10/10
Markhenry 2023 nov. 19. - 22:22:16 10/10
(24/24)
Megnéztem egymás után a 3 filmet
az első nagyon tetszett, a második kevésbé, de ez megint ütött, ez az egész végig fenntartotta a figyelmet mert én speciel nem is sejtettem ki lehet a gyilkos és így bamm a végén meglepett. Szóval elég nagy fordulat a vége. Nálam egy jó 8 as( de átlagnövelőnek adok egy 10/10-et, hogy a 6 os átlagot kicsit azért toljuk fel)
5/10
sorozatneked.hu 2018 szept. 17. - 15:18:37 5/10
(23/24)
5/10

Egy erősebb ötöst adtam rá, mert jobb lett, mint vártam. Sajnos a nagyon gyenge második rész után félve indítottam el, de kellemesen csalódtam benne. Érdemes megnézni!
sexykex 2018 ápr. 16. - 14:14:20
(22/24)
Ne babráld a múltadat: úgy rossz, ahogy van, ne szúrd el még jobban – ez az üzenet akár nekem is szólhatna. Na, nem is császkálok se vissza, se előre.
Annyit azért elért ez a film, hogy kíváncsivá tett az első részre. (Lehet, hogy még nem láttam?) Továbbá megalkottam belőle a jövő horrorjainak alapvetését: 1 pillangó-effektus = a babagyilkos unokahúg picinykét hasonlít a nagynénire = ½ King szindróma - ¾ Freddy Krueger.
6/10
kol3 2013 febr. 20. - 22:18:17 6/10
(21/24)
Nemrég sikerült megnézem. Hál istenek semmi köze sincs a 2 részhez:) De végül is az elsõ rész még mindig sokkal jobb. 1x mindenképp érdemes megnézni. És az hogy minden összefügg mindennel éllégérdekes volt benne:) már csak emiatt is érdemes 1x megnézni:)
matany001 2012 máj. 22. - 17:30:56
(20/24)
Az imént néztem meg ezt a bizonyos harmadik részt, és hát egy új film cím jobb is lett volna mivel, sok köze nincs az elsõ részez, de viszont ez nem is olyan vészes probléma. Számomra élvezhetõ jó kis filmet hoztak ebbe össze, úgy hogy ajánlatos szerintem ezt is megnézni az elsõ rész után, viszont a másodikról szót se ejtenék inkább. Minden összességbe szereplõk,történet,megvalósítás úgy azért nálam 7/10. Ha többször nem is de egyszer egy évente meglehet nézni :)
8/10
pitjuu 2012 jan. 18. - 16:20:30 8/10
(19/24)
Sokan írták, hogy az elsõ rész nagyon jó amivel egyet is értek. Arra vagy 9,vagy 10 pontot adnék. A második kaka volt., ezért az nálam 4-es. Ez viszont nagyon jól sikerült, és, ha nem is tudta visszahozni az 1. részt legalább kaptunk egy fasza idõutazós filmet, amit 7-re 8-ra értékelnék.
offtopic
Ford Mustang 2011 szept. 08. - 13:37:40
(18/24)
:)
Rahar 2011 szept. 08. - 11:25:02 Előzmény Ford Mustang
(17/24)
Az elsõ részre 9 pontot adtam, egy újabb 9 pontos alkotás :)
Ford Mustang 2011 szept. 05. - 17:29:29
(16/24)
Egyetértek, így vagyok én is ezzel a „trilógiával”. Az elsõ rész jó volt, a 2. nem annyira, ez meg... egy semmi.
Rahar 2011 szept. 05. - 14:49:00
(15/24)
Nekem az elsõ rész nagyon tetszik, 9 pontra értékeltem. A második rész egyáltalán nem tetszik, 1 pontra értékeltem. Eme harmadik résznek sajnos nincs köze az eredeti alapkoncepcióhoz, ez egy tipikusan idõutazós film, annak viszont nem rossz. Erõs közepes filmnek tartom jó volt megnézni, de mint pillangó-hatás harmadik rész nem állja meg a helyét. Valószínûnek tartom, hogy marketingfogás miatt lett ez a címe. Aki szereti az ilyen stílusú filmeket és el tud vonatkoztatni vagy nem látta az elsõ részt az nézze meg, egyszer érdemes.
6/10
indienemesh 2011 máj. 17. - 13:12:15 6/10
(14/24)
A második résznél sokkal jobb, az elsõnél gyengébb volt. 10/6
Danner 2010 júl. 22. - 22:50:55 Előzmény MinusSignal
(13/24)
Jaja, pontosan!
idõjós1010 2010 júl. 22. - 22:12:00 Előzmény NADALFAN
(12/24)
:-) megértelek
3/10
NADALFAN 2010 júl. 20. - 22:50:21 3/10 Előzmény idõjós1010
(11/24)
zagyvaság a köbön-követhetetlen és baromira értelmetlen az egész-fájt végig nézni:))
idõjós1010 2010 júl. 10. - 20:53:04
(10/24)
Azt lehet hogy meg is fogom.
MinusSignal 2010 júl. 10. - 00:33:14
(9/24)
Ez az idõutzás sztori kényes téma. Még nem láttam olyan filmet, ahol ne szúrtak volna el valamit a történetben. Az elsõ részbõl egy apróság... Mikor börtönbe kerül és a rabtársának bizonyítja,hogy Õ isten által csodára képes,visszamegy gyerekkorába és sérülést okoz magának a kezén.Visszatér és a cellatárs ledöbben,hogy stigmák jelentek meg a kezén.De ha visszament,akkor már a börtönbe is sebhellyel kellett bekerülnie nem?
idõjós1010 2010 júl. 05. - 12:43:59
(8/24)
Nekem kimaradt az elsõ két rész, így nem tudom mennyit változtatott volna az egészen ha úgy nézem meg ezt a részt hogy ismerem az elõzõ kettõt, (bár biztosan többet értenék belõle), de ez így eddig egy nagy baromságnak tûnik. Egy unalmas, bugyuta marhaságnak, amit már 60 perce próbálok lenyomni a saját torkomon, de nem nagyon megy.
Egy biztos, aki nem csavarodott rá az elsõ rész alapsztoriára, ezzel már tutira ne próbálkozzon, mert kb úgy járhat mint én.

(pontozni nem pontozom mert nem ismerem az elõzményeket)
MinusSignal 2010 jún. 30. - 01:07:49 Előzmény TaurusHUN
(7/24)
Nekem egy valami nem tetszett, de az nagyon. Az elsõ és részben (a második ne beszéljünk, mert az egy rakás f.s), csak az elméje utazhatott az idõben, olyan helyekre, ahol abban az idõben fizikai valójában is ott volt. Tehát ebben a részben ezt elszúrták, mert ha mondjuk akkor, amikor visszaugrott mondjuk a csaj szekrényébe leskelõdni, de a múltbéli énje akkor épp egy csajt k.félt, akkor mi lett? A másik énje eltûnt a csajról és ott termett a szekrénybe? Az ne legyen magyarázat, hogy Õ ezt is tudja... Hülyeség. Ha tudja, és két fizikai valójában van egy idõben és térben, akkor a végén hol volt az ikertesója, mikor hagyta a húgát meghalni??? Sehol. Mert az alapsztori ugyanaz, mint az 1-ben. Csak a készítõk hibáztak...

TaurusHUN:

A válasz egyszerûbb, mint amennyire bonyolultnak gondoljátok. (Szerintem) Mindig mikor ugrott és változtatott, az univerzum visszaütött. A húgát megmentette, meghaltak a szülei. Mindig duplán fizetett. Hát a végén a lányával kapta az áldást. Visszament és hagyta a gyilkos hugit elevenen elégni... Hát kapott egy lányt akiben szintén ott a hajlam. Az már csak poén, hogy a Jenna nevet kapta. :D Ez felvet még egy kérdést. Melyik felmenõje volt sorozatgyilkos? A hasfelmetszõ még illene is ide. :D Lehet, hogy négyben visszamegy és tényleg úgy lesz. :P Na mindegy, szóval a kiscsaj véréban volt. Szerintem pont azt akarták a készítõk, hogy végére összezavarodj. De ha logikusan belegondolsz, a húga nem lehetett. Hisz meghalt. És idõutazó volt, nem testrabló és nem is Buddha. Ez a film nem a reinkarnációról szól, de ez is lehet magyarázat. Igazából bármilyen magyarázatot ki lehet találni. Talán akit a végén láttunk lányt, Sam lányát, nem Sam kicsi lánya volt, hanem a nagy lánya. És ott abban a pillanatban, Õ is épp megváltoztatott valamilyen eseményt. Hmm... De tudok. :D Ez is elég logikus. Basszus. Aztán ki tudja. Lehet hogy egy T1000-es és azért jött, hogy elõkészítse a Skynetnek a terepet és megölje John Connor-t. :D Vagy Connor Mekklod-ot.
vpeti73 2010 jún. 26. - 02:42:46
(6/24)
********************SPOILER*********************

Ez igaz, de ha a szüleit menti ki, akkor nem jut ideje arra, hogy a húgával "közölje", hogy õt kénytelen bent hagyni. Mert ha lett volna erre ideje, akkor akkor eredetileg is ki tudta volna õt menteni. (Na meg az alternatív valóságban létra segítségével mentette ki, és nem csak úgy az ajtó kinyitásával, így létra híján valószínûleg, ha akarta volna sem tudta volna kimenteni.)
10/10
RockerMartin 2010 jún. 25. - 22:25:24 10/10
(5/24)
Most néztem meg. Szerintem nagyon jó film volt. Az elsõ részt bár nem tudta felülmúlni, de azért megadom rá a 10-est.

*************SPOILER:**************

(vpeti73 hozzászólásához)

Az elején azért nem volt szándékos, hogy "hagyta" a hugát meghalni, mert akkor még nem tudta, hogy õ a gyilkos. De amúgy nem akarta, hogy meghaljon, ezt el is mondja a filmben, pont a hugának, hogy eredetileg a szüleit sikerült kimenekítenie, de így õ meghalt, ezért ment vissza késõbb az idõben, hogy neki is tudjon segíteni, de így viszont a szülei haltak meg. (AKKOR MÉG NEM TUDTA, HOGY A HUGA A GYILKOS, AKKOR AZÉRT SEGÍTETT NEKI.)


Remélem érthetõen sikerült elmagyaráznom :)