7/10
Csengõ-zoli 2010 jún. 25. - 10:16:36 7/10 Előzmény Majan
(216/356)
A tartalom! :)
7/10
Csengõ-zoli 2010 jún. 25. - 10:14:50 7/10
(215/356)
Hát...
Egyszer megnézhetõ,de sokat ne várjunk tõle.
A váratlan fordulatokat vagy az elgondolkodtató üzeneteket felejtsük el.
Kicsit olyan,mintha egy Xbox játék demóját nézné az ember,jó hosszan...
Perzsia hercege elég hiteltelen figura a maga európai kinézetével, jóhogynem szõke Svédet választottak!
Max 7/10
Marcipáncica_ 2010 jún. 25. - 00:16:48
(214/356)
Szépen és igényesen kivitelezett mese, és hogyha nem akadunk fennt a tipikus hollywoodi idõzavarokon (pl. számszeríj, meg kengyel...stb) akkor egészen élvezetes tud lenni.
Az épületek, tájak, a karakterek rendben vannak, izgalom szerelem minden a helyén. Sajnos manapság a nagy filmdömpingben ennyivel már nem nagyon lehet igazán emlékezeteset alkotni, de egy estés kikapcsolódásra tökéletes.
Szerintem a megítélése is attól függ, ki milyen céllal vág neki:
aranyos mesés kalandfilmet akar látni, vagy valami annál többet.
Valahogy így gondoltam pontozni:
10/9 - mint izgalmas kaland-mesefilm
10/6 - mint mozifilm
offtopic
szipakdog 2010 jún. 24. - 19:41:40
(213/356)
Leszámítva a szép épületeket és tájakat nekem ez egy teljesen átlagos, lapos film volt. Továbbá a magyar szinkron elég rossz állapotát mutatja, hogy Tus és a narrátor hangja ugyanaz, ami kb. a 3 percben észre lehetett venni. Plusz pont viszont Ben Kingsley, aki elég jól alakított.
6/10
Majan 2010 jún. 24. - 16:45:49 6/10
(212/356)
Valami hiányzik ebbõl a filmbõl, de még nem jöttem rá micsoda!
10/10
icecream14 2010 jún. 24. - 16:40:00 10/10
(211/356)
Nekem a kedvenc filmem ! ! ! :)))
10/10
4ever
10/10
Adrancsuuu 2010 jún. 20. - 23:48:13 10/10
(210/356)
Én lány létemre nem vártam sokat a filmtõl, annyira nem szeretem az ilyen típusúakat, de nagyon kellemesen csalódtam, sokkal jobb volt, mint amire számítottam! Tetszett nagyon a sztori, jók voltak a szereplõk, a látvány is, nekem izgalmas volt! Szerintem szuper film!
7/10
liaboo2 2010 jún. 19. - 19:37:43 7/10
(209/356)
nah egy unalmas szombat délutánra megteszi, de azonkivül soha...sok akció meg látvány de ennek ellenére valahogy nem fogott meg..... :(
7/10
borkasztik 2010 jún. 18. - 21:37:03 7/10
(208/356)
Máma néztem meg a filmet! Nekem kikapcsolódás volt!
Nem egy korszak alkotó és természetesen voltak hibái, de nagyon jó kis kalandos mesefilm volt! Pörögtek az események egyszóval teljesen kikapcsolt,rég láttam már ilyen üde filmet ami így kikapcsolt és szórakoztatott! Nem voltak agyon nyomva egyfolytában minden féle látvány elemekkel( mint a Transformers 2-ben, ahol már beleszédültem néhol).
Látványos volt ahol kellett és kész :D Gratula! Szívesen megnézek egy ilyet még egyszer!

Igen én is szeretem azokat a filmeket ahol lehet gondolkodni, de az ilyen mesés kalandfilmeket is, aminél nem kell most megállni olyanokon hogy milyen baromság nem is létezik olyan hogy visszapörgetjük az idõt!Éppen ez a varázsa az egésznek, hogy abban a világban igen is létezhet olyan és egy kicsit elis hiteti velem! Jól esik ennyi!
10/10
Roland Katarn 2010 jún. 18. - 18:28:13 10/10
(207/356)
Hát igen. Itt is az a helyzet, hogy mindeninek más az ízlése. Van aki képes kikapcsolni az agyát és még az agyatlanabbnál agyatlanabb baromságokat is képes végig nézni. És van aki szinte már filmes szemmel nézi, vagy éppen csak szeret elgondolkodni is a filmen. Én valahol a kettõ között vagyok. :)
halcsi 2010 jún. 18. - 15:41:55 Előzmény Roland Katarn
(206/356)
Nem veszem sértésnek. Nincs probléma :) Igen, mint a tõr esetében is leírtad kicsit furcsa. Az öröklés téma egy konkrét felvetésre volt válasz, kérésre kifejtve. Korábban írtam még néhányat, igyekeztem más-más típusú anomáliát felsorolni. Igazad van, a tõrt is beleírthattam volna, mert zavart az is, de ha mindent felsorolnék nagyon hosszú lenne.
Ok, hogy film, fõ dolgok kimelése, fusson a story. Lényegtelen elemek ne legyenek annyira kerekek koncentráljunk a fõ cselekményre. De ebben tényleg annyira halmozták az anomáliát, hogy már átestem a másik oldalra és nem tudtam élvezni a filmet, hanem az bántott, hogy tényleg ennyire h...nek néznek.
10/10
Roland Katarn 2010 jún. 17. - 21:05:32 10/10
(205/356)
LOL, ekkora hülyeséget! Már bocsi, nem sértésnek szántam de... oké logikus és a valóságban így is van, de könyörgöm ez egy film! És jó! Ne keress logikát abban ami eleve arról szól, hogy egy tõr visszatud vinni az idõben! Vagy az idõ homokja az talán logikus és normális? Mert az így hirtelen nem zavart, csak az, hogy miért fogadta örökbe a király a fiút! Hát, hogy legyen story!!!!
halcsi 2010 jún. 17. - 20:52:10 Előzmény fzsuzsi23
(204/356)
A gagyi filmeket unom, ezért is untam ezt is.

Ez a film tele van hibákkal. 5 perc nem sikerült nélküle. Ha kívánod felsorolok még, bár nem tudom mi értelme.

Ha már az öröklésnél tartunk. A filmben örökbe fogadta a király. Különben nem válhatott volna herceggé. Az furcsa módja az örökbe fogadásnak, hogy mégsem örököl, mert erõs ellentmondás. Ez az egyik fõ motívuma az öröklésnek. De két másik fiú mellett alapesetben csak jövõbeni konfliktust magvát hordozza. Általában az a gond hogyan oldják fel a már családban lévõ fiúgyermekek között kialakuló konfliktust, nemhogy tetézzék egy örökbefogadott gyermekkel az uralkodók.
Jó harcossá válhat. Lehetséges, de ez max. állás lehet a testõrségnél, vagy valamelyik harci iskolában. És azután? A herceg teste is öregszik, még akkor is ha közben képes változtatni az idõ folyamán. Ha jó harcossá válik is, meddig marad az? Mindig lesznek jobbak. Az öröklés pedig nem lízingszerzõdés, hogy majd döntök a futamidõ végén.
7/10
beo71 2010 jún. 16. - 14:46:32 7/10
(203/356)
Nézhetõ és cselekményben gazdag filmet hoztak össze Bruckheimerék,bár a klisék és (számomra)nem ide illõ Gyllenhaal huzzák lefelé a végeredményt,azért a szintén beharangozott Titánok harcánál még így is jobb valamicskével.7/10.
fzsuzsi23 2010 jún. 15. - 22:07:27 Előzmény halcsi
(202/356)
Lehet hogy csak azért untad mert ez nem az a megszokott gagyi filmek közé tartozik ahogy az elõttem szóló is írta.
Amúgy azért vette magához a fiút a király, mert látta ahogy elmenekült és azt gondolta hogy jó harcos válik belõle, de amúgy mondta a narrátor, hogy nem királyi vér ezért nem tarthat igényt a trónra.
Kovács kolléga 2010 jún. 13. - 20:56:25
(201/356)
Abszolút nem örülök neki, hogy nem lett sikeres a film, pedig a maga mûfajában az egyik legszínvonalasabb alkotás volt azok közül, amiket az elmúlt években láttam.
Mi lehet a kvázi bukás oka?

1. Nincs benne igazi nagy sztár.
2. Nem készült 3D-s verzió.
3. Túlságosan felnõttes lett a sztorija, ami a gagyihoz szokott nézõket nem kápráztatta el.
4. Túlságosan eltért a játékoktól, aminek viszont a rajongók nem örültek.

Érdekes, hogy A titánok harca eddig egymaga majdnem akkora bevételt hozott világszerte, mint a Robin Hood és a Perzsia hercege együttvéve. Mindez fõleg annak ismeretében érdekes, hogy az imdb szavazói szerint a három film közül ez a legrosszabb.
Ennyit tesz a 3D?
10/10
Roland Katarn 2010 jún. 13. - 11:39:54 10/10 Előzmény Lala23
(200/356)
Talán azért nem akarták a játék történetét, mert azt már sokan ismerik, ha végig viszik a játékot. Így viszont, hogy kitaláltak egy újat, még senki nem tudta lelõni a poént. :)

Egyébként ezek szerint nem lesz folytatás? Pedig nekem tettszett. Tényleg nem egy igazi játék adaptáció, de sztem a készítõk nem is ezt akarták, hanem megint csak egy újabb sima filmet. Ráadásul ne is beszéljünk a többi játék adaptációs filmrõl, mert vannak ennél ezerszer rosszabb filmek.
7/10
Lala23 2010 jún. 10. - 22:36:30 7/10
(199/356)
Véleményem szerin nem lett jó a film! Szinte teljesen eltér a játéktól, aminek én nagy rajongója vagyok! Jelentõs csalódás volt számomra......nem értem, ha adva van egy kiváló történet(a játék alapján).....a film készítõi mért változtatnak ily nagy mértékben rajta! Sajnos, most ahogy olvasom nem lesz folytatása(sikertelensége miatt)....pedig megnéztem volna, hogy a warrior withinbõl(2. rész) valamint a the two thronesból(3. rész) milyen filmet konstruálnak! De a játékot mindenkinek tudom ajánlani!
Siliana 2010 jún. 07. - 13:31:47 Előzmény halcsi
(198/356)
nem lehet mindenki ilyen szemfüles:D
timisske 2010 jún. 07. - 12:11:48 Előzmény trl007
(197/356)
Nagyon köszönöm!