Téma: Pusztító

7/10
Warthog82 okt. 06. 18:38:43 7/10
(18/18)
A végén van egy kis meglepetés.Egyébként nagyon elhúzták.
5/10
idõjós1010 jún. 24. 20:25:58 5/10
(17/18)
Nem tudom végig akarom e nézni valaha. Első fél órát láttam belőle, de hát egyrészt közelébe sem jár a film annak, hogy a néző képben legyen végre, másrészről pedig Erin Bell nem egy olyan karakter akinek a történetére úgy éreznem érdemes volna várni. A címet pedig abszolút nem értem. Igaz, a nőt belülről valóban pusztította valami. Viszont ennyire antipatikus figurát ritkán látni főhősként megjelölve a képernyőn.
7/10
Gladyator jún. 13. 11:46:41 7/10 Előzmény pgsqueallove
(16/18)
Kellenek az ilyen filmek a repertoárba, nem olya rossz, mint ahogy sokan lehúzzák, nekem átjött.
Persze egy hosszú nap végén ne ezt rakd be kikapcsolódásnak..
nemárt némi empátia és odafigyelés, és jobb esetben rájövünk mire képes az emberi akaraterő a cél érdekében.

*SPOILER*

Megoldás:
A gördeszkás trükk a végén a saját elcseszett életét hivatott szimbolizálni.

Töbször is mutatták a jelenetet, soha nem sikerült a deszkás csávónak az ugrás, mindig leesett, és lám a kulminációnál csak megcsinálta, a végén csak sikerült amiért annyit dolgozott.. persze lassítva..
Nyilván párhuzamba állitva pont akkor, amikor jönnek a lassított sirályok, meg kivert coyote, süt a nap, megy a "végzene" és szerintem még a a fehér alagút is jött a belső vérzések és a lestrapált test/lélek miatt.
Gyakorlatileg végre megpihenhet a "siker" után, mert mindent lerendezett amit kitervelt akármilyen nehézség jött is szembe.

*SPOILER*
1/10
Antal Forgács jún. 05. 16:11:50 1/10
(15/18)
Hááát, ez egy nagyon elcseszett, csak időpocsékolásra alkalmas film. Azt hittem kapok a pofámba egy jó krimit, erre meg... Nem is érdemes, még írni sem róla, nemhogy megnézni. Ha jó krimit akartok, akkor ott van a Forest Whitakeres Zulu című film. (Azért egy pontot megér:)
2/10
Owl jún. 02. 21:23:31 2/10
(14/18)
Nagy drámát akartak, epikus fájdalmakat, de csak a nézőnek fájt a végeredmény. A smink oké, a történet is drámai, de ez a 2 órásra nyújtott rágógumi megöli a filmet.
A két zsernyák "felkészült" lövöldözése csak hab volt a tortán. SPOILER az alkalmazottak megvédése helyett csak a golyókat szedte össze, miközben egy árva találatot se bírt bevinni.
3/10
pihes máj. 31. 14:51:16 3/10
(13/18)
Elszúrták ezt de nagyon!

3/10
microtrauma máj. 05. 05:09:29
(12/18)
a filmforgatás alatt, a dramaturgia osztályon teljes, szerkezeti összeomlás következett be
a helyszínelők, placebo karaktereket izoláltak, pedig kitartóan kutattak a flow után
a biztosító, a probléma eredményét több nézőpontból is kivizsgálta és a filmnézési igényt elutasította
mitsubishicolt ápr. 27. 21:46:03
(11/18)
Hát nem tudom, itt többen mit néztek, hogy ez csak 6.3-as átlag, de ez messze Nicole egyik legjobb filmje...Botox ide vagy oda, nekem nagyon tetszett, mind a cselekmény, mind pedig a színészi teljesítmény. A zene különösen drámai. Talán azért is, mert apaként különösen figyelembe tudtam venni a csaj 16 éves lányához fűződő viszonyát, férje elvesztését...stb. 10/10.
k11zoltan ápr. 22. 21:28:25
(10/18)
Nem volt rossz film, sőt nagyon is nézhető kategória.

Bár szerintem nem így kellett volna meghalnia. Ezekkel a rúgott sebekkel elmehetett volna a kórházba. Értem, hogy ki van a töke az élettől, de van egy lánya. Hitelesebb lett volna, ha mondjuk halálra issza, vagy drogozza magát. Azt legalább a függőség számlájára lehet írni.

6/10
Drizari febr. 16. 22:23:31 6/10
(9/18)
Történetében lassan folydogáló film, ugrálva az idősíkok között. Jelenben kezdődik és visszatekint a múltba, majd ismét jelen és ismét a múlt. Ennek megfelelő a maszkírozás, ami olyan amilyen. Nálam csak 6/10
7/10
pgsqueallove febr. 07. 01:40:13 7/10 Előzmény blood.1
(8/18)
pontosan! pontosan! nagyon - nagyon túlzó volt a smink, már már röhejes...és sajnos a fiatalkori énjénel sem volt hiteles, látszott, hogy egy szép 50-es nő, szóval ez a része nálam hiteltelen volt, de maga a fényképezés stb az tetszett
7/10
pgsqueallove febr. 07. 01:38:52 7/10 Előzmény Dandea
(7/18)
hát, pedig a film leggyengébb pontja pontosan a túlerőltetett smink volt..oké, hogy nicole kidman alkoholista, kivan, és nem alszik, de azért úgy nézett ki, mint valami aidses drogos szörny..kicsit sok volt. Amúgy alapvetően én szeretem a lassabb, komótos filmeket, amiknek megvan ez az igazi amerikai hangulata, szóval ez tetszett, csak kicsit úgy érzetem, hogy nagy húhó semmiért...valami egyszerű, kicsinyes sztoriból akartak valami monumentálisat alkotni, de a csavar az tetszett..A végén nem értettem, hogy miért olyan fontos egy gördeszka trükköt mutatni, ezt valaki magyarázza el :D
2/10
fodjozs jan. 31. 21:14:23 2/10
(6/18)
Borzasztóan unalmas harmat gyenge film.A jelenetek oda visszaugrálnak a múlt és a jelen között de ettől nem lesz izgalmasabb.Régen láttam már ilyen unalmas rossz filmet szenvedés volt végig nézni.
1/10
Dandea jan. 26. 20:53:10 1/10
(5/18)
Különösen rossz, gyenge dramaturgia a történet minden szálán. Szenvedés...Nem javaslom.... Az egy pont tényleg csak a sminkmesternek szól........
2/10
jetset jan. 26. 09:37:06 2/10
(4/18)
Borzalmas film. Zavaros, semmilyen történet. A maszkmester jó egyedül, aki Nicole Kidman ötvenes botoxos arcából készített egy szép húszévest és egy alkesz negyvenest.
8/10
blood.1 jan. 25. 21:17:20 8/10
(3/18)
Nekem tetszett a film, viszont Nicole Kidman arca borzalom benne. Elhiszem, hogy a megkeseredettségnek ki kell ülni az arcára, de lehetett volna diszkrétebben.
8/10
vki69 jan. 25. 04:24:10 8/10
(2/18)
Nem egy pufogásos film de jo film, olyan régi típusú, lassú gondolkodtató - na azért nem túlságosan de ad időt átérezni a dolgokat.
Na most hogy Nicol-nál elfáradt a szike vagy gyógyszer vagy smink nélkül ilyen ... jo kérdés.. De én alig ismertem meg...
frenchbullie dec. 31. 06:22:23
(1/18)
E film előzetesét is moziban láttam, így a hatás tagadhatatlan. Az "ódazengés"is megvolt... Nicole Kidman színészi kvalitása és kaméleonszerű-(át)változóképessége is az. Nemrég láttam az Aquamant is, bizony:-) Pusztán annyi a baj, hogy mindezek ellenére nem szimpatikus nekem, így nehéz elfogulatlannak lennem egy olyan filmmel, amelyben ő a főszereplő.
Én, aki leragadtam a hajfestéknél, max. a műkörömnél, nehezen tudom elképzelni a szépség oly fokú hajszolását, hogy az elengedhetetlenné tegye a különböző gyógyszeres illetve műtéti beavatkozások szükségességét, ami végső soron oda vezet, hogy többé nem látjuk önmagunkat a tükörbe nézve...:-(
Swing Karácsony Gájer Bálinttal
Swing Karácsony Gájer Bálinttal

Gájer Bálint először ad koncertet a MÜPÁ-ban december 7-én.

Jegyvásárlás