Téma: Poligamy

10/10
Zagyvazéé 2010 jún. 23. - 19:35:15 10/10 Előzmény gawi0413
(136/176)
Ez egy jó film és kész!
Csak lehet, hogy nem kedveled az ilyen stílusú filmeket.
8/10
mgroyal 2010 jún. 15. - 21:53:12 8/10 Előzmény gawi0413
(135/176)
Végre egy jó magyar film. Nem emlékszem mikor láttam utoljára ilyet.
1/10
gawi0413 2010 jún. 01. - 13:48:00 1/10
(134/176)
Én eddig legalább 3-szor próbáltam megnézni, de kb. negyed óránál meguntam mindig. Azt hiszem többet nem is próbálkozok vele. Egyszerûen ez egy szar film.
nicol79 2010 máj. 04. - 08:50:44
(133/176)
Sziasztok!

Én tegnap néztem meg, nagyon kíváncsi voltam rá!
Hát.... csalódtam!!!!
Én még ennyire rossz filmet nem láttam!!!
Se füle se farka!!!
A vége ari, de azért végig szenvedni 1 óra 20 percet, hogy az utolsó 5 perc ari... na ne!!!
3/10
brrrobi 2010 ápr. 24. - 14:57:51 3/10
(132/176)
Sikerult megnezni. De mirol is szolt ez?
0313_babo 2010 ápr. 20. - 21:31:45
(131/176)
Fúú hát van mit mondani róla!nem olyan tipikus magyar film, én nem nagyon szeretem azokat...a zene egy részen el van cseszerintve,és szerintem itt-ott tehettek volna bele olyan érdekfokozó zenét viszont a színészi alakítás jó kivéve az "elsõ Lilla(a nagyon gazdag)" mert olyan helyen is mosolyog sunyiban a szituáció miatt ahol nem kéne és azért egy színésznek ezt mégis el kéne nyomnia...viszont egy vlm kimaradt:a vége!!! az hol van nem is tudjuk meg h most mi van, oké h végül mégis csak ott van Tompos Kátya de mégsem tudjuk meg h pontosan mi és h történt!de azért az "üzenet" az átjött és szépnek találom:)tehát összevetve jó film csak egy kicsit fura
10/10
Tully 2010 ápr. 18. - 13:43:59 10/10
(130/176)
Nekem nagyon tetszett a film. Lehet, hogy azok tudják csak értékelni, akiknek gazdag annyira az érzelemviláguk, hogy együtt tudjanak érezni a szereplõkkel. Ezzel nem akarok senkit megbántani, csak úgy gondolom, hogy sokan vannak, akiknek a gyerekvállalás még vagy már nem fontos téma és ezért nem is igazán értik azt a zavaros lelkiállapotot, amin a fõszereplõ keresztül megy.
3/10
-jockey- 2010 ápr. 14. - 03:05:36 3/10
(129/176)
Na regeltem egyet a sok hülyeség láttán amit itt olvastam. Nekem 3/10.
Azt nem mondom, hogy szar, de az, hogy se füle sa farka azt már igen. Már azon se lepõdtem volna meg, ha a végén a pszichológus nõ jelent volna meg a szülõszobában. Azért adtam 3 pontot rá, mert tetszett a kameramunka. A zene tipikus magyar mai össze-visszaság (nem mondtam, hogy nem igényes). Akkor szól amikor nem kéne, és akkor nem amikor kéne. Hát komolyan nincs nekünk egy filmzeneírónk se aki nem track-eket ír, hanem a filmhez írna zenét? Ja az már biztos nem fért bele...
Csányi: bár nekem szimpi a pali, de sajnos nem jó "színész" akármennyire is nyomják. És igaz ez másokra is, akiket alább fel is soroltak mások helyettem. A rendezés szar, hiszen látnia kellett volna a rendezõnek, hogy az arcokról nem jön le semmi. Ja és ne mondja nekem senki, hogy ez direkt volt így.
A film 78 perces (nem 100 aminek fel van tûntetve) ami igen nagy különbség (a végén a képek mutatása már csak erõltetés). Ebbõl is látszik, hogy maga a forgatókönyv se volt elég jó ahhoz, hogy kiadjon egy normális 90 perc játékidõt. Ez nem vígjáték szerintem, hanem egy speciális mûvészfilm egy-két poénnal. És ott a pont, hogy hol a magyar cím? Nemzetközileg ilyenre nem kiváncsiak szóval nem értem az indíttatást.
7/10
beo71 2010 ápr. 13. - 14:38:30 7/10
(128/176)
Jó magyar film.7/10.
Ritkán van ez így,bár ezekre is elmondható,hogy bizony ismerõs már valahonnan.A Csak szex és más semmi jobban tetszett,ugye nem is könnyû egy laza,"feelinges"filmet csinálni.Ez szomorkás,átlagos,de jól megírva és megcsinálva.A 9 és fél randi és S.O.S.Szerelem fájdalmak után ez már nagy szó.
8/10
atyx88 2010 ápr. 13. - 14:09:00 8/10
(127/176)
Én tegnap néztem meg dvd-n és attól féltem hogy megint csak egy teljesen átlagos sztorijú romantikus vígjátékkal lesz dolgom amibõl már elég sok van. Aztán nem kellett sokat néznem belõle és rájöttem hogy ez mégse olyan. Abszolút jó volt és szinte mindvégig lekötött. Szerintem kiváló magyar alkotás, bár nem a legjobb, de a jobbak közt van...
Rahel 2010 ápr. 12. - 21:24:23
(126/176)
-Nem momdom, hogy Csányi nem jó színész, de kezd elegem lenni belõle!!:((
-Nem hiszem el, hogy ha magyar filmrõl beszélünk, csak Csányi jöhet szóba!:P
mandulareni 2010 ápr. 12. - 19:39:26
(125/176)
A lényege, hogy a zavaradott Andrásnak, aki egy ellaposodott kapcsolatban él, és azt sem tudja mit akar, ilyen változások kellenek ahhoz, hogy rájöjjön,hogy mennyire fontos is neki az eredeti Lilla????? Mert, ha igen, akkor az ötlet az nagyon jó! Viszont a film egyáltalán nem tetszett. Csak azt tudom mondani, mint a többiek, monoton, tele megválaszolatlan kérdésekkel, se eleje, se vége...vagy azért ilyen, mert maga az élet is ilyen? De én akkor sem egy ilyen filmre vágyok, ha már leülök a tv elé.
7/10
Nari007 2010 ápr. 11. - 09:23:49 7/10
(124/176)
Nekem kimondottan tetszett a film. Nem tudom, mit gondolnak egyesek, olyan nem jut eszükbe, hogy mindenkinek más az ízlése?... Az OK, hogy már lassan a csapból is a Csányi folyik, na de nyilván van neki oka. Nem értek a színészkedésekhez, de állítom, itt olyanok dumálnak, akik szintén tök hülyék hozzá.:S
Én pl. a Gyûrûk urát nem bírtam végignézni, vagy pl. az Avatar nem érdekel egyáltalán, ezért meg se nézem.
Amondó vagyok, kis délutáni kikapcsolódásnak jó ez a film. Olyanok nézzék meg, akik szeretik a mûfajt. És valóban, meg kell érteni a mondandóját.
6/10
Csibész00 2010 ápr. 10. - 04:55:53 6/10
(123/176)
Kár érte... :( 6 pont
1/10
xy1000 2010 ápr. 09. - 16:59:09 1/10
(122/176)
ez egy akkora sz*r, amekkora csak létezik a földön... csányi egy tehetségtelen hülye aki azt hiszi hogy olyan kib*tul jól néz ki.. a csajok pedig... áááá egyik ostobább mint a másik...
valaki lejjebb írta hogy még letölteni se érdemes a filmet... hát valóban nem, egy fabatkát nem ér, még az áramot se amíg a gép megy a letöltés alatt...
ekkora rakás sz*rt!!!!
mulao 2010 ápr. 09. - 11:52:18
(121/176)
Én nem beszólni akarok, meg nem védeni a filmet, csak szólok, hogy ebben nem is a Pindroch, meg a Mucsi, meg a Scherer játszik, hanem fõszerepben a Csányi (õt már én is unom, meg amúgy sem kedvelem), a nõi fõszerepben a tehetséges Tompos Kátya (õ még új arc), a többi Lilla szerepében is új arcok (Tenki Réka, Bánfalvi Eszter stb)
Esetleg Parti Nóri, P. Bori meg Osvárt Andrea ismert már más filmekbõl, szerintem.Mészáros Bélának is ez az elsõ nagyjátékfilmje.
3/10
feketekave 2010 ápr. 09. - 10:58:19 3/10
(120/176)
a sztori jó, a vágás jó, csak a "színészi játék" szánalmas. tollbamondás az egész. Csányi - Pindroch - Scherer - Mucsi. Teljesen egykaptafás NEM színészek. A színitanodák megjelenésével egyre kevesebb a valódi mûvész. Hol vannak a tehetséges emberek? ja...színházban játszanak.
balaj 2010 ápr. 09. - 09:03:51
(119/176)
Ez nem film, ez egy nagy talicska kula.
Én nem tudom, aki azt írja, "tetszett", az mit nézett, vagy látott-e már életében filmet, de ez egy akkora rakás trágya, hogy azóta szidom magam, minek kínlódtam végig.
Elfecsérelt másfél(tõl is több) óra. Kidobott pénz. Még letölteni se ajánloim!
Ez egy nagy NULLA!
wgd 2010 ápr. 07. - 23:16:14
(118/176)
Kár volt megnézni.
10/10
h.tibi91 2010 ápr. 07. - 21:47:09 10/10
(117/176)
Emberek újra beindult a magyar filmipar! (jó-) Néhány elhibázott és értelmetlen magyar film után megjött az elsõ újra igazán szerethetõ magyar mozi.

* * * S P O I L E R * * *
Egy férfi aki (mint az emberek általában) akkor jön rá mekkora kincs volt a birtokában mikor már elveszíti azt. Egy ideig élvezi, hogy mindig más és más nõt vihet az ágyba, de aztán rájön, hogy az életben szükség van állandó dolgokra, és ekkor már mindent megtenne, hogy visszafordítsa a dolgokat, újra a régi medrébe térhessen vissza az életük. (egyébként én sokáig kétségbe vontam a happy-endet). A film végén az a kis humor még ad egy külön kis löketet és izgalmat a filmnek.
* * * S P O I L E R V É G E * * *

Szerintem nagyon szerethetõ kis film lett ez, én egyáltalán nem untam magam rajta eszembe sem jutott megnézni mennyi van még belõle.
Persze azon nem szabad meglepõdni, hogy ilyen alacsony itt a pontszám, pláne, hogy mint a kommentekbõl kiderül sokan nem is értették magát a filmet sem, nem hogy az esetleges mondanivalóját. Egyébként is az emberek nagy része még mindig az üvegtigrisnél van leragadva, és csak az a király film....(holott azon is érdemes lenne elgondolkodni, mert bizony az is egy tükröt tart a társadalomnak, de nyilván ezzel sem kell törõdni, meg ilyeneken gondolkozni fárasztó) :)

Én mindenkinek ajánlom a filmet. Ha a délutáni és az esti tv mûsorok nívóját nézzük akkor pedig abszolút magasabb színvonalat képvisel.
Reméljük újra beindult a magyar filmipar!!!
10/10