1/10
eleskanyar 2010 dec. 09. - 18:40:37 1/10
(296/356)
Ez egy iszonyt sablonos kiszámítható film, se egy értelmes párbeszéd, se egy új ötlet, mondjuk legjobban az sokkolt, hogy visszaolvasva néhány kommentet, akiknek tetszik a film, azok a jó csaj és izmos pasi meglétét emelik ki... ez aztán az elvárás...
1/10
gunnerdave 2010 dec. 05. - 15:13:04 1/10
(295/356)
Néhányszor megnevettetett, annyira szánalmasan vicces jelenetek voltak benne. Nem értem, miért adták jó színészek ehhez a nevüket. Mesterkélt és minél több kalandot próbáltak belesûríteni. 2/10
7/10
gerhajdu 2010 nov. 23. - 14:58:31 7/10 Előzmény Joey_18
(294/356)
Nem neked írtam. Gondolom épp akkor írtál kommentet, és az enyém elé került.
Mermaid. 2010 nov. 06. - 01:25:50 Előzmény az utolso szamuráj
(293/356)
Nem tudom mikor mitõl függ az amerikai nézõközönség érdeklõdése, de azért sok film gyakran méltánytalanul kerül a "polcokra" porosodni és sosem lesz folytatásuk (pl : Aranyiránytü), mig más baromságoknak meg lesz. Ez számomra teljesen érthetetlen....Nekem személyszerint bejött ez a film, szép benne a csaj, és a pasi végre valahogy igazán "éretten" fest egy filmben. :)))
9/10
zotyo04 2010 nov. 06. - 01:12:02 9/10
(292/356)
Jó kis film volt, abszolút szórakoztató, nem untam egy percét sem, ami ilyen csatározásokkal teli filmben nálam gyakori, fõleg egy 100perces filmnél. Jake Gyllenhaal elsõ olyan filmje, amiben bejött. Szexy volt és izmos a karja. A csaj se volt rossz a filmben, ezért néztem róla képeket a neten, de egy jó képet nem találtam róla, ami meglepõ:S
8/10
Joey_18 2010 nov. 03. - 15:52:01 8/10 Előzmény gerhajdu
(291/356)
most ez kinek szólt? mit írtam én 3 hónapja? xD
10/10
Spooner 2010 okt. 31. - 08:02:18 10/10
(290/356)
Nagyonjóó film! Anno a játékkal sokat játszottam, nemtudtam mire számítsak mert a legtöbb játékadaptáció nemsikerül túl jóra, de ez szerintem nemlett rossz, nem unatkoztam rajta.. jó benne a csaj is :D
10/10
alex-alex 2010 szept. 30. - 23:42:54 10/10
(289/356)
a film jó úgy ahogy van. a táj finom keretbe foglalja a történetet, mely egyszerûsége ellenére jó. A cselekmény végig egy szálon fut és lám megállja a helyét. Nyilván nem kell összehasonlítani a játékkal. Ha valaki odáig merészkedik hogy megteszi, gondolja át milyen játékot lehetne csinálni a "fûrészbõl".
Ugyebár ez egy mese, melynek a váza a következõ.: egy Dastan nevû kiscsávó lebontja a bazárt, a király éppen arra tevegel és örökbefogadja mert meglátja benne a ketrecharcost. a kis tolvajból okos hadvezér lesz aki miután legyilkol 2x annyi embert mint Jack Bauer és Chuck Norris együtt, a nõje hercegnõje lesz aki lehetne makrancos hölgy de aztán minden jóra fordul...

A film jó úgy ahogy van. Ennek ellenére és éppen ezért nekem 10 pont.

De ha a Titanicon bõgtél, akkor inkább nézd meg a hullámok hercegét.
M4RT!N! 2010 szept. 30. - 23:00:53
(288/356)
127 milkát kaszáltak a filmen?Nem sok,aszittem többen nézik majd meg eme......filmet??.........
1/10
Zsákos ember 2010 szept. 28. - 20:51:45 1/10 Előzmény SpencerBarnes
(287/356)
"Õ az az ember típus, aki ha van egy baleset, szájtátva nézi és kárörvend."
Na,azért ez nem igaz ! Ha látok egy balesetet odamegyek és segítek (ha kell)!
az utolso szamuráj 2010 szept. 28. - 20:35:10
(286/356)
írtam volna olyat,nem tetszhet??Átnéztem soraim....jé,nem.
Hogy mit minek élsz meg,Te tudod.Én mindenesetre nem annak szántam,csak elmondtam a tényeket.
Szép estét!
offtopic
xshampster 2010 szept. 28. - 14:02:16 Előzmény Joey_18
(285/356)
egyszernézhetõ 8 pont?
az utolso szamuráj 2010 szept. 28. - 13:25:27
(284/356)
Szép nagy marhaság,amit írtál.
A film az USA-ban majdnem 91 milliót fialt.A világban összesen ehhez még durván 244 millát,ebbe benne van már Oroszország is....Sebaj.
335 millát hozott össz.Ami messze elmarad attól,amit vártak.Amúgy ebbõl még adózniuk kell,de ugye itt vannak a dvd,Blue ray és egyébb,tv-s jogdíjak,stb...marad azért némi nyereség,bár a várakozásokat messze alulmúlja.
A látottak alapján meg is értem.egyébként egy filmrõl akkor szokták azt mondani,buktavári van,ha az otthon nem hozza be költségeit,avagy épphogy,néha persze akkor is,ha nem titkoltan pénzelszedõnek készült...oszt a nézõk nem kérnek belõlle.Ám nemzetközileg még így is lazán lehet jól futó,pl a Speed 2-õt is Európa mentette meg,vagy a Szigetetet,Bay egyetlen kudarcát.
7/10
gerhajdu 2010 szept. 27. - 11:05:25 7/10 Előzmény mrzs
(283/356)
Nekem valamiért nem a Sands of Time tetszett legjobban a sorozatból, de szerintem, ha lemásolják a történetet nem lett volna jó filmben.
Sõt ha azt várom el, akkor szidnám a filmet, mint a bokrot, mert pl. ez a struccos jelenet elég hülyeség volt így is.
De ha nem foglalkozom vele, akkor kalandfilmnek teljesen megfelel. A film felénél el is felejtettem, hogy videójáték-adaptációt nézek.

A folytatás szerintem nyugodtan lehetne a Warrior Within alapján. Nem mondom, hogy az jobb játék, mert tele rakták harcos amazonokkal. De a története sokkal jobb és a befejezésben egy igazán nagy meglepetés van. Na ha azt elrontanák a filmben, azon én is kiakadnék.
mrzs 2010 szept. 24. - 23:23:25
(282/356)
A filmmel kibékültem, mert ugye nem rossz, nem is a legjobb, de úgy 1x1-nek elmegy, viszont ami kibaszottul kiborított, és teljesen felkúrtam az agyam, az az, hogy én legalább már 6x végigvittem a Price of Persia - Sands of time-ot, és a filmnek nagyon-nagyon kevés köze van ehhez a zseniális mestermûhöz!! A játékból átemelt dolgok azért zömmel sikerültek, pl. az akrobatika (bár közel sem olyan dinamikus mint a játékban), valamint a herceg jelleme, és Jake Gyllenhall egy egész jó kis alakítást hozott össze, valamint még tetszett hogy Sharaman király neve, és tekintélye át lett emelve a játékból. A helyszín meg elég hangulatos volt. DE!!! Jöjjenek a negatívumok: a hercegnek (legjobb tudomásom szerint) egy darab testvére nem volt, nem hogy kettõ... A másik ami rohadtul nem tetszett, az nem más mint-hú de rohadt kínos- "Tamina hercegnõ", legalább is a film ezt állítja, de aki fanja a játéknak az tudja hogy ott Ferrah-nak hívták, ami szerintem egy sokkal szebb és hangzatosabb név. Nos az õ karakterét nagyon elgányolták, nem a segítõkész, mégis megosztott személyiségû karakter volt, csak pofázott, meg akarta szerezni a tõrt, pofázott, meg akarta szerezni a tõrt, baromi idegesítõ volt, nem beszélve arról hogy Gemma Arterton szerintem elég gyengén alakított. Tulajdonképpen csak azért rakták bele a filmbe hogy a szerelmi szál meglegyen, és míg ezt a játék nagyon szépen és fantáziadúsan vonultatta fel (aki végigvitte tudja mirõl beszélek)de itt egyszerûen erõltetett lett. A másik dolog a történet, ami egy istentelen nagy zagyvalék!!! A játék története mélyen kidolgozott, és eredeti volt, de ez egy SZAR!!! *SPOILER* eleve mi az hogy "nem szabadulhat ki a homok mert mindent elpusztít"?? a játék eleve arról szólt hogy kiszabadul a homok, és vissza akarják csinálni az egészet, ami egy nagyon epikus kalandban teljesedik ki, de itt mit kapunk? Királydrámát...De ez is annyira szájbarágós lett hogy arról jobb nem is beszélni, de én még is megteszem, és egy példán keresztül érzékeltetem a dolgot. Ez a példa nem más mint a játék legdrámaibb jelenete, szerintem aki kipörgette tudja mi jön, pontosan, Sharaman király halála, mikor is a herceg saját lelkiismeretével megvívva megöli szörnnyé változott apját. A befejezés eléggé hajaz a játékbélire, de ez a legnagyobb baj, hogy csak hajaz, mert ha teljesen lemásolják, akkor semmi baj nem lenne (nyilván a fanok már azt is tudják hogy most Ferrah önfeláldozásáról beszélek) de ez is mennyivel drámaibb, mennyivel szebb lett volna, ha átemelik a játékból ahogy a herceg a tõr pengéjénél fogva tartja Ferrah-t... Összegészében a film nem vészes, de mint adaptáció, egy eszméletlen nagy mellényúlás, ilyen szemszögbõl szinte szót sem érdemel, de nem tudom azt mondani a játék fanjainak hogy ne nézzék meg, mert szerintem már mind látták, és a többség hasonló véleménnyel van róla...
SpencerBarnes 2010 szept. 20. - 19:37:31
(281/356)
Zsákos jön, és minden hónapban megírja hogy megbukott a film, és kárörvendõen röhög XD
Õ az az ember típus, aki ha van egy baleset, szájtátva nézi és kárörvend.Rá kell hagyni.
Aki könnyed kikapcsolódásra vágyik, és bejön neki a Mumia filmek feelingje, az bátran nézze meg.
Anno rengetegen lefikázták pl. a Doom-ot is, nekem az is tetszett.
Nem tetszhet mindenkinek minden film.
Én pl. most néztem meg az Agora-t, nekem pl. az nem jött be hiába játszott benne R.W.
A hercegnõ meg sztem csinos volt, én nem bánnám ha mellette ébrednék.
7/10
skillet 2010 szept. 19. - 17:04:56 7/10
(280/356)
moziban láttam. jó volt. aztán itthon dévédén. jó volt. de elég is volt. kellemes kikapcsolódás, nem kevesebb és nem is több annál.
10/10
Sonic8 2010 szept. 19. - 13:17:53 10/10 Előzmény jellyfish
(279/356)
Nem rossz film és olvastam egy másik oldalon hogy van rá egy kissebb esély hogy folyttják de így is csak 2013 készül el!
jellyfish 2010 szept. 19. - 09:31:37
(278/356)
jó film
kamisama 2010 szept. 19. - 09:29:48 Előzmény Joey_18
(277/356)
Én 5 játékkal játszottam és ezért volt kicsit csalódás, mert nem sok köze volt a játékhoz. Mintha mindegyikbõl elvettek volna egy picit. A szereplõ hasonlított ugyan a herceghez, de maga a környezet inkább volt Assassin Creed-hez hasonló mint a PoP világa.
Végül is egész jó lett, de nem nézném meg még egyszer.