davidkovacs 2008 aug. 12. - 19:07:19
(19/99)
egyébként ha rákkatintotok az összes hozászolásra letudjátok tölteni nagyba a piedone a zsaru boritót feltöltöttem rákel kattintani a képre és kiadja nagyba és letudjátok menteni
davidkovacs 2008 aug. 12. - 19:03:47
(18/99)
egyet értek mert a mostani megélhetés nagyon tré imádom a piedone a zsaru zenéjét
Szasza112 2008 aug. 12. - 18:15:38
(17/99)
Áááááá, ezeket a filmeket nem lehet megunni. Ha nézem õket, gondtalan gyerekkoromat sírom vissza:)))
davidkovacs 2008 aug. 12. - 18:06:00
(16/99)
én már 20 látam a piedone a zsarut és nekem senki ne mondja hogy nincs benne értelem mert aki ezt állitja az azt se tudja miket beszél talán jobb a terminátor swarcenegerrel aminek tényleg nincs értelme mert robotok egymást ölik ez legalább film és az értelme hogy piedone vagyis rizzo a kábitószer ellen harcol és azért verekszik a négerrel az elején mert inkább verekszik mint hogy vér folyon, vagy például jobb a stalone akinek a filmeken olyan mocskos a szája hogy az tényleg értelmetlen és azt hiszik a fiatlok akik a bud filmeket tartják hülyeségeknek hogy az olyan film a poénos amibe olyan a szinésznek a szája mint a kocsisnak és én bádot még egy filmbe se láttam trágárkodni ugyhogy akinek rossz ezekrõl a véleménye elöbb nézze meg és szedje ki az értelmet vagy inkább ne is véleményezze mert ennek a filmnek mondani valója van hogy milyen káros szenvedély a heroin
wulfgar 2008 jan. 04. - 00:21:30 Előzmény punky_olgeeee
(15/99)
Azért kíváncsi lennék, hogy milyen filmeket szeretsz! Mert én pl. azonkívül, hogy a Piedone, a zsaru-t alapfilmnek tartom, gyerekkoromban nagy Hupikék törpikék és Nils Holgerson rajongó voltam..
wulfgar 2008 jan. 04. - 00:16:33 Előzmény punky_olgeeee
(14/99)
Ezt nem gondolhatod komolyan! Tisztán emlékszem h kb. 5-6 éves koromban láttam elõször ezt a filmet és azóta is nagy rajongója vagyok. Most 25 vagyok, de még nincs priuszom..
dinike 2007 dec. 27. - 16:37:25
(13/99)
primitív? nemhinném. a primitívség nemhiszem, hogy itt kezdõdik. sajnos elég sok primitív és olcsó filmet lehet látni manapság de ez nem azok közé tartozik. azpedig, hogy valaki ezen filmek hatására válna verekedõs elmebajos állattá, hülyeség. rengeteg ilyen filmüket láttam és hát inkább nevettet mint rosszra nevel.
eroberter 2007 jan. 13. - 20:39:36 Előzmény x-tro
(12/99)
Tévedsz, a legkomolyabb Bud Spencer film a Sötét Torino. Bár új néven fut: A maffia markában. Na az egy komoly film, bár uncsi is, sajnos.
frank barella 2006 szept. 30. - 17:29:14 Előzmény Wicky
(11/99)
a piedone filmek a legkirállyabbak mind a 4......
Wicky 2006 aug. 29. - 22:11:12
(10/99)
Mindenkinek elárulom hogy ezeken a filmeken nõttem fel és elõször ütök aztán kérdezek!:D
Most komolyan nem lett belõlem verekedésre hajlamos gyermek:)!

És egy kép a filmbõl!:)
Aikidoka 2006 aug. 29. - 21:46:54
(9/99)
Jah, szerintem is ez a legkomolyabb Bud Spencer film. Kár, hogy a késõbbi Piadone filmek elmentek ebbe a vígjáték kategóriába :/ ( De persze azokat is láttam nagyon sokszor. )
x-tro 2006 aug. 08. - 16:59:54
(8/99)
Pedig még ez a legkomolyabb Bud Spencer-film... Olykor mintha teljesen rendben lévõ, majdnem tredni hetvenes évekbeli krimit (Shaft, San Fransisco utcáin) látnánk, néha felhápog a wahwah-pedál, csak most nem mikrofonfrizurás feka zsaruk nyírják a szemét dílereket, hanem az ekkor még sportosnak mondható alkatú Carlo Pedersoli, és nem Frisco hanem Napoli. És még alig-alig bugyuta a film, s ez a késõbbi BS-mûvekrõl már semmiképpen nem mondható el...
punky_olgeeee 2006 aug. 08. - 14:16:16
(7/99)
Hát nem tudom ti hogy vagytok vele.. de én akkor sem értem hogy lehet egy ilyen filmet élvezni... az egész egy hülyeség... szó szerint, szerintem,
hát valóság és film között pedig biztos különbséget tesznek, de mint általában minden filmnek van mondanivalója, ennek a filmnek az hogy az erõszak mindent megold, és a gyerekeid ezt is leszûrhetik belõle, ismétlem leszûrhetik, de ha inteligensek akkor nem probléma, de én akkor sem szeretem ezeket a hülye filmeket:P:)
Kirani 2006 aug. 08. - 10:03:06
(6/99)
Nekem ez a kedvenc Piedone-filmem, és mivel vagy tíz éve nem láttam, örömmel néztem végig újra. Nem csalódtam :-)).
Rose 2006 aug. 08. - 09:59:29
(5/99)
Nekem is lenne hozzászólásom a fórumhoz:P Elõször is a közölt képek nem ebbõl a filmbõl vannak,ez 100%:D Nameg ki szereti az ilyen filmeket,ki nem.Van,aki szánalmasnak tartja,van aki szereti és szerintem nem neveli rosszra a gyerekeket,mert én nagyon szeretem Bud-ot és Terence-t is(külön-külön is:D) és kicsi korom óta nézem minden filmjüket,de nem verekedtem össze még senkivel emiatt:P:D Szóval szerintem azért a gyerek is tudja,hogy mi az igaz a filmbõl és mi nem,fõleg a mai gyerekek,akik már 10évesen "minden tudnak az életrõl"...legalábbis azt hiszik...
High Voltage 2006 aug. 08. - 01:15:54
(4/99)
Hat ha a te gyerekeid iskolas korukban nem fognak tudni kulombseget tenni film es valosag kozott, akkor ott lesz a hiba.
punky_olgeeee 2006 aug. 07. - 18:56:22
(3/99)
Sziasztok... hát õszintén szólva csalódtam a fórumot olvasva, egyszerûen nem értem mit lehet nézni egy ilyesfajta primitív filmben... az egészben nincs semmi értelem, az egész erõszak, ennek a hatására a te gyerekeid ,,nagyl½ csak azt szûrik le, hogy ha van valami gondom, akkor ha jól megverem a másikat biztos megoldódik... hát ez a mai fiatalság, méghogyha ez egy régi film is, én 5percet nem lennék képes ebbõl megnézni, nem értem milyen élvezetet kapok attól hogy megnézem, és az összes ilyen film egy nóta... egyszerûen csak egy valamit tudok rá mondani: szánalmas... pedig nem kedvelem ezt a szót!
nagyl 2006 aug. 07. - 12:24:35
(2/99)
Mivel nagyon régi film, és te csak 10 éves vagy, nem is csoda, de nem fogsz csalódni, mert valóban egy igazi klasszikus szórakoztató film. Az én gyermekeim (9 és 6 évesek) is szeretik Bud Spencer filmjeit!
Jó szórakozást!
(De azért ne netezz olyan késõn, még elég kicsi vagy!)
wulfgar 2006 aug. 07. - 12:23:13
(1/99)
Abban biztos is lehetsz! A legjobb szóló-budspenceres film.. amiben Bud Spencer, Terence Hill nélkül játszik. Extra jó diszkó-zenék teszik még jobbá! :)