10/10
nyenye 2008 dec. 25. - 00:03:26 10/10
(51/111)
Ezt nevezem színészi játéknak,le a kalappal kivétel nélkül az összes szereplõ nagyot alakított.Különösen kiemelve Biankát akit a legjobb nõi mellékszereplõ díjárra jelölnék! :-)
ExZsole 2008 nov. 08. - 21:11:19
(50/111)
Nekem nagyon tetszett,de még a romantikus kategóriához is több köze van mint a vígjátékhoz.
Siliana 2008 okt. 05. - 09:39:58 Előzmény Redfield
(49/111)
deetto. többi alant
Siliana 2008 okt. 05. - 09:38:51 Előzmény Edkó
(48/111)
Tegnap néztem meg, és azt kell, hogy mondjam, én is kb rezzenéstelen arccal néztem végig.
Ha láttad a nagyon nagy õt( azt hiszem, ez volt a címe) tök hasonló a helyzet, csak vicces pizsamában és némi misztikus háttérrel.
Igen, nem hiszed el, hogy ez megtörténhet valahol, mert ilyen elõzményekkel nem történnek ilyen dolgok. Egy pszichológus is kielemezhetné talán. nem arról van szó, hogy az ember azt várja egy filmtõl, hogy minden, ami megtörténik benne, legyen valóságos, de én szeretem, ha elhitetik velem, hogy megtörténhet. A Télaput meg hasonlókat örömmel nézem meg, mert az is legalább ennyire nem valóságos. Mégis el akarták hitetni velem, hogy az. itt nem igazán. Nekem kissé vontatott is volt, elég lassú, mûvészfilm-hatást keltve, pedig nem volt az.

De!!! A színészi alakítások egyértelmûen 9-esek legalább
trillárom 2008 szept. 28. - 17:39:15
(47/111)
Az imént néztem meg és nekem tetszett. Valóban nem a vígjáték kategória, inkább dráma. Nyomasztó volt számomra, de igazából nem tudom megfogalmazni az érzéseimet a filmmel kapcsolatban. Egyik percben nevettem, a másikban pedig majdnem könnyeztem. Ryan ismét fantasztikusat alakított!
Redfield 2008 szept. 24. - 19:17:59 Előzmény Edkó
(46/111)
Na idefigyelj, drága! Én csalódtam, és te erre a szokásos... támadásformák egyikével jöttél. Oké. De még mielõtt kijelentenéd, hogy ne a filmet okoljam, én az élményben csalódtam, amit a film adott. Ha neked pozitívabb volt, akkor egészségedre.
9/10
Edkó 2008 szept. 23. - 13:39:00 9/10 Előzmény Redfield
(45/111)
nem kell mindig mindennek valósághûnek lenni...hogy jó legyen
amúgy ha a valósághûségnél tartunk szerinted melyik film valóságos??? az egész film kategória egy illúzió
azért megyünk a moziba, azért nézünk filmeket, mert akarunk valamit tõlük, valami valamit, ami megmosolyogtat, ami megsirat, ami megérint, ami által bennünk is történik valami, és ez a film arra tökéletes
ha a valósághoz ragaszkodsz, ami szerintem a sz*r, akkor menj a játszótérre, és nézd, hogy verik össze egymást a gyerekek
ez a film arról szól, hogy máshogy is lehet, hogy lehet összefogás, és lehet, hogy a dolgok egyszerûen maguktól rendbe jönnek, mert van egy megértõ közeg...
Redfield 2008 aug. 28. - 13:09:49
(44/111)
Nem nyûgözött le igazán, de nem is szar. Vígjátéknak én se nevezném... valakik biztos szakadnak a humoros helyzeteken, de én rezzenéstelen arccal néztem végig az egészet. Jó ki mese ez. Nem tudtam azonosulni az érzelmekkel, legalábbis nem annyira, mint pl amik: a "He was a quiet man"-ben voltak. Abban az egész pszichológiája teljesen hiteles alapokon volt, mindennek ami abban történt valós érzelmi indíttatások eredményei voltak. Talán ebben is, de ez nem gyõzött meg nagyon. Talán a naivitás miatt, ami az egészet átitatja. Engem nem nyert meg, hogy egy egész kisváros ilyen megértõ és segítõkész, ennyire önzetlen indíttatásból. Ez nekem már nem volt valósághû.

7/10
beryll 2008 aug. 04. - 16:23:31
(43/111)
Ja, és tényleg hülyeség volt a vígjáték-kategóriába besorolni? Mondjuk az igaz, hogy röhögõgörcsöt kaptam, amikor a macit elkezdte újraéleszteni, de emiatt még a számomra "komoly"(abb) film!
beryll 2008 aug. 04. - 16:22:13
(42/111)
Nem is tudom, miért, de engem megindított ez a film.
Valahogy a számomra az volt a mondanivalója, hogy tanúsítsunk empátiát "más" emberek iránt. Tanuljuk meg elfogadni a kissé furcsa embereket is és ne egybõl elutasító legyen a reakciónk.
Nekem asszem ezt üzente ez a film.
Én nagyon szeretem R.Gosling filmjeit, és magát a színészt is, persze. Valószínûleg ez a szimpátia is késztetett arra, hogy megnézzem a filmet.
Tetszett! :) Hát, nem 9-es v. 10-es egy 10-es skálán, de egy 6-7-es voksot megér. :))
10/10
Miss. ßrigike 2008 júl. 03. - 20:07:05 10/10
(41/111)
Mit várunk azok után, hogy még anno a Ház a tónál címû filmet thrillernek sorolták be... aki látta tudja hogy az elég romantikus... lehet hogy az okos emberek felfogása más mint a miénk... de Lars viselkedése néhol beillik egy vígjátéknak bár néha már nekem égett a bõr az arcomról hogy ilyet egy EMBER hogy csinálhat. Kissé erõltetett de két részletbe még én is megnéztem... jó film csak nehezen jut el a mondanivalója (ha van egyáltalán) egyéni vélemény hogy van csak nagyon mélyen keresendõ
6/10
majom10 2008 júl. 03. - 02:31:59 6/10
(40/111)
mégvalami: nagyon nagy baromság ezt a filmet a vígjátéknak besorolni! semmi köze ahhoz a mûfajhoz. marhára félrevezetõ!
6/10
majom10 2008 júl. 03. - 02:28:23 6/10
(39/111)
megnéztem én is, de sajnos csalódnom kellett. jól indult, de valahogy unalomba fulladt - mondom ezt annak ellenére h én szeretem a lassúfolyású filmeket. én úgy érzem sokkal többet ki lehetett volna hozni a témából. nem igazán tetszett h a mondanivalója is inkább leegyszerûsített mint az ellentéte. többször szájbarágózott, ami zavaró volt. úgy érzem h a történet bizonyos részei végzetesen el lettek nagyolva (pl.: lány-fiú kapcsolat az elején, a baba elfogadása, a közösség reakciója), miközben néhány részlettel túl sokat és vontatottan foglalkozik. amúgy a szinészi játék nagyon jó volt. 6-ost adnék a filmre. lehet h 7-est is megérdemelne, de mérges vagyok a az elpocsékolt lehetõség miatt.
Zempy 2008 jún. 26. - 20:30:43
(38/111)
Amennyire érdekesnek és nagyszerûnek ígérkezett, olyannyira csalódtam benne. Sajnálom. Valahogy nem jött be, rémesen unalmasnak találtam, képtelen voltam egyszerre végignézni. Nem tudom, miért volt ez így, pedig kedvelem a ráérõs és nehezebben emészthetõ alkotásokat. Az alapsztori és kiindulópont pedig csodás, de ez valahol elakadt és számomra teljesen érdektelenné vált. Az égvilágon nem nyújtott semmit, amit kiemelhetnék pozitívumként. Olyan "semmilyen" az egész. Kár.
10/10
Miss. ßrigike 2008 jún. 25. - 15:56:41 10/10 Előzmény nyenye
(37/111)
Szerintem max azért lehet vígjáték mert az amerikaiaknak minden társadalomkritika vagy emberkritika az vígjáték amúgy inkább drámai bár néhol ez a drámaiság csap át röhögésbe mert az ember mikor kínos helyzetbe kerül nevet..... ha errõl nézzük akár lehet vígjáték is :)
10/10
Miss. ßrigike 2008 jún. 25. - 15:53:50 10/10
(36/111)
Hát mikor el kezdtem nézni majd leestem a székrõl úgy a 20. percben. Eszméletlen nehéz szerep bárki bármit mond: egy kicsit gyépés srácot aki látszólag magába forduló pedig valójában csak érzelmei kimutatására kissé képtelen korához képest "éretlen fiúcska" eljátszása. Aki beleköt abba hogy Gosling mennyire jó színész az vegye ezt figyelembe. Azt hittem h nem fogom tudni végignézni de tévedtem.... és a mondanivalója se elhanyagolható... csak ahhoz el kell jutni az agyacskákig :)
8/10
Akylleus 2008 jún. 23. - 01:41:35 8/10
(35/111)
Akik szerint ertelmetlen, torz agyszulemeny a film alapotlete, javasolnam, hogy nezze vegig a (nem eppen rovid, bar annal erdekesebb) videot.

http://video.google.com/videoplay?docid=3710987618964917848&hl=en

Igen, ez a valosag...
10/10
nyenye 2008 jún. 21. - 15:26:21 10/10
(34/111)
Szerintem ez egy nagyon szép film az emberi odaadásról és önzetlenségrõl!Csak egy baj van,hogy ez eggyáltalán nem vígjáték hanem dráma.
10/10
jeffero 2008 jún. 19. - 22:16:45 10/10
(33/111)
Örömmel fedeztem fel ebben a filmben Patricia Clarksont (itt a dokinõ szerepében), akit már egy másik kedvencemben, Az állomásfõnök címû filmben is nagyon megkedveltem.
trillárom 2008 jún. 18. - 17:36:23
(32/111)
Sajnos még nem láttam. De ezt hamarosan pótolnom kell úgy látom a hozzászólások alapján!