1/10
Singaporeflash 2010 ápr. 24. - 10:48:47 1/10
(50/90)
***SPOILER***

A Kecskebuvolok mellett egy ujabb idiota propagandafilm, ami pozitivnak allitja be az amerikai jedi katonakat (a vegen kiderult, hogy nem hantazott a pasi, mert tenyleg ott volt a fem a fejeben, tehat tenyleg igazat mondott mindenben!), holott ezek a jedik szimpla onallo akarat nelkuli elmemanipulalo gyilkologepek akiket trauma alapu szemelyseghasito (disszociativ szemelyisegzavar) elmekontrollal kepeztek ki, demonok beepitesevel, emberaldozatos szertartasokkal, hogy legyenek pszi-kepessegeik es tudjanak pl gondolattal olni. Meghogy egy titkos katona legyen a jo fiu, foleg meg egy JEDI. Mikor a ficko eloszor kozolte, hogy o amerikai jedi, akkor mar tudtam, hogy ot fogjak beallitani jofiunak a vegen. Remelem, nem sokan dolnek be ennek az uj amerikai jedi propagalo media-hadjaratnak, hiszen ez is csak resze az Illuminati undorito vegso New Word Order tervenek. Nagyon nyomul a New World Order propaganda. Ja es ebbe is beletettek egy kecsket, mint Baphometre (Luciferre) utalo szimbolumot. Az Illuminati mocsadek veraldozataira is utal a kecske kibelezese - hiszen szandekosan nem mutattak, hogy vegul ettek belole, tehat ez az aktus egy aldozatszimbolum volt. Dobbenet ez a sok negativ luciferianus Illuminati sz*r ami a mediabol folyik. Undorito. Szanalmas is. Raadasul az az ellenszenves Timothy Olyphant jatszott benne, ez meg szubjektiven novelte az ellenszenvemet a film irant:-)) Kar, hogy Milla is benne volt meg Steve Zahn...
Komolyan nem erre szamitottam, mikor leultem megnezni ezt a filmet, de ez mar brutal, hogy mennyire nyomjak a programot az Illuminatusok az embereknek.

***SPOILER VEGE***
csikospeter 2010 ápr. 18. - 11:58:58 Előzmény Nagyszem
(49/90)
Akármilyne is volt a film, Milla Jovovich nagyon jó volt benne, iszonyú jól játszotta ezt a ...karaktert szerintem. ütõs volt nagyon
10/10
Nagyszem 2010 ápr. 05. - 09:55:34 10/10 Előzmény wiliwonka
(48/90)
Én is pont így vagyok vele :)
10/10
Nagyszem 2010 ápr. 05. - 09:54:52 10/10 Előzmény wiliwonka
(47/90)
Én is pont így vagyok vele :)
wiliwonka 2010 ápr. 03. - 00:49:10
(46/90)
Nekem bejött. Nem akarok hibákat keresni meg belekötni, pedig lehetne (ahogy itt többen megtették), én csak élveztem a történetet. Amúgy meg szerintem nincs is hibátlan film. Végig volt feszültség, gyönyörû környezet, meg eltalált szereplõgárda. Nekem per.pill. ennyi elég volt egy fárasztó nap után.
6/10
Sexspear 2010 ápr. 02. - 00:18:55 6/10 Előzmény Nagyszem
(45/90)
Ha az õ szemszögüket nézed is baromság szerintem. Már az elõzõek folyamán is értettem ezt, hisz más is leírta, de valahogy nem tartom elfogadható indoknak ezt. Elvégre ez szerintem nem ötletes, és bugyuta dolog. Csak ezt a jelenetet és a legelsõ ne vegyük fel azt a stoppos párt jelenetet kellett volna átdolgozni ahhoz, hogy a film ne bukjon el a szûrõrendszeremen. Magam miatt sajnálom ezt legfõképpen, mert egy jó kis thriller lenne. Viszont ahogy észrevettem ez a dolog nem csak nekem szúrja a szemem. Akárhogyan is, szerencsére nem vagyunk egyformák, így Neked jó élményeket okozott. :)
10/10
Nagyszem 2010 ápr. 01. - 13:59:10 10/10
(44/90)
*********SPOILER***********
Mi a kérdés?
Ha az õ szemszögükbõl kérdezed, azért nem fura, mert ez a személyiséglopás lényege, õk teljesen átélték/megélték azoknak az életét akiktõl elvették azt.
Ha nézõként kérdezed: az egy olyan csavar a filmben amitõl méginkább elgondolkodtató, hogy ki is a gyilkos. Ha netán ott valaki elkezdett rájuk gyanakodni, ez volt az egyik! olyan rész, ahol elterelték a nézõk gondolatait.
6/10
Sexspear 2010 márc. 31. - 19:34:01 6/10 Előzmény Nagyszem
(43/90)
Akkor bizonyára Neked nem volt furcsa az a bizonyos csinálj úgy mintha pisilnél rész? Tudod e mért érdekes? Ha a filmet láttad és figyeltél akkor igencsak megkérdõjelezhetõ ez. Nekem pont ez veszi el az értékét. Örülnék ha logikusan meg tudnád ezt magyarázni, hogy kiválónak láthassam én is ezt az amúgy nem lenne rossz filmet. Köszi!
7/10
beo71 2010 márc. 28. - 20:45:57 7/10
(42/90)
Szokásos thriller érzésem volt az elején(a gyönyörû táj miatt) kevésbé unalmas felvezetés után beindul a film és egész élvezhetõ lesz.7/10.
Spolier nélkül nehéz a történetrõl írni,így nem is teszem,aki thrillert vár az nem fog csalódni,aki nem bírja ezt a kategóriát,ha nem látja nem veszít semmit.
10/10
Nagyszem 2010 márc. 25. - 13:12:36 10/10
(41/90)
Volt már, hogy az itteni szavazatok alapján néztem, vagy éppen nem néztem meg egy filmet (persze a szavazók számától is függõen).
Aki hozzám hasonlóan néz, vagy éppen nem néz meg egy filmet, itt ne a pontok alapján döntsön.
Ritka az olyan film ami meglepetést okoz, és itt sikerült. Számomra is csak akkor derült ki, hogy ki kicsoda amikor a filmkészítõk is úgy akarták.
Szerintem - ellentétben a korábbi véleményezõkkel- logikus, és abszolút érthetõ film volt, szinte semmis hibákkal, és mellesleg csodás helyszínen játszódik a történet.
Részemrõl 9/10
luigi2 2010 márc. 10. - 00:54:56 Előzmény Sexspear
(40/90)
A pisilõs résznél az volt a faszság, hogy "apparently, they didn't know they were on camera". Ha ennyire elviszik a nézõt tévútra az erõltetett. Nyilván nem beszélne így saját magukról.
Meg utálom az ilyen fél tized másodperces vágásokkal lepörgõ magyarázat-képsorokat, abból kéne rájönnöm mindenre? Annyi rendezõ elköveti ezt a hibát, hogy számára persze hogy van értelme, de aki elõször nézi a filmet és sikeresen félre van vezetve az néhány flashbõl nem fogja vágni.
Persze lehet, hogy én vagyok nehéz agyú >;/
buvarharang 2010 márc. 05. - 19:34:59 Előzmény Roti1
(39/90)
SPOILER

onnan jött rá, hogy a többi fénykép egész alakos volt, így olyan piciben nem látszott, hogy nem õk,akik.mert ugye átalakították magukat ugyanolyanná (haj,szemüveg stb)...
de a portrén, ami már nagyobb, abból egyértelmûen látszik az arcuk.

amúgy szerintem nem volt gagyi, hogy fejbelõtték a nemtomhogyhívjákot (hitman),mert mondta hogy acéllap vagy mi van a fejében egy repesz miatt, és fájdalmat sem érez, mert az agyban nincsenek idegvégzõdések, ezt mondta is hogy jól jegyezzük meg.

amúgy én sem értettem mibõl jött rá a barlangban,,,a tequilától vagy az idézettõl??? azért mert filmes valaki, nem feltétlenül vág minden filmet fejbõl.
6/10
Sexspear 2010 márc. 03. - 01:59:34 6/10
(38/90)
Nekem kifejezetten tetszett a film elsõ felé egészen a ***SPOILER*** kamerás jelenetig, ugyanis ott összekavarodott minden, fogadjuk el, hogy a képekbõl rájött és a felismerés az utolsó képnél nyilvánvalóvá vált számára, viszont akkor a pisilõs rész, az ezt megelõzõ stopos rész teljesen értelmetlen. Valami mást kellett volna kitalálni, ne ezt és így csinálni egy csavart. ***SPOILER VÉGE***Szeretem ha a thriller logikus és nem csapnivaló, sajnos sok olyan film van manapság amiben egyre gyengébbek a csavarok.
Roti1 2010 febr. 28. - 15:21:36
(37/90)
az eleje volt a legjobb amire azt írjátok, hogy dögunalom :D a végén még mindig nem értem mibõl jött rá a fényképeket nézve hogy õk a hunyók meg sztem hülyeség is volt a vége de pont hogy a végéig volt jó
5/10
Semprini 2010 febr. 22. - 14:00:36 5/10
(36/90)
Az elsõ félóra tényleg dögunalom, ha nem lett volna Milla Jovovich meg Kiele Sanchez, alighanem kikapcsolom, de így végignéztem és a végére egy közepest megérdemel szerintem.
10/5,5
vikipop 2010 febr. 18. - 22:38:51
(35/90)
Sziasztok! Azért regisztráltam, mert szeretnék mindenkit lebeszélni errõl a filmrõl! 28 év alatt nem láttam ekkora marhaságot, mint ez. Sokkal inkább egy zs-kategóriás tinihorror, egy nyálas amerikai romantikus vígjáték vagy egy nindzsás kivégzõs film. Komnkrétan azt sem értem, hogy lehet ezt film címszó alatt értékesíteni.
ko02 2010 febr. 17. - 22:55:10
(34/90)
A film sztorija, megvalósítás nem rossz, a végét nagyon-nagyon-nagyon-nagyon elszúrták:
-SPOILER-
Amikor fejbelövik a csókát és tíz perc múlva magához tér a sós vízben - ami gondolom nem marta a sebet - észreveszi, hogy a fejének egy darabja le van jõve, fogja és visszahajtja, majd megköti, és még túlél pár Rambo-s jelenetet....gááz. Ha ez nincs akkor elég faja kis film!!
offtopic
Roti1 2010 febr. 14. - 22:00:13 Előzmény tikla
(33/90)
de akkor is... nem értem... vagy 10 képet széles mosollyal végignézett... abból az egy szájbasz*xuált képbõl mi derül ki... oké hgoy nem azok... akkor azt kérdem mibõl derül ez ki?
frensys 2010 febr. 14. - 17:46:54 Előzmény Roti1
(32/90)
az elsõ feléig unalmas mint a bûn,aztán végre kezdõdik valami izgalom féle,pár beszúrt jelenettel,de nem volt valami hú de király..láttam már ezerszer jobb thrillereket..aztán a film vége meg gyorsan eljött ezek után,amit összecsaptak gyorsan...Nálam 10/4,jóindulattal.
6/10
tikla 2010 febr. 14. - 14:42:41 6/10 Előzmény Roti1
(31/90)
A képekbõl kiderül, hogy akik a fényképeken vannak, az nem az a házaspár akiknek kiadják magukat.