Téma: Palackposta

10/10
thsaco 2016 aug. 31. - 10:24:06 10/10
(7/47)
Imádom a Skandifilmeket! 10/10
Muya 2016 aug. 31. - 09:37:48
(6/47)
Nem összefüggõ történetek, hanem különálló mind a 3 rész. Szóval nyugodtan megnézheted, bár kár kihagyni a Fácángyilkosokat :)
10/10
csáknoriszakemény 2016 aug. 25. - 14:37:00 10/10
(5/47)
Moziban néztem meg a filmet, ahogyan az elsõ két részt is. Az elõzetes alapján tartottam tõle, hogy ebben a filmben nem lesz meg az a fajta hangulat ami jellemezte az elsõ két részt is de ez a veszély nem állt fenn.
Nagyszerû lett ez a rész is a fõszereplõk nemhogy unalmassá vagy kiszámíthatóvá válnának ami egy film 3. részénél elõfordulhatna, de szó nincs ilyenrõl, magasan hozzák a szintet amit elvártam. Tetszett a sztori, a szereplõk, a rendezés, a vágások, jól adagolják az izgalmat és a humor is kellõképpen üt a jeleneteknél.
Megérte elmenni a moziba ismét ez is egy nagyon jó film lett. Remélhetõleg lesz folytatás.
10/10
dontibi 2016 aug. 24. - 09:34:08
(4/47)
Kösz a spoilert mindenki nevében, aki esetleg még nem olvasta a könyvet, vagy nem látta a filmet. Egy mondatban sikerült mindkettõt lerendezni.
8/10
turmix 2016 aug. 20. - 19:55:48 8/10
(3/47)
Lett egy jól kiherélt forgatókönyv a remek regénybõl.
Értem én, hogy meg kell húzni, és át kell írni (mert ha meghúzás, akkor bukik a logika is), de az nem annyira világos, hogy miért kapott helyett néhány tökfelesleges jelenet. Nem rossz film, és nem is az a bajom, hogy a vaskos és egymáshoz logikailag jól kapcsolódó regénybeli cselekményeket nem vezették át egyenesen vászonra; inkább az hogy a PR ennyire erõszakos megint.

***SPOILER***

Kellett bele maszturbálás (nem is emlékszem ilyenre a könyvben) és vallásfilozófiai értekezés, és ha már, akkor egy lányosan fiús jelenség is - bár az igazi regényes gyilkosunk hírszerzõ, széles vállal, izmos karral.
Szóval maradok a regényes Jussi Adler-Olsennél.
Mike088 2016 júl. 10. - 10:33:52
(2/47)
Egyetértek, bár ezt a filmet még nem láttam az elsõ 2 rész (Nyomtalanul, Fácángyilkosok) valóban mestermunka. Nagyon értenek a feszültség végletekig fokozására, ötletesek a történetek erõs pszichés hatással.
10/10
Dudvarek 2016 júl. 07. - 21:02:34 10/10
(1/47)
3. része a sorozatnak.
Az elsõ az mestermunka volt (Nyomtalanul Port:8,6), a második rész önmagában fantasztikus film, de az elsõ részhez képest egy kis visszalépés (Fácángyilkosok Port: 8,4), ennél a résznél bejött egy új szál, ami nem is annyira eredeti, de sikerült vele sok helyen az elsõ fölé is emelkedni.
Dánia a világ legjobb filmjeit készíti sorban, azokból is a krimik kimagaslóak. Ezekbõl pedig ezek a legfényesebb gyöngyszemek.
10/10