Téma: Pappa pia

1/10
Kellisa 2018 dec. 25. - 21:47:20 1/10
(76/136)
Mivel nulla és negatív szám nem adható így 1-es. Előítéleteket leküzdve kezdtem bele, de 10 perc után is megállapítható, hogy ez valami értelmezhetetlen szánalmas hulladék. Nem tudom milyen célcsoportnak szánták, kár volt rá egyetlen munkanapot és főleg forintot pazarolni, szégyenteljes "alkotás". Régi jó magyar közmondás szerint aki erre ráütötte a pecsétet addig kéne ütni, amíg mozog.
dorog 2018 dec. 25. - 19:52:41 Előzmény Urquidez
(75/136)
"Költségvetés 1,38 milliárd forint
Én nem tudom mi került ezen ennyibe": megmondom: ugyanaz történt, ami 2010 óta minden fideszes beruházásnál. Az eredeti költségvetés másfél-kétszerese lesz a végösszeg, mert újabb csókosok, hiénák tűnnek fel a "produkció" körül. Lásd pl. "a miniszterelnöki irodakomplexum a volt Karmelita kolostorban, amelyért az eredeti tervekben szereplő 13 milliárd helyett végül 21 milliárd forintot fizettünk".
2/10
sorozatneked.hu 2018 dec. 10. - 19:01:48 2/10
(74/136)
2/10

Egy két zene miatt adtam neki kettő pontot, egyébként messziről kerüljétek!
Urquidez 2018 nov. 25. - 21:38:52
(73/136)
A wikipédia szerint:
Költségvetés 1,38 milliárd forint

Én nem tudom mi került ezen ennyibe, de sokallom :D Főleg mert szar.
Inkább foglalkozz magaddal.
Urquidez 2018 nov. 25. - 21:28:50
(72/136)
pfu hát ez tényleg nagyon ótvar volt. Nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz, de tényleg. A színészek pocsékok mind. És egyáltalán nem vicces, inkább kínos. Mintha egy 10 éves írta volna. Nehéz elhinni hogy ennyi tehetségtelen ember, milliárdod kap ezért a szutyokért, hogy elkészítse. Kár volt.
1/10
inglorius 2018 nov. 25. - 20:10:26 1/10
(71/136)
Ritka szánalmas szar! Egyik karakter sem hiteles, ráadásul stólbuci lúzeret mást? Inkább nem is folytatom, mert nagyon csúnya lenne! Mindenki szégyellje magát aki ebben részt vett!
10/10
Fábríciusz 2018 nov. 13. - 06:23:31 10/10
(70/136)
Az olyan harmatgyenge filmek után, mint a Valami Amerika, Argo, Csinibaba félve ültem be a moziba, hogy megnézzem a Pappa Piát.
Kellemesen csalódtam. Ez egy laza, vidám, jó kedvere derítő film. A zene is szuper hangulatot teremtett, Feró, Stohl, Kimmel is jók voltak. Csak ajánlani tudom, ebben a kategóriában (laza, könnyed, limonádé) szerintem nagyon jó.
kambekk 2018 nov. 03. - 20:58:12
(69/136)
Nem lett volna rossz... ha nem lett volna rossz. A sztori ugyan szirupos limonádé, de a zene miatt elment volna szódával olyan 25 éve. A mai 20-as 30-asoknak viszont nem fontosak már ezek a dalok. A történet viszont gagyi ahhoz, hogy megfogjanak vele bárkit is közülük.

Korda meg? Nyilvánvalóan marketing fogás volt - csak azt nem vágom, hogy ki számára?

De végülis nem lett ez olyan égbekiáltóan nagy audióvizuális bűn. Nem fáj tőle a hajam, mint megannyi késő Jancsó filmtől. Csak ne került volna annyi állami milliárdba.
2/10
Held93 2018 okt. 21. - 15:48:35 2/10
(68/136)
Borzalmas forgatókönyv,logikátlan szálak!Sajnálom ezt a 100 percet az életemből!B4lukapit4ny alattam nagyon jól megfogalmazta,és teljesen egyetértek a véleményével!
2/10
B4lukapit4ny 2018 okt. 12. - 08:10:36 2/10
(67/136)
Elképesztően blőd ez a film. Csak azért adtam rá 2 pontot, mert Stohl próbált színészkedni. Annyira logikátlan szar, hogy nem tudom, hogy volt pofájuk beadni ezt a sztorit. Van egy szaros csónakház, meg az öregnek valami 4 millió ft tartozása, amit úgy akarnak összeszedni, hogy az ismerőseik felújítják x összegért, majd tőlük várják el, hogy ott igyák el a pénzüket. Ennél pofátlanabb, szarabb üzleti terv nincs a világon. :D De persze 2 nap alatt összeszedik Kőbányai eladásból a pénzt. Tehát alsó hangon eladtak vagy 40000 üveggel. Ahelyett, hogy a gyerek az elején eladta volna a motorját vagy elment volna hitelt felvenni vagy a tököm tudja és akkor 10 perc alatt vége lett volna ennek a szemétnek. A "szerelmi szál" is minden eddigit alulmúlt. Totál logikátlan, az emberek nem így viselkednek. Ja és a motorcsónakos verseny :'D Hát bmeg. A valóságban vert volna rá Stohl 500 métert, és csomagolhattak volna. Nem hiszem el, hogy egyiknek se jutott eszébe, hogy "Te hallod Feri, szerintem Trabanttal nem kéne a Ferrari ellen versenyezni, mert ostobaság." De nem, mindenki halálosan izgult, közben ment az ugra-bugra meg az éneklés és a hülye elnyerte jutalmát a valóságban szintén soha nem fordulhatna elő.

Ha egy szóban kéne összefoglalnom ezt az alpáriságot akkor az a: pofátlan lenne.
5/10
stupek2 2018 okt. 12. - 08:08:51 5/10
(66/136)
Az a baj, hogy én már keverem az Egy nyári kalandot, a Mi kis falunkat, a Munkaügyet és a Volt egyszer egy Hungáriát. Ismerős arcok sorozatból, vígjátékból. Korda Gyuri bácsi miért szerepelt benne, csak a neve miatt? Klárika szegény csak pár másodpercre! Viszont igen, van történet, bár Nagy Feró is csak a neve miatt van bent, a hangja elég gyerekes lett, semmi férfiasság. Egy két női szereplő is úgy beszél, mintha olvasná. A zenék szuper átdolgozásúak, a Banzájt meghallgatnám végig. Sajna az énekhangok a TV-n halkan szólnak, meg nem is ezeket a hangokat várnám egy ismert slágertől. A vígjátéktól messze van, a romantikától is , mert nem látom az érzelmeket a színészek arcán. Ja, most a Meseautó is eszembe jutott Stohl Andrásról. Sajnos a nagy nevektől többet vártam, de ha ismeretlen és jobb hangú színészek játszották volna, ütősebb lett volna. Bizisten még az Üvegtigris is eszembe jut a lángosos bódéról. Nagy Filmek Keverése.
anonemde 2018 okt. 06. - 15:46:50 Előzmény muszmula
(65/136)
Esetleg valami értelmes hozzáfűzés, netán kritika? Miért is nézhetetlen?
fajanka 2018 okt. 06. - 11:01:31
(64/136)
Hát ez borzalmas volt.
A Reviczky meg az énekes Kováts Vera- ihaz ő magát hozta,, néha Stohl volt színészként elviselhető.
Szabó Kimmel olyan, mint egy utcáról behívott elsőfilmes.
A nagydarab csajon sem látszik, hogy tanulta a szakmát. Túl nagy, túl mesterkélt, túl merev. Érzelem meg aztán semmi.
Egy gimis osztály, vagy színjátszó jobban eljátszotta volna.

Még jó,hogy letöltést néztem, így tudtam ugrani, mert moziban otthagytam volna.

8/10
olahmiki1959 2018 okt. 04. - 15:58:17 8/10
(63/136)
Jó kis szórakoztató marhaság, a zenék nagyon jól össze lettek állítva, le a kalappal a hangszerelők és a szerkesztők előtt!
Összességében tetszett, ennél sokkal rosszabb filmeket láthatunk manapság a tévécsatornák kínálatában.
port_boy 2018 okt. 03. - 20:33:23 Előzmény littleg11
(62/136)
Ez valami fizetett reklám volt?
5/10
fclariss 2018 okt. 03. - 00:22:14 5/10
(61/136)
Szabó Kimmel Tamás miatt néztem meg, nagy várakozzással, de a gyenge szerep miatt nem tudta hozni a formáját, Orsós Bernadett nagyon jól énekel, de, a több hozzzászóló szerint is a rendkívül gyenge forgatókönyv miatt a többi neves szereplővel együtt (Reviczky, stb.) csak kínlódik, hogy valamit kihozzon belőle. Egy musical sem nélkülözheti a jó forgatókönyvet, a tartalmas szerepeket, de leginkább elenegedhetetlen kelléke a jó zenei válogatás/feldolgozás és tánc koreográfia, nos ez a film ezen a téren is gyengén vizsgázott.
Wieras 2018 okt. 01. - 18:34:13 Előzmény TitusLivius
(60/136)
Köszönöm, hogy nem kell "velemenyet" irnom, mit ereztem a film nezese közben. Majd azert irok par sort littleg11 szövegere, de megegyszer: köszi ;D
1/10
muszmula 2018 okt. 01. - 11:19:44 1/10
(59/136)
HARMATGYENGE,MÁR MÁR NÉZHETETLEN!
4/10
Bruce2000 2018 szept. 30. - 22:15:05 4/10
(58/136)
Ostorházi Bernadett baromi jó csaj, nagyon jó volt a filmben, meg a zenék se voltak rosszak. Nagy Feró, Reviczky is jók voltak. A történet viszont nagyon gyenge. 5/10.
https://www.youtube.com/watch?v=kvb6Bl5W3RY
http://cdn.kisalfold.hu/common/kepgaleria/cikk/254/2532424/1280.jpg
littleg11 2018 szept. 30. - 21:42:47
(57/136)
(2017.08.19, mozi & 2018.09.30, 18:55, TV2)
A szulinapi ajandek mozielmenyt kovetoen vegre eljott az ido, hogy ujra lathassuk a filmet (DVD-n sajnos meg nem jelent meg, az HBO-csoport sem adta). A sok-sok kritika ellenere teny, hogy milyen merteku nezettseget produkalt mar a mozikban is; persze kell egyfajta fogekonysag erre a zenes mufajra. Ez egy megoszto film (mint a legnagyobb dolgok az eletben): teljesen odaleszel erte vagy beallsz a kritikusok koze. Szabo-Kimmel Tamas nem tunik fel akarmiben, es ha mar valahol szerepel (Made in Hungaria), akkor jok az eselyek arra, hogy ujra meg ujra meg fogod nezni. Termeszetesen nem O az egyetlen „adu”: Nagy Fero kituno karakter, Reviczky Gabornak mar a megjelenese is komikumot hordoz magaban, Oroshazi Bernadett szuperul enekel, Kovats Verat jo ujra latni az X-faktor utan, Miller David ude szinfolt, Stohlt pedig lehet nem szeretni, de mindenkepp jol szineszkedik. Es ha mindez nem lenne eleg, a budapesti helyszinek kitunoen mutatnak a nagy vasznon, arrol nem is beszelve, hogy a felvetelek es a vagas is mennyire rendben van (kozelitesek a motor kulonbozo reszeire, stb.) Ha mindekozben a sztori nem olyan eros, azert ne a filmet, hanem inkabb a mufajt hibaztassuk, hiszen a zenes filmeket nem az eros tortenet miatt szeretjuk. Lehet, hogy raadasul eredetileg nem ezek voltak a kedvenc dalaink, de ebben a filmben feldolgozasra kerul az elmult 3-4 evtized magyar konnyuzenei multjanak egy komoly resz. Es az eredmeny? Egy hatalmas finale, kituno koreografia, egy igazi feelgood-orultseg („Kell egy kis orultseg”), amihez csak jokedvre valo fogekonysag es lazasag kell.