Téma: Paloma

10/10
syuzi 2016 márc. 22. - 17:51:59 10/10 Előzmény Lysa55
(92/112)
valahol itt a forúmban olvastam.de szerintem is szép pár lenne Eugenia és Rodrigo

Valaki letudná írni hogy mi volt a héten és a múlt héten a benne a fontosabb részeket mert sajna nem mindig tudom nézni a sorozatot mert úgy dolgozok hogy nem látom mindig de jõvõ héten már látni fogom a sorozatot kiváncsi leszek hogy mik történtek benne
offtopic
ildimix 2016 márc. 19. - 08:27:05
(91/112)
Isa nagyon is érthetõ volt a sorozatról az ismertetõd csak nem voltam ebben a topicban. Nagyon köszi az infókat. Én megint 1 csomót kihagytam valahogy nem köt le annyira, hogy minden részt megnézzek. Paloma még nem tudta meg, hogy Blanca az anyja? Megvolt már a tárgyalás? Nem azt írtad, hogy Eugéniának agytumora van amit nem lehet mûteni akkor mégis hogy marad életben? Talán az orvostudomány fejlõdött a sorozatban és mégis megmûtik? Bocsi, hogy ennyit kérdezek. Isa a törökös topicban of témával írd meg nekem ha az a rész következik amiben Paloma megtudja az igazat az nagyon érdekel.
Lysa55 2016 márc. 15. - 16:02:03
(90/112)
hol olvastad, hogy Eugénia nem hal meg? én csak gondoltam rá, mert annak semmi értelme nem lenne, és én is arra gondoltam, talán összejön Rodrigóval. Illenek is egymáshoz és van is köztük kémia. Nem azt mondom , hogy az élvonalban van ez a sorozat, de attól én szivesen nézem és tetszik is
10/10
syuzi 2016 márc. 14. - 18:21:05 10/10
(89/112)
Örülök, hogy Eugenia nem fog meghalni szerintem õ összejön majd a végén Rodrigoval

Gabriell és Dora Luz szép pár:)

Paloma és Daniel remélem hogy hamar összejönnek újra
Tamra és Delfina kapcsolata elég érdekes szerintem is keresztbe tesz majd Tamaranak Delfina
Nagyon jó ez a sorozat:)
Lysa55 2016 márc. 09. - 16:10:36
(88/112)
nem nagy az érdeklõdés a sorozat iránt.
Ez a Tamara micsoda tetû nõszemély. Meg Delfina is . Ezekben a filmekben mindig hallgatózik valaki. Senki nem veszi észre, hogy a beszélgetés nem marad titokban,. Nem is értem, akinek meg tudni kéne, az persze semmit nem tud.
Szerintetek Laura és Raul végül összejönnek? Vagy Isak ekever? Igaz, hogy sok a sirás-rivás , meg sok baromság is van benn, de nekem tetszik, persze van ami nem, de az minden sorozatban van. A legtöbb ilyen sorozat tele van ármánykodással, rosszindulattal, pletykás emberekkel.
Lysa55 2016 márc. 06. - 18:40:17
(87/112)
Eugéniának agytumora van, de olyan helyen ahol nem mûthetõ, pontosan nem tudom a nevét. Igen, Daniel ezért akarja elvenni, mert nem sok idõt jósolnak még a nõnek és sajnálja, széppé akarja a hátralevõ idejét tenni. Nem, szerintem Delfina és Tamara nem rokonok. Delfina valami olyasmit mondott, megfizet Tamara azért, amit a szülei Delfina szüleivel tett. Amikor Rosa a kórházban volt, akkor Delfina elejtett 1 olyan mondatot, hogy Rosa is olyan kezelést kap, mint Tamara anyja. Nem tudom pontosan, de azt hiszem valami kábítós injekciókat adathatott neki, amivel megzavarta az elméjét. Mármint Tamara anyjának, de persze ezt Tamara nem tudja. Szóval a bosszu hajtja ezt a nõt, de még számomra nem derült ki teljesen. Rodrigó ismételten szerelmet vallott Palomának, aki adott neki még 1 esélyt.Szerenádokat adott neki. Kiderült, hogy Raul és Laura nem tesók. Iszak nem viseli el, hogy Laura lapátra akarja tenni, ezért szövetkezik Monalisával ellenük, ja és finoman tudatta a csajjal, hogy tudja hogy õ Tamara, aki persze tagadja és ismét elõállt a mesével, miként õk ikertestvérek. A sok bolond aki ezt beveszi. Hát elég kusza beszámoló, de remélem eligazodsz rajta.
Adalbertó már kiderítette, hogy Rodrigó Daniel féltesója és azt hiszem, az is világossá vált a két fõgonosz számára, hogy Laura meg Doralusé.
Nos, tudtam valamit segíteni? Üdv
offtopic
ildimix 2016 márc. 06. - 09:25:12
(86/112)
Sok részt kihagytam a sorozatból. Valaki leírja, hogy Eugéniának milyen halálos betegsége van? Errõl ki tud? Nem lehet, hogy Daniel sajnálatból akarja elvenni feleségül? Tamara és Delfina nem rokonok? Én eddig azt hittem, hogy azok. Lehet ma belenézek az utolsó részbe aztán majd látom engem a sok logikátlanság zavar a sorozatban meg a rengeteg kavarás. Bocsi, hogy kérdezgettem de nem szeretném visszanézni a részeket inkább titeket olvaslak.
Mia1234 2016 márc. 03. - 14:57:23
(85/112)
Ként = két
Mia1234 2016 márc. 03. - 14:56:53
(84/112)
Catalina tényleg nagyon jó.
Nekem nagyon tetszik, hogy mindig a levegõben a ként mutatóujja és a gyûrûit idõnként ezeken az ujjain az ujjperc felett viseli. :)
Nekem tetszik Rosa játéka is, láttam már ezt a színésznõt több filmben is (pl. legutóbb A szenvedély száz színe), mindig olyan kis tûzrõlpattant, itt meg nagyon hitelesen alakítja a tétova, bugyutácska alkoholistát.
Lysa55 2016 márc. 03. - 13:41:45
(83/112)
Catalina magyar hangja szenzációs, a gesztikulálás, a hangsulyok, minden passzol, bár maga a karakter aljas, de a szinészi játék minden elismerést megérdemel.
Szegény Gabriel biztos benn, hogy Doraluz elhagyja. Most látom, máris kikutatták Paloma eredeti nevét. Hát sajnos pénzér minden megoldható.
Monalisa kihallgatta a beszélgetést, biztos keresztbe tesz Laurának és Raulnak.
És Iszak? Mi lesz vele? Lemond Lauráról? Szinte betegesen szerelmes bele, vagy csak ugy gondolja.
Edmundó megváltozik? Lehet valamikor szerette Rosát ?
Delfinát a bosszu élteti. Nem veszi ezt észre Tamara,? Annyira okosnak tartja magát!
Mia1234 2016 márc. 02. - 18:52:35
(82/112)
Syuzi nevû fórumtársunk írta a felmentést és a végrendeletet is, ezért kérdeztem, hogy kihagytam esetleg egy részt?
Akkor ezek szerint nem maradtam le semmirõl, csak kedves társunk szpoilerezett.
Tamara elõbb-utóbb ráfázik, mert Delfina ellene is bosszút forral. Valami olyasmit mondott, hogy Tamara szülei elbántak az anyjával.
Én is gyanakszom, hogy Eugenia nem fog végül meghalni, majd olyan mesésen meggyógyul, mint Simona a Maricruzban. :)
Lysa55 2016 márc. 02. - 13:18:10
(81/112)
szerintem nem mentették fel Blankát, hisz lesz még tárgyalás vagy meghallgatás vagy mi a csoda, csak szabadon védekezhet. Hogy a végrendelet kifujt, az nem tudom mit jelent. Ez a Tamara egyre undokabb, nekem legalábbis. Szegény Gabriel nem jó lóra tett, ez a Doraluz nem hozzá való.
Na Raul igen eltökélt Laurával szemben, . Vajon bekövetkezik? Sok bonyodalom lesz még a szivügyekben azt hiszem.
Danielt nem egészen értem. Lehet elveszi a szõke libát, az meg majd megygyógyul, aztán élhet vele szerelem nélkül.
Rodrigó és Eugénia kevernek együtt valamit. azt hiszem
Mia1234 2016 márc. 01. - 19:31:02 Előzmény syuzi
(80/112)
Melyik részben volt, hogy Blankát felmentették? Azt hittem, láttam eddig az összeset, de sem a "kifújt" végrendeletügyre, sem erre a felmentésre nem emlékszem.
Mégis kihagytam volna egy részt?
Lysa55 2016 márc. 01. - 13:36:35
(79/112)
Paloma itt nyavalyog, aztán õ is esélyt adott Rodrigónak. Laura is nem tudja mit akar. Na és Ábrám? Vajon õ mit akar? Raul mellett áll, vagy ellenség?
Laura és Delfina a két kígyó. Most már biztos, hogy Delfinát a bosszú motiválja. Vajon sikerül neki?
Daniel is egy pipogya manusz, mindenki irányítani akarja, õ meg nem tud a sarkára állni. Szerintetek lesz esküvõ?
Kicsit azért Iszakot sajnálom, bár lehet , egy sötét alak, azt még nem tudom. Elõbb utóbb kiderül, vagy csak lehet 1 mellékszál volt ami nem vezet sehová
kikelet54 2016 márc. 01. - 09:20:52
(78/112)
Most tudtam megnézni az utolsó pár részt, és kiakasztott Laura viselkedése. Olyannyira szereti Rault, Raul is a tenyerén hordja, és mégsem tudta megvárni a DNS eredményét, hagyta, hogy Issac behálózza, és elhalmozza mindennel. Az meg végkép kiábrándító, hogy amint kézzel foghatóvá vált egy lehetséges gazdag apa, rögtön a pénz motiválta, és követelte a jussát. Nem egy szegény, szerény, szerelmes leányzóhoz méltó viselkedés.

Danielen is csodálkozom, ha annyira szereti Palomát, mi a fenének akarja elvenni azt a libát, még ha halálos beteg is. Inkább Palomát kellett volna kiengesztelnie a fotó miatt, sõt meg sem kellett volna csókolnia Eugenia-t.
Néha olyan határozatlan ez a Daniel, ebbõl aztán mindig baja származik, fõleg Palomával kapcsolatban.

Ariel és Rosa még mindig szeretik egymást, remélem a sorozat végére újból összejönnek.
Mia1234 2016 febr. 29. - 19:30:05
(77/112)
Laura viselkedése több, mint gáz.
Mi a fenének jött össze Iszákkal, amikor egyrészt Raulba szerelmes, másrészt akkor már a DNS vizsgálat eredményére vártak. Nem igaz, hogy nem tudta volna kivárni, amíg tisztázódik a helyzet.
Ruhát és tanfolyamot fogadott el Iszaktól, most meg csodálkozik és szokása szerint nyüszög.
Az is nagyon visszatetszõ volt még múltkor, hogy minden bizonyíték nélkül rontott neki Raulnak, hogy követeli a jogos jussát, mert az neki jár.
Egy végtelenül ostoba, önzõ kis dög.
Lysa55 2016 febr. 29. - 13:23:40
(76/112)
Üdv. Nem tudja valaki hány részes ez a sorozat ? Edmundó vajon tényleg szereti Rosát? És Iszak? Mikor bukik már le Tamara? Nem rossz nem rossz ez a sorozat, de olyan keverések vannak a történésekben, nem tudom mit gondoljak. Most komoly? Daniel elveszi ezt a libát?. Azért tetszik nekem, kezd érdekes lenni, de azért remélem hepi lesz a vége. Ja és ott van Adalbertó, az egy szemétláda alak, eleinte nem gondoltam róla. Mit szól majd ahhoz ha kiderül Laura az õ lánya. Még nekem mindeg nem tiszta Delfina szerepe, ki õ egyáltalán és kinn akar bosszut állni, mert szerintem a bosszu motiválja
10/10
syuzi 2016 febr. 28. - 16:41:51 10/10
(75/112)
A végrendelet ügy kifujt

Rodrigo nem fogja fel hogy Paloma Danielt szereti

Nem tudom hogy miért nincs benne több bírósági tárgyalás

Várom már a holnapi részt:)
10/10
syuzi 2016 febr. 28. - 16:39:38 10/10
(74/112)
Azért nem mondja elGustavo a gyerekeknek hogy Blanca aza anyjuk mert nem akar nekik fájdalmat okozni

Blancat teljesen felmentették
offtopic
ildimix 2016 febr. 28. - 11:21:38
(73/112)
Rengeteg részt kihagytam a sorozatból de valamelyikbe a héten belenéztem. Nem értek valamit. Paloma apja tudja, hogy kit fogadott be Paloma a lakásba? Ha tudja akkor a gyerekeinek miért nem mondja el, hogy Blanka az anyjuk? Paloma barátja már megint erõlködik a szerenáddal nem tudja felfogni, hogy a lány Danielt szereti? Már nincsenek a filmben bírósági tárgyalások? Teljesen felmentették az asszonyt? A végrendelettel kapcsolatban nem történt semmi? 1 jegyzõ vagy kicsoda kereste még az elején Blankát ez a szál már lefutott?

Köszi ha valaki válaszol. Azt ne írjátok, hogy nézzem vissza ezeket a részeket mert nem fogom idõm sincs rá. Köszi a választ.