twillight 2009 jún. 14. - 21:51:00
(6/26)
A ragasztószalag jó megoldás meglepõ módon.
Nem kell ugyanis hermetikus szigetelés, csak egy olyan szintû megoldás, mint egy petricsésze. Abból se jön ki semmi, pedig csak két egymásrafordított peremes üveglapról van szó.
Nebron 2008 szept. 20. - 15:11:41
(5/26)
Hali mindenki!

Ha belegondoltok az USA-ban a hidegháború idején az embereknek beadták, hogy ha ledobják A bombát akkor nincs más dolgod mint DUCK & COVER! Nah ahhoz képest a ragasztószalagozás elég épkézláb 5letnek tûnik! :)
leopard26 2008 aug. 19. - 17:32:40
(4/26)
Nagyon überalles!Nekem legalábbis bejött
DRusza 2008 júl. 06. - 02:48:24
(3/26)
Nagyon szeretnék ebben egyetérteni veled, de ahhoz el kellene hinnem, hogy egy családi házat le lehet szigetelni szimpla ragasztószalaggal úgy, hogy megvédjen a levegõben terjedõ vírusoktól és a mérgezõ gázoktól... (A 2. gondolatom meg rögtön az volt a film elején, hogy de nagyon rosszul hangszigeteltek ezek az amerikai ablakok, jöttek volna hozzám forgatni, ordítva se lehetne érteni, hogy kintrõl mit is motyog a másik...)

Spoiler w.
A film vége meg különösen zseniális, és fõleg humánus, ha már szegény úgyis megdöglik, legalább szenvedjen is, fulladjon meg a gáztól... egy golyó is elég lett volna neki szerintem, igaz, hogy az nagyon snassz lett volna...
DRusza 2008 júl. 06. - 02:27:36
(2/26)
Õszintén sajnálom, mert tényleg nagyon gyenge ez a film, de remélem azért mások legalább a DVD tékából való kikölcsönzést megspórolják... Ja, igen a ragasztószalagot kihagytam a felsorolásból, ez jelenthette a film költségvetésében a legnagyobb tételt...
DRusza 2008 júl. 06. - 02:16:07
(1/26)
Ez a film tömören szólva egy emberiség elleni bûntett, dobogós az Übersz@r Top 10-ben... A forgatáshoz kellett fél tucat noname színész, néhány zseblámpba és gázálarc, 1 db kibérelt rendõrautó... a házat meg gondolom a producer adhatta kölcsön... Persze, ha terrorbohózatként kezeljük, akkor jó szórakozás lehet...haverokkal és még néhány üveg sör társaságában. Mindenki másnak javallott, hogy meszire kerülje el...