10/10
Bionika 2023 jan. 07. - 23:17:47 10/10
(52/52)
Most néztem meg, nekem tetszett. :D
stupek2 2016 okt. 01. - 19:19:35
(51/52)
Nem az én korosztályom és ezért nem is akarom pontozni. Amit látok, a mai korban történik, tökéletes képminõséggel és jó szinkronnal. Csajos film, csajoknak.
robicsek2 2014 júl. 07. - 11:44:41
(50/52)
Nem tudom mennyi idõsek vagytok de ha már nem vagytok tinik akkor nem ilyenkor kéne tini filmeket nézni, és leszólni, persze nem a legjobb, de van ennél sokkal szarabb is , pl a bajos csajok, stb. Alexa Vega meg jó kis csaj volt, és most meg csini :)
3/10
Owl 2014 júl. 06. - 23:50:25 3/10
(49/52)
Ez tipikusan tiniknek való, én már unom ezeket: a rutinszerûen látható egyetemi bulis záró jeleneteket, ahol minden együttes ugyanolyan stílusban, ugyanolyan szarul szól minden hasonló filmben. Az elmés rivál csipkelõdésekrõl nem beszélve, a felbukkanó lúzer karakterekrõl, akik erõltetett formátumban képviselik a "humort". Az meg vicc, hogy valaki váratlanul beleszeret Átlag Julcsába egy szempillantás alatt, miközben bombanõk udvarolják körbe. Fel lehet ébredni a rózsaszín álomvilágból. Az egyetemi bulin a jegyszedõs jelenet volt a mélypont, fogtam a fejem.
1/10
diamondangel 2014 febr. 01. - 13:55:50 1/10
(48/52)
A létezõ legsz*rabb film,amit láttam... Olyan tipikus amerikai dobjunk össze valamit címû dolog. még ha fizetnének se nézném meg még egyszer. Ha megkérdezik,h mi a legrosszabb film amit valaha láttam mindig ezt mondom. A színészek játszani nem tudnak a történet meg egy nagy nulla.
10/10
Kismakika 2010 ápr. 23. - 15:47:10 10/10
(47/52)
nem tudja valaki hogy a film vegen a zenének mi a címe v hogy valahol le lehet e tölteni
elõre is kösszi:)
roxie 2010 márc. 20. - 22:56:22
(46/52)
3 éve írtam ide legutóbb, de még mindig jó filmnek találom és a fekete gördeszkás még mindig helyes :DDD
Andzse 2010 febr. 28. - 15:48:10
(45/52)
Valami borzalom ez a film... Tesómmal (aki fiú) már kínunkban röhögtünk és egyedül azért néztük végig mert két percenként fogadtunk mi fog következni. Unalmas, kiszámítható film, ráadásul csöpög is rendesen. Pár poénon lehet röhögni, de azokon is azért mert gagyik.
Marcipáncica_ 2010 febr. 27. - 22:14:19
(44/52)
Ez aztán az agyelhagyós filmecske! :DD Csak a háttérben ment, meg mert most pont nem vágytam véres brutál filmre. így elviselhetõ volt. A fõszereplõ csajszi elég siralmas... :(
10/10
zs9302 2010 febr. 27. - 21:52:15 10/10
(43/52)
Ez a megtépõs jelenet! :D
sophie7 2010 febr. 27. - 21:44:56
(42/52)
iggen nagy ez a film!!!!!!!(spice girls jelenetxd):-)am az egyik gördeszkás srác a rejtélyek városából a jesse !:O:P
10/10
zs9302 2010 febr. 27. - 21:08:24 10/10
(41/52)
Szuper jelenet XD
1/10
zsouzs 2010 febr. 27. - 19:57:06 1/10
(40/52)
Egyszerûen nem értem: a célközönség feltehetõleg a diszkóban, ott meg ugye nema TV2 mûsorát nézik..., akkor meg minek ide, ilyenkor..?!!
valery4 2009 szept. 02. - 12:35:30
(39/52)
Versengés, barátság, szerelem. A kitartás elnyeri a jutalmat. Kedves, vicces film. A gördeszkás fiuk haláliak :D
liliom19 2009 aug. 28. - 21:54:21
(38/52)
Nem ilyenre számitottam, nem tetszett, vagyiss na...nem rossz de nem is jó:))
10/10
DRA 2009 jún. 14. - 18:08:23 10/10
(37/52)
Együttérzek Mimisziküvel, aki a csaj báttyja, én is kb úgy kivagyok az egyetemtõl most vizsgaidõszakba mint õ a fõsulitól. és a fim szuper!!! aki meg már kinõtte ne nézze.
Naphinel 2009 jún. 14. - 14:44:30
(36/52)
Nekem is nagyon tetszett. Most láttam elõször, hát volt pár jelenet, amin visítottam a röhögéstõl. Szegény báty, miket ki nem kell állnia, amikor megették azt a rakat pizzát... fú, még eégondolni is rossz volt.
Összességében irtó jó film, többször nézhetõ, romantikus, kalandos marhaság. :D
A top jelenet nekem is, amikor a srácok beöltöznek csajnak, és a Spice Girls-re táncolnak. :)))
9/10
csancsy 2009 jún. 14. - 13:45:41 9/10
(35/52)
Szóval, a film sztem nagyon jó, persze nem tökéletes, nem remekmû, de szórakoztató, romantikus és vicces, többször nézhetõ, nem untat:))) Nekem bejött, pedig idõsebb vagyok sokkal:) De jó visszaemlékezni. Amúgy a srácok nagyon helyesek benne(konkrétan a szõke csaj expasija is, meg a gördeszkázós is), és tényleg sztem jó sztori a felnõtté válásról, és a családról, sztem jó nagyon, vagy 1000-szer láttam korábban is, és most is megnéztem:)

Amúgy fogalmam sincs hogy jött ide a vallás, de õszintén szólva, talán nem itt kéne megvitatni, és elég kényes téma, mindenki magánügye, miben hisz, ezt el kell fogadni
offtopic
twillight 2009 jún. 14. - 01:41:35
(34/52)
offtopic

Na, te se vagy jobb mint az elõtted szóló...k.

1) a nicket másold le rendesen.

2) Segítek definiálni a "köztes fajok" kifejezést: olyan fajok, amikkét adott faj közötti idõben éltek, és amik az õsibb fajból átmenetet képeznek a késõbbi fajalakba. Így pl. a dinoszíuruszokból egy tollas hibriden keresztül lettek a madarak (aminek jó példája az archeopterix), a halakból egy hal- és kétéltû vonásait egyaránt mutató lénybõl lettek a kétéltûek (nem tudom a nevét, de a "intelligent design under trial" youtube-os videoban megmutatják, egy békafej halszerûségrõl van szó), az elõemberek sorát meg gondolom nem kell bemutatnom. Szóval minden amit felsoroltam igenis odatartozik.

3) Az evolúció tökéletesen biztos lábakon áll. Jelenleg többen fogadják el az evolúciót a képzett tudósok közül (nem az osotba, vallással meghülyített, általános iskolákon is alig átvergõdött emberekrõl beszélek), mintamennyi a holokausztot nem tagadja. És a szám nem csökken.

4) A linkeden szereplõ cikket egy ostoba barom írta. Semmit nem tud a gének együttmûködésérõl, sem az evolúcióról. Amúgy segítek neki: egyes "semmit nem kódoló" szekvenciák például beépült vírustöredékek. A múlthónapi galaktika egyik novellájának is ezek adták az ötletet.
Amúgy a "komment" szekvenciák alatt úgy néztem a "regulációs" szekvenciákat értették, amik tökéleteen magyarázódnak a genetika tárgykörében.
Nem tudom, milyen oldal a link egyébként, de gyanakvásra ad okot a baloldalt található fõknyvtárak elnevezése kezdetnek.

5) A nõ másodrendû a Biblia szerint. Nem tehet esküt, nem örökölhet, nincs szava a házastárs kiválasztásában, nem szólalhat fel "az Úr gyülekezetében", valamint számszerûleg feleannyit ér pénzben kifejezve, mint a férfiak - ezek jutnak nagy hírtelen eszembe. Talán nem ártana belelapozni olyan könyvekbe, mint a Léviták könyve.

Emberáldozat: nem, nem csak Ábrahám példájára gondolok. Gondolok pl. Jefte példájára, Jézus példájára, Mózes példájára. Mind bemutattak emberáldozatot, amit az Úr szívesen fogadott. De Ábrahámnál is számít, hogy megtette volna.

Az Ószövetséget NEM törölte el az Új. Lásd Máté 5:17-20. Jézus saját szavai - ha hiszel a történetben.

Lényegtelen hogy emberi bûnök-e. A kereszténység nevében követték el, keresztények követték el, pápai áldással követték el.
A népírtást az Úr többször is elrendeli. Tökéletes népírtást méghozzá. Az amálekiták csaka legismertebb példa, és már túl késõ van keresgélni.


Sok boldogságot a kérõdzõ hörcsögökhöz (Léviták könyve, 11.5), de talán jobb lenne, ha Te olvasnád el miben is hiszel, mert Én olvastam a cuccot, de úgy tûnik Te elég tájékozatlan vagy. Talán nem ártana átismételni a dolgokat.
Olyanokat, mint hogy a Biblia támogatja az abortuszt, hogy preferálná ha az emberek nem házasodnának, és különösen, hogy mind az Ószövetség, mind Jézus, mind Pál támogatja a rabszolgaságot, amit minden modern ország mára elvetett.
offtopic
bourne 2009 jún. 14. - 01:12:03
(33/52)
én csak azt nem értem, h mi a fészkes retkes francért nem tudtok offtopicolni ?????

elhiszem, h fontos az élet értelmét kutatni meg hasonlók, de az ég szerelmére, a filmrõl akartam olvasni és nem arról, h egyes emberek miben hisznek ... kösz ...