Siliana 2009 dec. 19. - 07:38:23 Előzmény Dyrtyho
(69/109)
Nem tudok egyet érteni. nem azért megyek moziba és fizetek ki egy kisebb vagyont, hogy arra gondoljak hogy milyen ügyesek hozzám képest mert én még ilyet se tudnék csinálni. Azért fizetem ki azt asok pénzt, hogy ne csak kliséket és frázisokat hallgassak, amiket már untig kijátszottak mindenhol, hanem valami újat, szórakoztatót. ez csak a becsempészett vodka naranccsal volt elviselhetõ.
Dyrtyho 2009 dec. 12. - 03:12:02 Előzmény MissJ
(68/109)
Lehet,hogy csak a magyar mozi verzióból szedték ki,és ki tudja talán majd ha 1x megjelenik a film dvdn,akkor lehet ezek a poénok is rajta lesznek,amúgy nem hiányoltam õket :)
Dyrtyho 2009 dec. 12. - 03:05:54
(67/109)
Én tegnap este a Westendbe néztem meg a filmet,és ahogy itt a fórumon olvasom elég sokan fikázzák,mert lehúzzák,mert miért is,könnyû más munkáját lehúzni,de ha nektek kéne készítenetek egy hasonló filmet,akkor tuti,hogy nem lennétek képesek rá.Mellesleg nekem nagyon bejött a film,és a poénok is eléggé jól elvoltak találva,meg a helyükön is voltak rendesen.Szerintem ez a film megérdemli a hónap vígjátéka címet,mert mindenki jól alakítja a szerepét,és a történések is elég viccesek.Szóval a 10es skálán 7est érdemel a film...
1/10
alver 2009 dec. 08. - 14:54:58 1/10
(66/109)
Most olvasom "fergeteges vígjáték"??? Az anyátokat, na ez az igazi paraszvakítás!

Senki ne legyen olyan hülye mint én, hogy beül erre, de le se töltse sehonnan, mert kár az áramér...:D
1/10
alver 2009 dec. 08. - 14:51:10 1/10
(65/109)
Ez a film egy hulladék, annak ellenére mondom, hogy Vince Vaughn szerintem generációja egyik legjobbja a vígjátékokban...

Sokszor azt hittem, hogy az a poén, hogy nincs poén, és semmi vicces nincs benne, nem akartam elhinni, hogy ezeken nevetni kéne...

Az összes jelenet iszonyú eröltetett és gyenge volt, én kb 10 perc múlva léptem volna, csak bnõm miatt kinlõdtam végig.
Az elöttem szólókhoz hasonlóan én is talán két kis csaj vihogását hallottam a moziba(szerintem nekik se emiatt volt jó kedvük) ,mindenki álmosan faarccal nézte végig.
4/10
Dhannyfiu 2009 dec. 06. - 17:03:45 4/10 Előzmény Illumination
(64/109)
Megnéztem, s nem, párkapcsolatban lévõknek is unalmas; sajnos bealudtam :s Tényleg többet ki lehetett volna hozni belõle. Így egy 10/4 az értékelésem. Olyan érzésem volt mintha tudtam volna hogy mi fog történni.
5/10
Illumination 2009 dec. 03. - 22:30:19 5/10 Előzmény zolibtr
(63/109)
Nálunk két nõ úgy vihogott mintha valami tök más filmet néztek volna. Azért az is elég zavaró volt...
5/10
Illumination 2009 dec. 03. - 22:29:20 5/10
(62/109)
Csak Kristen Bell teste (és pofija) mentette meg a filmet attól hogy 10/5-nél rosszabb értékelést kapjon tõlem.
7/10
Babilon 2009 nov. 25. - 21:41:22 7/10
(61/109)
Sokkal jobb filmre számítottam. A terápiás rész eszméletlen gagyi volt és a bemutatóban is nyilván az összeválogatott poénokat nyomták. Ebbõl a szigetbõl több kreatív gondolatot is ki lehetett volna hozni... Gyenge alkotás.
5/10
MissJ 2009 nov. 22. - 21:08:33 5/10
(60/109)
Jobbra számítottam a bemutató alapján, de most is csak az történt mint már sok esetben, kiszedték a legütõsebb poénokat és összevágták, más poén nem is nagyon volt benne..
5/10
zolibtr 2009 nov. 22. - 12:01:52 5/10
(59/109)
nem egy Nagy Durranás az biztos!
Kisteremben néztük, nem sokan nevettek!
Talán mondanivalója több volt a filmnek, néhányszor az ember magára ismer benne, de én röhögni akartam sokat és ez elmaradt!
Egyszer nézhetõ!
A helyszín csodálatos, a poénok laposak, 5/10!
Bigpapa 2009 nov. 21. - 16:16:27
(58/109)
Még szerdán láttuk a filmet. Nekem bejött.Fõleg, hogy az összes szereplõ korábbi filmekbõl kedves számomra,így örültem, hogy látom õket.A sztori nem nagy szám,de a hely,ahol játszódik...,hûha! :)))
Igazából nekem nem volt a filmmel bajom.Jókat röhögtünk rajta.Mondjuk nem csak a poénokon,de amikor shane-nek csecsemõ pózt kellett felvennie,az állat!Meg a fejek,amiket vág :) Apuciiii :)))
Szerintem kellemes kis film,kikapcsolsz közben és nem a saját szarjaidon kattog az agyad.És ha belegondolunk,néha jó lenne,ha mindenki kibeszélné a dolgait a párjával.Sok konfliktust ki lehetne kerülni.

7/10
Edinuska 2009 nov. 21. - 16:07:03 Előzmény ycool
(57/109)
Sziasztok!
Én nagyon szeretem a vígjátékokat, ezért is mentünk el a párommal megnézni ezt a filmet. Leszámítva a "wartburg" üléseket a pólus kistermében,elég jó volt ez a film,de egy ötös skálán nem nagyon adnék neki többet kettes,hármasnál. Sok jelenet elég vontatott és a poénok sem repkednek annyit.Azért Bora-Borába beleszeretettem... :)
1/10
ycool 2009 nov. 16. - 15:10:40 1/10 Előzmény oszasza
(56/109)
En mar csak szeretem a könnyed kis gagyi vigjatekokat, de ez a film egy borzalom, nincsenek benne poenok! Kb 3x mosolyodtam el az egesz film alatt. Es eletemben elöször megesett velem az a csufsag, hogy elaludtam egy moziban :(
Pampuci 2009 nov. 16. - 15:03:18
(55/109)
Szerintem joo kis film.Nekem legalábbis tetszik.Annyira nem egetverõen joo,de egyszer megnézhetõ....
1/10
oszasza 2009 nov. 15. - 23:11:02 1/10
(54/109)
Üdv.!

Na...hát én most estem túl ezen a filmen, és bizton állíthatom, hogy senkinek nem ajánlom.
Idõrõl-idõre elvetõdöm moziba, nem túl gyakran, de azért szokta...és nyilván a látott filmek között vannak rosszabbak, vannak jobbak, és best of...de ez brutál rossz, esküszöm, nálam 1-es!
Nem tudom mi az oka, de az elsõ 20 perc után néztük meg a Pest Est-et, hogy milyen hosszú a film, akkor láttuk, h közel 2 óra...esküszöm szenvedés volt...
Az igazsághoz hozzátartozik, hogy a teremben azért volt némi nevetés, ami a bemutatóban lácc, kb annyi mulatságos van benne, NE NÉZD MEG, VÁLASSZ MÁST ez jó tanács !!!
6/10
beo71 2009 nov. 13. - 16:12:18 6/10
(53/109)
Impozáns vakáció:hullámzó hangulattal,a néha leülõ filmet egy-egy mosolygós poén mentegeti,de én úgy éreztem:sok lehetõség maradt kihasználatlanul.6/10.
Egyszer mindenképpen nézhetõ,a harmathalovány Négy karácsonynál jobb.Jon Favreau úgy tûnik sokkal jobb rendezõ(Vasember)mint színész.
5/10
Hilfy 2009 nov. 11. - 07:48:15 5/10
(52/109)
OFF:Annyira klassz, hogy ezt itt beszéltétek meg..

ON: Tegnap láttam a filmet. Pár héttel ezelõtt az ajánló alapján lebeszéltük páran, hogy ez jó lesz. Elkövettem azt a hibát, hogy tegnap a film elõtt elolvastam egy-két kritikát. Teljesen nem mondom, hogy élvezhetetlen volt, de nagyjából annyiszor vigyorogtam kínomban, mint ahányszor röhögtem õszintén.. Az ominózus jógás rész pedig szerintem szar volt, nem is kicsit..
Az, hogy nincs egy épkézláb gondolat a filmben, az nem gond, merthát vígjáték a szentem, röhögni mentem, nem gondolkodni. Abban igaza van a kritikáknak mindenképpen, hogy annyira tutira akartak menni, hogy az egésznek izzadságszaga lett.

szóval amit kapsz:
-gusztustalanul gyönyörû táj, ahová egyszer muszáj lesz elmenni
- ha nem vagy prûd, néhány jóízût röhöghetsz
- Ha pasi vagy: sok csinos nõt, kevés ruhában
- ha csaj vagy: ezt nem nagyon tudom megítélni, de amennyire igen, nos nem sokat..
És egy kis retróélmény: a film utolsó nagyjából 5 percében jóformán csak az aláfestõ zene hiányzott a tökéletes SZOMSZÉDOK élményhez.. Mindenki egyenként, tömören, röviden, könyvbõl felolvasva megmondta a frankót.
Ez a része kifejezetten szánalmas.
Összegezve: szerintem EGYSZER nézhetõ, de azért ha teheted olcsó jegyet vegyél rá..
És mégegy dolog: az elõzetesben nem egyszerûen benne volt az összes poén, hanem több poén volt benne, mint a filmben magában. Picit mókás, hogy egy olyan jelenet is bekerült, amit a filmbõl végül kivágtak.. Gondolom majd rendezõi változatban benne lesz..
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 02:10:04 10/10
(51/109)
Nah még itt vok, de már megyek... Késõn vettem észre a privit amit küldtél... :(

Na megyek alvadni. :)

Szió!
10/10
offtopic
Endy88 2009 nov. 10. - 01:36:50 10/10
(50/109)
Nem :)