Dius 2011 ápr. 12. - 14:21:45 Előzmény Ford Mustang
(316/356)
Írtam, hogy nem néztem meg moziban a filmet, és örülök is neki...
Igazad van egyébként az HBO elõnyeivel kapcsolatban, - ámbár megjegyzem, hogy a mozinak van egy olyan hangulata, ami otthon nem megteremthetõ, illetve pár filmet nem is érdemes tv-ben megnézni, a vásznon kell. Heti rendszerességgel járok moziba, és nem feltétlenül IMAX 3D-s gigafilmekre, hanem art mozikba (sõt, fõként oda), olyan filmekre, ami tv-ben is abszolút nézhetõ lenne... nekem ez kikapcsolódás, hobbi, életforma.
Sõt, kapaszkodj meg, járok a Corvinba tékájába is!
+ HBO legális elõfizetõje vagyok.
Õrület, mi? :)))
10/10
Ford Mustang 2011 ápr. 11. - 21:55:08 10/10
(315/356)
Igazad lehet, de itthon biztosan nem áll eléd egy nagydarab hapek, meg nem hallod senkinek a rágását:D
Beletekerni meg nem lehet itthon se:)
10/10
Ford Mustang 2011 ápr. 11. - 20:17:29 10/10
(314/356)
Pedig elhiheted nekem, hogy HBO-n is jó nézni ezeket a filmeket, kép- és hang minõség ugyan olyan jó mint a moziban. ;)
10/10
Ford Mustang 2011 ápr. 11. - 14:31:53 10/10
(313/356)
Én is tegnap este láttam elõször, de a biztonság kedvéért megnéztem most az elõbb is, ismételte az HBO.
Hát ha voltál moziban, akkor jó nagy hülyeséget követtél el, mert ha van HBO-d, akkor felesleges menned moziba, úgyis lesz az HBO-n kb. egy éven belül az adott film, és lám, ez is lett. Úgyhogy tényleg felesleges menned moziba, ha elõfizetsz az HBO-ra, a kettõ nem kell. Nekem is azért van, mert nem járok moziba, és tulajdonképpen ugyan az az HBO is, csak otthoni mozi.
Dius 2011 ápr. 11. - 09:50:24 Előzmény az utolso szamuráj
(312/356)
Mennyire igazad van Ben K.-vel kapcsolatban...? pont ezen gondolkodtam én is, az Elégia volt az utolsó filmem tõle, azóta is hajlongással adózok elõtte, erre ez a film..???
Dius 2011 ápr. 11. - 09:45:37
(311/356)
Tegnap láttam e remeket az HBO-n, és még a film nézése összetettem a kezemet, hogy ezért nem kellett fizetnem egy moziban....
Hiába a digitális látványvilág - ami szerintem már annnnyira unalmas... - a nagy pörgés, csavarok (?); egy unalmas, elnagyolt, eltúlzott sztori az egész, aminek az elsõ 5 percében tudod a végét...
Jake Gyllenhaal sem volt az a nagy fõnyeremény, mert ugyan a teste kidolgozottságától dobtam egy hátast, de az kevés egy színésznek...

Szeretem a kalandfilmeket, ettõl is vártam valamit, de sajna nem jött be. Sok helyütt sok volt, összességében mégis kevés.
A régi telefonomon megvan a játék, maradok annál. :)))
10/10
Ford Mustang 2011 ápr. 11. - 00:35:01 10/10 Előzmény RobertDowneyJr
(310/356)
Ekkora hülyeséget, már megbocsáss. Biztos nem azért tetszett, mert a barátaiddal voltál megnézni, a kettõnek semmi köze egymáshoz. Ha bemegyek a moziba és megnézek egy filmet, az akkor is tetszik, ha egyedül vagyok, meg akkor is, ha mit tudom én mondjuk ötöd magammal...
Egyébként jó hogy az HBO is bevette a repertoár közé, mert már kíváncsi voltam a filmre. Hát nem is tudom, aki szereti a történelmi filmeket, annak biztosan baromira bejött, mondjuk nekem is ,,végül is" tetszett, de láttam már jobb filmet is.
10/10
x2x2x 2011 ápr. 10. - 21:37:51 10/10
(309/356)
szerintem meg marha jó film
én másodszor néztem meg és megnézem legközelebb is
1/10
Bakufu 2011 ápr. 10. - 20:59:11 1/10 Előzmény scoobydoo8
(308/356)
Ha a játékot szereted, jobban jársz, ha kihagyod. 50 perc szenvedés után feladtam. Gyerekes film, tele felesleges baromsággal (struccverseny - mi a fasznak?) http://www.youtube.com/watch?v=1D9-lTdda-k#t=01m34s
Szerintem még Jake Gyllenhaal is rátesz egy lapáttal.
Meglepetés nem ért viszont, ebben segített az, hogy a Walt Disney Pictures keze munkája van benne.
scoobydoo8 2011 febr. 10. - 19:03:23
(307/356)
Én nem láttam, de a játékot szeretem!
9/10
RobertDowneyJr 2011 jan. 30. - 11:42:51 9/10
(306/356)
Én még tavaly májusban láttam a filmet..nekem nagyon tetszett, de lehet csak azért mert sokan a barátaimmal néztük meg
9/10
Jankaou 2011 jan. 20. - 01:38:19
(305/356)
A film pontosan olyan, mint minden átlagos videojátékból készült adaptáció. Ez a film azonban szakított a korábbi hagyományokkal, mert itt még motívumokat sem nagyon lehet felfedezni, ami a legendás játékra emlékeztetne. Enélkül valóban csak egy gyengécske film. Nekem amúgy tetszett, egyszer megnézhetõ, megvalósítás is szép.
offtopic
TeeLio 2011 jan. 14. - 00:10:42 Előzmény RDoo
(304/356)
Mennyivel jobb valós gyilkosságokról tudomást szerezni, mint fikcióban, ugye? Mégiscsak felemelõbb és õszintébb érzés... Érdekes lelkivilágod lehet.
az utolso szamuráj 2010 dec. 21. - 19:38:58 Előzmény RDoo
(303/356)
Inkább nézd hát azt!:))
RDoo 2010 dec. 21. - 17:06:20 Előzmény az utolso szamuráj
(302/356)
Inkább nézem a kékfényt,abban legalább valódi gyilkosságok vannak,meg feldarabolások,nem ilyen kitalált fürész sz*rságok!!!!
az utolso szamuráj 2010 dec. 19. - 17:07:56
(301/356)
Én nem is azt írtam,népekre lehetne álltalánosítani...vagy egyálltalán álltalánosítani dolgokat:))Csakhogy egy pillanatra egy újságíró szavain gondolkodjunk el,mégha nincs is igaza.
Amúgy igen,persze,az ízlés egyéni dolog.
A fûrész kiagyalóját meg nem hiszem,el kéne zárni:azért van abban valami tiszteletreméltó,ahogy a dolgokat öszekapcsolják.És...ha már valami horror--bár az elsõ rész még nemigen volt az-zörögjön!Izé....vérezzen.:))
Mermaid. 2010 dec. 19. - 13:43:22 Előzmény az utolso szamuráj
(300/356)
Szerintem az izlést nem lehet népekre leálltalánositani. Ez teljesen szubjektiv dolog, ahogy kinek milyen stilus jön be, kinek mi a jó. Engem nem nagyon érdekel az hogy más népek mit mondanak "rólunk", nekem van egy izlésem és annyi. Ez nagyjából minden dologra igaz aminek köze van az izlésünkhöz. Valakinek a Fürész film is etalon, szerintem pedig elkéne zárni azt is aki megálmodta azt a filmet.
az utolso szamuráj 2010 dec. 17. - 22:02:55 Előzmény Mermaid.
(299/356)
Hát,az arany iránytû is elég gyatra film volt...ráadásul ha jól emlékszem,elvitt a Transformers elõl egy olyan technikai díjat,amit annak kellett volna megkapni,csakhát Bay személye igen irritáló az Akadémiának.
Ami fura,ott sok valóban nézhetetlen alkotás elhasal:nálunk viszonylag sikeresek,sõt forumokon jókat is írnak róluk.Volt egyszer egy írás talán az SG-n,ahol arra célzott az amúgy magyar írója,a mi ízlésünk lényegesen gyatrább és ostobább,mint sok más olyan népé,akikrõl hajlamosak vagyunk ajakbigyesztve szólni.
Mielõtt még többen felhördülnének,meglengetnék elõttem nemzeti lobogónkat,rácsapnak a Nemzeti dalra és kiátkoznának egy igazi magyar szóvirággal:nem,nem én írtam,nem én mondtam.
De egy pillanatra akár el is lehet rajta gondolkodni.
az utolso szamuráj 2010 dec. 17. - 20:23:03
(298/356)
Ez az a film,ahol nyugodtan elküldheted az agysejteket aludni,ha pedig kimész egyszer pössenteni ,maximum néhány ugrálásról maradsz le,a történet egy Fókusz mélyriportnyi meglepetést se tartogat.
Viszont dicsérendõ az írók apró kis kiszólása,miszerint az állítólagos jófiúk nemlétezõ fegyverek miatt rohannak le egy várost.Jééééé...kritika?DD
Amúgy megfigyelte valaki,Ben Kingsley az ilyen nagyköltségvetésû marhaságokba mennyire gyatra tud lenni??Holott Elégia...Ház a ködben...utánozhatatlan bennük.Áh...hagyjuk.
8/10
h.tibi91 2010 dec. 17. - 16:04:15 8/10
(297/356)
Pörgõs, látványos. Ez a két jellemzõ illik leginkább a filmre, ha a pozitívumokat nézzük. A történet maga kissé sablonos és kiszámítható, nem ajándékoz meg minket változatos fordulatokkal. |sõt ha úgy vesszük nincs is sztori... aki látta az érti,| Egyetértek, hogy gyengélkedik a párbeszédek tekintetében. Bár történetileg gyenge, de a megjelentés, szereposztás zene stb. nálam megüti a mércét.
A pókember perzsa edition laza havas délutánokra ajánlott, amikor nem akarunk gondolkozni csak nézni és csodálni a látványt.
8/10