Ági07 2008 jan. 04. - 15:06:39 Előzmény Seemann
(11/111)
Seemann sztem neked vmi hatalmas nagy lelkiproblémád van, és szegény Ryan Gosling-on éled ki magad. Nézz utána elõbb, h szerepelt -e horrorban, mielõtt leírod! Tavaly a Half Nelson c. filmért Oscarra jelölték, szted hülyék ülnek a jelölõ Bizottságban?? Én láttam ezt a filmet és tényleg nagyot alakított benne! Biztos vagyok benne, h még egy filmben sem láttad õt játszani!
Keress fel egy pszichomókust! :D
9/10
Edkó 2008 jan. 04. - 14:19:20 9/10 Előzmény Seemann
(10/111)
Csatlakoznék az elõttem szólókhoz, miért kritizálsz egy olyan filmet, amit nem is láttál?
Amúgy Ryan Gosling egy nagyon jó és tehetséges színész, és nemcsak "ócska b és d kategóriás horrorokban" szerepel. Nézd meg tõle The Believer vagy The United States of Leland filmeket. Egyik sem horror, és véletlenül sem ócska, ahogy a színészkedése sem. Az egyik legõszintébben és igazabban színészkedõ emberke, sokan elbújhatnának mögötte... Másrészt nem tudom nálad mi az a és b kategória, mert ha a nézettség, akkor az bizony nem mutat semmit. Mindenesetre informáldj, mielõtt fût-fát mondasz bárkirõl...
Obránszky Ármin 2008 jan. 04. - 00:13:20 Előzmény Seemann
(9/111)
Mondj nekem 3 férfiszínészt, akik 30 éven aluliak és nagyságrendekkel jobb teljesítményre képesek -mert ugye az A és a B, pláne a D kategória között nagyságrendi a különbség-, mint Gosling! 40en innen még megoldható a feladat, bár a nagyságrendi különbséget nem nagyon érzem.
narantuja 2008 jan. 03. - 23:55:18 Előzmény Seemann
(8/111)
Sose értettem, minek ír valaki véleményt egy olyan filmrõl, amit nem is látott. Elég nagy taplóságra és mûveletlenségre vall, akárcsak az, ha Ryan Gosling-ot nevesincs, "b" kategóriás színésznek titulálják.
Seemann 2008 jan. 03. - 23:24:57
(7/111)
Na ez az a film amit nem vagyok hajlandó megnézni. Egy kolosszális baromság. Akkor is, ha a trailerben a doktornõ nagyon megható drámai arccal receptírás közben opálos szemmel és teljes átéléssel de mégis szigorúan kisuvickolt fehér köpenyben végtelenül eröltetetten a film alapszituációját odaerõszakolva regéli el nekünk hogy "nem véletlen a baba, valamiért szüksége van rá". Jajjjjjj haggyá má. Az ósdi hülyítéssel.

Másfél órás filmet forgatni ezért, hogy péppé darálva beletunkolják a szánkba ezt a nagyon érzéki, nagyon üzenetértékû, nagyon oscargyanús, nagyon kis költségvetésü, pullóveres-bajuszos kisvárosi, aranyos, érzelemmel teli, megkönnyezhetõ alkotást.

Végtelenül elegem van abból hogy évente, szinte kötelezõ jelleggel ki kell dobni valami efféle tákolmányt, ahol valami nevesincs ló.aszjancsi színész, aki eddig kiélhette orba-szájba az elcs*szett ízlését ócska b és d kategóriás horrorokban, szemünk láttára Õ akkor most egy hatalmas dresszurázáson megy át, egy von und zu alakváltozáson, mert egyik nap pállott szájjal kelt fel és eldöntötte bebizonyítja hogy valóban tehetséges és valóban színész, mire összehánytak neki egy ilyen szárított szecskázott sz.rt, csak hogy alliteráljon.

Elhiszem hogy poénos meg minden, de bárgyú, erõltetett. Ha erre beülünk és mosolygunk, úgy nincs többé határ.
8/10
kritiza 2008 jan. 03. - 22:56:00 8/10
(6/111)
Pár órája jöttem ki a moziból, és nagyon tetszett a film. Szerintem kerek egész, nem találok benne hibát. Nagyon finoman bánik a humorral, miközben teljesen komoly az egész, egy épeszû, de sérült lelkû, kimondottan szerethetõ férfi története, akin nem csak mosolyogni lehet, de tanulni is tõle.
serge 2007 dec. 30. - 23:14:34 Előzmény Obránszky Ármin
(5/111)
ilyen szereplõkkel csak jó film lehet :))
PszichoCica 2007 dec. 30. - 18:14:17
(4/111)
Nem értem mi bajotok a történettel. Szerintem jó film lesz (legalább is a bemutatóból ítélve). Nem hiszem, hogy valami eszetlen Amerikia pitéses marhaság lesz, én bízom Goslingben :) Már alig várom! :)
Obránszky Ármin 2007 dec. 28. - 15:43:47 Előzmény bogca
(3/111)
Hát én úgy vettem észre, h Gosling az utóbbi három évben nem nyúlt mellé, ami a szerepek kiválasztását illeti. Patricia Clarkson és Emily Mortimer is -bár nem épp mainstream színésznõk- egészen bizalomgerjesztõ. Ez a történet viszont borzasztó beteg, ami nagyon meglepõvé teszi az imdb-s 8,3-at. Ha nem lenne vizsgaidõszak biztos letesztelném ezt a filmet. :-)
bogca 2007 dec. 28. - 15:34:01 Előzmény Tika
(2/111)
Attól tartok nem.
Tika 2007 dec. 24. - 02:36:19
(1/111)
Ez most komoly????????????????????????