2/10
etikett1 2019 júl. 01. - 07:31:02 2/10
(7/7)
Szerettem volna magasabb szintre emelni a főzőtudományomat. Kedveltem egyéb műsorokba Rozinát, éppen ezért gondoltam szórakoztatva sajátítanám el a fortélyokat. Hát nem sikerült. RTL most-on egy hét alatt vissza néztem az összes évadot. Egy oldalnyi okosságot, tudtam kihámozni. Gyakorlatilag a műsor saját maguk szórakoztatására készült, az idegesítő hangos zenei bejátszásokkal. Ez nem VOLT fesztivál. Remélem nem adnak több évadot.
1/10
danny091 2018 dec. 16. - 18:21:06 1/10
(6/7)
Borzalmas ez a Rozina, abszolút nem képernyőképes... reggeli és társaiban sem. Gasztro tudását nem firtatnám, nyilán elég megnézni honnan került a deszka közelébe.
Ráskó Eszter felhozta a színvonalat ebben a részben, bár a legjobb információ az volt, hogy ez az utolsó rész. Remélem Rozinka is visszatalál a kötényéhez.
Rainwalker 2018 nov. 11. - 14:31:46
(5/7)
Nem vagyok szakács és nincs is túl hosszú hajam, de összefogom, vagy letakarom, ha főzőcskézek. Ez alap lenne, nem???
majdnem 2018 jan. 16. - 21:34:24
(4/7)
Remélem válaszolsz, ebbõl tudom kivagy! :D
1/10
Missa 2017 okt. 29. - 14:00:42 1/10
(3/7)
Szenzációs! Már másodszor sikerült "belefutom" ennek a mûsornak a nézésébe. Ez van, ha vasárnap délután sz..r az idõ... A múlt héten W. Rosina Zsidró Tamást, a maiban pedig Hrisztov Évát "lepte meg". Én csak bámulok. Rosina minden hová saját szuvidáló készülékével toppan be. Mondjuk még mindig jobb, hogy ezt lengeti az ajtóban és nem valami vibrátort. Szóval szuvidál, posíroz, redukciókat redukál. Gyakorlatilag nem is értem, anyáink, nagyanyáink hogy tudtak minket úgy etetni, hogy nem tudtak szuvidálni, posírozni, redukálni. Egyszerûen megpárolták, buggyantották és besûrítették a kajákat. :-)
majdnem 2017 jún. 18. - 13:26:59
(2/7)
Hol van ilyenkor az ÁNTSZ, a Köjál? Mindent a szereplésért...?! Hányingerem lett.
olahmiki1959 2017 máj. 20. - 04:40:09
(1/7)
Eddig még senki nem szólt hozzá?
Lehet, hogy nem véletlenül...
Ma megnéztem egy adást, amiben Lukács Miklós, Peller Anna férje szerepelt, és nem voltam elájulva tõle.
Wossala Rozina kedves hölgy, csinos pofija van, jól is fõz, Lukács \"Mikike\" pedig rokonszenves, humoros figura, jó beszólásokkal, idétlen, utánozhatatlan röhögéssel, de összességében a mûsort egy idõ után egyszerûen elkezdtem unni.
Az egész úgy nézett ki, hogy Rozinának sikerült egy újabb mûsort adni, hogy szerepelhessen a tv-ben, mert hogy gyakorlati haszna ezeknek a fõzõmûsoroknak ezekkel a tök bonyolult ételekkel nem sok van, az biztos.
A további részekre nem vagyok kíváncsi, annyi idõm nincs...:)