8/10
JetiRulez 2012 febr. 17. - 11:01:32 8/10
(75/95)
Hozza az elõzõ részek színvonalát. Nem hazudtolták meg magukat a készítõk most sem. Pattanásig feszült idegek az egész film alatt. Biztosan újranézem még legalább egyszer. Megérdemli a 8 pontot. ;)
1/10
RDoo 2012 febr. 16. - 08:03:08 1/10
(74/95)
Nagyon gyenge
1/10
kukec 2012 febr. 15. - 12:28:38 1/10
(73/95)
Ez egy nagy szar, kézi kamerás olcsó költségvetésû F.O.S az egész. 1/10
6/10
Dean88 2012 febr. 13. - 21:28:48 6/10
(72/95)
Megnéztem a vágott, bolti forgalomba hozott verziót és nem hiszem el amit láttam. Egyszerûen felháborító, hogy egy olyan hatásos elõzetes után amit közzétettek, hogyan képesek egy ekkora nagy rakás unalmas sz.rt megjelentetni! Nem csak néhány apróság hiányzik belõle, hanem a fél történet. Hála a vagdosásnak amivel (véleményem szerint) minden félelmetes részt eltüntettek, egy olyan filmet kaptunk, ami megszégyeníti az elõdjeit és a nevét. Semmi értelme. Valakiknek biztosan tetszeni fog, de én személy szerint hatalmasat csalódtam benne. A "vágatlan" verzió (ami szintén sz.rrá van vágva) sok apró és " ijesztõ" részt tartalmaz a vágott verzióhoz képest. Aki teheti inkább a vágatlant nézze meg mert amúgy borzasztó. De hangsúlyozom, hogy ez csak az én véleményem. :D
6/10
Dean88 2012 febr. 07. - 19:48:59 6/10
(71/95)
Most volt szerencsém megnézni ezt az alkotást, és hát... Állítólag a vágatlan verziót néztem meg, mégsem volt benne az elõzetesben látható jelenetek egy része ( Habár ezt biztosan szándékosan csinálják a készítõk. Úgy vannak vele, hogy azokon a nézõ már nem lepõdne meg mert látta az elõzetesben) A sztori furcsa volt. Az elõzõ részben arról volt szó, hogy a démon az elsõ fiú gyermekért jön. Akkor nem értem, hogy mit keres a kislányoknál. Ráadásul az eddigi részekben Katie azt mesélte, hogy gyerekkorukban mindig egy sötét árny állt az ágyánál. Hát én vártam de az árny nem jelent meg. Nekem nagyon hiányzott a megszokott démon üvöltés ami eddig kifejezetten tetszett, de sajnos az sem jött. Végül is nem volt rossz. Lekötött. Jó volt, hogy már az elejétõl fogva történtek az apróbb "Parajelenségek" :)
Ford Mustang 2012 jan. 25. - 23:55:38 Előzmény sixpack1989
(70/95)
De értem. Az hogy neked kimossa az agyad egy ilyen baromság, az még nem azt jelenti hogy kimossa mindenkinek. Jól van, valakinek ez is bejön, mindenkinek másért, többeknek nem.
8/10
sixpack1989 2012 jan. 25. - 09:41:47 8/10
(69/95)
Látom nem érted mire gondolok mindegy is.
De már leírtam mit értek élethû alatt,természetesen nem a történetre gondolok, hanem a képi világra,effektekre.
Másrészt mindig is lesznek olyanok,akik belekötnek egy filmbe,ha jó egy film története akkor az a baj sokak szerint,hogy nem elég ütõs,félelmetes. Ha viszont parás a film,akkor meg értelmetlennek állítják be ez van,nem vagyunk egyformák,tényleg felesleges ezt ennyire kielemezni,valakinek tetszik ez,valakinek meg más jön be.
Ford Mustang 2012 jan. 24. - 23:07:28
(68/95)
Ez élethû? Ugye viccelsz? :)
8/10
sixpack1989 2012 jan. 24. - 22:34:19 8/10 Előzmény Ford Mustang
(67/95)
Persze,megértem. nálam is vannak olyan filmek amik nem tetszenek,viszont a többségnek meg igen. :)
Nekem amúgy azért tetszik ez a para annyira,mert még nem láttam olyan szellemes meg hasonló témakörû filmet ami ennyire élethû lenne,jó mondjuk a kézi kamera is segít ezen,de a kép és hangesemények nagyon ott vannak!
Ford Mustang 2012 jan. 24. - 19:52:54
(66/95)
Számomra ez egy marhaság akkor is.
8/10
sixpack1989 2012 jan. 24. - 15:47:00 8/10 Előzmény Ford Mustang
(65/95)
Nem értek egyet,az elsõ két rész izgalmas,szerintem a második még rá is tesz egy lapáttal az elsõre,ahhoz képest amilyen kis költségvetésû film,elég nagy a nézettség,valamikor giga pénzeket ölnek egy filmbe még sincs akkora hatás.
Nem hinném,hogy bármiféle logikát kéne keresnünk benne,vagy kianalizálni hanem szimplán nézni,és a hatását értékelni,mert eddig én bárkivel beszéltem azt mondták jó parás film. Ha már itt tartunk a zombis filmekben mi a logika? mégis több millióan imádják õket világszerte.
tom991 2012 jan. 05. - 21:39:50
(64/95)
akik szeretik, biztosan örülni fognak: még idén lesz 4. rész.
Ford Mustang 2011 nov. 15. - 04:27:33 Előzmény Gyõzedelmes Kismackó
(63/95)
Figyelj, ebben nincs semmi logika, ez egy baromság, úgy ahogy van, értsétek már meg!
5/10
Gyõzedelmes Kismackó 2011 nov. 14. - 13:42:22 5/10
(62/95)
Na, tegnap végre sikeresen megnéztük, de állítom még ma sem értem. Mi volt ez????
Olvasgattam itt a hozzászólásaitokat, tisztában voltam vele, hogy kimaradt nagyon sok jelenet, ami az elõzetesbe benne volt. Ez már hiba volt a készítõk részérõl, mert így sem történt semmi az elsõ negyven percben, utána meg felpörögtek az események, és értelmük nem sok volt, legalábbis a számomra.

SPOILER!!!!!!

Szóval odáig még értem, miért akarta a nagyika, hogy a nõ szüljön. Hátha fiú lesz, a démon is megkapná amit akart. Még az öregasszonyokat is értettem, szekta volt, vagy mifene, értettem a szimbólumos részeket, kaptak valamit cserébe egy fiúlélek kellett volna a szellemnek. Világos. Na de, hogyan kerültek oda nagy hirtelenjében? Õk is szellemek voltak?
A film elején a lányok azt mondják, hogy már el is felejtették azt a sok videokazettát. És emlékszem, hogy a második részben mikor Kristi (a kisebbik lány) már parázik, és beszélget a nõvérével azt említették, hogy nem igazán emlékeznek dolgokra, csak hogy féltek és frászban éltek. Azért annyira már nem voltak kicsik, emlékezniük kellett volna. Vagy ez is valami hókuszpókusz volt nagyika részérõl?
Na meg a végén, amikor a nagyi azt mondja "Gyere Kristi, készüljünk fel". Na de mire????
Amúgy voltak parás részek, például amikor a bébiszitter mögött megjelent a fehér lepedõbe bugyolált alak, vagy amikor a konyhából minden gép és edény eltûnt, majd hirtelen minden alázuhant a plafonról. Ott néztünk azért. :)
De ugye amire utaltak az elsõ két részben is, hogy leégett a házuk, az is kimaradt.
Az elõzetes alapján nem egészen erre számítottam megmondom õszintén. Nagyjából képben voltam, értem, hogy a nagyika volt a mozgató rugó, õ kötött démoni alkut, de akkor sem erre a végkifejletre számítottam.
Netán lesz negyedik rész is? Mert nagyon úgy lett vége, vagy csak szerintem?

SPOILER VÉGE!!!

A végén ez is olyan lesz már mint a Fûrészek, ami klasszisoknak számítottak... úgy kb a negyedik részig. Aztán már csak azért csinálták, hogy gyomorforgató jelenetekkel még sokkolják a népet, de értelme már nem túl sok volt, csak egy rakás szadista elmélet arról, hogyan lehet kinyírni különféle beteg és perverz módon embereket.
Kár lenne érte, az elsõ két rész nekem nagyon tetszett, de ez.... hát mit is mondjak? Egy nagyon gyenge ötös, az is csak a már fent említett jelenetek miatt, amik tetszettek.
Ford Mustang 2011 nov. 09. - 00:22:12
(61/95)
Nincs mit. :) Ettõl idáig sem kellett volna tartanod. :)
Ford Mustang 2011 nov. 09. - 00:07:41
(60/95)
Nem. :)
Ford Mustang 2011 nov. 09. - 00:06:55
(59/95)
Sajnos igen, a trilógia összes része egy trágya humbuk.
Rika 2011 nov. 09. - 00:00:42
(58/95)
Elsõ kettõt nem láttam, ma sikerült ezt megnézni. El nem ájultam tõle, meg voltak bakijai, de azért 2-3 résznél eldobtam a kezemben lévõ popcornt...
Mondjuk nem tudom [SPOILER]miért futott a kisnyugdíjasok elõl a végén...[SPOILER]
suti7171 2011 nov. 08. - 23:49:39 Előzmény Ford Mustang
(57/95)
Egy nagy rakas sz.r lehet ez is,mint az elozo ket resze :-(
Ford Mustang 2011 nov. 05. - 01:59:02
(56/95)
Ezt figyeljétek:

Tweetelj a Parajelenségekért!
Egyedülálló akciót indított a Paramount stúdió: tweetelésre buzdítja a Parajelenségek sorozat rajongóit, s az elsõ 20 városban, ahonnan a legtöbb üzenet érkezett, három nappal a hivatalos világpremier elõtt, azaz okt. 18-án mutatják be a Parajelenségek 3.-at. Az akció neve Tweet to see it first, azaz Tweetelj, hogy elsõként láthasd.
Az ötlet onnan származik, hogy a Parajelenségek sorozatnak rengeteg rajongója van az internetes közösség tagjai között, aktivitásuk most elnyerheti méltó jutalmát. Aki minél hamarabb látni szeretné a P3-at, menjen fel a www.paranormalmovie.com oldalra, válassza ki városát a világtérképrõl, tweeteljen egyet, és ezzel már szavazott is.
A Parajelenségek a filmtörtének egyik legjövedelmezõbb vállalkozása, az elsõ két részt összesen 18 millió dollárból készítették, összbevételük viszont meghaladta a 310 millió dollárt. Hollywood rengeteget költ marketingre, az 1-2. rész esetében azonban a Paramount ezzel is sokat spórolt, mert jórészt internetes vírusvideókkal gerjesztette a közönség érdeklõdését, a bemutató után pedig már mûködésbe lépett a suttogó propaganda.

Most mekkora egy állatság ez, nem? Még ha egy értelmes filmrõl lenne szó, oké...de hogy egy ilyen marhaságnál is rávegyék azt a sok embert, hogy nézze ezt a blõdséget és még tetszik is nekik...