Téma: Pókember 2.

7/10
Chily 2008 szept. 24. - 20:13:35 7/10 Előzmény Roy Mustang
(14/134)
Már aki szereti!
Zempy 2008 szept. 15. - 22:49:50 Előzmény I-Am-Weasel
(13/134)
Bár az lenne csak a "hibája"...
10/10
Roy Mustang 2008 szept. 12. - 21:58:54 10/10
(12/134)
Sztem a fõszereplõt pont ezért szeretjük amilyen,nem lehet olyan forrófejû,egoista mint Farkas.........
I-Am-Weasel 2008 szept. 12. - 21:37:25
(11/134)
A pókember filmek legnagyobb hibája (szerintem), hogy a fõszereplõ olyan kis nyápic gyerek figura, lenne inkább olyan mint az X-men Logene és 2 pontal többet kapna.
Zempy 2008 szept. 05. - 11:12:05
(10/134)
A 3 rész közül a legjobb. Ez tény. Szerintem nagyon jó, legalább egyszer tényleg érdemes megnézni.
4/10
Isti08 2008 aug. 23. - 21:26:36 4/10 Előzmény Thorne
(9/134)
Te egy szégyen vagy
5/10
Thorne 2008 aug. 21. - 19:36:33 5/10
(8/134)
Én utálom az összes Pókember filmet,de sztem ez sikerült a legjobban
4/10
Isti08 2008 júl. 04. - 22:28:18 4/10
(7/134)
Sajnos elég gyenge az elsõ 20 percében majdnem elaludtam. Az alaptörténet is rossz. Ami a legelképesztõbb hogy az elsõ 10 perc arról szól hogy mennyire vált be Peter pizzafutárnak. Ami a legjobban zavart hogy amikor Octopus gonosz lett nem is akarta elkapni inkább a saját lelki sebeit nyalogatta. Mindig csak véletlenül futottak össze. Az egyetlen ami jól sikerült az a vége volt. Erre a filmre nem tudok jobbat adni egy 4-esnél
sipka 2007 aug. 20. - 19:24:27
(6/134)
Amúgy észrevette valaki, hogy rengeteg sorozat sztár szerepel a Pókember 2. részében? Például ott van az a jelenet, amikor is Peter Parker megprobálja eljutattni azt a pizzát, a megrendelõhöz. S amikor oda ér a recepciós csaj közli vele, hogy nem fizet a pizzáért, mivel nem szállította ki idõben: Na, az a recepciós csaj "Emily Deschanel" volt, vagyis Dr. Bones, a "Dr. Csont" címû amerikai sorozatból!!!! Vagy ott van az a srác a liftbõl: Na õt a "Fiúk a klubból" címû sorozatban láttam. (NEM!!!!! Én nem nézzem a "Fiúk a klubból" nevezetû sorozatot!!! CSAK A REKLÁMBAN LÁTTAM!!! Na remélem ezt tisztáztuk.... Na mindjárt folytattom a mondókámat, csak rakok még egy kis lakkot a körmömre...Így ni!!!! Húúú de, CSUCSI lett!!!! :D.... Khm-khm (köhög) Na, megyünk tovább. Ott van még Oki Dokinak az asszisztense, akit a "Lost"-ban láthatunk. Õ alakította a kínai csajnak (vagyis "Sun"nak) a férjét, vagyis "Jin"t. De feltünnek még más sorozatból is, csak már fáradt vagyok leírni. De azt még elmondanám, hogy a "Szökés" sztárja "Wentworth Miller" vagyis Michael Scofield, pedig feltünik az "Underworld" nevezetû vámpíros filmben!! EZEK MINDENÜTT OTT VANNAK!!! :) REKLÁMOZZÁK A SAJÁT SOROZATAIKAT!!! :D
sipka 2007 aug. 20. - 13:53:10
(5/134)
Nem okozott csalódást ez a rész sem (legalábbis nekem). "Doktor octopus" robotcsápjait is jól lemodelezték a képregénybõl. S ebben a részben még Pókember ismeretes képregénybeli humora is elöjött (néha): példa erre a liftes jelenet :D Na, azon sokáig röhögtem :) De végülis nem nagyon tudnék negatívumot mondani a filmrõl. Bár az elsõ része sem volt rossz, de a második szerintem sokkal jobb lett. A harmadikat még nem volt szerencsém megtekinteni, de rengeteg helyrõl hallottam, hogy: "Nagyon sz#r!!!", meg hogy: "Ezért nem volt érdemes pénzt kiadni!!!", meg volt már olyan is, hogy: "Béla, hozd már be a lottó szelvényt. Épp sorsolás van!!!! :)...... Bocsánat, egy kicsit összezavarodtam :).... Oké, azt hiszem rendbe jöttem. Akkor folytattom.....tehát sokan mondták, hogy nagyon rosszul sikerült. Remélem, hogy azért nem lett katasztrófális a helyzet :( De végülis mindegy, mert mindenképp lesz 4. rész is, attól függetlenül, hogy milyen kritikai fogadtatása volt a 3. résznek. Úgy is mindig a film bevétele dönt az esetleges folytatásról. Na mindegy. Beszúrtam egy képet, amin Pókember látható illuminált, illetve beszívott állapotban. Hogy mikre képes az ember, mikor be van nyomva!!!!! :D
sipka 2007 júl. 25. - 20:13:17
(4/134)
NAGYUN JU VULT!!!!!! (Na, ilyen egy jó kritikai vélemény, nem pedig az állandó elemezgetés, meg hogy ez jó volt, az meg nagyon rossz volt, ezt a jelenetet megcsinálhatták volna jobban, meg blablablablablablabla Meg nem kell állandóan esszéket írni, meg novellákat egy filmrõl, csak egyszerûen, tömören, velösen, röviden, tartalmilag egységesen, választékosan, közérthetõen, hejesírásilag helyesssssen, mocskolodásokat nélkülözve, érdeklödést felkeltendõen. Meg ne pazaroljátok a helyett a többi fórumózótól, olyan szavakkal mint például: alma, körte, villanypózna, WC-papírtartó, golfütõ készlet, megszentségteleníthetetlenségeitekért, elkelkáposztásítalanítanás, meg az ú... út... (na gyerünk már) útelágazás. (Na jó a WC-papírtartó maradhat, hisz az általában el kell hangoznia egy-egy kritikai véleménynél.) Szóval csak azt akarom mondani hogy a rövid levelek jobban érvényesülnek ebben a világban, és nem kell állandóan fecsegni össze-vissza marhaságokat, úgy hogy semmi értelme ne legyen. Tehát a leveleknek legyen értelme mert azokat jó elolvasni, elraktározni az elmében, és bõviteni tudás ingerünket, szókészletünket, illetve a rövid íromány nem károsítja a szemünket, mivel ezeket hamarabb elolvasuk, és nem bámuljuk tovább a képernyõt. AZ A LÉNYEG AMIT MONDANI AKAROK, HOGY LEGYÜNK RÖVIDEK!!!!!!!!!!!!!!) (Remélem mindenkinek leesett hogy ez a levél egy hülyesség, csak a magam szórakoztatására írtam :) TEHÁT NEM GONDOLTAM KOMOLYAN AZ ELÕBB LEÍRTAKAT! Én szeretem a hosszú, kifejtõs, vagy csak egy hangulati katarzisban írt leveleket, meg a rövid mégis érzelmileg telített írásbeli alkotásokat :) Tehát mindenki írja le amit gondol egy filmrõl! Így én is (mivel még a levelem elején vagyok) leírom a
Pókember kettõrõl való gondolataimat. (Lehet hogy inkább ezt most késöbbre halasztom...... :)
netelek 2006 okt. 15. - 20:40:24
(3/134)
Az egyik kedvenc filmem. Amellett, hogy szeretem az ilyen "szuperhõsös" filmeket - ami tele van jólsikerült számítógépanimációs trükkökkel - még egy jó adag humor is van benne. A fõszereplõ jellemábrázolása is nagyon jól megformált. És végül még egy apró mondanivalója is van ("Nagy hatalommal, nagy felelõség is jár"). Szerintem sikerült a készítõknek az 1. részhez hozzátenni egy jó adag plusszt.
Nagyon várom a 3. részt
ZsuZs 2006 júl. 21. - 18:08:28
(2/134)
A film tényleg nagyon jó volt és a vége tudtam hogy lesz három!!!!
eszti 2006 jan. 22. - 13:59:51
(1/134)
Jó film nekem ebben a filmben a legjobban Kristen Dunst tetszik mert ahogy a többiek õ is jól alakít!!!