Téma: Otthonunk

rikri 2007 nov. 05. - 18:25:22
(8/28)
sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

gyertek fórumozni, mert a sorit tovább vetítik szo.de.ént és szerintem nagyon jó!!
nekem legalábbis bejön.igazából azért kezdtem el nézni, mert a kedvenc teniszezõm felesége játszik benne Rebecca.
elején egy picit gagyinak találtam, de hamar nagyon megszerettem. csak az a baj, h elég rövid egy epizód valamint nekem csak most esett le, h nem is az elejétõl kezdték nyomatni. húúú nekem ez nagyon új volt, plána, hogy már 1988 óta fut AUSZTRÁLIÁBA húúú ez nagyon hosszú idõ.
na remélem visszatértek

ja és a legfontosabb ami mostanába nagyon foglalkoztatja a fantáziám, h ki a gyilkos?????????
lehet nagy baromságot mondok, de szerintem a nyomozó. ügye hülyeség?????????
és írjatok+!!!!!
Magenta99 2007 okt. 15. - 17:09:52 Előzmény Meeschka
(7/28)
Most akkor mi van?
Elkezdték a 19. évadnál, leadtak pár részt és most megint befejezték?
(Akkor ezért nem értettem egy mukkot sem az egészbõl)

Mellesleg a Viasat folyton ezt csinálja, ott van pl. a Star Trek - Voyager, ötszázadszor ismétlik, de sosem adták le a legelsõ résztõl (az elsõ részt úgy kellett megszerezni).

Amúgy meg azt a szöveget, hogy ha a Narancsvidéket szeretted, ezt imádni fogod, nem az Otthonunkra reklámozta, hanem a Pálmák árnyékában c. sorozatra.
Meeschka 2007 aug. 27. - 21:00:06
(6/28)
Hmm...:( Nem azért,de mi értelme van egy 19 éves sorozatot a közepétõl kezdeni? Nem tetszik amit a Viasat mûvel:) Miért nem adják le inkább a Narancsvidék utolsó évadját? Sokan szeretik+ha már elkezdték,fejezzék is be!:) Méghogy "ha szeretted a Narancsvidéket,ezt imádni fogod"...a Narancsvidéket semmi sem überelheti:D Oké,csak hogy a témánál maradjunk: belenézek,ha lesz idõm,de sztem nem lesz élvezhetõ így,hogy röpke tizenakárhány évet nem láttunk.Megint az lesz,mint a többinél..nem nézik elegen és a közepén leveszik a mûsorról. Viasatos szokás:(
konyi 2007 aug. 15. - 01:00:16
(5/28)
Igen, sajnos nem az elejétõl kezdték adni, pedig úgy lett volna az igazi! Adhadtak volna egyszerre 2 részt is (még most sem késõ!) így lehetett volna haladni.
Vagy legalább ott folytatták volna, ahol évekkel ezelõtt abbahagyták! De az túl egyszerû lett volna... Mondjuk a vasárnapi 'Pilot' részbõl, ahol az elõzményeket mutatták be, legalább valami apró fogalma lehet az embernek, hogy mi is történt a szereplõkkel...

Egyébként ez a 18. évad, ami 2005 - ben készült.
9/10
Golyo30 2007 aug. 14. - 18:49:06 9/10 Előzmény konyi
(4/28)
Sajnos mégsem a legelejétõl kezdték el vetíteni a sorozatot...
Azért azt jó lenne tudni, hogy akkor vajon melyik szezontól vetítik most...
tesstimi 2007 aug. 09. - 17:26:03
(3/28)
Sziasztok!
Nagy McLeod lányai (ausztrál sor.)rajongó vok!!A kedvenc szereplõm Bridie Carter, és ha jól tudom a Home and Away-ben is játszik.Ezért amikor megláttam a Viasaton a bemutatóját, már sejtettem, hogy ez a Home and Away sorozat, és kicsit csalódott voltam, amikor Otthonunk címmel láttam a tv újságban.Nem tudom lesz-e idõm 4400 akárhány részt végignézni, de remélem hogy sokáig vetítik majd, mert nagyon tetszik a bemutatója.
Minden jót nektek!
Ui.:Ha van képetek Bridie Carterrõl a Home and Away-ben, lécci tegyétek fel, köszi....
9/10
Golyo30 2007 aug. 05. - 12:04:00 9/10 Előzmény konyi
(2/28)
Valóban, a bemutatója alapján én is sejtettem, hogy ezt az ausztrál sorozatot már láttam idehaza, de ha ezt nem írtad volna le, akkor valszeg az 1.részig gondolkodtam volna, hogy honnan ismerõs ez a sorozat... :)
Örülök, hogy említetted azt, hogy úgy tunik a legelejérõl fogják vetíteni, bár ha a teljes sorozatot le szeretnék vetíteni, akkor az eltarthat egy darabig, ugyanis jövõ héten Ausztráliában már a 4480.részt vetítik majd.
konyi 2007 júl. 31. - 18:56:54
(1/28)
A sorozattal kapcsolatban kicsit utánanéztem, mert az angol cím 'Home and away' nagyon ismerõs volt. Nem tévedtem, ezt a sorozatot már adták nálunk, valamikor 2001 tájékán, igaz csak 261 részt vetítettek belõle, és akkor Hazai pályán volt a magyar címe, és ami a legérdekesebb, akkor is a Viasaton ment! Akkor az 1999 - ben készült évadot adták. Most pedig úgy tûnik a legelejérõl fogják vetíteni, csak kérdés, hogy a teljes sorozat le fog menni ezúttal, mert a sorozatot 1988 - ban kezdték forgatni, és a mai napig is tart. És mi lesz a leszinkronizált részekkel, ill. meghagyják - e a régi hangokat, mert emlékszem nagyon jó szinkronja volt. És még egy érdekesség: rákerestem a Port.hu - n, mint Hazai pályán, de nem adott ki semmit, pedig amikor vetítették 2001 környékén, akkor már létezett a Port.hu. Bár lehet, hogy tévedek.