Téma: Pénzprogram

zolli007 2011 márc. 18. - 20:46:40 Előzmény Ghanima
(7/7)
Nincs Viasat Historym,ha vki tudja hol adják még valamikor írja meg,köszi! Amúgy a Coca-Cola története,egyedisége megismételhetetlen,nem kell túlzásba vinni a fogyasztását és akkor semmi gond vele,aki nem így gondolja csak irigykedik,pedig nem sok jól mûködõ multi létezik-ez az!
Ghanima 2010 nov. 21. - 14:29:13
(6/7)
Ritkán iszom csak kólát, de a Coca még mindig jobb, mint a Pepsi, hiszen az még édesebb.
Amikor még gyerekkoromban idehaza megjelent a Coca, azért szerettem meg, mert olyan jó kesernyés volt, mint a köhögés elleni, Fagifor nevû szirup... :-))) Sajnos azóta idõrõl idõre - talán követendõ a másik céget? - a Coca is édesebb lett, én meg jó régen nagyjából le is szoktam az összes lónyálról.

Megnézem a dokut, kíváncsi vagyok, hogy áll a helyzetük mostanában.
10/10
NANU..! NANU..! 2010 máj. 18. - 02:09:13 10/10
(5/7)
Nagyon jó kis mûsor, most látom másodszor... :)
offtopic
7szünyü 2009 dec. 19. - 06:11:45
(4/7)
Én viszont bátran és hangosan kijelentem, hogy ez max urban myth. Õk nem voltak "garázsosak", ellenben az általam említett Apple-emberkékkel. Nézz utána bátran. Gates-ben és Allen-ben az volt a közös, hogy mindkettejüket kirúgták az egyetemrõl ;PPP (Így utólag visszagondolva felvenni is kár volt õket.)
Nem minthogyha mindez olyan nagyon sokat számítana...
Daremyth 2009 dec. 18. - 19:59:21 Előzmény 7szünyü
(3/7)
Halkan jegyzem meg, hogy de. Bill Gates és Paul Allen voltak, akik garázsban kezdtek mûködni.
offtopic
7szünyü 2009 aug. 04. - 04:25:52 Előzmény AvatáR Gil Maerth
(2/7)
A garázsos fickók Steve Jobs, Steve Wozniak és Ronald Wayne voltak az Apple-lel. Kapuk Vili nem garázsból indult. :)
AvatáR Gil Maerth 2009 jún. 16. - 17:47:44
(1/7)
Azt olvastam:
"Bil Gates egy garázsban alapította meg birodalmát"

De az általam olvasott komment is jó:

"Mi lett volna ha valaki rájuk zárja a garázsajtót?
Kis dolgokon fordul meg a világ rendje! "

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD