6/10
blood.1 2019 máj. 14. - 01:05:29 6/10
(5/25)
Áhh, hogyan hagyhattak ki olyan ziccereket, mint Rakéta csapat, Ash Ketchum és ami ennek a világnak a lényege: az edzők pokémoncsatái. Nem volt egy sem benne. Ez szomorú! :(
Kb. 20-25 pokémont mutattak különböző shotokban az egész történet alatt. Szerintem bőven elég lett volna az 1. generációs pokémonokra fókuszálni és annak alapján egy jó történetet kitalálni.
Imádom a pokémont, gyerekkorom meghatározó meséje és sajnálom, hogy így sikerült kihozni az első élőszereplős filmet. Nem adja át, amit jelentett a pokémon sokaknak.
1/10
Kissbazsa 2019 máj. 13. - 18:06:24 1/10
(4/25)
Ha még nem nézted meg, akkor meg ne nézd! Se nem vicces, se nem aranyos de cserében borzasztóan unalmas. A látványra tettek fel mindent. Nincs épkézláb történet, a főszereplő pedig csapnivaló. A moziban a gyerekek sem zsibongtak mikor vége lett. Mikor kérdeztem, hogy "na? Milyen volt?" elintézték azzal, hogy "jó". Ami tetszik nekik arról hazafelé beszélgetünk a kocsiban. Érthetetlen a szavazáson elért 6.7-es és abszolút irreális.

Milyen megfontolásból van valakinek kacsafejű, kacsalábú, felrobbanó pokemonja? Mint egy púp egy háton...


Lacooo 2019 máj. 08. - 07:45:56
(3/25)
Én nagyon szívesen megnézném, de csak eredeti szinkronnal, mert abban már most biztos vagyok az előzetesek alapján, hogy Ryan Reynolds játékát a magyar szinkronipar nem tudja visszaadni. De természetesen a magyar mozik csak felirat nélküli eredeti nyelven és szinkronizáltan adják le. Akinek meg nincs ilyen szinten az angolja, az így járt...
Most döntehetek, hogy megnézem magyar szinkronnal (ami nagyon sokat tud elvenni a filmélményből...) vagy megnézem eredeti nyelven, amelyben ha csak minden 5. mondatot nem értek már nem éri meg..., vagy harmadik lehetőségként megvárom a dvd megjelenést és majd a látványelemeket bukom, ami azért megérdemelné a mozivásznat.
Mondjuk így, hogy a hazai forgalmazó ennyire nem gondolt az én és a hozzám hasonló emberek igényeire...
Pancsi2 2019 máj. 07. - 21:56:59
(2/25)
Aranyos családi film, se több, se kevesebb. A pokémonok aranyosak voltak benne, de előn yel indul aki ismeri a pokémon-világ hátterét. Kellemes másfélórás időtöltés, Pikachu tündérire sikeredett.
Péter Chupi 2019 ápr. 29. - 18:20:15
(1/25)
Mi itt nem szeressük a pikacsúkat mer full kretén. A gyerekek megállnak a fejlődésben ha ezt megnézik.