Téma: Polyák Lilla

Anita851020 2009 jan. 02. - 16:04:18
(121/441)
Megmondom én, hogy Móni mennyi volt. 3 éves volt, mikor Szinetár Miklós rendezte az Erõd címû filmben.

Szóval... :-)
Anita851020 2009 jan. 02. - 16:03:04
(120/441)
Bocsánat kicsit szófosás lett. :-( :-)
marteeka 2009 jan. 02. - 16:02:54
(119/441)
Már eleve Dávid anyukája mennyi volt, mikor ország-világ megismerte, vagy Szinetár Dóra, stb., stb., stb.
Anita851020 2009 jan. 02. - 16:00:16
(118/441)
Pici szünetet tartva a tanulás során írok néhány gondolatot én is. :-)

Valamilyen szinten, mivel én egyik diplomám szerint szociálpedagógus leszek (Adja Isten, júniusban!!!) ezért rengeteg pszichológiát és egyéb dolgot biflázok, rendesen, valamennyi rálátásom van a dolgokra.

Ízlésesen és normális módon szerepeltették Lilláék a fiúkat, azt gondolom, az Önök kértékben.

Mivel a szomszéd fórumba is írok, ezért én is nagyon jól tudom mi ment ott, pár hete. Talán nem is azzal volt a probléma, hogy kifejezte a véleményét az illetõ, hanem a hangnem, amit megütött. Legalábbis a többség azon háborodott fel, és azon, hogy miért baj az, ha magánemberek kedvelnek egy közszereplõt. Ilyen is volt utána az illetõtõl.

Igazából érdekes dolog volt ez a közös éneklés Dáviddal. Egyrészt ha Zoli nyilatkozatait olvasom, látom, hallom Dávidról van egy kép. Másrészt a gyermek másik szülõje inkább elutasító a szereplésekkel kapcsolatban. Itt egy tavaly elõtti újságra utalnék, ahol Mónika egyszerûen nem engedte, hogy Dávidot lefotózzák, inkább adott egy fotót.

Idéznék az újságból, mert idevágónak érzem:
"Nem engedte meg, hogy Dávidot fényképezzék. Döntését valamiféle kellemetlen tapasztalat indokolja, még a saját gyerekkorából?
Szó sincs róla. Én más idõben voltam gyerek. ...Dáviddal kapcsolatban viszont határozottan elutasítom az ilyesfajta szereplést. Egy idõ óta például már a premiereken sincs ott, éppen azért, hogy ne fényképezhessenek le bennünket együtt. Úgy gondolom, hogy ez a túlzott érdeklõdés csupán onnan fakad, hogy Dávidnak színészek a szülei. Ez viszont nem az õ "produkciója". Ha önmagáért van jelen egy fényképen, vagy éppen megkérdezi az iskolaújság arról, milyen volt a vízilabda meccs, akkor természetesen szíve joga válaszolni - mert az õ teljesítményérõl van szó."

Ennyit akartam írni objektíven. Bocsánat elõre is... csak egy meglátás
marteeka 2009 jan. 02. - 15:59:02
(117/441)
Én ott sem voltam "vevõ" erre a históriára, mert õszintén szólva különösebben nem izgat a dolog, mint ahogyan a "gyerek-dolgok" egyébként sem szoktak izgatni (remélem ez az érdektelenség idõvel majd elmúlik :D). A Homonnay palánták nagyon édesek voltak és úgy volt kerek a mûsor, hogy ott voltak, elvégre családi ünneprõl van szó, és ha már apu-anyu kénytelen reflektorban élni, hát mit tegyünk.
Dávid Tháliás "fellépése" mondjuk engem is meglepett, viszont õszintén szólva kinézem belõle, hogy mostmár õ is az apja nyomdokaira pályázik :)
Mivel magát a fellépést nem láttam, így fogalmam sincs, hogy van-e benne elítélendõ vagy sem. Abban viszont látatlanban is biztos vagyok, hogy Zoli nem kényszerítette. És mint már annyian a szomszédban is felvetették, sokkal fiatalabb gyerekek is szerepeltek már nagyközönség elõtt, és nem hiszem, hogy hátrányukra vált volna.
fresia 2009 jan. 02. - 15:43:39
(116/441)
Igaz, hogy nem vagyunk teljesen kompetensek a témában, de véleményünk lehet...
Amit az elõbb errõl írtam, egy kicsit vita indítónak is szántam, mert vissza szerettem volna utalni a szomszéd topicban Dávid thalias fellépése körüli hercehurcára, amikor is, sztem igazságtalan módon, sõt tovább megyek, sok lúd disznót gyõz alapon rátámadtak arra a szerencsétlen hozzászólóra, akinek más volt a véleménye...
De, látom, nem vagy vevõ most erre..., akkor felejtsük el.
/Egyébként, én még hónapokkal ezelõtt írtam NapShe- nak egy priviben, hogy ki is ábrándítana ZOLI- ból az, ha többet szerepeltetné a fiát..., nos ez nálam egy kicsit most megtörtént - várom a "kiûzetést"!/
marteeka 2009 jan. 02. - 15:29:31
(115/441)
A gyerekes témához én sem értek, majd Síva, õ szakmabeli is, meg gyerektémában is jártas :)
marteeka 2009 jan. 02. - 15:27:30
(114/441)
Elõször nem értettem az "újra" szót... Aztán rájöttem, hogy már Te is feltetted korábban :))
Ejj, nagyon buzgó vagyok, sorry... De legalább megnézted ezúttal :D
fresia 2009 jan. 02. - 15:22:39
(113/441)
Szia! :)

Köszönöm, hogy feltetted az Önök kérték karácsonyi adását, újra, már napok óta terveztem, hogy megnézem, most végre sikerült.
Nagyon jó volt az egész mûsor /idértve a többi számot és elõadót is - bár az Andersen mesét a kis gyufaáruslányról mindig "félek" meghallgatni, annyira szívbemarkoló...
Persze, jó volt, Törõcsik Maritól kivált... :)/

Aranyos volt az egész Homonnay család, egyszerûek, közvetlenek, kedvesek. Én nem is értem már, hogy pár hónapja még miért idegenkedtem annyira Zsolttól. A dalok, amit elõadtak, nagyon szépek voltak.:)
Az is tetszett, hogy a gyerekek, Zsombor és Bulcsú "gyerekek" voltak és nem is akarták szerepeltetni Õket... Igaz, még kicsik ehhez, de láttunk már ennél kisebbeket is fellépni. Én azt gondolom errõl, hogy mindig, ameddig a gyerek kiskorú, a szülõ döntése és felelõssége az, hogy nagyközönség elõtt, rivaldafényben szerepeljen- e gyerek, ne pedig az Õ akaratán, tetszésén múljon a dolog. Nekem lehet, nem is szabadna, hogy errõl véleményt nyilvánítsak, ismerve a körülményeimet, de ha szakembereket /pszichológusokat/ kérdeznénk meg ez ügyben, azt hiszem, általában egyetértenének velem.
Bocs, de ez is eszembe jutott most, errõl az adásról, remélem nem lesz részem a megköveztetés...
marteeka 2009 jan. 02. - 13:22:28
(112/441)
Ha jól emlékszem, volt aki lemaradt a karácsonyi Önök kértékrõl. NOs, itt lehet pótolni:

http://www.mtv.hu/videotar/?id=35349
Anita851020 2009 jan. 02. - 12:50:15 Előzmény Anita851020
(111/441)
Mivel scanner-em még nincs ezért fotóztam. :-)
Anita851020 2009 jan. 02. - 09:59:22
(110/441)
A megyei lapban kis cikk volt Lilláról, majd délután felpakolom. Csak annyi, hogy megnyerte a CSAf-ot és a VI. Gyõri Médaibál háziasszonya és egyik fellépõje lesz.
marteeka 2009 jan. 01. - 17:22:52
(109/441)
Gratula Lillának a megérdemelt gyõzelemhez! Gyönyörûségesen énekelt (már megint).
Anita851020 2009 jan. 01. - 16:25:34
(108/441)
Na csak innen kimaradtam. Szóval: Gratuláááááááááááááálok!!!!!!!!!

Megint az nyert, aki oda való. Tavaly télen is olyan nyert.
Jó kis páros az Annában is. (Csak lássam végre!!!)
fresia 2009 jan. 01. - 16:19:48 Előzmény fresia
(107/441)
fresia 2008 dec. 31. - 23:21:42
(106/441)
Ezt még muszáj volt feltennem! :)))
További jó ünneplést! B.Ú.É.K ! :)

http://www.youtube.com/watch?v=oJvQWHqIWoM
fresia 2008 dec. 31. - 21:57:45
(105/441)
Lilla gyõzelmének én is nagyon örülök! :))))))
Méltán Õ nyert! :)
Külön örömet okozott, hogy Barbra Streisand, a mûsorvezetõk elmondása szerint, életmû díjat kapott - Õ is megérdemelte! :)
Katie Adair Cutter 2008 dec. 31. - 21:46:00
(104/441)
Szívbõl Gratulálunk Lillának a csodás gyõzelemhez, igazán megérdemelte!!!Fantasztikus volt az egész mûsor!

Millió Puszi Neki!

Katie & NapShe
Katie Adair Cutter 2008 dec. 31. - 14:06:31
(103/441)
hihihihi xDxDxD
Katie Adair Cutter 2008 dec. 31. - 14:00:44
(102/441)
Csak nem egy bizonyos a "R" betût akarsz feldugni valaki hátsófelébe, ha nem jön össze a február? Mert ahhoz én is csatlakoznék..én viszem az tûsaskút és az acélbetétes bakancsot..tiéd a baseball ütõ :D