10/10
nek 2016 aug. 28. - 09:35:16 10/10
(313/313)
Ez a visítós mûsorvezetõ-nõ nem tesz jót az összefoglalónak. :( Legalábbis engem dühít! Üdv.
Torolt Felhasználo 2016 máj. 06. - 17:02:51
(312/313)
Hát ha ide nem is jönnek többet, angolul még mindig tudjuk nézni.
Torolt Felhasználo 2016 febr. 05. - 00:38:06
(311/313)
Na, akkor jól láttam, ezt is levették. (Már egy ideje csak neten követtem, és *shame on me* azt se mindig a V6 oldaláról.)
Torolt Felhasználo 2015 nov. 14. - 21:34:49
(310/313)
<- No, végre egy új feltörekvõ tehetség az állóvízben.
8/10
Larvitar 2015 máj. 17. - 08:00:43 8/10
(309/313)
Június 6-án 19:55-tõl már adják az összefoglalót, de csak azt. Nyers erõ már nem lesz 21-tõl.
8/10
Larvitar 2015 máj. 17. - 07:58:29 8/10
(308/313)
De talán a WWE Network is okozhatja ezt... Talán azt remélik, hogy elõfizetnek rá... Csak épp azzal nem számoltak, hogy aki 2 hónapos csúszással nézte a Viasaton az csak azért nézte, mert le volt szinkronizálva. Egyebek mellett YouTube-n is meg lehet nézni angolul az aktuális részt, az nem probléma... Az Eurosporton is szokott lenni WWE hétfõnként, de ahogy látom, ott is levették... Szóval ez (gondolom) nem a Viasat6-on múlott.
boom49 2015 máj. 16. - 22:45:51
(307/313)
Ja, ha már:
az áprilisi BP-i Live-ról a hivatalos képek:
http://www.wwe.com/worldwide/wwe-live-event-in-budapest-hungary-april-2015-photos
boom49 2015 máj. 16. - 22:36:30
(306/313)
http://www.viasat6.hu/fontos-inform%C3%A1ci%C3%B3-pankr%C3%A1ci%C3%B3-rajong%C3%B3inak

2 hét szünet lesz, és utána már csak az Összefoglaló marad. Se ppp adások, de még raw sem.
10/10
offtopic
cellasto 2015 máj. 16. - 21:59:33 10/10
(305/313)
egyszer már elõfordult,hogy pár hétre levették valami jogi vagy pénz vita miatt pár éve..
lehet visszakerül ismét :)
8/10
Larvitar 2015 máj. 16. - 21:56:20 8/10
(304/313)
Pedig már régóta ment... Már 2012-ben is néztem... Remélem vissza fogják tenni a mûsorra.
10/10
cellasto 2015 máj. 16. - 21:21:00 10/10
(303/313)
bár már annyira le vannak maradva az eseményekkel,hogy én már nem nézem hónapok óta..
aki szeretne minél elõbb az eseményekrõl tudomást szerezni:

https://wwepankracio.wordpress.com/
10/10
cellasto 2015 máj. 16. - 21:15:31 10/10
(302/313)
az igen...
pedig most kezdett népszerû lenni itthon

gondolom erre nincs pénz....
Szabó Gergõ 2015 máj. 16. - 21:11:59 Előzmény Larvitar
(301/313)
Ha jól látom akkor már nem is fogják leadni már az összefoglalót se ?
Hát ezek hülyék.
8/10
Larvitar 2015 máj. 10. - 16:01:39 8/10
(300/313)
Jövõhéttõl megszûnik a viasta6-on a nyers erõ sugárzása is, ahogy a PPV-k is korábban megszûntek.... Gratulálok hozzá...
boom49 2015 máj. 08. - 17:18:25
(299/313)
<- lol. yu-gi-oh
Gipsz__Jakab 2015 ápr. 21. - 03:25:29 Előzmény boom49
(298/313)
Álmodik a nyomor...
Gipsz__Jakab 2015 ápr. 21. - 03:23:47 Előzmény boom49
(297/313)
Nem csak õ, hanem más is.
boom49 2015 ápr. 17. - 12:24:25
(296/313)
Angolul.
Egyedül Damien szólalt meg magyarul.
8/10
Larvitar 2015 ápr. 17. - 10:12:47 8/10
(295/313)
És a pankrátorok (pl. barret, triple H stb.) hogy beszéltek a közönséghez? Magyarul? Vagy volt valami fordító?
boom49 2015 ápr. 17. - 01:31:22
(294/313)
Mármint a "jelenleg nem várható WWE-esemény"?

Ezt félretéve tökmindegy mi volt kiírva, mert mindenhol hazudtak. Sõt, sokáig úgy nézett ki egyáltalán nem érte meg kimenni.
De had mesélem el:

Megérkezéskor az elsõ amit kiszúrtam hogy a teltház mennyiségû tömegtõl a biztonságiak nem látják egymást. Közvetlen ezután azt is kisasoltam, hogy semmilyen módon nem tudják egymással tartani a kapcsolatot, lévén nincs CB-jük.
A sokezer emberre jutott össz-viss 2 ajándékbolt, hát képzelhetitek a tolongást. Meglepõ módon azonnal kiviláglott hogy Eric Rowannek nagy rajongótábora van, mert azonnal a báránymaszkra izgultak rá éltes családapák.
Nem mintha a boltok kínálatában lett volna köszönet. Volt pár póló, mind 10,000. Cena-sapka ugyancsak 10,000. Cena karszalag szerintem dettó. 5K HUF alatt semmi, míg a lélektani határ olyan 3,5K lett volna. A béna rákalapítvány-vagy-mi karkötõjük is messze túlárazott volt a hazai pénztárcákhoz, pláne hogy kifejezetten ótvar volt. Nem mintha kifelé menet elõtt esély lett volna akár a kínálatot megnézni... Ja,és Marine 4 DVD se jött. Aláírás csak elõregyártva, csak Daniel Bryantõl és Sheamoustól. És horror áron. Na itt sem vettünk semmit, maradunk a sarki pólónyomóban készített ádidáshnál (rentgetegen jöttek ilyenben, szénné mosott matricákkal).

A beengedés okés volt, fél órával korábban nyitották a kaput mint ki volt írva, volt idõ leülni. Meg megrohamozni a popcornos standot, csak tudnám minek. A durva az volt, mikor szerencsétlen 8 (12?) éves gyerek, akit egyedül elengedtek ostoba szülei eltévedt, bepánikolt, és a literes üdítõ egészében szétfolyt a földön. Mint kiderült az egész épületben nem volt egyetlen takarító sem, tapicskálhatott a nép a ragadós szódában.

Azt említettem hogy a kivetítõ gyanúsan aprócska volt? (helyben azt adták, mit csináljon szegény WWE, amúgy sem volt kamera hogy kivetítse a meccseket ha nem látod)

Sebaj, csak idõben kezdõdjön. Kezdõdött:
TRIPLE H videon BEJELENTKEZIK! Ja, csak felvétel... Akkor is HHH.
Bejön Bad News. Közli hogy Daniel Bryan "agyrázkódást kapott". Ja, meg a seggem. Aztán betrollkodott hogy "sz*r kis ország, én is leléptem". Hát erre köpni-nyelni nem tudtunk, mert oké, kicsi is, savanyú is, de a miénk. Meg nem úgy van hogy "hû, új ország, örülünk"?
Jó, f*szom, legalább lelépett.
Hoppá, mégsem, mert vki visszagyepálja a ringbe. De vajon ki? Se kis klippecske zenével, se kommentátorok (egyáltalán nem volt kommentátor, csak egy meccsek közötti porondmester, ami átkozottul szokatlan volt). És ugye a bevonulófolyosó falai miatt észre se vettük hogy van valami amíg már bent nem voltak vagy 10 mp-e a ringben.
De mégis ki a fene veri f*szfej Barret fejét? G*ci, egy Uso. De hol a másik? Sehol. Ilyet se láttunk még. Miért nincs másik? És miért ilyen ócska ez a meccs?

Na, végre letakarodtak miután az ügyeletes Úszó repült egyet a sarokból, kiütve BNB-t.

Következõ. 3-as tag-team meccs. Mármint 3 db 2 fõs teg. Ez címmeccsként futott, szóval mégis van ilyen. Node mán megin kik gyüttek be?
Bejött a Los Matadores. Hát, most mit lehet tenni. Annyira nem rossz, csak legyen valaki erõs is mellettük.
Hát nem. Bejön a "n*gger-szakasz". Big-E még csak-csak, Cofee viszont csak dísznek volt, meg sem szólalt, amúgy se tudok megkülönböztetni 150 méterrõl három feketét. Errefelé nincsen belõlük, egyszerûen hiányzik hozzá a gyakorlat. Oké, Big-E nagyobb mint a többi, de... ki a fene a harmadik? Feltételezem az új NXT-bõl jött csóka volt, hát hasra ne essek. Bár õ legalább erõlködött, mikor látta hogy nagy botrány fõ, mikrofont ragadott, és megpróbálta egy kicsit lelkesíteni a közönséget. Jól-rosszul, de azért valamennyire ment neki, és hát végülis "legalább megpróbálta".
Aztán bejön végre a harmadik csapat. Tyson Kid. Na róla se hallottunk túl sokat, a nevét is csak azért tudom, mert Natalya pasija a való életben. Bah, legalább a nevét tudom. Következõ.
Következõ Cesaro, na végre van apropó kicsit éljenezni.
A meccs váltakozó esélyekkel futott, bár kizárólag Cesaroék érdekeltek bárkit. TK egész rendes bíztatást kapott mint Cesaro társa, és nem is produkált rosszul.
Sajna az egészben szinte egyáltalán nem voltak mozdulatok, mindenki azt csinálta hogy elkapja az ellenfelet gyertyában, kicsit áll vele, aztán ledobja a földre. Egyedül Cesaro próbálkozott valamit díszíteni az elemen, meg is tapsoltuk érte, de már nagyon vártuk hogy eltûnjenek. (Cesaro és Kid nyert)

Harmadik: 6 fõs díva meccs! Wow! Ja, hogy 6 olyan díva akit a büdös életben nem láttunk még (se Paige, se Naomi...). Mindegy, csöcsök. Ám hiába kérnek kis lelkesedést, névtelen arcoknak - ha egyáltalán látjuk az arcokat, mert a legtöbb sokkal kisebb mint a képernyõn) - nehéz megadni. Asszem Layla volt aki még produkált valamit, hacsak Emma nem festette barnára a haját, vagy akármi.
Van pár vicces jelenet (toporzékolás, hajtépés, hasonlók), de amúgy elég nulla, legtöbbször csak fetrenegenek.
Az egyetlen félig-ismerõs név Natalya, jobb híján õt bíztatjuk, csak hogy ne fulladjon kínos hallgatásba az egész. Szerencsére legalább ezt észrevették, és hiába voltak ott hatan, gyakorlatilag szólóban nyomta végig a rózsaszín tincses babóca az egészet.
Hajaj. Kérjük vissza a jegy árát? Mentem volna inkább egy ezresért discoba...

Negyedik: Adam Rose, most rosebudok nélkül, de õ mostanában elég jól nyomja. Mármint nyomja ha hagyják, mert elég látványosan jobberkedik valami finn balalajkának, vagy nem tudom kinek. Sose hallotam róla. Dögöljön meg.
Adam Rose kínosan nyilvánvalóan veszít, míg a tömeg kínosan nyilvánvalóan nem hajlandó finn balkonnak szurkolni. Elvétve jön pár "Adam Rose", "Rosebud", "Ooo-oo, Oooo-oo", végül mindketten feladjuk (a közönség és a pankrátorok), csinálnak pár elfogadtható megmozdulást, aztán AR veszít.

Ötödik, és utána szünet: Végre megjönnek a nagyágyúk. Elsõnek Sheamous, mindenki el van ájulva hogy akkor mégis lesz pár NÉV is. Vagy legalább Sheamous.
Másodiknak Big Show, õ mostanában gonosznak számít, azért neki is örülünk, de ennek megfelelõen mérsékelt kitöréssel.
Dolph Ziggler! A közönség eldobja az agyát, végre számíthatunk egy jó showra.
Roman Reigns most vmiért jobbról jön be a szokásos bal oldal helyett, hát kenje a hajára. Sebaj, mégiscsak õ RR, és õt a lelátón ülõk is taperolhatják. Fene, lehet õ volt az elsõ a rendezvényen aki közel ment a közönséghez?
Mindegy, ez már nagyon kellett. A közönség beszavazza elsõnek Zigglert, bár látszik hogy eredetileg Roman kezdett volna, de hát Z nagy showman. És megint bizonyítja hogy nincs nála nagyobb bohóc.
Jól is járunk, bár Roman kissé elhanyagoltan áll a sarokban, és Sheamous is elég halvány, de amikor Ziggler beköti Sheamoust a kötelekbe, és leveri neki a tizet (Shaemous mozdulata), az emlékezetes. Végül beengedik Reignst, aki lendületesen röpköd párat, kioszt pár Superman-ütést, mi meg végre nem érezzük annyira becsapottnak magunkat.

Hatodik, szünet után: Bejön FanDanGo, tag-teamben woo-woo-woo-csávóval (ami élesben megkülönböztethetetlen a fújolástól, rossz szózat). Hát, Zackrõl legalább már hallottunk. Nem egy név, de legalább nem fogunk kukán ülni. FanDanGo meg dögöljön meg.
És akkor megtörik a jég, bevonul a Miz! Királyság, õ ARC, mégis lesz a második felvonásban is sztár, így még akkor is örülünk neki teljes szívvel, ha mostanában útálni szeretjük a gimmickjét.
No és akkor betoppan Mizdow. Mindenki tudja mi a dolga: ekkora ovációt még nem éltél, túl akarunk tenni a Miz fogadtatásán. És onnantól megy a folyamatos bohóckodás, Miz és Mizdow keresztbeszivatja egymást, már az sem érdekes lesz-e egyáltalán meccs.
Azért persze lesz, és méghozzá remek. Mondjuk FanDanGo és Z-kat Ryder a kutyát nem érdekli (na jó, táncoslábúkámat alkalomadtán fújoljuk rendesen), ám ekkor Fandango (hogy ez még nem halt meg?!) bepacsizza Mizt Mizdow ellen. Na most mi lesz. Az lesz, hogy partnert cserélnek mindenki meglepetésére. Most már tisztán lehet gyûlölni a Miz és FanDanGo párosát, és még Rydert is hajlandóak vagyunk bíztatni mikor épp nem Mizdo van a ringben.
Királyság.

Hetedik: Eric Rowan vs Bray Wyatt. Kicsit nehezen megy a hangorkán, mert hát Eric leginkább semmit nem csinált még karrierje alatt, Wyattnek azt meg nem lehet kántálni hogy "Világok Felfalója", eh?
Azért csak próbálkozunk, azok ketten meg egész technikásak. Egyszercsak összehozunk egy "Abigail, Abigail" kórust, veszik is a lapot, a meccsnek hamarosan (pár sikertelen próbálkozás után jön Abigail nõvér csókja) vége a meccsnek.
Kifejezetten elégedettek lehetünk, mert nem volt agyonkoreografálva, rendkívül sok és eredeti technikai elemet használtak, és Wyatt lement hídba.

Utolsó mérkõzés, Rusev vs Cena. A végletekig kiszámítható, Cena túl sokat fetreng, mégis... Mikor bejön Rusev persze, mindenki fújolt, de azért tudjuk hogy valahol mégiscsak el kéne ismerni is, a végeredmény némi artikulátlan üvöltözés, de ez semmi ahhoz képest mikor betoppan Cérna. A közönség állva õrjöng. Ha nem vagy ott, nem hiszed el.
Eljátszanak egymással, Russev néhányszor megpróbál lelépni, vagy kiszámoltatni magát, de végül Cena szétkapja.
Sajna Lanát hamar lehurrogta a nép, sok szerepe/szava nem jutott, pedig b*, magas és dögös nõ. Mekkora lett volna ha Cena lesmárolja...

Na mindegy, vége, a végére felpörögtünk, de a 20K-s jegyek semmiképpen nem érték meg! Aki meg az occsót vette remélem vitt színházi látcsõt---