Téma: Pandorum

Verion 2010 szept. 16. - 20:02:39
(84/224)
Jó a film de ebben a sztoriban sokkal több rejlik mint amit ez a film meg tudott valósítani.
Senhora 2010 szept. 16. - 10:25:08
(83/224)
Dennis Quaid-et nagyon nem bírom, fõleg a Légió óta, ami egy hatalmas bukta
azért sztem megnézem, bár a gyenge osztályzat aggasztó
7/10
Gabó28 2010 szept. 10. - 10:22:37 7/10
(82/224)
Jó kis film volt!

---spoiler---
Az nem lehet, hogy az 1213 túlélõ közül jó néhány mutáns? Hisz azok is kilõhették magukat a mentõkapszulákkal ugyan úgy, mint az emberek!
Vagy a végén lehetett látni, hogy az ûrhajó egy része kilátszik a vízbõl! Szerintem onnan is ki fog szabadulni pár mutáns és akkor már meg is lesz a folytatás alapja!
---spoiler vége---
10/7
7/10
mrlujoak 2010 szept. 10. - 03:30:40 7/10
(81/224)
Tetszett a film, bár az eleje kicsit nyögvenyelõsre sikerült.
A vége meg tényleg szuper lett. Ki gondolta volna, hogy...
tigerclaw 2010 szept. 09. - 09:06:53 Előzmény Gringabringa
(80/224)
**SPOILER**
pedig így van, a haj, a szõr, a köröm tovább nõ egy darabig...

én a filmet majd ma fogom megnézni a párommal, így nem nagyon olvasgattam a kommenteket, csak ezt az egyet :P
3/10
Gringabringa 2010 szept. 02. - 12:55:32 3/10
(79/224)
***SPOILER***
Ha nem mûködnének a sejtjei akkor meg is halna, nem? Ver a szíve stb hiszen életjelei vannak, nem? Ha jól emléxem az Alien-könyvekbõl a hibernálás nem szó szerint fagyasztást jelent, nem? Csak lelassítást. Na mindegy, állítólag a halottnak is tovább nõ egy ideig a haja, bár én ezt nem akarom elhinni.
Cuchulainn 2010 aug. 29. - 21:00:54
(78/224)
Izgalmas sci-fi, horror, thriller. A sztori, ha nem is a legegyedibb, de nem is a legelcsépeltebb, érdekes (jó értelembe véve) befejezéssel. Nálam 10/7,5

****SPOILER****
Szóval azok a szörnyek emberek akik a bolygó helyett az ûrhajóhoz alkalmazkodtak? Hm...valahogy nem ilyen "kannibál-zombiszerûségnek" képzelnék el egy ûrhajóhoz alkalmazkodott mutánst....Ezt a részt kicsit részletesebben is kifejthette volna a rendezõ.
A sötét képi világ, és a néha gyors kamerarángatás idegesítõ.
****SPOILER VÉGE****
leopard26 2010 júl. 28. - 18:53:26 Előzmény techno
(77/224)
Azok a szörnyek végülis emberek voltak,csak alkalmazkodtak a helyzethez,miképpen ugyebár génmódosítással beállították õket.a film viszont iszonyatosan jó
9/10
techno 2010 jún. 30. - 10:56:13 9/10
(76/224)
Nagyon jó film volt talán a szörnyek voltak kicsit furák.
A film története nagyon tetszett a kivitelezés se volt rossz és a film végi csavar meg egyenesen meghökkentõ volt csak ajánlani tudom.9/10
8/10
Kulcskészítõ 2010 jún. 29. - 19:16:41 8/10
(75/224)
Jó kis film ez, azt hiszem, még le fogok ülni megnézni máskor is. Engem is zavart kicsit, hogy az ûrhajó belsejébõl a sötét miatt viszonylag keveset lehetett látni, viszont így cserébe jobban elérték a klausztrofób hatást. Viszont a szörnyeket túl hamar megmutatták, elfelejtették a "kevesebb az több" szabályát.
Egyébként már csak a filmvégi csavar miatt is ajánlom mindenkinek!
10/10
Petya21 2010 jún. 05. - 04:00:02 10/10
(74/224)
Ez egy ku*va jó film! Izgalmas, elgondolkodtató története van, jó pár csattanóval megbolondítva.Van akció is, meg is ijedünk sokszor...
A barlang óta most éreztem elõször ugyanazt a magával ragadó hangulatot!
Számomra tökéletes!
8/10
gawi0413 2010 jún. 01. - 12:32:19 8/10
(73/224)
Ez egy vasárnap délutáni filmnek tökéletes. Nem akar nagyot szólni. Végre egy jó film!
9/10
h.tibi91 2010 máj. 18. - 16:07:45 9/10
(72/224)
Szerintem nem rossz film ez, sõt. Az ember ugyebár gyarló és talán nincs is az embernél életellenesebb lény a Földön. Az élni akarás és mások eltörlésének ösztöne mindenkiben benne van, melynek mértéke természetesen egyénenként eltérõ. Az mindenesetre tény, hogy egyre többe leszünk és a bolygónk erõforrásai végesek, és vajon egy esetleges túlnépesedés és éhezés bekövetkeztekor ki adná kenyere másik felét embertársának? Az hogy a túlnépesedés mellett még gyengítjük is a Földet csak hab a tortán. Az hogy az idõjárás és az éghajlati viszonyok kezdenek teljes anarchiába torkollani. Egy nagyon súlyos és sürgõs váltásra van szükség!!! Hogy ne kelljen mindent újrakezdeni, ha egyáltalán esélyt kapnánk rá.
A film ezeket a dolgokat nagyon jól szemlélteti. Pörgõs, izgalmas, nem hagyja leülni a hangulatot. Az, hogy "zombik" járkálnak a hajón, csak azt szemlélteti, hogy az ember mennyi akadályba ütközhet és az élni akarását mégsem tudja elnyomni semmi, mert erõs.
Egy pár dolog még elfért volna a filmben. A megváltozott földi viszonyok cizelláltabb vázolása, valamint az új életformából egy kis ízelítõ, ezért -1, persze használtam én is a képzelõerõmet, de megnéztem volna az alkotó változatát.
Én mindenkinek ajánlom.
9/10
Geluka 2010 máj. 16. - 22:09:50
(71/224)
Én megnéztem volna ezt a filmet de Szegeden sehol nem adták.. Írtam a film forgalmazójának /FÓRUM HUNGARY/ , hogy milyen okból nem jutott el (nem csak )a szegedi mozikba. Azt a választ kaptam , hogy ,,érdeklõdés hiányában nem vetítették"... szánalmasak...
offtopic
CrazyBoy 2010 ápr. 25. - 13:05:55
(70/224)
Kicsit hisztisen lenézõs, de egy kommentnek elmegy. A film is egynek elmegy.
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 25. - 12:55:51
(69/224)
Hát sajnos végignéztük, de nem erre a filmre mentünk, csak pont 5 filmet aznap este levettek a mûsorról technikai okok miatt, és asszem ez az 1 maradt, meg valami mese..??
Azt sem tudtuk, mi ez, és így ültünk be. (Dennis Q miatt godoltuk, olyan gáz nem lehet!!??)

Nagy kínokat álltunk ki, de nem adtuk fel, hátha....de nem!!!! A férjem majdnem letépte a szék karfáját, de viselkedtünk, maradtunk!! Kár volt!!!!!!! Iszonyú, ócska, BORZADÁLY, üres, erõltetett, bugyuta, mûanyag, sekélyes, történetnélküli, megerõszakolt, zavaros, agynélkülieknek való (több jelzõ nem jut eszembe)!!! Pont ezért írtam róla, mert megnéztem.

A sorozatokról annyit, hogy persze, voltak, vannak és lesznek is, sajnos. Nem is ez a gondom, bár egyet sem nézek, úgyhogy biztos megköveznek itt a cizellált ízlésû tisztelt olvasók, akik napi szinten követik, hogy melyik vámpír, meg melyik cns, vagy mit tudom én mik és kik, éppen kivel ebédeltek, és ki kivel veszett össze, hanem az, hogy ezek, illetve ti, nem veszitek észre, hogy pont ez a cél, lekötni a népet, hagy butújjon, ne gondókozzon senki!!

Egyébként igazad van ízlések és pofonok,különbözõek, hozzáteszem hál'istennek!!!

További szép napot és jó sorozatnézést!!!
offtopic
sofi 72 2010 ápr. 24. - 15:54:49 Előzmény Zsücc
(68/224)
Szia!! Lebuktál!!!! Na mindegy, örülök, hogy ez a véleményed. Okos kislány vagy!!!! Nálad sokkal idõsebbek nézhetõnek tartják ezt a silány, zavaros, borzadályt, de szerintem csak azért írnak valamit ide, hogy írjanak.. Megdöbbentõ, hogy ezt az emberek nézhetõnek tartják!?????Félelmetes...bár lassan már semmin nem csodálkozom. Fõleg, miután itt a legtöbb ember a napi sorozatok túltárgyalásában merül ki. Ez aztán a szint!!!

Sokszor elgondolkozom, hogy vajon az itt írogató okosoknak talán csak a kémiai szabályozása mûködik!!??

Ha fent leszel itt valamikor, küldj egy füstjelet!!
3/10
Gringabringa 2010 ápr. 10. - 04:28:33 3/10
(67/224)
Nahát,most olvastam a fenti "hivatalos" kritikákat és teljesen egyetértek velük. Akár jó film is lehetett volna...
8/10
PivarnyikKrisz 2010 ápr. 09. - 22:45:05 8/10
(66/224)
Nekem eléggé tetszett a film!
Szerintem egy erõs 8-as!
3/10
Gringabringa 2010 ápr. 09. - 20:18:37 3/10 Előzmény CTU
(65/224)
Hát a zenéjére nem emléxem...De nekem az legalább valamennyire ijesztõ volt.Mondjuk azóta egymást érik az ilyen zombifilmek (Doom dettó, csak az még mészárosfilm is).Mindenesetre, mint mondtam nem a sztorival van bajom, csak azok a lények elrontják a horror feelinget.Trükkileg nem lenne rossz csak nem sikerült ijesztõre. Ja, és a Legenda vagyok-ban is ugyanilyen mutáns vámpírok voltak!