Téma: Parker

offtopic
cellasto 2015 márc. 14. - 21:49:08
(72/92)
kalányos nagy potrohú dzsenfer lopez szerepel benne?
akkor biztos meg nem nézem
inkább legyek én is csóró és sose legyen nõm :DD
1/10
vemoncsi 2015 márc. 14. - 21:44:07 1/10
(71/92)
Borzalmas.
7/10
Újvállalkozó 2015 márc. 14. - 21:34:45 7/10 Előzmény David Karúszó
(70/92)
Én is csak addig néztem ma a filmet, ameddig el nem érkeztünk az elsõ megvágásig. Kb 5 percet vágtak ki, az egésznek a lényegét és ez még csak az eleje volt. :(

Több, mint két éve nem nézek tévét. És ez a jó szokásom meg is marad pontosan ezek miatt. Éljen a torrent. :)
7/10
offtopic
Újvállalkozó 2015 márc. 14. - 21:31:49 7/10 Előzmény goteki
(69/92)
Irigykedsz, mi? Mert csoró vagy és még sosem voltál nõvel. :)
goteki 2015 jan. 06. - 12:33:52
(68/92)
Nem vártam sokat, de igazából azt sem kaptam meg. Összecsapott, elkapkodott hatást kelt az egész. Attól a pillanattól kezdve, hogy a platinacímeres ripacs Lopez (aki kb. annyira jó nõ, mint Statham...) felbukkant benne, már nem is tudtam komolyan venni a filmet. Nehéz eldönteni, hogy az "alakításai" vagy a "zenéje" rettenetesebb.
wendorion 2014 nov. 06. - 23:19:19
(67/92)
Szerintem izgalmas film, de ennyi az összes pozitívum. Iszonyatos logikátlanságok vannak benne. Nem tudom miért lehet mostanában ennyire hülyének nézni az embereket. Miért nem lehet igényesebben kigondolni az egyes jelenetetket? Idõnként fogtam a fejemet. 5/10
5/10
HurryKan 2014 okt. 25. - 22:02:07 5/10
(66/92)
A szokásos Statham akció egy újabb történettel. Sajnos nem izgalmas, mindent lehet tudni elõre, csak az akció jelentek éltetnek a film alatt. A megvalósítás is rendhagyó. Abszolút nem realisztikus jelentek és következmények.

SPOILER

Mikor a kórházból a motelbe ment a mentõautóval, majd onnan el akart kötni egy autót esett az esõ. De nem akár hogy. Egyértelmû, hogy slaggal locsolták. Majd 45 fokos szögben esett néhol az esõ, és ahogy lépegetett elõre, ott mindig sûrûbben esett.
David Karúszó 2014 szept. 27. - 08:05:38 Előzmény Soprano Toni
(65/92)
Sajnos, ez így van. Van, amikor észre lehet venni, ha valamelyik jelenetet megvágták, vagy a végét levágták. Van, ahol nem. Mivel én nem láttam korábban ezt a filmet, nálam ez a második kategória lett.

Konkrétan a toronyházi lakosztályban lévõ bunyóra gondolok.

Ki is fejtem, úgyhogy SPOILER, ha még valaki eddig nem látta volna a filmet.

Az RTL-en addig van a jelenet, hogy Statham fejen kólintja a svájci bérgyilkost, aki elesik és bevágja a fejét a kádba, majd (mint késõbb kiderül, látszólag) elveszti az eszméletét. Szóval, krapek kiütve, Statham megy a dolgára nagyon romos állapotban.
Nem sokkal késõbb Lopez házában bukkan fel, ha lehet még rosszabb állapoban. A nõ (Lopez) még mondja is (hogy kihangsúlyozza!): "Jézusom! Átszúrták a kezét!". Én ebbõl semmit nem vettem észre a tévés verzióban, mert azt már nem mutatták (azt vágták ki!), hogy a svájci magához tér, és hátulról egy Spyderco bicskával akarja Statham-et kifilézni, aki blokkolja a tenyerével a dolgot: konkrétan átmegy a kezén a penge, majd a csávót átpenderíti a balkon korlátján a mélybe, õ meg visszamászik, tiszta vér minden.
A film egyik tévés jelenetében még mutatnak egy filmet a zuhanó emberrõl, meg így, meg úgy, de ezt sem tudtam hova tenni, mert a legutolsó alkalom, hogy a merénylõt láttam, az a fürdõ padlója volt. Nem is értettem, mirõl hablatyoltak a híradóban!

Tegnap láttam végig, vágatlanul a jelenetet a Youtube-on.

Azért ez hihetetlenül szar, hogy valamit 16-18 évesre korosztályoznak, éjfélre rakják (eleve csak felvétel jöhet számításba), majd egy kisiskolás szintjére farigcsálják vissza a filmet, totál kiherélve azt.
Iszonyat, amit néhány filmmel elkövetnek. És sajnos nem egyedi az eset. Már a TV2-n is elõfordult; szintén nem értettem miért, de láttam már a FILM+ -on, és még egy-két helyen.
Egyszerûen nem értem.

Amúgy a film szerintem nézhetõ, Statham hozza a formáját, Epres Attila pedig zseniális, mint mindig, ha szinkronizálni kell.
6/10
deadscott 2014 szept. 22. - 23:34:10 6/10
(64/92)
nem egy nagy eresztés. Statham hozza a szokásos figurát, de J-Lo-t valamiért sose szerettem, és számomra a neve egyet jelent az LY-kategóriával, így kicsit ódzkodva álltam neki a filmnek. a legnagyobb gond az volt, hogy a film végére már teljes lesz a kavar, van valami chicagoi szál, amibõl valójában semmi konkrét nem lesz, van egy erõltetett szerelmi szál, ami annyira hiányzott, "mint sárgaláz a lepratelepen", ráadásul tényleg hosszabb a kelleténél. volt, hogy 5 percenként néztem az órára, hogy mi lesz már.

6/10 az ötletes rablás-jelenetek miatt
kybuck 2014 szept. 22. - 03:22:04
(63/92)
A Retekklubbon senki ne nézzen filmeket: reklám + vágóolló, értelmetlen. Van torrent, online filmnézés, interaktív vagy akár valódi videotéka, tessék választani!
olahmiki1959 2014 szept. 21. - 19:03:47
(62/92)
Rögtön gondoltam... Kösz az infót.:D
10/10
Soprano Toni 2014 szept. 21. - 11:06:17 10/10
(61/92)
A legjobb részeket vágták ki.Ezek után nem szabad filmet nézni az rtl-en
olahmiki1959 2014 szept. 21. - 06:50:57
(60/92)
A film nagyon jól indul, kemény, szikár, akciódús, hihetõ, logikusan egymásra épülõ mozzanatok vannak benne.
Utána a közepén teljesen ellaposodik, unalmas, tele lesz üresjáratokkal, J.Lo szerep igazából nem kap értelmet, nincs megfelelõen kibontva, Jason Statham pedig hiába kemény gyerek, olyan sérüléseket szerez, amik után hetekig az intenzív osztályon kellene feküdnie, miközben mûanyag csövek lógnának ki belõle alul-fölül.
Ettõl kezdve teljesen hiteltelenné válik, 5 éves gyerekek szintjére megy le a film, a sztori zavaros lesz, egyre több szálat kever bele a rendezõ, teljesen feleslegesen, - a Statham és J.Lo között nem kialakuló, a filmbe szándékosan, kínkeservesen beleerõltetett szerelmi szál-féleség csak még nevetségesebbé tette a filmet, - és ezen még a végén újból felpörgõ tempó sem segít.

Jennifer Lopezrõl - amióta eléggé lefogyott, és elveszítette a valóban õrjítõen gömbölyû fenekének a varázsát, - kiderült, hogy harmatgyenge színésznõ, 12 belõle egy tucat, abszolút jelentéktelen külsejû lett, a szerepeltetése pedig felesleges, értelmetlen és rosszat tett a filmnek.
Jason Stathamet sajnálom, az utóbbi idõben úgy néz ki, hogy már tényleg mindent elvállal, rövid idõn belül láttam vele legalább 3 nagyon jól induló, a végére kifejezetten gyengére sikerült filmet.

Az akciójeleneteket látva, - miután én most, az RTL-en láttam elõször a filmet, tehát nincs összehasonlítási alapom, csak a látványra, meg a megérzéseimre támaszkodhatom, - nagyon az volt érzésem, hogy egy-egy brutálisabb résznél megvághatták a filmet, - az RTL-nél ez egyébként egy megszokott gyakorlat, állandóan be vannak szarva, hogy megbüntetik õket, ezért inkább elõre vagdosnak, ha kell, ha nem.
Ahelyett, hogy késõbb vetítenék a filmeket, és nem 16-os, hanem 18-as karikával, akkor vágatlanul mehetne minden.
De hát ehhez egy kis gondolkodás is kéne...:)
9/10
Hematit 2014 szept. 21. - 00:15:20 9/10
(59/92)
Nekem is tetszett! Nem is kicsit! Ez a sok hü..e reklám az agyamra megy!A reklámokat az emberek bosszantására teszik be szerintem. Nem helyes!(Senkit sem érdekelnek!)
Szóval: nézzétek meg a filmet,mert jó.
filmimádóó 2014 szept. 20. - 23:59:03
(58/92)
Elõször láttam ezt a filmet, de eléggé megtetszett. Statham nagyon jól játszik benne.
wrossi 2014 szept. 20. - 22:33:19
(57/92)
Statham minden szerepében az elvek embere ami kis híján az életébe kerül,de nem hagyhatja,hogy a káosz úrrá legyen az életén.Ezt csak kevés színész tudja hihetõen eladni,de õ igen.
árvácskácska 2014 szept. 20. - 22:26:28
(56/92)
egyet nem értek. valaki megtudja magyarázni nekem, h lopeznek miért teccett annyira, h stathamnak be van izzadva a seggén a gatya. egyáltalán miért volt beizzadva? hm...számomra rejtély
kobunko 2014 szept. 20. - 22:07:58
(55/92)
A szemét retekklub úgy szét vágta már megint a filmet hogy szinte értelmetlen lett a történet.
7/10
Újvállalkozó 2014 szept. 19. - 19:28:03 7/10 Előzmény M.Zs.F
(54/92)
Nem múlt el a varázsa, csak ez ilyen típusú film volt. Nem mindenkinek tetszik, de szerintem jó volt.

7/10
kybuck 2014 jún. 23. - 06:21:03
(53/92)
Egyszer megnézhetõ darab, a gond nem is ezzel van, hanem J.Lo. karikírozottan esetlen karakterével, ennél azért összeszedettebb karakternek kellett volna lennie (ha már mindenképp szerepelnie kellett), hogy ne zilálja szét azt a kevés és amúgy kiszámítható izgalmat, amit egy ilyen egynyári film produkál.