1/10
napraforgó 2018 jan. 23. - 16:40:57 1/10
(354/374)
50 részben, csak elütöttem.
1/10
napraforgó 2018 jan. 23. - 16:40:20 1/10
(353/374)
De legalább Paula mindjárt meghal. Így a végére megint megspékelték mindenfélével, de már csak pár rész és vége. Én ezt 5í részben is el tudtam volna képzelni, úgy, hogy sok felesleges hülyeséget kihagyhattak volna belõle.
malvinkicska 2018 jan. 23. - 15:43:28
(352/374)
A mai részben volt annyi minden, nem lehet rá megfelelõ kifejezést találni, egy haldokló, nem alkudozik feltételeket szab meg egyebek.
A sorozat 70 részben elfogatható lett volna ez a sok butaság nélkül. Egyszerûen nekem felháborító milyen sorozatok vannak.
malvinkicska 2018 jan. 23. - 10:04:27
(351/374)
A baromságnak van párja, mert a Titkok és szerelmeket elkezdtem nézni mivel jó a szerep osztás, egy nagy csalódás az egész abban is vannak annyian és értelme semmi, egyik iszik a másik szerelmes olyanba aki nem valósulhat meg. Rágódnak egy témán hetekig, az anya még most sem tudja ki a lánya 110 résznél tart, most bele tettek egy betegség szálat ami amnéziával jár elég egy héten egyszer bele nézni és tudom mi volt. Szóval igazán semmit mondóak ezek a sorozatok, hosszúak és tartalmuk semmi.
papzo 2018 jan. 23. - 06:30:11
(350/374)
Ennyi baromságot, életszerütlenséget és utálatos szereplõt és fölösleges jelenetet, ami csak az idõhúzást szolgálja ritkán lehet(ett) egy sorozatban látni!

Az a szerencsétlen Carlos Daniel hány nõt akar elvenni 2 nap ismeretség után feleségül?
És a 64 fogú, ordenáré piros rúzsos Paula, aki mindég talpig sminkben fekszik még akkor is amikor egyébként tényleg súlyos beteg!
No és az idegesítõ gyerekek, a még idegesítõbb szinkronhanggal!
Aztán a tuskólábú Paula/Paulina, aki(k)be minden férfi 2 perc alatt halálosan szerelmes lesz! Hát azért ennyire nem jó nõ(k)!
Ez a sorozat anno is fárasztó volt, amikor még a szappanoperák újdonságként hatottak, de most idegesítõ is.
Az anyósom a drága nálunk van, akarjuk vagy nem halljuk néha kényszerbõl látjuk is ezt az állatságot, mert ugye a drága kicsit nagyot hall és csak a nappaliban a nagy TV képét látja jól.

Végre vége lesz, mert ez a sok bugyutaság, baromság, élettõl idegen sztori, a sok ellenszenves szereplõvel.....már idegekre megy!

Mondjuk a lényeg bejött a kanálisnak!
Nyomatja a sok idióta reklámot a film közben ezerrel.
De lehet még a bugyuta reklámok között is van élvezhetõbb magánál ennél a filmnél.
1/10
napraforgó 2018 jan. 23. - 03:07:49 1/10
(349/374)
Csak nézem, hogy a jóképû Juan Pablo Gamboa (Willy) milyen csúf képeket tud vágni. Ez a spanyol nevû, de egyáltalán nem spanyolos külsejû színész játszotta a jóképû szemorvost az Esmeraldában, ott mennyire szerethetõ volt.
Paulina valóban nem normális, most még saját magát hibáztatja Paula balesetéért. Mert lehet, hogy õ vette az autót a nõvérének, de az száguldozott vele eszetlenül. Nem az autó, hanem a gyorshajtás volt az oka a balesetnek. Sajnálom, hogy az ápolónõt is kinyírták, éppen akkor, amikor kicsit jobb belátásra tért és ott akarta hagyni a gonosz Paulát.
malvinkicska 2018 jan. 22. - 18:00:07
(348/374)
Paula remélem meghal ronda dolog ilyet kívánni de már régen kellet volna nem húzni halasztani a történetet.
A tesója nagyon zakkant agyú de aki ezt így írta az még butább volt, egy ilyen testvért nem lehet sajnálni.
Carlos jó hogy a héten vége mert még vagy hatszor szerelmes lenne, mindig más nõbe.
Estefánia esze nem sok de valami jött neki vissza , mer t nem akarja kikérni a vagyonát annak a kapca betyár Willinek.
1/10
offtopic
napraforgó 2018 jan. 19. - 17:57:35 1/10
(347/374)
A betolakodót sem láttam anno, de nem is kár. Elolvastam egy fórumozó összefoglalóját, hogy mirõl szól, hát még a Paula és Paulinánál is zavarosabb a története. Nem elég, hogy iker sztori, de van benne skizofrén pasi, gyilkosság, bigámia, kórházi csodák (megvakulás, aztán csodás gyógyulás), stb. Nagy ívben kerülni fogom.
Majd inkább olvasok a sok szerencsétlen sorozat helyett.
malvinkicska 2018 jan. 19. - 16:11:31
(346/374)
A mai részben amit össze ripacskodott Paula az valami borzalom az a tátott száj az összes foga, látszik, aztán a mellei ugye az tuti szilikon és kint van a ruhájának az slicc az is valami borzalom. Gema a szemetes láda benne, mert mindenkit bánt, a céljai elérése miatt pedig nem lesz befutó Carlosnál.
OFF már ajánlják a Betolakodót, ez a ripacs banda lesz benne, igaz nem mind de legtöbben túl játsszák magukat, de olvastam más is ezt látja nem csak én, mert színész ide- vagy oda de nekem ez túlzás amit itt csinálnak.
1/10
napraforgó 2018 jan. 19. - 15:30:22 1/10
(345/374)
Estefánia mindig hülye volt, mondod, és ez így igaz. A vallási mániája, aztán a verekedése Viviánával, az ármánykodása Paulina ellen, a feljelentés és a sok hülye ötlet, hogy õ rabolta el Carlitost, pláne valami bûnszervezet élén... A mostani viselkedése semmivel sem bolondabb, én nem látok benne semmi rendkívülit.
Sokkal inkább Paula bolondult meg, a mániákus gonoszságai, a pénzkövetelés (mikor saját jogon is gazdag nõ), az, hogy mindenkinek ártani akar.
És Paulina sem százas, az a mániákus nagy önfeláldozása, azért annyira senkinek sem szabad hülyének lenni, hogy hagyja magát lóvátenni, kihasználni, kizsákmányolni.
malvinkicska 2018 jan. 19. - 13:01:26
(344/374)
Teljesen igazad van Fernando Colunga egy nagyon jó színész, és ilyen butaságot elvállalt valahogy nem értem, ami ebbe a sorozatban történik viccnek is rossz.
Estefania mindig hülye volt és mos megõrült az egy dolog, de Carlos úgy váltja a nõket, mint más a fehérnemût, és halálos szerelmes egyik percrõl a másikra nevetség tárgya. Aztán eza sok ribancot alakító színésznõ, mint Paulina Gema, valami borzalom az egész nagyon várom a végét, ezt is jobb lett volna el sem kezdeni.
Rodrigonak van egy kis esze, meg Piedad mamának, mert Paula ezzel a túlzott testvéri szeretettel kiakaszt.
1/10
napraforgó 2018 jan. 18. - 04:20:07 1/10
(343/374)
Megint elgondolkodtam Carlos Daniel jellemén. Nekem úgy tûnik, hogy egy akarat nélküli gyenge báb. Irtóra szerelmes volt Paulába, vakon elnézett neki mindent. Aztán csalódott benne és hirtelen beleszeretett Veronicába, a csinos elvát titkárnõbe. De jött Piedad mama és azt mondta neki, szeresd Paulinát, õt vedd feleségül - erre rögvest bele is szeretett Paulinába. Majd eltelt kis idõ, Paula visszatért, Paulina mártírkodik, Gema viszont azt tanácsolja, felejtsd el mindkettõt, Paulát is és Paulinát is. Erre hipp-hopp beleszeret a szép Isabelbe, aki szintén elvált asszony, és egy pár nap ismeretség után a kezét is megkéri (az se számít, hogy õ még nem is vált el). De a sorozat végére biztos, hogy visszaszeret Paulinába és boldogan élnek, míg meg nem halnak.

Borzasztó. Ez a teddide-teddoda férfi uszkve 2 év alatt 4 különbözõ nõbe volt halálosa szerelmes. Hát nekem ilyen gyenge jellem a világért se kellene. Mi a garancia, hogy újabb egy-két év alatt nem szeretne bele újabb nõkbe? Ennél még Willy is jobb, aki saját magán kívül nem szeret senkit, de a nõit sem hitegeti az örök szerelem illúziójával. Vajon miért szimpatikus egy ilyen ostoba, gerinctelen férfi a nõk millióinak? Mert milliók rajonganak Colungáért, aki ugyan nyilván nem olyan, mint az általa megformált ostoba, szemellenzõs férfi"hõsök", de azért az sem hagyható figyelmen kívül, hogy idõrõl idõre elvállja az újabb és újabb ostoba barom megformálását.

Érdekes, hogy most már Elvira nõvér, aki kezdetben nagy partnere volt Paulának a család és a világ átverésében már kezdi megúnni Paula gonosz húzásait és csak centikre van attól, hogy elárulja. Paula viszont egyre szánalmasabb, ahogy követelõzik, de nincs ember, aki melléállna. Még a nagy barátnõje, a másik ribanc, Gema is csak azért járkál hozzá, hogy belérúgjon.

És idegesít, hogy most már a kis Lisettnek hazudoznak ezerrel, hogy nincs jelen Carlitos.
1/10
napraforgó 2018 jan. 17. - 04:11:17 1/10
(342/374)
Ez az egy rókáról több bõrt lehúzni tipikus esete. Annak idején ez is párhuzamosan futott valami mással,néhány percet én is láttam belõle itt ott, de már örülök, hogy nem néztem meg. Ez ugyanolyan gyenge lehet, mint a két P, csak jó harminc résszel hosszabb. Szerintem nem igazán áll jól Gabriella Spanicnak a mártír szerep, márpedig, ahogy olvasom, itt is egy vadidegen család érdekében mártírkodik.
Meglehet, hogy csak az idõ futott túl az ilyen jellegû sorozatokon.
Félreértés ne essék, én is szeretem a szép, romantikus történeteket, csak a hülyeségeket nem. Márpedig itt a romantikus szálat megspékelik egy csomó baromsággal, és emiatt az egész hiteltelenné válik.
malvinkicska 2018 jan. 16. - 15:55:35
(341/374)
Köszönöm szépen elég volt belõle amúgy sem szeretem, ezt azért kezdtem el mert aki látta annyira áradozott róla, de nekem egyáltalán nem tetszik eza sok hiteltelen semmi, amilyen ez a sorozat, valahogy végig nézem ha már elkezdtem mert különben rám jellemzõ hamar abba hagyom.
s1u2x3e4l 2018 jan. 16. - 15:51:43
(340/374)
A Paula es a Paulina helyen A betolakodo cimu sorozat lesz Gabriela Spanic masodik ikres sorozata, am ez mar a hazajaban is bukta volt. Ezt is sokat vetitettek mar a kishazankban.
malvinkicska 2018 jan. 16. - 15:49:10 Előzmény napraforgó
(339/374)
Estefániának nem volt esze soha de most már még jobban elment hisz annak a kapca betyárnak, az hetyeg a csajjal õ meg azt hiszi beteg, szóval ez az egész sorozat egy nagy semmi különösen most már vagy két hete semmit mondó. Aztán Paula amit követ z egy kicsit sok szerintem ez a nõ túl játssza magát, de a szoba lány is milyen undok, pénzért mindenre képes. Paulina esze is elment még autót vesz annak a ribinek, meg milliót akar neki adatni, aztán az ügyvédet bolondítja az is miért mikor úgy sem lesz a felesége. A mai részben is csak tátott szájjal egy mázsa rúzs a száján Paulának és mocskolódik.
1/10
napraforgó 2018 jan. 15. - 16:44:25 1/10
(338/374)
Carlos Daniel távollétében megint Paulina ugrik be a gyár megmentésére. Azért érdekes, hogy egy meglehetõsen tanulatlan lány (talán érettségije sincs) olyan fenemód okos, tehetséges, hogy többször is kihúzza a gödörbõl a Bracho gyárat, amit két mûvelt, egyetemet végzett fickó csõdbe vitt....
Fidelina végre kimondta a véleményét Pauláról.
malvinkicska 2018 jan. 15. - 15:52:53
(337/374)
A mai rész is annyira semmi nem volt, Paulinának volt annyi esze nem hazudott olyan nagyot Carlitosnak az apja balesete felõl de legalább elmondta, miért eza sok hazugság bele, nem is értem, igazad volt Carlos lõtt sebbel elutazott, annyira hiteltelen a sztori, lehet csak a végét nézem meg nem idegesítem magam velük.
1/10
napraforgó 2018 jan. 15. - 07:59:04 1/10
(336/374)
Nekem nagyon visszatetszõ, ahogy Paula tátott szájjal nevet, nem 32, hanem 64 foggal, hatalmas, sötét vörösre rúzsozott ajkakkal.
Gema arckifejezése is csúf, állandóan vágja a pofákat, de õ még ellenszenvesebb, hisz kétszínû, játsza a rendes nõt a család felé, Paula mellett viszont látszik a valódi énje, ugyanolyan romlott, mint Paula.
Carlos Daniellel megint megcsinálták, amit a sorozatokban szoktak, Willy meglõtte, ott jajongtak körülötte, mintha csak meghalt volna. Az egész családot értesítették már, mire eszükbe jutott mentõt hívni. Bevitték a kórházba, megoperálták, életveszélyes állapotban volt és lám, nem telt el csak 2-3 nap és már szinte teljesen rendbejött, kb. a 4. napon már ki is engedték. És csodák csodája, kíséret nélkül elutazott, ki tudja hová, mert az ugye titkos, nehogy Paula megtudja. És már senki nem aggódik miatta, hogy rosszul lesz, felszakad a sebe, stb. Az orvos sem akarja látni, nem kell kontrollra mennie, nincs varratszedés, stb. Annyira, de annyira életszerûtlen ez az egész.

Az ügyvédet sem értem, ha látja, hogy Paulina egyáltalán nem mutat semmi hajlandóságot irányába, mi a fenének veszkõdik? mit erölteti annyira azt a házasságot, ha látja, hogy a nõ nem szereti, mást szeret, stb. Milyen vége lenne egy ilyen házasságnak? Mindketten csak szenvednének, a nõ azért, mert nem ezt a férfit szereti, a férfi meg azért, mert hiába kapta meg a nõt, meghódítani mégsem tudta. Ha rendes, normális a férfi, nyilván nem elég neki, ha "csak" lefekhet a nõvel, aki azt épp csak eltûri, elviseli.
10/10
borzi84 2018 jan. 12. - 17:29:07 10/10
(335/374)
Tényleg rengeteg a valószerûtlen elem, ennyire azért nem kellett volna túlzásokba esni!
De: SPOILER!!! Willy szerencsére nem ússza meg, a végén annak rendje s módja szerint lekapják a húsz körmérõl, s oda kerül, ahová való! SPOILER VÉGE!!