2/10
Shanks 2011 ápr. 21. - 07:46:01
(35/56)
Az a jelenet az Ítéletnapban volt.

De amúgy igen, tényleg elég irritáló feje van a manusnak.. jól meg kéne taposni hátha szebb lesz.
trojan 2011 ápr. 21. - 00:29:45
(34/56)
Milyen egy ronda patkányképû az a szõke vakegér amelyik folyton lövöldözik, asszem Õ volt a Stigmata-ba a metrón szétesõ figura is.
2/10
Ford Mustang 2011 ápr. 20. - 21:55:08 2/10
(33/56)
Ekkora marhaságot... ha sci-fi, akkor legyen tényleg sci-fi...
1/10
Gabriella54 2011 ápr. 20. - 19:40:32 1/10
(32/56)
Rosszul hallottad...Ha van felesleges két órád, nézd meg nyugodtan, aztán verd falba a fejedet, hogy 120 percet elpazaroltál az életedbõl.
Alapvetõen lágyszívû vagyok, de ekkora baromságot még nem láttam, remélem, nem is fogok. Sajnálom is, hogy megnéztem :(
1/10
greghouse 2011 ápr. 20. - 19:14:08 1/10
(31/56)
Talán a vakok és süketek klubjában "hallottad"....
Maximus Decimus 2011 ápr. 20. - 17:38:16
(30/56)
Egyszer talán meg lehet nézni.Egyébként ez a film volt minden idõk legnagyobb buktája,ugyanis 100millió dollárból készült és 5millió dollár bevételt hozott,Tehát körülbelül 20milliárd forintos veszteséget hozott a film.
1/10
E. Luca 2011 ápr. 20. - 14:34:01 1/10
(29/56)
Igazán nagyon rossz film.
2/10
Ford Mustang 2011 ápr. 20. - 13:35:06 2/10
(28/56)
Nem tudom, még nem láttam, de egy szokásos E. M.-s filmnek tûnik...
5/10
PivarnyikKrisz 2011 ápr. 20. - 10:02:50 5/10
(27/56)
Miért adta Eddie Murphy ehhez a borzalomhoz a nevét?
Egyszer nézhetõnek se mondanám ezt a filmet. Én otthagytam anno mikor láttam. Nem ajánlom senkinek.
pumika96 2009 szept. 23. - 19:55:16 Előzmény Flosszi
(26/56)
nekem tetszik...
Flosszi 2009 máj. 05. - 20:23:44
(25/56)
Ami azt illeti én elég elfogult állapotban ültem le nézni. Imádom John Cleeset, szerintem fantasztikus a humora, úgyhogy amiben szerepel, az rossz film nem lehet. Az elsõ fél órát végig ásítoztam, aztán megjelent... EGY KOCSI???!!! Na ezt tényleg nem gondolhatták komolyan! Csupa jó színész és a film mégis egy nagy rakás sz*r!!! Amikor elõször láttam 13 éves voltam, egyszer megnéztem... azóta soha többet!!!
AvatáR Gil Maerth 2009 febr. 08. - 11:04:20
(24/56)
Jó kis sci-fi, vagyis annak sem utolsó :)
A várostervezõnek járna jutalom, vagy kitüntetés :)
Én el tudom képzelni a Holdat ilyennek 80 év múlva.

de az apró poénok is bejöttek, meg a dögös zenék.
(Microsoft út, Hillary a száz dollároson :))))))

Azóta gondolázom, milyen lehet egy kiborg-lánnyal nyomulni.
:))))))))))))))))
és mi lett Rex Krater birodalmával? Ki örökölte?
blackman 2008 aug. 27. - 15:06:08
(23/56)
Engem kikapcsolt,bár most nem az elejétõl láttam,de elõször igen.Szeritem Eddie játékával nem volt semmi gond.Szerintem a fülig száj vigyora a védjegye! ;)
offtopic
kevinspéci 2008 aug. 27. - 14:23:27
(22/56)
Mért kötsz bele? Inkább örülj, hogy ilyen választékosan, csodaszép virágnyelven fejezte ki a gondolatát.
Hisz õ díszes cserépedénynek hívja a magamfajtát, én meg köcsögnek az õfélét. Ebbõl rögvest kitûnik, mily szellemi magasságokban lelendz - velem (velünk) ellentétben.

Megyek is gyónni. Hónap gyüvök. Vagy hónapután. :)
2/10
Zajac 2008 aug. 27. - 14:14:18 2/10 Előzmény kevinspéci
(21/56)
Hát kettõt hármat ásítoztam rajta aztán ennyi,nem ajánlanám senkinek ,ez egy rém unalmas film.
Talán inkább csemegézzünk Mörfí régebbi filmjei között,ott talán nem érhet csalódás.
7/10
beo71 2008 aug. 27. - 12:50:41 7/10
(20/56)
FOLYT.:
8-kiemelkedõen jó film,akár kultfilm is lehet,csak valamiért nekem nem lesz személyes kedvencem,akár a témája miatt vagy mert nem érzem bombasztikusnak(itt is sokat számít,milyen hangulatban vagyok
9-nagyfilm,bomba,ami nagyon tetszik akár 10-es is lehetne,de egy ici-pici valami hiányzik belõle,amit sokszor meg sem tudok fogalmazni(talán úgy lehetne:ha én csináltam volna egy-két dolgot másképp képzelnék el)néha a jó zene hiánya okoz ilyen érzést
10-kultfilm,kedvenc film vagy csak egyszerûen abban a pillanatban tökéletes-film érzésem van,mert nem tudok belekötni,annyira lenyügözött(ezek lehetnek akár látványfilmek is,amik nem túl épületesek,de perpillanat nagyon bejött)
ENNYI.Be kell vallanom gyakran azon veszem észre magam,hogy bizonyos filmeket elpontoztam,akár 1 hónap vagy 1 év múlva nézem újra,de néha az is elég,ha más hangulatban ülök oda vagy éppen társaságban nézve gyenge film is lehet nagyon élvezhetõ,ami utána egyedül nézve kínos felismerés is lehet.
7/10
beo71 2008 aug. 27. - 12:38:03 7/10
(19/56)
FOLYT:1-es:egy sima horror,ami o-ás lenne,de Pl.:belenyomtak egy tök jó nõ mellébe egy rúzst,azt mondtam oké,erre adok 1 pontot
2-idegsítõ,gyenge film
3-gagyi film,amit valószínûleg elmebeteg készített vagy norm.ember elembeteg pillanatában
4-gyenge film,ami akár 5-ös is lehetne,ami már nézhetõ kategória,de vagy gyerekes hibákkal van tele vagy egyszerûen nem lehet komolyan venni
5-nézhetõ,de semmi értelme,ha kihagytam volna,sem dõlne össze a világ
6-jó film,de elég volt egyszer látni(sok 6-os film késõbb jobban tetszik számtalan 7-nél,de annak idején nem éreztem,hogy mégegyszer meg tudnám nézni)
7-kétszer is megnéznén,mert filmrajongóként szeretem újra átélni a jó mozis pillanatokat,többnyire a látványos filmek tartoznak ide,amelyek nem tartalmaznak túl mély mondanivalót mégis kellemes idõtöltés
7/10
beo71 2008 aug. 27. - 12:26:44 7/10
(18/56)
Osztályzatok!Elgondolkodtam,miután láttam mennyien leszólják a Pluto Nash-t és talán gyenge is volt,de valamiért nekem mégis tetszett.Szóval a gondolataim:a Pluto Nasht a tv-ben láttam,ami eleve érdekessé teszi,ritkán nézek tv-mûsort mivel lesújtó véleménnyel vagyok róla.Amióta megjelentek a kereskedelmi tv-k(rtl klub,tv 2 stb)a tv színvonala rohamosan csökkent.Ezt meg is értem,amikor látom,hogy 20-22 éves"menedzserek-producerek-ugynevezett szerkesztõk"szerkesztik a mûsorokat.Talán elõítélet,de mégis:37 éves létemre még mindig nem érzem magam kiforott ,felnõtt embernek,inkább a gyerekes vonások erõsebbek bennem és szerintem sokszor még nem látom a világot,olyan szemmel ami elvárható lenne egy felnõtt,felelõsségteljes férfitól.Nem értem,miért engedjük ezeket a 20-on éves tiniket,hogy õk befolyásolják és alakítsák életünket,szokásainkat és ami még rosszabb gyerekeink ízlésvilágát.Ilyen világot élünk,javaslom,aki mégis tévézni szeretne válassza a Duna,M1.M2,stb mûsorát.Pont.Az osztályzatokhoz visszatérve:a gyenge tv-mûsorokban véletlenül elkapott jó filmek vagy csak nem annyira gyenge filmek kicsit jobbra osztályozom,talán a hangulat miatt.A Pluto Nasht az Olimpia után láttam,2 hét filmmegvonás után talán már ki voltam éhezve,sokszor,ha egy nap megnézek 4 filmet,a negyedik már nem tetszik annyira,hiába nagyszerû,gondolom már elfáradok.Sokszor viszont a közizlés befolyásol,1-1 filmmel kapcsolatban,vagy mert leszólják vagy mert istenítik,eleve felfokozott állapotban várom és ezért más szemmel pontozom.Elõfordul,hogy személyes kedvencem készít filmet vagy éppen utálatom tárgya:ezeket a filmeket is elfogulva pontozom.Ahogyan öregszem(bocsánat:idõsödöm)próbálok mértékletesebb lenni és tárgyilagosan megítélni az alkotásokat,de még gyakran elragad a hév.(Nem a közlekedési eszköz.)Összegezve:jobb lenne mindent kétszer megnézni és utána átgondoltan pontozni,de KINEK VAN ERRE IDEJE?
Az osztályzataimhoz egy kis magyarázat:
0-elképsztõen gyenge,semmilyen megemlíthetõ pillanat nincs benne,nem szabadott volna filmre venni
1-a leggyengébb filmek közül való,de volt benne esetleg egyetlen pillanatami miatt emlékezhetünk rá vagy csak azért,hogy megkülönböztessük a 0-tól(pl.:egy híresség meztelenkedése vagy cameo-szerepe vagy utalás kultfilmekre vagy csak egyszerûen valami nem megszokott)Egy kiemelt példa:egy egyszerû,bugyuta horror,
NewZoo 2008 aug. 27. - 12:13:20
(17/56)
szerintem is hypergáz volt. a szentfazék is, de inkább az a kevésbé sz*r ez pedig a gagyizás csúcsa. ;D mouse-szal értek egyet(többek közt) pl. a rendezõvel kapcsolatban is, de persze ez is csak egy magánvélemény.