Téma: Pain & Gain

10/10
Sonic8 2013 aug. 05. - 21:33:50 10/10
(22/122)
Csütörtökön megyünk! :D
Ha hozza az elsõ rész színvonalát, akkor nem lesz gáz.. ;)
offtopic
Bigpapa 2013 aug. 05. - 21:29:16 Előzmény Sonic8
(21/122)
Oké, de tudod, sok kis ponton múlik :D Inkább nézd meg a Red 2-t. Qrva jó lett! Most láttuk a lurdyban.
10/10
Sonic8 2013 aug. 05. - 18:17:51 10/10
(20/122)
Egyébként meg láttam a filmet még májusban mivel eleve amcsiban áprilisban jelent meg aztán én megnéztem egy cam-es angol verziót miközben egy kurva nagy japán felirat volt a film alatt... :DD
Ez az online nézés ártalma. Na mind1,
10/10
Sonic8 2013 aug. 05. - 18:14:51 10/10
(19/122)
Nem, nem szavaztam rá elõre csak este 9-re mentünk a filmre hajnali fél kettõre értem haza és mikor bekapcsoltam a gépem egybõl nyomtam rá a tízest annyira a film hatása alatt voltam. Aztán másnap mikor írtam persze megemésztõdött addigra a film...
Végül is tök mindegy mennyit adok nem? Porton sose reálisak az értékek, és ez nem igen rajtam fog most múlni szóval ezt hagyjuk...
offtopic
Bigpapa 2013 aug. 05. - 16:46:35
(18/122)
10/8 és 10 pontos elõreszavazás? :D :D Mikor szavaztál rá, januárban? :)))
6/10
bercesnagy 2013 aug. 05. - 08:58:43 6/10
(17/122)
A Ponyvaregényre próbált hajazni, de azt a szintet nem érte el, sõt bizonyos részeknél kimondottan erõltetett. Kifejezetten akciódús, nincs benne üresjárat, ez abszolút pozitív, de valahogy nem állt össze a film. Nem azt mondom, hogy rossz alkotás, de nálam csak egy erõs közepes. 6/10
10/10
Sonic8 2013 aug. 04. - 18:06:30 10/10
(16/122)
Kegyetlen egy film volt az biztos. Humoros de akkor is kemény.. True Story bro..


10/8
10/10
Sonic8 2013 aug. 03. - 00:28:22 10/10
(15/122)
Ettõl függetlenül én ma nagyon jól fogok szórakozni a filmen... :D Legalábbis remélem. :P
Marcipáncica_ 2013 aug. 03. - 00:01:49 Előzmény Bigpapa
(14/122)
uhhh. azért ezek kemény infók. :(
9/10
kypD 2013 aug. 01. - 20:23:34 9/10
(13/122)
Szerintem nagyon jó film volt, néha tényleg durva volt, de azért hatalmasakat lehetett rajta nevetni, mondjuk szerintem sok helyen csak színeztek a dolgon, de azért bizonyos értelemben van egy olyan erkölcsi mondanivalója, mint mondjuk a Harcosok Klubjának, tehát kire ne lenne igaz, hogy szeretne kitörni abból, hogy kevés pénzt keressen, jó azért nem véletlenül 18-as, de rég nevettem ilyen jót. :D
offtopic
Bigpapa 2013 júl. 31. - 21:11:52 Előzmény astron
(12/122)
A kétes szexipari tevékenység tudod mi volt? Szextelefon. Háziasszonyok ülnek otthon, akiket felhívnak,azok meg dumálnak a pasikkal. Ennél még én is több illegális dolgot csinálok, vagy bárki más a fórumról (nem adózik, csal a számlákkal, lop a kasszából,stb)!
Bigpapa 2013 júl. 31. - 21:09:24 Előzmény Judit71
(11/122)
Én nagyon szeretem Rock-ot és Wahlberget, de az kifejezetten gusztustalan, hogy Hollywood egy vígjátékot csinált ebbõl:
"A két férfi 1995-ben megölt egy magyar származású párt, az akkor 33 éves Frank Grigát, és a 23 éves Krisztina Furtont. Griga közel tízmillió dollárt keresett azzal, hogy szexvonalakat mûködtetett. Griga egy fejére mért ütésbe halt bele, amikor a férfiak a Miami Lakesben fekvõ lakása kódját akarták megszerezni. Furtonnal egy állatok elaltatásához használt szer túladagolása végzett. A tettesek a két holttestet láncfûrésszel és fejszével feldarabolták, majd felgyújtották, a maradványokat pedig hordókba és vödrökbe rejtve szórták szét floridai utak mellett. "

Ez elõtt egy másik üzletemberrel ezt tették:
"A bíróság Lugót Marcello Schiller üzletember elrablásában és megkínzásában is bûnösnek találta. A férfit 1994-ben egy hónapig falhoz láncolva tartották, szemét bekötötték, testén égõ cigarettacsikkeket nyomtak el. Emellett éheztették, és erõszakkal itattak vele alkoholt. Végül a férfi beleegyezett, hogy 1,2 millió dolláros bankszámláját és házát elrablóira írassa át. Ekkor a férfiak autóbalesetet rendeztek, de Schiller nem halt meg. Ekkor felgyújtották a kocsit, de a férfi ezt is túlélte. Ezután áthajtottak rajta, és azt hitték, hogy végeztek vele, de Schiller megint megmenekült. Amikor ezt megtudták, kitervelték, hogy a férfit megfojtják a kórházban. Be is mentek a miami kórházba, de Schiller addigra már egy New York-i kórházba szállíttatta át magát, jelentette a floridai Sun-Sentinel. "

Mondom, imádom ezt a két színészt, de amikor elvállalnak egy filmet, csak meg kéne nézni,mi az eredeti sztori. Vígjátékként eljátszani ezt a két borzalmas embert, akik ilyen kegyetlenek voltak...Michael Bay szégyellje magát! Pedig õt is csípem ám!

El se tudom képzelni, mit élhet át Griga nõvére itthon, hogy tele a net és a tévé, az öccse halálának a vígjátékká változtatásával, vagy Krisztina rokonai milyen sebeket tépnek fel újra. :(
karlitomarsh 2013 júl. 27. - 12:38:05
(10/122)
"Pedig az elõzetes alapján még egy jó szórakozásra is lehetett számítani – még ha azt senki nem is vonta kétségbe, hogy a forgatókönyv nem lesz szellemesebb a gyúrós magazinok motivációs posztereinél."

http://www.ertunk.hu/index.php/kultura/item/3516-izmos-kocka-has-ures-fej
astron 2013 júl. 25. - 10:13:56 Előzmény Judit71
(9/122)
hát így jár az aki olyan fickóval van együtt aki kétes szexipari dolgokkal keresi a kenyerét....
1/10
Judit71 2013 júl. 20. - 18:24:44 1/10
(8/122)
Igen sajnos osztálytársnõm volt a lány áldozat ,Fürtön Krisztinek hívták ,nagyon kedves és jó kedélyû emberke volt,1990-ben érettségiztünk .
Elég borzasztó ,hogy hogy nem egy komoly megrázó film lett a történetbõl .
offtopic
Iceman87 2013 jún. 21. - 18:42:40
(7/122)
A Rohanásba is õ volt??? Ezt nem is tudtam. Ugyanis azt is feliratosan néztem meg.
A TDKR szinkronjába éppen hogy csak belehallgattam így nem nagyon tudom megmondani hogy az milyen lett teljes egészében. Csak Bane szinkronját néztem hosszasabban. (Ami egyáltalán nem lett rossz)
Legelõször rádió promóba hallottam, hogy Bogdányi Titanilla csinálta. És igazából úgy voltam vele, hogy nem is olyan rossz. Csak egy kicsit nehéz volt úgy hallgatni, miközben mindig Lisa Simpson ugrott be a hangja hallatán :)
Én Anne Hathaway-el úgy vagyok, hogy nem tudom igazából ki lenne a jó választás neki. Nem sok filmjét néztem meg, így nincs összehasonlítási alapom. Amit eddig néztem tõle, az a Nyomorultak,TDKR, Zsenikém(szinkron).
Iceman87 2013 jún. 13. - 12:27:15
(6/122)
Most megnéztem én, és hát nem csak õ volt egyedül furi választás, hanem pl ez is:
Dwayne "The Rock" Johnson - Galambos Péter

Én ezt sem értem... semmi bajom nincs Galambos Péterrel, mert eszméletlen jó amiket csinál, de ez a színész valahogy nem való hozzá. Pl a legutóbbi halálos iramban 6-ban, ott ugye Schneider Zoltán tolmácsolta nekünk a sziklát. (meg az elõzõben is) Meggyõzõdésem hogy nagyon illett hozzá. kellõképpen mély és erõs hangja van. Miért nem lehetett õt beválasztani?!

Mark Wahlberg hangválasztásán is nagyot néztem most, ugyanis ez nagyon fura. Eddig vagy Stohl András csinálta vagy Széles Tamás. Mindkettejük nagyon jól passzol szerintem. Ha mondjuk most választanék én Széles Tamás mellett tenném le a voksomat, mert a mostani karakter egy kigyúrt kemény csávó, és neki azért van jó ordibálós kemény hangja (lásd: Gordon Ramsay) :)

Azért kíváncsi leszek mi sül ki a dologból. Még az is lehet, hogy nagyon jól fog mûködni a film.
tobywong 2013 jún. 13. - 11:58:00
(5/122)
Frankó! Csõre Gábor aztán marha jó lesz Wahlberg szinkronjának...
10/10
Sonic8 2013 jún. 07. - 23:47:05 10/10 Előzmény Dyrtyho
(4/122)
Ez valóbaj vígjáték. AZ IS. Akcióvígjáték.
Ha láttad a Bad Boys filmeket, akkor tudod ez milyen lesz.
7/10
Dyrtyho 2013 máj. 22. - 18:19:14 7/10 Előzmény samg
(3/122)
Itt semmiféle vígjátékról nincs szó, lehet hogy te ezt szûrted le az elõzetesbõl, de ahogy látod a filmnél is az van megadva, hogy filmdráma, és nekem a trailerbõl akciódráma jön le, nem pedig vígjáték, szóval te valami nagyon más elõzetest láthattál....