Platypus L.K. 2007 szept. 01. - 15:13:07
(48/468)
fogalmazz ugy, hogy "egyszeru srac, kulonleges kepesseggel" (mert visszamenni az idoben nem teljesen mindennapi :D). igy viszont egyaltalan nem uj tema a filmek kozott. mar ha csak azt a reszet vesszuk, hogy idoutazas, akkor sem...
PEva11 2007 aug. 31. - 21:49:25
(47/468)
Engem az kapott meg az egészben, hogy ez végre új téma a filmek között, és nem egy szuperhõsrõl szól, csak egy egyszerû srácról.
10/10
csaysee 2007 aug. 31. - 19:56:19 10/10
(46/468)
Huha nagyon tetszett ez a film elgondolkodtat, ieszto visszagondolni h mi lettvolna ha akkor nem ez tortenik hanem egyeb mennyire megvaltozhat az ember jovoje...

Megneztem mind a 3 valtozatot v is lehet h meg tobb is van en 3-at lattam es a rendezoi sztm azert jobb m nem happyendel vegzo dott v is nem volt szomoru de megmaradt a hatas h szegeny srac ossze vissza utazgat a multban es vegul is csak ugy tudja megvedeni azokat akik fontosak neki h ha kiszall vegleg az eletukbol......

Kulonben is ez egy thriller sci-fi izesitessel a thriller nem thriller ha happyendel vegzodik...

Osszessegeben jo az otlet habar mar nem uj gondolta h megvaltoztassak a multat es azzal a jovot......
Mindenkinek ajanlom, en az elejen egy picit nem nagyon ertettem h mi is van de a vegere minden tisztazodott.....
zszoltan 2007 aug. 24. - 13:40:24
(45/468)
Ahogy a hsz-okat elolvastam, ez a film nem a szórakoztatásomat célozza meg. Vagy legalábbis nem a csavarjaival akarja ezt megtenni. Tehát nyugodtan tudhatom a végét, ezzel nem fogja értékét veszíteni az alkotás.
Talán hiba volt megnézni a befejezéseket. De az is lehet, hogy éppen ezért leszek majd képes felfogni a film üzenetét, és megfigyelni, hogy melyik befejezés kapcsolódik harmonikusan a film egészéhez.
Vagy például ez esetben kíváncsi leszek arra, hogyan változik meg a véleményem a befejezések 'kívánatosságáról' a fõhõs iránti - a film folyamán várhatóan kialakuló - szimpátiám függvényében. Lehet, hogy ez ismét elég abnormálisnak hangzik. De mutass nekem egy embert, aki 100%-ig normálisan viselkedik élete során! ;)
trabiracer 2007 aug. 24. - 07:36:44
(44/468)
baromi jó filmnek tartom, bár kissé kétkedve fogadtam, hogy hát ashton kutcher hát izéé, de rendkívül kellemesen csalódtam. nagyon jó film, és a mai napig rengeteg ismerõsömnek ajánlom.
nagyon frappánsan van megoldva, hogy helyenként már a nézõ zavarodik meg és teszi fel a kérdést, hogy most ez a csávó most tényleg "utazgat" vagy csak totál meghibbant és tényleg csak az agyával van baj.
zszoltan 2007 aug. 23. - 17:33:15
(43/468)
Megnéztem vagy három befejezést. A film megnézése nélkül a rendezõi tetszett a legjobban. De hátha még módomban áll majd akkor is megnézni a különbözõ befejezéseket, amikor már a filmet is láttam.
Bár nekem nagyon furcsa ez a módi, hogy egy filmnek több befejezése. Fõleg ennyire eltérõ. Kételkedek benne, hogy a film üzenete ugyanúgy átjött volna a másik két befejezéssel, mint a rendezõivel. De errõl felelõsen csak a film megnézése után nyilatkozhatok.
10/10
Heyy 2007 aug. 23. - 15:34:24 10/10
(42/468)
Nagyon szeretném látni ez a filmet, már régen volt tvben, és akkor is marha késõn. Lehet máár kapni dvd-n?
ReBii 2007 aug. 23. - 11:23:43
(41/468)
Nagyon nagyon
lipton 2007 aug. 22. - 23:55:15
(40/468)
Én kb. egy éve láttam ezt a filmet, de nagyon mély nyomot hagyott bennem és azóta is ha valamit vissza szeretnék csinálni akkor mindig erre a filmre gondolok... nemcsak élvezhetõ hanem iszonyúan elgondolkodtató is...

nagyon tisztelem azt az embert akinek a fejében ez megszületett:))
ucika12 2007 aug. 07. - 23:32:01
(39/468)
Most néztem meg, és elég vegyes érzések vannak bennem. Kétségtelen, hogy nagyon hatású film. Mondjuk mikor már az elmegyógyintézetbe tér vissza, se naplók semmi, már idegesített, hogy ennyire nem bénázhat el valaki mindent mindig.
Én is happy end párti vagyok (elég sok baj van az életemben, a vásznon szeretnék boldog embereket és jól végzõdõ sztorikat látni), de nekem tetszett a vége. Ha utánamegy, akkor pontban semmit nem tanult a múltbéli utazásokból. Ráadásul a lánynak nincs vele emléke, a fiúnak egy rakás. Ezt is nehéz lenne feldolgozni.
Egyébként a lány és az öccse azért lesznek normálisak, mert az anyjukat választják (mivel a lány nem akar Evan miatt az apjával maradni, nem is ismeri), szóval az apa tényleg pedofíl és a többi, csak nem éri õket ez a hatás.
Nem tudom, hogy megnézném-e újra.
Lasagne 2007 júl. 12. - 10:06:54
(38/468)
hát igen, egyik kedvencem marad:) nagyon király film.
elgondolkodtató, megrázó.....
Emmajuly 2007 júl. 11. - 20:53:40 Előzmény kutyus
(37/468)
Most találtam youtube-on egy harmadik befejezést, ami happy end.. azaz egyszerre fordulnak vissza, nem sétálnak el egymás mellett és beszélgetni kezdenek... nekem ez tetszik a legjobban, de a másik kettó talán mégis elgondolkodtatóbb.

<a target="_blank" href="http://youtube.com/watch?v=9mpk5XeYh-g&amp;mode=related&amp;search=" title="http://youtube.com/watch?v=9mpk5XeYh-g&amp;mode=related&amp;search=">youtube.com</a>
Emmajuly 2007 júl. 11. - 20:38:20 Előzmény kutyus
(36/468)
Nekem is nagyon tetszett, bár én romantikus vagyok és nem áll távol tõlem a szentimentalizmus sem, szóval én örültem volna ha a végén minden jóra fordul.. én csak azt nem értem h amikor az utolsó alkalommal változtatja meg a jövõt és nem ismerik egymást a jelenben, akkor miért nem keresi meg a lányt? elvégra emlékszik rá, mert az emlékei megmaradtak , nem ? szóval számomra ez illogikus mert még 20 évesen is összejöhettek volna. Illetve attól h nem ismeri a lányt, miért változik meg kayleigh pedofil apja? attól ugyanúgy pedofil meg erõszakos marad, mert ugye az az emlék már nincs amikor elbeszélget vele 7 évesen.. szóval vannak a filmben elvarratlan szálak....
kutyus 2007 jún. 22. - 15:44:03 Előzmény Alternat
(35/468)
A film rendezõi változata úgy végzõdik, hogy a srác visszamegy csecsemõkorába és megfojtja saját magát; majd jön a vágókép, hogy a lány egy másik férfihoz megy feleségül és nagyon boldog.

Sajnos ez a befejezés nem maradhatott a végsõ változatban, gondolom az amerikai agy nem fogadta volna be. Tehát eredetileg szó sincs happy endrõl, inkább megrendítõ.
Alternat 2007 jún. 05. - 00:24:20
(34/468)
Most láttam a filmet. Hát ez nem az a hétköznapi film, amit mindennap lát az ember, az tuti. A történet mindenféleképpen jó és különleges. Nagyon tetszett az, hogy az elején kicsit zavart volt a film a nyílvánvaló dolgokon kívül, de a végére remekül összeállt a dolog. Ehhez hasonló élmény a 21 gramm-nál ért utoljára, persze az teljesen más jellegû volt.
Viszont a végére sokkal jobban örültem volna, ha kevésbé ilyen tökéletes hepiendre sikerül (leszámítva hogy nem jöttek össze a csajjal). Mondjuk egy olyan befejezést jobban el tudtam volna képzelni, hogy minden hasonló lesz, mint a film legelején, de a srác meghal, mert nem bírja már az agya. :-)
Én ajánlom mindenkinek, jó film.
wysiwyg 2007 máj. 10. - 14:37:49
(33/468)
Én sem vagyok egy Ashton rajongó annyi szent, de eltekintettem ettõl és megnéztem a filmet. Az igazat megvallva ... nagyon tetszett. Szeretem az elvont témájú filmeket, amiken sokat gondolkozhatok, még jóval a megnézését követõen is. Jó film.
10/10
Bov 2007 máj. 02. - 19:35:03 10/10
(32/468)
Nem vagyok Ashton K.fan .. deh ez a filme hihetetlen jó!
A vége annyira szomorú.. és mégis jó. Jaj :)
Egyik kedvenc filmem..Mindenkinek ajánlom!

Jah, és a kettõt senki se nézze meg! (igen, sajna csináltak belõle 2. részt, bolond amerikaiak!)
10/10
amani 2007 ápr. 18. - 16:57:52 10/10
(31/468)
nekem nagyon-nagyon tetszett!
Érdekes témával foglalkozik.
8/10
Redfield 2007 ápr. 01. - 21:48:52 8/10 Előzmény Sugi
(30/468)
De hogy ez mennyire felkapott film lett... mondjuk nem csoda. Megvan benne az ingadozó hangulat, a kellõ sci-fi, a tragédia, a látvány... minden ami ahhoz kell, hogy a mai fiatal megtalálja magát a filmben, és elismerje: igen. õ is nagyon el szokott kalandozni. Ha elég jó a fõhõs, és elég jól felépítik köré a világot, lehet szigonyozni a célcsoportot. :) a siker garantált.
Sugi 2007 márc. 05. - 11:50:00 Előzmény Redfield
(29/468)
Érdekes film! Mert biztos sokan szerettek volna már olyasmit tenni, amit õ megtehet. Egyébként érdemes megnézni a film extrájában a káosz elméletrõl szóló részt!! *Én csak ajánlani tudom!