem!
1/10
syrac.hold 2014 júl. 28. - 23:38:06 1/10
(42/64)
Hát ez egy ótvar fos szar. Jobb szavakat nem találok. Ötlet nulla, szinészek nulla, rendezés nulla. Gerzson jobbat csinál (õ a kis plüssbaglyunk idehaza). No mindegy. Nem javaslom senkinek a filmet. Én csak felhúztam magam rajta és hadjáratot indítottam hogy visszaszorítsam az ilyen jellegû és minõségû filmeket a horror iparban!
7/10
kazama90 2014 ápr. 15. - 21:02:17 7/10 Előzmény kpknow
(41/64)
nem rossz film van benne jópár brutális jelenet,francia horrorok közt a Magasfeszültség és a Mártírok jobban kidolgozott film,de ez se rossz 10/7.
kpknow 2014 febr. 01. - 11:39:47
(40/64)
Nekem személy szerint ez a kedvenc horror filmem -(a borzongás és a lidércnyomás fogalmát teljes mértékben kimeríti a film! ) ,mivel a Mártírokat nem vagyok hajlandó még 1szer megnézni! egyszer láttam, és a legdurvább filmnek tartom, ellenben ez a film, a 2. legkegyeltenebb mozi, , shokkoló vollt, viszont nem lépték át azt a határt, hogy ne lehessen idõnként megnézni, egy-egy agybeteg estén :-) szal ezért ez a kedvencem, nem a mártírok! Ehhez képest a Fûrész és a Holtak Hajnala gyerekmese óvodásoknak :-) kategóriájában ez a 10/10!
eszkimó viselet 2014 febr. 01. - 09:42:34
(39/64)
itt kezdõdik az, amit úgy hívnak horrorfilm. a franciák lassan suttyomban lenyúlják maguknak ezt a mûfajt (Magasfeszültség, Frontière(s), Mártírok, Ils.., amire személy szerint nagyon biztatom õket ezek a filmek értik, hogy miért is akarna egy ember perverz módon horror filmet nézni.
A 'A l'intérieur' 8/10
7/10
Hellas 1903 2014 jan. 31. - 11:01:09 7/10
(38/64)
Soha rosszabb horror filmet, igencsak brutális volt de egész jó volt !
2/10
Metalherceg 2013 jún. 02. - 16:44:29 2/10
(37/64)
Ennek a filmnek egyetlen pozitívuma a túlexponált brutalitás, márakinek ez pozitívum :) szóval nincs neki ilyenje!!
De rendkívül élvezhetõ volt a filmzene, a zeneszerzõ tévesen emberi lényként van megnevezve a stáblistán, pedig valójában egy zárlatos hajszárító volt az elkövetõ...
10/10
zpeller 2013 máj. 19. - 09:40:31 10/10 Előzmény tootsie
(36/64)
Azt hiszem láttam a fórumozók által legdurvább filmeknek nevezett valamennyi terméket. Persze, hogy ez a film sok hibát tartalmaz, de nálam TOP3-ban van a durvaságát tekintve.
tootsie 2013 febr. 04. - 00:53:52 Előzmény skid0709
(35/64)
elméletileg (elég sok helyen olvastam utána) a harmadik rendõr srácnál kábítópisztoly van és avval lövi fejbe a nõ, tehát nem hal meg hanem valamiféle agyhalál áll be nála azért áll ugy ott mint valami zombi :D bár a szem és szájvérzés nekem is túlzás volt de sok helyen evvel magyarázták azt, hogy életben maradt...
6/10
Sadenal 2013 jan. 31. - 22:01:23 6/10
(34/64)
Ami azt illeti ez tényleg a legdurvább film volt amit eddig láttam. :O Viszont sokat levon belõle az, hogy tele van logikai bakikkal. Ezekre azért illett volna odafigyelni, de az amerikai tinihorrorokat kenterbe vágja, annyi szent.


6/10 (de csak azért mert meglepõen durva volt)
5/10
gabeyramone 2012 dec. 17. - 05:29:48 5/10
(33/64)
Én valami félelmetesre számítottam, de sajnos igaza van az elõttem szólóknak: öncélú trancsírozás az egész, engem kifejezetten untatott. Akik szeretik a gore-stílust azoknak bejön, de mint tudjuk sokkal félelmetesebb az, amit nem látunk.
skid0709 2012 júl. 04. - 08:55:40
(32/64)
Ez a film tele van amatõr hibákkal! Nem filmes hibákra gondolok,hanem az emberi viselkedésre és cselekedetekre!
De a legnagyobb hiba amit nem is értettem miért kellett bele rakni,hogy a pisztolylövések után a kint maradt rendõr magához láncol egy 18 év körüli csávót és így megy be egy olyan házba,ahol azt sem tudja mi vár rá...
Szóval kockáztatja egy ártatlan gyerek életét,ráadásul õ sem tud így a feladatára koncentrálni csak vonszolja maga után azt a szerencsétlen gyereket... :D Az meg,hogy miért nem hívott erõsítést vagy hogy a végén miért változik át zombivá az kérdés marad...
A csattanó a végén kiszámítható,szóval ez egy gyenge film volt,de még nézhetõ kategória.Vannak még ennél rosszabb filmek is bõven... 5/10
5/10
Kendy 2012 júl. 01. - 14:44:09 5/10
(31/64)
Ma néztem meg a filmet!
:(
Nekem bevallom õszintén nem tetszett.

Sajna logikai bakik is vannak a filmben bõven.
Meg véleményem szerint nincsen olyan jól kidolgozva a forgatókönyv,hogy fergetesen jó slaher film legyen.
Kemény szadista vérfürdõ.
A Mártírok ugrott be nekem miközben néztem igaz az azért másmilyen film.

Meg sajna nekem van 1 olyan gyanum,hogy a francia horrorokban mintha direkt lenne 1 olyan elem,hogy nem mindent mesélünk el a nézónek.
Mintha ezzel amolyan "mûgvészfilmes" feelinget akarnának ráhuzni ezekre az ultrabrutál kegyetlen filmekre.
De lehet,hogy ezt csak én gondolom így.

Meg vannak ennél sokkal kegyetlenebb filmek is.
Szerb film,Snuff 102,Grotesque,stb......
5/10
Kendy 2012 júl. 01. - 14:43:11 5/10
(30/64)
Ma néztem meg a filmet!
:(
Nekem bevallom õszintén nem tetszett.

Sajna logikai bakik is vannak a filmben bõven.
Meg véleményem szerint nincsen olyan jól kidolgozva a forgatókönyv,hogy fergetesen jó slaher film legyen.
Kemény szadista vérfürdõ.
A Mártírok ugrott be nekem miközben néztem igaz az azért másmilyen film.

Meg sajna nekem van 1 olyan gyanum,hogy a francia horrorokban mintha direkt lenne 1 olyan elem,hogy nem mindent mesélünk el a nézónek.
Mintha ezzel amolyan "mûgvészfilmes" feelinget akarnának ráhuzni ezekre az ultrabrutál kegyetlen filmekre.
De lehet,hogy ezt csak én gondolom így.

Meg vannak ennél sokkal kegyetlenebb filmek is.
Szerb film,Snuff 102,Grotesque,stb......
offtopic
matruska 2012 jún. 18. - 20:02:33
(29/64)
E
pillangókisasszony 2012 jún. 15. - 02:20:43
(28/64)
Nagyon rossz film!Az elsõ fél óra izgalmas,teli feszültséggel,féltem.Azt hittem valami jó kis thriller.
*spoiler*
Aztán elkezdõdik az eszetlen és hihetetlen undorító vérengzés.A behatoló nõ valami wonderwoman-szerûen végez mindenkivel,kötõtû,olló,tûcérna és egyéb kellékekkel.Tele az egész logikai hibákkal,csak hogy párat említsek:
Bejön a házba kolléga,anya,rendõr,de a terhesnõknek egyszer sem jut eszébe egy "segítség"-et kiáltani,inkább kaparja a falat tovább.A rendõr miután látta,hogy 2 társa meghalt,nem hív erõsítést....Aztán miután ugyanez a rendõr megállapítása szerint,a nõ elhagyta az ablakon át a házat,a legfontosabb hogy elkezdjenek a biztosítókkal babrálni,ahelyett hogy elhagynák a házat,és mentõt,illetve rendõröket hívnának...Ugyanez a pasit,miután fejbe lõtték miért változott zombivá és támadt a terhes nõre???...Ennyi hülyeséget.
A felgyújtottfejû nõ is milyen jól viselte a dolgot.Maga a sztori amúgy tetszett (volna).
Ennyi szenvedés után nagyon bíztam volna a heppiendben(habár egyébként nem vagyok a pártján soha).Ennyi borzalom utána minden jóérzésû ember a terhes nõ gyõzedelmeskedését reméli.
*spoiler vége*
2/10
sogam 2012 ápr. 14. - 14:18:05 2/10
(27/64)
Hát ez ritka sz... volt. Ennyire történet szegény, unalmas, logikátlan vackot rég láttam. Sok vérrel akarnak hatás vadászkodni. Szánalmas alkotás.
eszkimó viselet 2012 febr. 01. - 07:30:28
(26/64)
Így kell horrort csinálni.8/10
Ádesz 2011 nov. 02. - 02:36:21
(25/64)
--==SPOLIER==--

Az hagyján, hogy nem értem a rendezõ lelkivilágát, de a logikai világa talán még jobban megbicsaklik.
Ad 1: Ha pisztolylövést hallunk esetleg luxus erõsítést hívni a rádión? Vagy Franciaországban eltérõek a szokások?
Ad 2: Nem igazán világos, hogy ha valakinek szétlövik a fejét és egy lyuk tátong rajta, amit meg is mutatnak, akkor pár snitt-el késõbb, mér cserélgeti a biztosítékot és mér néz ki úgy mint egy zombi? Mûfaji keveredésrõl lenne szó vagyis a franciák összekutyultak mindent egy filmbe amit találtak vagy csak én zavarodtam meg?

--==SPOLIER VÉGE==--