pocak 2006 dec. 26. - 16:03:47 Előzmény Pepe135
(15/55)
Le lehet tölteni, ha keresed, biztosan megtalálod valahol. Még korrekt feliratfáljokat is leltem hozzá, hogy megmutathassam embertársaimnak, akik nem tudnak angolul (a "The Cupboard of Patrick's Love" címû részhez magam is írtam, de sajna véges az idõm). Egyébként a szinkron kegyetelnül el van izélve (megszoktuk persze) - csak ezért bõven érdemes megtanulni angolul.
Marvin02 2006 dec. 20. - 21:47:55
(14/55)
Eleinte este 8 után ment, reklámmentesen!! Bánom, h. nem vettem fel, mert nekem csak a tv2-s verzió van meg, ahonnan hiányzik a stáblista. Biztos lesz még 8 után.
Pepe135 2006 dec. 20. - 18:49:23
(13/55)
Sziasztok!

Nálunk csak este 8-tól van Cool, akkorra sajnos vége.
Pedig az egyik kedvencem lenne.

tényleg jó lenne, ha le lehetne tölteni, vagy megvenni DVD-n!

Azt hiszem a BBC-n is adják, de annak meg nincs fenn a mûsora a porton ( nem a BBC world!)
archonas 2006 okt. 25. - 15:06:04 Előzmény archonas
(12/55)
Na, azért! Most már megnyogodtam, itt a folytatás. Azt hiszem, egy kicsit függõ lettem...:)
archonas 2006 okt. 17. - 13:58:10
(11/55)
Remélem a Cool folytatja a sorozatot, és leadja végig!!! Most miért kellett okt.29-én a Gyõzikét beadni, ráadásul 3 óra hosszban. Ki a f... kiváncsi rá??? Ez hihetetlen...
kisdobos 2006 okt. 09. - 19:07:51 Előzmény mergenc
(10/55)
Hello! Nagyon jó a sorozat. Nem tudja vki h honnan lehetne megszerezni dvd-n vagy vmi?
mergenc 2006 szept. 29. - 02:14:21 Előzmény kohizoli
(9/55)
le köll tölteni.
igaz, a végén Jeff egy egyértelmû félreértés miatt elrepül Leszboszra, és kimarad az egész szériából (csak Jack lázálmában tûnik fel, nõvé operálva), és ezzel sajnos az egyik (ha nem: a) legjobb karakterét veszti a sorozat, de így is tuti...

minden tévé hülye, amelyik nem sugározza,
minden nézõ, aki nem nézi, és
minden Steven Moffat - Martin Dennis, aki nem folytatta...
kohizoli 2006 szept. 03. - 01:34:56 Előzmény ligam
(8/55)
Igazad van valahogy népszerüvé kell tenni mert csak ugy van esély arra hogy meg lehessen venni dvd-n meg ilyenek hirdetni kéne! kurva jó sorozat!!!!
sylvia 2006 aug. 28. - 13:06:09
(7/55)
hello.
megtudja mondani mi volt a vasárnapi részben mert nem láttam:(
rockqueen 2006 aug. 28. - 09:46:09
(6/55)
Tök bírom a Jeffet.Olyan hülyeségeket tud mondani.Jó kis sorozat,pedig elég szkeptikus voltam vele.
ligam 2006 aug. 20. - 18:34:20
(5/55)
Szuper ez a sorozat!!:D:D Még régen a TV2-n csak pár részt láttam,de most hogy adni fogják a Cool-on tuti nem hagyok ki egy részt sem!!! Hurrá!!!!!!!
Thistle 2006 febr. 03. - 09:12:59
(4/55)
tényleg nagyon jó volt, kár hogy olyan késõn próbálkoztak vele a magyar adón...
aragorn4423 2006 jan. 29. - 01:05:56
(3/55)
2.
"Jeff:Tudod, mi a fenék, Patrick?
A fenék az emberi faj kedvenc jelensége.
Mindig meggusztáljuk egymásét,tetszik, ha magazinok címoldalán szerepel,és még a kisbabákon is nagyon-nagyon szeretjük.
Ha egyedül vagyunk, szeretjük megvakarni,ha ég a tûz, megmelengetjük.És melyikünk nem nyúlt hátra soha egy magányos pillanatában, hogy diszkréten megmarkolja? Szeretjük a fenekeinket!
Amikor Isten nekünk adta a fenekünket, hátulra kellett tennie, nehogy egész nap csak üljünk, és azt bámuljuk. Mert amikor Isten megteremtette a feneket, nem azt mondta, hogy: "Na, végre készen van a fõ záróizom, akkor ma korán végzünk"
azt mondta:" Csodáljátok meg, angyalok,mivel megteremtettem a feneket!"
"Az eljövendõ korokban bizony férfiak és asszonyok markolnak majd bele, az én nevemet kiáltozva.""
aragorn4423 2006 jan. 29. - 01:05:32
(2/55)
Most mutatok két kis ízelítõt:)

1.
"Susan:...Ugyan olyan hibás vagyok , és ezt hogy bocsáthatnám meg neki?? Persze amúgy sem fogok megbocsátani neki, mert a férfiak - és nem általánosaítok - balfékek!
Õk az emberi faj egyetlen elszúrt neme!
Kinek kellenek? És miért ilyen nehéz megtartani õket??
Szerintetek átérzik, hogy hogyha nincs a genetikai kényszer, hogy benépesítsük a Földet, senki nem randizna velük?!
Szép választási lehetõség: nem muszály lányok, de ha nem fekszetek le velük, az emberiségnek annyi... Ez zsarolás!!
De tudjátok, mit? Tudjátok kik siralmasabbak a pasiknál?
Mi siralmasabbak vagyunk! Azok a hülye könyvek, amiket hoztatok nekem /mennyire sz*r alak a férfi, éljenek a nõk tipusú könyvek szakítás utánra... - a szerkesztõ:)/, meg ezek a hülye magazinok! Száz oldal arról, hogy a pasi szemét senki, és még egy cikk arról, hogy miért jó, ha orális szexszel ébresztjük fel õket...
Csak nekem tûnik fel az ellentmondás?
Meg az ilyen helyek /szépségszalon-szerk./! Ments Isten, hogy meglássák hogyan nézünk ki igazából, csak hogy élvezhessék a végeredményt! Nem kell látniuk hogyan jön létre...

Jane:Tudod, én 6 évig jártam együtt Steve-vel, és...

Susan:En nem igaz! 4 évig jártál vele, utánanéztem!

Jane:Ohh.. Hosszabbnak tûnt.

Susan:Igen, igen, persze, hogy hosszabbnak tûnt!
Én már a XII. század óta járok vele, vagy múlthét óta? Nehéz számon tartani.
Miben mérjük az idõt azzal a férfival, akivel le akarjuk élni az életünket? Mi lenne jó? Századokban? Másodpercben?

Sally:Petékben...."
aragorn4423 2006 jan. 29. - 01:03:02
(1/55)
Helló!
Mindenkinek ajánlom figyelmébe ezt az újabb fergeteges sitcom-ot!!!
Fergeteges poénjai és a nem mindennapi szereplõk igazán érdekes világszemléleti dolgokba vezetnek be minket...!:)
A Jóbarátoknak méltó társa lenne... Talán csak jobban ki van élezve a szexualitás!:)