Téma: Prometheus

Vinnie731 2016 máj. 27. - 16:18:52
(2073/2133)
felkerült néhány spoileres kép a múlt héten a 2. résznek a forgatásáról, üssétek be a googléba, valamint kiszivárgott az az információ is, hogy a folytatás sokkal jobb lesz mint az elsõ rész
karan ten 2016 máj. 27. - 12:02:05
(2072/2133)
Rákanyarodva a filmre, nekem kifejezetten tetszett és már alig várom a következõ részt.Sõt az egyik nagy kedvencem lett, nagyon eltalálták a szereplõket,az alaptörténet is nagyon adja, a párbeszédek néhol idegesítõek-ezt az egyet leszámítva nálam nagyon ütött a film.sok furcsa reakció volt a filmben, pl mikor david idézte a sivatagi foszlányt és a mellette üllõ ford meg mint aki kiakadt azon amit mondott, ezeket a reakciókat, párbeszédeket nem értem miért így valósították meg, szó szerint idegesítõ.Mindegy, Scott nagyon jól tette, hogy elkezdte készítgetni az alien elõzményeit.Mondjuk nem tudom mit vár shaw a tervezõk bolygójára való érkezéstõl, ha ezen a telepen ilyen fogadtatásban részesültek, erre nagyon kíváncsi vagyok, hogy miként óldják majd meg a köv részben ezt a szálat.
mindent összevetve nálam egy erõs 8/10 a film.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 26. - 17:41:33 6/10
(2071/2133)
Nem hát, mert nem tudsz.
Elképesztõen szánalmas, mikor valaki nem képes értelmesen érvelni, úgyhogy inkább hazudik egy személyeskedõ parasztságot, amivel kijelenti hogy õ az okosabb és neki van igaza és kész.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 26. - 17:39:28 6/10
(2070/2133)
Húha.
Nálad odabenn teljesen sötét van?
Pont azt írtam hogy mindenki ismeri a Bibliát, CSAK NEM SZÓ SZERINT!

És még én mûvelõdjek? És semmi bajom nem lesz tõle?
Nagyon úgy néz ki, hogy hozzád képest én maga vagyok a mûveltség megtestesítõje. Pláne nincs szükségem hittérítésre.
És nincs szükségem személyeskedõ parasztkodásra sem.
Neked viszont nem ártana némi leckét venned szövegértelmezésbõl és jómodorból, pláne ha te vagy a buta és a bunkó.
8/10
offtopic
Péter Tófalvi 2016 máj. 26. - 13:55:46 8/10 Előzmény jani-wan
(2069/2133)
Most olvastam vissza az elõzményeket.
Nem fogod veled vitázni, mert nem vagy méltó vitapartner.
Akkor viszláááát!
8/10
offtopic
Péter Tófalvi 2016 máj. 26. - 13:51:40 8/10 Előzmény jani-wan
(2068/2133)
Bármennyire furcsa néked, régen a Biblia ismerete alapnak számított, mindenki elolvasta legalább egyszer, de ha nem tudott olvasni, akkor a mise alatt felolvastak neki belõle egy-egy részt, sõt, meg is magyarázták. Ha elmész egy katolikus szentmisére, ott mindjárt a mise elsõ felében van <b>olvasmány</b> valamelyik ószövetségi könyvbõl, ezt követi a <b>szentlecke</b> valamelyik evangéliumból. Jó ezt tudni neked is, nem lesz semmi bajod attól, ha mûvelõdsz.
abisztriczky 2016 máj. 24. - 20:20:52
(2067/2133)
Ez nem a klasszikus Alien filmek remakje, hanem az elõzetese. Ezt is trilógiának tervezik, és az elõzményeit dolgozza fel az Alien-szériának.
5/10
stupek2 2016 máj. 24. - 15:42:16 5/10
(2066/2133)
Nagyon A 8. utas a Halál remake van. Itt is együtt vacsoráznak, itt is a hasából nõ ki valami, itt is elkapja az egyiket és a sisakján keresztül mászik be, itt is a végén csak 1 maradhat és az a nõ. Itt is van egy beépített robot, érdekes mód itt is megsérül a végén, azaz leszakad a feje, és itt sem tudjuk mi lesz a vége. Egyébként az említett filmhez hasonlóan izgalmas és látványos, de a történet a fentiek miatt elõre kiszámítható volt.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 17. - 20:52:08 6/10
(2065/2133)
Látom azt sem érted, pedig az tényleg egy egyszerû mondat.
Nyilván túl nagy kihívás számodra, de hidd el nyugodtan hogy vannak akik képesek megfelelõen értelmezni az olyan egyszerû mondatokat.

Neked már rég nem kellene mondanod semmit sem, mert értelmes dolgot itt még nem mondtál.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 17. - 18:28:07 6/10
(2064/2133)
Milyen szánalmas az amikor valaki azt képzeli magáról hogy mennyire mûvelt és értelmes, mert õ olvasott egy könyvet, és azt hiszi azt mindenkinek el kell olvasnia.
Milyen szánalmas az amikor valaki azt képzeli magáról hogy mennyire mûvelt és értelmes, mert õ olvasott egy könyvet, amibõl õ egy oda nem illõ utalást tesz valami mással kapcsolatban, és ezt mások esetleg nem ismerik fel.
Milyen szánalmas az amikor valaki azt képzeli magáról hogy mennyire mûvelt és értelmes, azáltal hogy õ olvasott egy könyvet, de mások, akik esetleg szintén olvasták az ominózus könyvet, nem emlékeznek már rá azonnal vagy egyáltalán.
Milyen szánalmas az amikor valaki azt képzeli magáról hogy mennyire mûvelt és értelmes, azáltal hogy azt képzeli, hogy azok akik esetleg nem olvasták pont azt a könyvet amit õ, akkor azok butábbak és mûveletlenebbek nála.
Milyen szánalmas az amikor valaki azt képzeli magáról hogy mennyire mûvelt és értelmes, mert olvasott egy könyvet, aminek semmi köze a témához.
Milyen szánalmas az amikor valaki azt képzeli magáról hogy mennyire mûvelt és értelmes, mert olvasott egy könyvet.

És milyen szánalmas az amikor valakinek hajók jönnek-mennek a fejében.


Továbbá, úgy legyen ötösöm az ötöslottón, ahogy tudtam hogy nem vagy képes értelmes megnyilvánulásra a filmmel kapcsolatban továbbra sem.
Igen, az ötöslottón, mert nekem nem mindegy melyiken van ötösöm.

Végezetül pedig nyilvánvaló hogy itt egyedül TE erõlködsz, csak láthatóan nem vagy képes felfogni, mint ahogy mást sem.
És TE vagy az aki lótúrót sem ért és esélye sincs rá hogy megértsen bármit is.
Elképzelhetõ hogy ennek az oka, hogy az említett könyvnek a megjegyzése ki is merítette szinte a teljes agykapacitást, csupán annyi felhasználható helyet hagyva, hogy azok a hajók kényelmesen jöjjenek-menjenek odabent.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 17. - 08:12:49 6/10
(2063/2133)
Az hogy te nem érted az értelmes szöveget és csak betûket látsz, az azt jelenti hogy TE vagy hülye nem az aki az értelmes szöveget írta.
Megint hülyét csináltál magadból.

Egy tûzoltó-fecskendõ hogy csinál magából hülyét?
Elmebaj. Tiszta elmebaj. :D
Nem csoda hogy hajókat látsz a fejedben.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 16. - 21:36:32 6/10
(2062/2133)
Az a nem létezõ hajó is csak a Te agyadban ment el. Mint minden más.
Nekem nem kell felvállalnom semmit, mivel te már rég felvállaltad az sötét lúzer szerepét, és folyamatosan hülyét csinálsz magadból.
A szamár szerepét meg majd vállalhatod Arábiában is, miközben azzal gyõzködöd magad, hogy milyen okos vagy, és nézegetheted az elmenõ hajókat a fejedben.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 16. - 20:53:39 6/10
(2061/2133)
Láthatóan kettõnk közül én vagyok az egyetlen aki jól van.
Hazudsz. Én nem kezdtem kötözködni, csupán válaszoltam arra amit írtál.
Az nem kötözködés, ha beírom annak az ellenkezõjét amit teljesen alaptalanul állítasz. Csak te érzed úgy mert képtelen voltál és még mindig nem vagy képes értelmes érveket felhozni, csak beírni azt a hazugságot ezerszer hogy jó a film. Pedig van ugyebár kismillió értelmesen megalapozott kritika itt is és máshol is, ami bizonyítja, hogy egy szemét. Azok amiket leszarsz, vagy kisebb hibának állítod be, mert neked tetszett ez a hulladék film.
Nos rossz hírem van, attól nem lesz jó a film hogy te semmibe veszed a kritikákat, és nem lesz jó a film akárhányszor is írod le, hogy jó.
Itt szánalmas egyedül TE vagy, a hazudozásoddal, személyeskedéseddel, parasztkodásoddal és a lúzerségeddel.
Te kezdted a személyeskedést, és nekem viszont jogom van minden sértegetésre válaszolni.
Tényleg? Ja te meg mehetnél Szaúd-Arábiába homokos birkapásztorok szexeszközének. Az a hozzád illõ foglalkozás.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 16. - 16:45:17 6/10
(2060/2133)
Még sokkal korlátoltabb az értelmi képességed mint gondoltam, ha azt képzeled hogy bárkinek is itt parancsolgathatsz, úgyhogy senki sem mutat neked semmit, legfeljebb a középsõ ujját.
Nem beszélve arról, hogy én nem tudok a picsába menni, mert ahhoz tudnom kéne merre induljak, de azt sem tudom hol laktok, úgyhogy nincs mit megköszönnöd.
Az ocsmány nácizásoddal, Hitlerezéseddel is magadat alacsonyítottad le.
Szánalmas.
És mivel TE kezdtél személyeskedni, TE takarodsz.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 16. - 07:46:45 6/10
(2059/2133)
Elõször is az hogy értelmes érveléssel ellentmond valaki egy népi okosságnak, nem azt jelenti hogy nem ismeri. Elég nagy tudatlanság vagy rosszindulat ezt gondolni. Esetleg mindkettõ.
Másodszor, az hogy valaki ismer egy közmondást, nem jelenti azt hogy a tartalmát el is kell fogadnia feltétel nélkül. Csak a hülyék fogadnak el mindenféle népi okosságot ténynek.

Végezetül pedig, lehet hogy otthon öcsizheted a családodat, azt, de a paraszt személyeskedéseddel takarodj innen a picsába ÖCSI.
6/10
offtopic
jani-wan 2016 máj. 15. - 22:12:55 6/10
(2058/2133)
Nem az okos enged.
A gyenge enged, majd bemagyarázza magának, hogy õ az okos, hogy megnyugtassa magát azzal hogy elhárítja magáról a lúzerséget.
6/10
jani-wan 2016 máj. 15. - 14:10:29 6/10
(2057/2133)
Ahogy írtuk, rossz film.
6/10
jani-wan 2016 máj. 15. - 09:20:34 6/10
(2056/2133)
Ahogy írtuk, rossz film.
6/10
jani-wan 2016 máj. 13. - 08:31:11 6/10
(2055/2133)
Ahogy írtuk, nem hibátlan rossz film.
6/10
jani-wan 2016 máj. 12. - 08:52:27 6/10
(2054/2133)
Ahogy írtuk, nem hibátlan rossz film.