Téma: Pusztító

7/10
pgsqueallove 2019 febr. 07. - 01:38:52 7/10 Előzmény Dandea
(7/47)
hát, pedig a film leggyengébb pontja pontosan a túlerőltetett smink volt..oké, hogy nicole kidman alkoholista, kivan, és nem alszik, de azért úgy nézett ki, mint valami aidses drogos szörny..kicsit sok volt. Amúgy alapvetően én szeretem a lassabb, komótos filmeket, amiknek megvan ez az igazi amerikai hangulata, szóval ez tetszett, csak kicsit úgy érzetem, hogy nagy húhó semmiért...valami egyszerű, kicsinyes sztoriból akartak valami monumentálisat alkotni, de a csavar az tetszett..A végén nem értettem, hogy miért olyan fontos egy gördeszka trükköt mutatni, ezt valaki magyarázza el :D
2/10
fodjozs 2019 jan. 31. - 21:14:23 2/10
(6/47)
Borzasztóan unalmas harmat gyenge film.A jelenetek oda visszaugrálnak a múlt és a jelen között de ettől nem lesz izgalmasabb.Régen láttam már ilyen unalmas rossz filmet szenvedés volt végig nézni.
1/10
Dandea 2019 jan. 26. - 20:53:10 1/10
(5/47)
Különösen rossz, gyenge dramaturgia a történet minden szálán. Szenvedés...Nem javaslom.... Az egy pont tényleg csak a sminkmesternek szól........
2/10
jetset 2019 jan. 26. - 09:37:06 2/10
(4/47)
Borzalmas film. Zavaros, semmilyen történet. A maszkmester jó egyedül, aki Nicole Kidman ötvenes botoxos arcából készített egy szép húszévest és egy alkesz negyvenest.
8/10
blood.1 2019 jan. 25. - 21:17:20 8/10
(3/47)
Nekem tetszett a film, viszont Nicole Kidman arca borzalom benne. Elhiszem, hogy a megkeseredettségnek ki kell ülni az arcára, de lehetett volna diszkrétebben.
8/10
vki69 2019 jan. 25. - 04:24:10 8/10
(2/47)
Nem egy pufogásos film de jo film, olyan régi típusú, lassú gondolkodtató - na azért nem túlságosan de ad időt átérezni a dolgokat.
Na most hogy Nicol-nál elfáradt a szike vagy gyógyszer vagy smink nélkül ilyen ... jo kérdés.. De én alig ismertem meg...
frenchbullie 2018 dec. 31. - 06:22:23
(1/47)
E film előzetesét is moziban láttam, így a hatás tagadhatatlan. Az "ódazengés"is megvolt... Nicole Kidman színészi kvalitása és kaméleonszerű-(át)változóképessége is az. Nemrég láttam az Aquamant is, bizony:-) Pusztán annyi a baj, hogy mindezek ellenére nem szimpatikus nekem, így nehéz elfogulatlannak lennem egy olyan filmmel, amelyben ő a főszereplő.
Én, aki leragadtam a hajfestéknél, max. a műkörömnél, nehezen tudom elképzelni a szépség oly fokú hajszolását, hogy az elengedhetetlenné tegye a különböző gyógyszeres illetve műtéti beavatkozások szükségességét, ami végső soron oda vezet, hogy többé nem látjuk önmagunkat a tükörbe nézve...:-(