Téma: Premier

1/10
esthers80 2019 dec. 30. - 14:49:36 1/10
(15/15)
Kínszenvedés az egész, melyet Eszenyi Enikő sem tud megmenteni. Ha már a díszlettel ennyire spóroltak a többi színész is elhagyható lett volna. Az első felvonás indokolatlanul hosszú, ahol már a sok mocorgás után úgy erzi az ember, hogy tényleg kínpadra feszítették. Ha rajtam múlik nem maradtunk volna.
1/10
Ibolya2002 2019 dec. 29. - 00:07:32 1/10
(14/15)
Nagyon borzalmas az előadás! Mikor már azt hittem van valami értelme akkor teljesen elcseszték azt is. Senkinek nem ajánlom, pénz kidobás az egész.
benoe7 2019 máj. 26. - 20:37:13
(13/15)
Rettenetes! Amatőr, iskolai előadás, profi színészek vergődése.
1/10
tatonka9 2019 máj. 26. - 10:49:37 1/10
(12/15)
Felejthetetlen darab.... felejthetetlenül silány, borzalmasan pocsék előadás. Életem egyik legrosszabb színházi élménye volt. Kaotikus, összefüggéstelen, koncepciótlan szenvelgés és ömlengés a semmiről, két és fél órán keresztül. A darab cselekménye kb. annyi, hogyan lehet egy befutott névvel bármilyen nívótlan produkciót eladni a közönségnek. És a valóságban pont ugyanez történik..! Tömény unalom és kínszenvedés az elejétől a végéig. Értelmes és elfogulatlan embernek nagyon nehéz kibírni (a többieknek jó szívvel ajánlom).
Felháborító és méltatlan, hogy a patinás múltú Vígszínház ilyen szinten semmibe veszi a nézőit egy valóságtól totálisan elszakadt "művészi koncepció" kedvéért. A főszereplő kivételével a színészeken is látszott (főleg a meghajláskor), hogy nehezen adják a nevüket ehhez a borzalomhoz. Az egyedüli elismerés a közönséget illeti, hogy a hajdani gyerekszobájára tekintettel nem követeli vissza a pénzét egy ilyen produkció után. (Vagy csak nem veszi észre, hogy teljesen hülyének nézik.)
2/10
1/10
Hzsuzsa 2019 máj. 26. - 00:03:53 1/10
(11/15)
Elképesztően rossz darab. Sajnálom a színészeket és a közönséget is. Méltatlan mindenféle színházhoz. Szörnyű!
1/10
vatera.tavasz@gmail.com 2019 máj. 15. - 23:34:40 1/10
(10/15)
Rettentöen rossz darab, Hegedüs D üdítö volt benne, a többiek, föleg a föszereplök csak ugyanazt hozták , mint mindenhol máshol, legalábbis én csak ezt láttam eddig tölük. A téma, a mondandó jó lehetett volna, de ebben a formában szenvedés volt. A végén a közönség jobban megérdemelte volna a tapsot, hogy ott maradt. Mostmár értem miért volt olyan könnyü jegyet kapni rá...
5/10
K.Ibolya 2019 máj. 10. - 03:48:53 5/10
(9/15)
Hát már elnézést kedves Paperdog...de szerintem e rohanó világban, teljes mértékben egy kincs a Színház...ez a saját gondolatom és nem szeretném megsérteni ezzel, de nekem ez a véleményem és a Vígszínház úgy jó ahogy van, volt és lesz! :)
1/10
Paperdog 2019 ápr. 30. - 23:45:59 1/10
(8/15)
Sok-sok éve egyetlen előadást sem hagytunk ott a szünetben, de ez a pillanat újra elérkezett. Valójában egy utolsó esélyt adtunk a Vígnek, az elmúlt rövid időszakban ugyanis több olyan darabba futottunk itt bele, amely – megítélésem szerint – méltatlan ehhez a legendás múltú színházhoz. Nem értem, és kifejezetten sajnálom a még mindig kitartó kitűnő színészeket, miért segédkeznek az igazgatónő ámokfutásához, ez az "új" irányvonal belőlük is pojácát csinál. Természetesen mindez csak az én véleményem, de a szünetben nem csak mi csuktuk be magunk mögött az ajtót.
Thu 2019 ápr. 04. - 22:19:32
(7/15)
Szünetben menekülès a büfèbe kávèèrt majd kètórányi erőlködés után, hogy èbren bírjak maradni..
Túlgondolt, túlèrtèkelt darab, belőle idèzve 'lepkefing'...
Kiváló színèszek szánalmas ripacskodása, erőltetett humorba ágyazva..NAGY CSALÓDÁS VOLT!!
4/10
bmv 2019 márc. 10. - 13:22:32 4/10
(6/15)
A téma nagyon érdekes lehetne,de a dramaturgia lapos, a díszlet szegényes, a rendezőnek olyan melléfogásai vannak,amit egy laikus sem követne el. ( pl. A nézőtér kétharmada elől eltakarja függönnyel a színpadot és a hatalmas teret leszűkíti egy résre.) Az első felvonást 3/4 9-ig húzzák,aztán a másodikat összecsapják háromnegyed óra alatt. A színészek minden tőlük telhetőt megtesznek,szerintem nagyon jók. Dehát,nincs koncepció! Olyanok az események,mint az üres buborékok : vannak, elpattannak, miközben semmiféle kapcsolódás nem alakul ki köztük. A történet a semmiből a semmibe érkezik.
4/10
bmv 2019 márc. 10. - 13:05:35 4/10 Előzmény maszaki
(5/15)
Sajnos ott sem. :-(
10/10
muci7000 2019 márc. 04. - 18:59:50 10/10
(4/15)
Jobb, mint a film!
Érthetőbb, és kevésbé depresszív. Kellemes kikapcsolódás estére :) Nagyon ötletesen ötvözték a filmes és színházi elemeket. Eszenyi Enikő és Hevér Gábor lenyűgözően működnek a színpadon, de a többiek is jók (többnyire - egy hölgy van, aki nem tetszett, a szelleműző, vagy látó, vagy mi). Az első felvonás elég hosszú, de megéri a szünet után is visszaülni - sajnos nem mindenki maradt -, pedig Börcsök Enikő és Seress Zoltán is a második részben mutatják meg, milyen jó színészek is ők. Természetesen a Hegedűs D., meg a Király Dániel, meg a Szilágyi Csenge, meg a minden mindenki nagyon jó!
Szóval remélem sokan fogják látni még ezt az előadást, mert megéri! :)
1/10
B. T. László 2019 márc. 02. - 15:36:23 1/10
(3/15)
Az utóbbi évek leggyengébb, legunalmasabb előadása a Vígszínházban. Szép pillanatok, újszerű megoldások ellenére érzékelhető szenvedés a színpadon, (kín)szenvedés a nézőtéren. Jobb sorsra érdemes művészek a színpadon, jobb és élvezhetőbb előadásra érdemes nézők a nézőtéren. Ebből a darabból talán-talán kisebb színpadon lehetett volna (ily formában) egy kellemes színházi estét produkálni.
2/10
maszaki 2019 márc. 02. - 12:37:17 2/10
(2/15)
botrányosan gyenge darab botrányosan gyenge játékkal. A karakterek, dialógusok nem állnak össze, a sztori gyakorlatilag értelmezhetetlen. Pedig a színészi jelenlét megvan (parádés szereposztás) - ezért nagy kár a kb. 2,5 óráért. Bár ki tudja, lehet a darab végén kap egy csöpp értelmet a történet - ezt sajnos nem tudtam kivárni.
2/10
Fénymásoló 2019 febr. 28. - 14:04:05 2/10
(1/15)
Nem mukodik nagyszinpadon. Kinlodas, szenvelges erdektelen alakok, minimal tortenet, invencio nelkuli diszlet. Vegtelenul hosszu, unalmas. Nem ertem, h Hegedus uron tul miert nincs a szinhaznak a kozepkoru szerepekhez megfelelo szinesze.