vpeti73 2010 jún. 25. - 20:01:58 Előzmény TaurusHUN
(4/24)
***********************************************************
*******************SPOILER***SPOILER**SPOILER*************************************************************************


Két dolgot nem értek:
1. Amikor a roncstelepen a zsaruk elkapták, akkor az a múlt volt, nem? Akkor abban az esetben a múltból ment vissza?

2. A tûzeset sem stimmel, mert az eredeti részben nem szándékosan hagyta a húgát meghalni, a végén meg szándékosnak tûnt a dolog, tehát létra nélkül sem lehetett volna lehetõsége megmenteni, így nem történhetett volna úgy a dolog.
9/10
TaurusHUN 2010 jún. 22. - 01:12:34 9/10
(3/24)
Az elsõ rész nagyon jó volt (kult film!), a második rész nem annyira volt jó, de ez a harmadik rész szerintem nagyon is rendben van, hozta az elsõ rész színvonalát.
Sok helyen rossz véleményezéseket írtak és lehúzták a filmet 80-90%-arányban, de szerintem nagyon sokan nem tudják, hogy mit láttak, néztek.
A film nagyon is jó, izgalmas, folyamatosan nõ benne a feszültség, a közepén már meggebedsz, mert tudni akarod ki az... stb. Magyarán egy nagyon izgalmas krimit hoztak ki belõle. Egy eltérés van, ez a rész horrorisztikusabb lett, ugyanis vannak benne (kb.3 darab) kaszabolósabb jelenetek, amik azért nem voltak az elõzõ részekben.
Engem a film arra a 85 percére teljesen a képernyõ elé szegezett, egy percét sem untam!!! 9/10-et kap tõlem, de azért mert nem értem a legvégét!!! Ha valaki rájönne, hogy mi az, írja meg, mert a haverommal ketten nem tudtuk kitalálni, hogy a kislány miért teszi azt, amit.
sakit felut 2010 jún. 20. - 14:47:57
(2/24)
nocsak ide is szóltak, javult egy picit ? :)
6/10
stomachh 2010 jún. 20. - 12:27:49 6/10
(1/24)
Az elsõ rész zseni volt, a második szörnyen rossz. Ezt sikerült belõni a kettõ közé. Egyszer meg lehet nézni, de senki ne várjon filmélményt. Jó közepesnek értékelem. 6/10.