2/10
votiv 2008 márc. 31. - 00:32:39 2/10
(3/43)
Ez is csak egy bazi rossz folytatás. Egy izgalmas thrillerbõl csináltak egy zavaros misztikus limonádét, pocsék befejezéssel. A Végsõ Állomás-sorozatra is hasonlít egy kicsit, pedig annak a pillangó-effektushoz nem sok köze van. A színészek mentik a menthetõt, de Hujber Feri szinkronja ezúttal nem ült, csak egy újabb zavaró részlet volt.
2/10
attakket 2008 febr. 24. - 09:36:24 2/10
(2/43)
Aki látta az elsõ részt,az meg ne nézze a másodikat,mert nemhogy meg sem közelíti,hanem egyenesen szégyent hoz az elsõ részre.Semmi története,semmi izgalom,értelmetlen sztorik,erõltetett próbálkozás a folytatásra,egyszóval iszonyatos szégyen,csalódás :( nagy rakás sz.r!
adam891001 2007 okt. 20. - 13:16:13
(1/43)
Hello!Na,szóval az elsõ részt a napokban néztem meg..már régebbóta megvolt,de eddig nem érdekelt!Szal megnéztem és nagyon jó film!Hallottam h van második része is,ezért beszereztem,és valami nagy durranásra vártam!Hát amit kaptam,azt egy szóval tudnám kifejezni:SEMMI!Legalábbis az elsõhöz képest!Sokkal jobban megcsinálták az elsõ részben,amikor olvasott a gyerek,és visszament elintézni a dolgokat...stb!Na mind1,az lényeg,hogy személyszerint nekem nem tetszik!