Miss Judith 2019 jan. 08. - 08:05:31
(22/22)
A sorozatot annak idején nagyon szerettem, de A befejező film már nem tetszett annyira. Gaby Spanic egy jó színésznő, kár, hogy a szép arcvonásait elrontotta a botox-szal. A magyar hangok maradtak, Orosz Anna (Gabriela Spanic) és Lux Ádám (Fernando Colunga), szerencsére.
Cofika 2019 jan. 07. - 10:26:13
(21/22)
Meg tudom nézni online valahol? Tegnap este láttam a TV-ben, hogy van egy ilyen rész is. De akkor már a film közepén jártunk.
mapk 2018 jan. 27. - 15:02:12
(20/22)
*Spoiler*
Van aki komolyan vette.
https://starity.hu/magazin/4682-asszisztense-mergezte-gaby-spanicot/
Csak itt nem pénzt kapott utána, hanem 8évet. :)
*Spoiler vége*
-
Az igazi fia meg, tiszta carlitos:)
https://pbs.twimg.com/media/CMu1BsTUYAAjGk7.jpg
napraforgó 2018 jan. 27. - 02:55:55
(19/22)
Most még talán spoiler, de pár óra múlva mindenki látta már:


A sorozat is igen gyenge volt, és ezt a befejezõ film sem hazudtolta meg, ez is nagyon gyengus.
Az egész film arra épül fel, hogy egy évvel az esküvõjük után, a 3 hónapos kislányuk mellett Paulinát rosszullétek gyötrik. Orvosi vizsgálatra megy, ahol közlik vele, hogy gyógyíthatatlan rákos, és legfeljebb 6 hónapja van hátra. Paulina erre elhatározza, hogy a hiú és törtetõ dadust kiképezi arra, hogy majd az utódja lehessen Carlos Daniel mellett. Ez az okos, ügyes nõ nem veszi észre, hogy a nõ csak megjátsza magát és azt, hogy nem is szereti a gyerekeket, valójában csak Carlos Danielre fáj a foga. És igen, a dadus még meg is akarja mérgezni a jótevõjét az elsõ házassági évfordulóján, mert nem birja kivárni még azt a 6 hónapot sem.
Végül az eset jól végzõdik, kiderül, hogy Paulina nem rákos, hanem állapotos, így mindenki boldog a végén, a dadust kivéve.

Ami nem tetszett:
1. Hogy volt képes egy kiemelt kórház elcserélni két leletet és ilyen halálos diagnózissal elküldeni egy nõt? Én úgy tudom, hogy ilyenkor mindig csinálnak kontrol vizsgálatot. Akár többet is, ha gazdag páciensrõl van szó (Paulina már megint hülye, mert igyekszik mindenki elõl eltitkolni a diagnózist).
2. Hogy nem veszi észre Paulina azt, amit még a cserfes Lalita is, hogy a nevelõnõ csak megjátsza magát, valójában egyáltalán nem szereti a gyerekeket, sõt el is hanyagolja õket, csak a férjére fáj a foga, csak neki kedveskedik?
3. Miért hívja Piedad nagyit mostanában mindenki, a cselédek is nagymamának, holott az egész sorozatban csak az unokái titulálták nagymamának. Paulina Piedad mamának és mindenki más donna Piedadnak titulálta. Most meg Lalita, meg Cachita is nagymamázza, sõt Fidelina is, holott egyikõjüknek sem a nagymamája! Ez szerintem csúnya hiba.
4. Fura Paulina félrehordó kontya az egész film alatt, soha nem hord leeresztett hajat, holott csak egy éve van férjnél. Paula egész férjezett életében leeresztve hordta a haját, így Paulinának sem kellene állandóan kontyot viselnie, mint egy vidéki asszonyságnak. Carlos Daniel is, a korábbi félrefésült és nagyon elõnyös frizuráját egy hátrafésültre cserélte, ami nem áll olyan jól neki.
5. Estefánia megszökik a szanatóriumból és elmegy Rodrigóék házába, elrabolja a gyerekét és a Bracho házba meg vele. Az, amit a kezében tart, az tuti nem az õ másfél-két éves kisfia, az egy sokkal kisebb bábú, ráadásul betakart arccal, na ezen röhögnöm kellett. A valódi gyereknek jócskán kilógott volna a lába a takaró alól, az a bábú legfeljebb egy párhónapos gyereknek felelt volna meg. Fél éves kor fölött már nagyobb egy gyerek és nem is szereti, ha betakarják az arcát (erre ok sem volt, hisz nem volt hideg).
6. Vajon a végén miért engedték el a dadust, Raquelt feljelentés nélkül, amikor meg akarta ölni az asszonyát, pláne miért adtak neki egy rakás pénzt????

Jajjaj, nagyon gyenge volt az egész sorozat, a kiegészítéssel, ezzel a befejezõ filmmel együtt.
TomasRosicky 2018 jan. 26. - 21:35:34
(18/22)
De igen, holnap 12:45
abisztriczky 2018 jan. 08. - 20:41:58
(17/22)
Ezt nem adják le a sorozat befejeztével?
pannonboy 2011 aug. 21. - 13:07:39
(16/22)
Mindig félek az ilyen ráadás epizódoktól, de nagyon kapcsolódott a történet és a jellemek is a sorozathoz. Nekem nagyon tetszett!
yamada0613 2011 aug. 15. - 13:55:41 Előzmény Petrapetrus
(15/22)
Ezer hála annak aki felvette és felrakta! Nagyon köszönöm!!!
Petrapetrus 2011 aug. 14. - 19:58:00
(14/22)
Remélem nem veszik zokon, de bemásolnék pár hozzászólást a másik topikból, mert ezek tulajdonképpen ezzel kapcsolatosak. Itt meg alig van kommentár:


szidy21 | Válasz
ma 18:58 | 112/113
Tegnap nem láttam a filmet, ezért ma néztem meg! !!!!!!!!!!!!!!!!!! SPOILER SOROK IS LEHETNEK HA MÉG NEM LÁTTAD A FILMET!!!!! Szóval az elején megijedtem, h mi az, h meghal Paulina mondom ez egy vicc bár már sok mindent kitaláltam, h ebbõl valahogy úgy is kijönnek! Nekem ez kicsit bugyutára sikerült, de azért jó volt megnézni, mert a sorozatot imádtam! Kicsit hiányoltam azt is, h én még beletettem volna azt is, h Villy kiszabadul és tovább zaklatja Estefániát + Gemának is nagy szerepe volt a sorozatban õt is hiányoltam! A szinkron meg nagyon furi volt és még a film végére se bírtam megszokni! Gabriela Spanic pedig nagyon gyönyörû volt a filmben!

Riley0016 | Válasz
ma 13:57 | 111/113
http://www.fileserve.com/file/sNrDzNT/Paula.es.Paulina_A.befejezo.film.avi itt le lehet tölteni

Adriika | Válasz
ma 00:08 | 110/113
Igen, jó volt, bár nemtudom, valamiért valami másra számítottam, hírtelen szembesültem azzal h mások lesznek a szinkronhangok.. Meg sokban befolyásolt h ugye lehetett látni a bejátszásokat, na meg utána is olvastam.. Tudtam mire számítsak :)

BEN1986 | Válasz
aug. 13. 22:18 | 109/113
Tetszett nektek a folytatásfilm? Én sejtettem hogy néhány hang nem lesz ugyanaz, de azért jó volt.
Petrapetrus 2011 aug. 14. - 19:42:25
(13/22)
Megnéztem én is. Olyan fura volt szinkronosan megnézni... Én spanyolul láttam, elõször nagyjából 11 éve. A történet tehát ismert volt számomra... Nem izgultam rajta, csak a magyarítás érdekelt igazából. Nem igazán tetszett a szinkron, a gyerekeknél még értem, miért lett más, de például Verónica? Neki miért nem tudták megtartani a hangját? Na mindegy. :D
yamada0613 2011 aug. 14. - 00:02:01 Előzmény Petrapetrus
(12/22)
A videónkat nem lehet hozzákötni egyik tévéhez se, meg dekódereink vannak, szóval még bonyolultabb lenne. A dvd felvevõnk meg elromlott. Hol vesz, hol nem. Meg ha vesz is, nem játsza le. Garanciásan visszavittük, ott azt mondták, hogy tökéletesen mûködik. Hát...nemtom náluk mi a tökéletes.
Buffy 2011 aug. 12. - 18:07:41
(11/22)
Ja azt elfelejtettem,h. vki szerintem úgyis felteszi netre.
Buffy 2011 aug. 12. - 14:35:21 Előzmény yamada0613
(10/22)
Én lehet feltudom venni, de nem biztos még!
7/10
nikato 2011 aug. 10. - 11:55:48 7/10
(9/22)
Ezt meg kell nézni!!!!!!!!!!!!!!:D
Petrapetrus 2011 aug. 10. - 10:47:34 Előzmény yamada0613
(8/22)
Videót nem tudsz beprogramozni?
yamada0613 2011 aug. 09. - 12:29:53 Előzmény Petrapetrus
(7/22)
Nagyon remélem, hogy valaki felveszi és fel is teszi valahova letöltendõnek, mert mindkét alkalommal nem leszek itthon, és lemaradok, pedig nagyon megszeretném nézni! :'(
Annie-Ancsi 2011 aug. 07. - 11:10:13 Előzmény Petrapetrus
(6/22)
augusztus 14-én (vasárnap) lesz az ismétlés 14:15-kor
Petrapetrus 2011 aug. 07. - 11:01:51
(5/22)
Ma én is láttam az elõzetest a Cool TV-n. És örömmel láttam, hogy a szinkront megtartották. :-)
Furcsa lesz így látni, én eredeti nyelven láttam még jó pár éve (11 legalább). Raquelnek szurkoltam, de hát... :D Lisette legalább aranyos. :-))))
Petrapetrus 2011 aug. 06. - 14:59:32
(4/22)
ÓJAJAJAJAJ! Ez most komoly???! Akkor fel kell vennem videóra mindenképpen!
A szinkron ugyanaz?

Köszi az infót! :-)
c.aggie5 2011 aug. 01. - 18:30:01 Előzmény Buffy
(3/22)
Paula és Paulina - A befejezõ film (mex. filmsor., 1998)
2011.augusztus 13. szombat 16:45 Cool tv