Téma: Pasta

kje 2013 márc. 20. - 21:14:09
(47/627)
Úgy örülök, hogy látom a nevedet!!!!! :-))))
offtopic
dorombka 2013 márc. 20. - 20:07:13
(46/627)
Szia !
Nagyon köszönjük az ismertetõdet.
Én is kedvelem a koreai sorozatokat, olyan emberközeliek számomra.
Olyan lelkesen írsz a Pastáról, hogy egész megnyugtattál hogy lesz ebbõl valami, mert most inkább egyre inkább szétesik a történet számomra.Remélem lesz ennél jobb is.
Kezdõ koreai filmnézõk viszont azt hiszem most elmenekülnek.:((
Kell egy kis reklám még.
Légy szi, folytasd :))
andros 2013 márc. 20. - 16:53:43 Előzmény juno_
(45/627)
Felcsigáztál a Jumonggal,, a toronymagasan legjobb kosztümös alkotás"-ahogy említed,remélem vetítik elõbb-utóbb,ha nem,muszáj megtekintsem,igaz magyar szinkronnal érteném csak meg gondolom
andros 2013 márc. 20. - 16:44:56
(44/627)
Köszönöm,igazán kedves szavaidat,megtisztelõ.
Számomra külön öröm,hogy átmegy a lelkesedésem ,érzõdik,szinte kitapintható,
nemcsak a nõi fõszereplõket nézem kitûntetett figyelemmel,számomra eddig épp a ,,fõnök"alakítása,Lee Sun Kyun az,aki a legjobban megnyert magának,pazar alakítást nyújt!
Hyun Bin kísértetiesen hasonlít(fõleg mosolya által)Bidamra a Sillából,ám õt tudtommal Kim Nam Gilnek hivják,
ne butáskodj,sose elég az írásaidból,ne szabadkozz,csak bátran minél több információ,fénykép,leírás,annál több örömmorzsát nassolgathatok:-)
Ayumi2 2013 márc. 20. - 14:13:36
(43/627)
Kedves kis sorozat, pontosan megfelel egy kis kikapcsolódásra, de nem olyan hibbant, bárgyú módon, ahogyan egyes szappanoperák kínálják fel. Sokkal jobban bejön ez a világ, mint bármilyen dél-amerikai, amerikai és egyéb, akár hazai ócskaság.
Örülök is, hogy ezúttal nem kosztümös, a mai világ történetei jobban érdekelnek, a korábbiak szépek voltak, sokszor látványosak, de nekem eléggé idegenek. Most a Secret Gardent töltögettem le, az is egy jó kis sorozat lenne, ha megvennék, de hát eszméletlen sok koreai, taiwani, japán sorozat létezik. A japánokból is lehetne válogatnia a királyi tévének!
andros 2013 márc. 20. - 10:33:14
(42/627)
egészen lenyûgözött a sorozat elsõ két része,most már valóban kezdek meglepõdni,hogy milyen csodálatos kis kúltúra ez,mennyire szívesen élnék Szöúlban egy kis ideig(persze aranyhal általi tökéletes koreai-nyelv elsajátítással,szabad önkifejezéssel,kötetlen munkaidõvel:-),ama varázslatos országban.-),eddig Dánia volt a szívem csücske,a skandináv mentalitással,repes a szívem,ha skandináv dologról,életrõl van szó,akár sportról is,de lassan ezt mondhatom a d-koreai milliõre is,
és egyúttal megvetem és félig bosszúsan konstatállom,hogy mennyire álszent,semmitmondó,kicsinyes,hamis,fogyasztói társadalmas amcsi-filmekkel ,sorozatokkal traktáltak annyi éven át,kezdve a nagy amerikai öntudattal,álommal,önérzettel,mely belepte ,átitatta a filmeket(kezdve a nagy chuck norris általi hibázhatatlan éndieállal,folytatva a gagyi bruce willis világmegváltó szerepéig,de folytatva a sort a bugyuta szerelmetes filmek tömkelegéig,nemcsak enyhén szirupos-csöpögõs,nem valósághû mivoltával,kevés kivételre, páratlan alakításra emlékszem,azért a clifford az bájoska volt,akadt egy-két zseniális alakítás pl-ul goldie hawn részérõl,a sort folytathatnám persze,de összességében hamis volt az egész,ha mérleget készítenék,
a Pasta nézésekor megmagyarázhatatlan örömöt érzek,odaszegez a képernyõ elé,modern,kreatív,fanyar humorral átszõtt,valósághûs,kiváló színészi alakításokkal,még csak kettõ részt vetítettek,de máris megnyert magának,és ezt nem kell behazudnom magamnak,az amcsi sorozatokat néztem,közben éreztem legbelûl,hogy kompromisszumot kötök önmagammal,hogy megnézzem a következõ részt is,ez pont olyan,mint a gagyi Éjjel-Nappal Bp mindennapos vetítése,sokan,rengetegen érzik,hogy mennyire nevetséges butító sorozat ez,mennyire hamis és becsapja az ifjúságot,érzik ezt már a legelején,mégis ott van a kompromisszum,meg az egyéni élethelyzet,probléma elodázása,elbújtatása azzal,hogy leûlsz életed valós problémája elöl menekülve,azt semmisnek véve kikapcsolódni,érzed,hogy gagyi és semmitmondó nagy nulla,mégis megnézed,és ahogy jönnek a drámai események,a kicsinyes veszekedések,kúrválkodások,az mindjárt izgalmas témának ígérkezik,hisz nem rólad van szó,kívülállóként megnézheted,csámcsoghatsz rajta,majd azon veszed észre magad,hogy mindennaposan követed a sorozatot,holott belsõ hangod vészcsengõt szólaltatott már az elején...,
na ebben különbözik a Pasta pl-ul,nincs kompromisszum önmagammal,odaköt ,már a zenei aláfestés is kellemes a film elkezdésekor
reay 2013 márc. 20. - 07:36:29
(41/627)
Ezt a "kedves" fõnöksrácot hátha megeszi egy medve. :) Tetszett az elsõ részben a molett lány kirohanása (emlékeztetett Michael Douglasre az Összeomlás c. filmbõl). Bár eddig nem nagyon tudtam elképzelni,hogy egy koreai szakács ilyesmit tenne,meglepõ volt. Amúgy az ismétlést tehetnék jobb idõpontba is.
reay 2013 márc. 20. - 07:29:07
(40/627)
Épp most készülõdök írni nekik,hogy adják le a 2003-as Musashit. :)
10/10
offtopic
zola2000 2013 márc. 19. - 12:00:29 10/10
(39/627)
Hol tudnám megnézni? Nincs fennt az MTV videotárban, és még az indavideón sem találom...
offtopic
Rhubarb 2013 márc. 19. - 07:57:11
(38/627)
Jó volt, tuti nézem:)
juno_ 2013 márc. 19. - 01:48:57
(37/627)
Ha már szóba kerültek a dél-koreai kosztümös sorozatok, akkor JUMONG!!! Toronymagasan a legjobb! Nem mellesleg a koreai nézõközönség számára is ez volt az eddigi legnézettebb és legnépszerûbb dorama sorozatuk. Ez azért is nagy szó, mivel köztudottan ontják magukból a jobbnál jobb történelmi alkotásokat, remekmûveket.
10/10
offtopic
erax 2013 márc. 18. - 22:56:06 10/10 Előzmény csancsy
(36/627)
Köszi a tippeket, azt hiszem a Fondant Gardent ma este el is kezdem nézni, taiwani sorozatból még úgysem láttam olyan sokat. :)
10/10
erax 2013 márc. 18. - 22:50:02 10/10
(35/627)
Gong Hyo Jin szinkronhangja nekem kicsit zavaró, egyébként tetszett az elsõ rész, örülök, hogy most nem történelmi doramát választottak.^^
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 18. - 18:31:38
(34/627)
Kökényessi Ági ilyen téren a csúcstartó.
5/10
csikosi 2013 márc. 18. - 14:30:20 5/10 Előzmény Vimár
(33/627)
Szia!
ACU engem nem nagyon kötött le, de ezt a sorozatot várom.
Lássuk milyen lesz!
Üdv:
Tegu 2013 márc. 18. - 13:12:53
(32/627)
Ma lesz az elsõ rész.
10/10
zola2000 2013 márc. 17. - 15:15:19 10/10
(31/627)
Na végre egy maibb keleti sorozat ... remélem a csajok is jók lesznek benne, nemcsak a "pasik", és jó - izgalmas története lesz úgyértem nem -csak- egy ilyen "nõi sorozat" lesz, ahogy az eddigi kommentekbõl kitûnik :/

(szívesen látnék szinkronnal olyan keleti filmeket mint pl az Umizaru 4, Terumae Romae, a ghost of a chance, bayside shakedown is)
10/10
gureszi 2013 márc. 15. - 15:09:27 10/10
(30/627)
Nagyon szeretem a koreai sorozatokat és nagyon örülök, hogy végre magyar csatornán is látható lesz egy! Javasolnám az IRIS c. koreai sorozatot megvételre! Egyrészt azért mert nagyon izgalmas másrészt mert Magyarországon forgatták néhány részét illetve itt is játszódik.
9/10
Vimár 2013 márc. 15. - 09:57:56 9/10
(29/627)
Üdvözlök Mindenkit!
Végre valami ami érdekel a TV-bõl. Alig vártam már ,hogy befejezzék az Acu hercegnõt, és talán kezdenek valami kóreai sorozatot. Ezt még nem láttam, de biztos jó lesz. Egyetértek azzal, hogy nem Dél-Amerikai sorozatokat kéne megvenniük, hanem kóreaiakat, sokkal izgalmasabb és szórakoztatóbb. Egyszerûen imádom õket. Tudja valaki, hogy legközelebb mit fognak szinkronizálni? Remélem most már mindíg lesz valami kóreai sori. Olyan sok jó van,amit szeretnék megnézni szinkronosan is.
Fõnix_császárnõ 2013 márc. 09. - 20:29:38
(28/627)
Magyar hangok:

Seo Yoo-Gyeong - Gong Hyo-jin (Molnár Ilona)
Choi Hyun-wook - Lee Sun-gyun (Harcsik Róbert)
Kim San - Alex Chu (Zámbori Soma)
Oh Sae-young - Lee Ha-nee (Kökényessi Ági)
Seol - Sul Joon-sik (Háda János)
Kim Kang - Pyeon Jung-su (Gáspár Kata)
Ne-mo - Choi Min (Molnár Levente)
Chung Ho-nam - Jo Sang-ki (Kovács Lehel)
Philip - No Min-woo (Endrédi Máté)
Chung Eun-soo - Choi Jae-Hwan (Elõd Álmos)
Pang Hee-joo - Ha Jae-suk (Köves Dóra)