Téma: Placebo

_goldie_ 2016 nov. 11. - 14:03:57
(23/23)
mapk 2014 febr. 16. - 23:43:20
(22/23)
rockqueen 2012 aug. 13. - 14:01:56 Előzmény rockqueen
(21/23)
Elírtam, hogy 4 ráadás szám volt, nem 5.
rockqueen 2012 aug. 10. - 16:06:11 Előzmény rockqueen
(20/23)
Ja, meg az is tök jó volt, hogy elõadták a Black-Eyed-ot, mert szerintem kihagyhatatlan egy fesztiválról. ráadásul a klipje is olyan. :D
rockqueen 2012 aug. 10. - 15:50:28
(19/23)
Augusztus 8-án voltam a Szigeten miattuk. Nagyon jók voltak, még csak az sem zavart, hogy baromi sokan voltak, leöntöttek sörrel, rám fröcsögött mások izzadsága, folyamatosan a lábamon tapostak, megégettek cigivel, és még pogóztunk is. Briannak élõben is fantasztikus hangja van, jól is nézett ki, mindenki a maximumot nyújtotta, idõben kezdtek, egy vadonatúj dalt is elõadtak, és 5 ráadás számot is lenyomtak. Azért pár dolgot sajnálok, pl. hogy alig láttam Briant, elég hamar véget ért a koncert, és nem sikerült jól kivehetõ képeket/videókat csinálnom róluk. Egyébként elõttük a Hurts nevû banda volt, és õk is nagyon jól nyomták. :D
Az volt a vicces, hogy reggel, amikor mentem vásárolni a Tescoba leadták a Placebo-tól az Every me Every you-t, és késõbb a koncerten élõben is hallhattam. :) A The Bitter End-nek, az Every me Every you-nak, a Speak in Tongues-nek, az Infra-red-nek, a Running Up That Hill-nek, a Batter For The Sun-nak, a Song To Say Goodbye-nak, a Meds-nek, a Kitty Litter-nek, a Special Needs-nek, és a Post Blue-nak nagyon örültem, hogy voltak. Viszont jó lett volna, ha a Taste in Men-t, az English Summer Rain-t és a Lazarus-t is leadják, de nem baj, mert tényleg király volt ez az egész. :D
rockqueen 2009 nov. 10. - 20:02:06
(18/23)
Amúgy õ csinálta az Infra-red elejére azt a discos hangzású dallamot? Mert olvastam, hogy szokott DJ-kedik, ezért nem tartom kizártnak. Szerintem az is jó volt. (Ezt az új fajta verziót is a brüsszeli koncertjükön hallottam).
rockqueen 2009 nov. 10. - 19:00:57
(17/23)
Megnéztem az egyik koncertfelvételüket. Brüsszelben voltak. Nagyon tetszett, szinte a legkedvencebb számaimat leadták. Pl.: Julian, Devil in detailst, Infra-red, Song to say goodbye, Taste in men, Special needs, Special K, persze az össze többi szám is nagyon király volt. Azt viszont sajnáltam, hogy az új albumukról olyan kevés számot adtak elõ. Hiányoltam a Kings of medicine-t, a Breathe underwatert, Speak in tongues-t, és a Battle for the sunt. Brian nagyon tetszett, olyan gesztusai voltak, ami nekem nagyon szimpatikusak voltak, és amibõl arra következtetek, hogy valójában is elég jó ember lehet. Szerintem jól is nézett ki Brian, jól áll neki, hogy hosszú a haja, de úgy ha össze van hátul fogva. Ja, és szemei gyönyörûek voltak, és a bõre pedig szép fehér volt.:D
rockqueen 2009 nov. 07. - 21:45:32
(16/23)
Én azért is nagyon szeretem õket, mert amikor nem érzem olyan jól magam, pl. fáj a hátam vagy a fejem, nincs jó kedvem, csak meghallgatok tõlük pár számot, és máris sokkal jobban vagyok, pedig semmi más nem tud rajtam segíteni.
Ja, és gratulálok az MTV-s díjukhoz! Nagyon megérdemelték.:D
mushi 2009 aug. 15. - 00:49:12
(15/23)
Brian gyönyörûség sok év óta újra hosszú hajjal virít, és én nem leszek ott a szigeten, hogy láthassam... =( Ha valaki lesz olyan szerencsés, beszámolna majd a koncertrõl?
mushi 2009 júl. 05. - 14:53:50
(14/23)
Brian szerelmi csalódása szerintem már rég a múlté, én is olvastam, de szerintem te arra a régire gondolsz. Akkor írta azokat a letargikus szövegeket pár számhoz.

Amúgy nekem is az elsõ számú kedvencem a Placebo már 6 éve. Sok kedvencem van tõlük, sokhoz fûzõdik szép/kevésbé szép emlék. Az English Summer Rain is ilyen. <3
rockqueen 2009 máj. 13. - 14:49:24
(13/23)
Annyira tetszik az új Battle for the sun c. albumuk. Idáig ahány számot hallottam róla mind tetszett. A For what it's worth, a Battle for the sun és az Ashtray heart is. Nagyon király számok. Az új dobosuk is jó.:D
rockqueen 2009 máj. 13. - 14:46:56 Előzmény hErO
(12/23)
Még mindig együtt van Molko a barátnõjével, akitõl született is egy fia? Csak azért kérdem, mert mintha azt olvastam volna valahol, hogy Briannak szerelmi csalódása volt.
hErO 2009 jan. 10. - 22:29:04
(11/23)
Lehet, hogy égõ, de én a Once More With Feeling c. albumukat szeretem. Olyan kalandos hangulatú, engem valahogy megfogott. Igaz eleinte kissé szokatlan volt. Nekem a Black Eyed tetszik a legjobban. Azért örülök, hogy Molko végül heteroként állapodott meg.:D
Kata original 2008 dec. 01. - 18:25:04
(10/23)
A bitter end egy nagyon precíz szám,a basszusgitáros meg áttérhetne a lányokra,mondjuk rám.XD
fuge7 2008 nov. 20. - 23:38:55
(9/23)
ez egy 2000-es számuk, ekkor szerettem meg õket. messze megelõzték a korukat, olyan egyedi és újító zenét játszottak mindig is.
http://www.youtube.com/watch?v=8yKPuy3CDoc
rockqueen 2008 nov. 03. - 15:43:35 Előzmény Giada
(8/23)
Na, ennek nagyon örülök.:)
Giada 2008 okt. 08. - 20:53:39
(7/23)
az every you every me, egyik kedvenc számom
de amúgyis imádom:)
rockqueen 2008 júl. 25. - 21:55:36 Előzmény oldindianboy
(6/23)
Egyébként örülök, hogy neked is tetszik a zenéjük.:D Szeretem, ha olyanokkal találkozom, akik szeretik azokat, amiket én.
rockqueen 2008 júl. 25. - 21:54:27 Előzmény oldindianboy
(5/23)
Mostmár nincs olyan külseje. Rövid a haja, nem sminkeli magát és nem hord nõi cuccokat.:D
oldindianboy 2008 júl. 25. - 17:05:42
(4/23)
A zenéjükkel nekem sincs különösebb gondom, viszont az énekes gyerek külseje engem kifejezetten zavar.
Úgyhogy a klipjeiket nem igazán nézem, de ha csak hallgatom a zenéjüket és nem nézem a fickót, akkor nincs semmi gond.:)