gladiolus 2016 dec. 01. - 18:51:06
(21/61)
: D

Igen.
vino-et-veritas 2016 nov. 30. - 11:42:23 Előzmény gladiolus
(20/61)
OFF

Bocs, de nem tudom kihagyni.

Tényleg nagyon "szende" lélek lehetett, ha ez a kijelentés nála obszcénnak minõsül...
gladiolus 2016 nov. 29. - 08:59:49
(19/61)
A 10 leghitványabb magyar nyelvû slágerre visszatérve, hát igen, ezek valóban tömegpusztító fegyverek voltak és lesznek, és ezért jó, sõt életmentõ, hogy az emberi természetbe alapvetõen bele kódoltatott a felejtés, valószínûleg önvédelmi célzattal.
A pálmát ez a Szandi nevû Pintácsi Alexandra viszi, akit tiszta szívembõl utáltam mindig is, ezzel a jódli nevû borzalommal, egyszerûen végképp nem képernyõre való. Emberiség ellen elkövetett bûntett.
Egyszer egy 17 éves, okos, intelligens, kamaszfiú ismerõsöm, aki egyébként türelmes és lojális volt élete szinte minden pillanatában, és egy igazán jó és tiszta lélek, egy pillanatra, tõle szokatlan módon kiesett a béketûrésbõl, és azt az obszcén kijelentést engedte meg magának, hogy "Szandi olyan hülye, hogy ki kéne lõni a Holdra".
Igen. Hát nem? De.
:-)
filoszemitabéluska 2016 nov. 08. - 08:42:04
(18/61)
Puzsér elmebeteg, az nem vitás. De egy igen szórakoztató elmebeteg, akinek általában igaza van, amit nem igen ír körül, hanem kíméletlenül odavágja, akár tetszik az érintettnek, akár nem. Zserbónak is igaza van, hogy minden normális ember magától is tudja, hogy tömény borzalmak ezek a dalocskák, de ettõl függetlenül sokszor rákényszerülünk, hogy hallgatnunk kell (fodrász, autószerelõ stb) és az se baj, ha szerény agyberendezésû embertársaink is tisztába jönnek vele, hogy mit hallgatnak.
Ettõl függetlenül nekem tudott új szempontokat megvilágítani Puzsér és a mûsorvezetõ társa arról, hogy miért rettenetesek ezek a számok.
filoszemitabéluska 2016 nov. 06. - 20:19:33
(17/61)
https://www.youtube.com/watch?v=P6sYIcvYImw
Szerencsétlen kretén Jimmy rajongói meg akarják emiatt ölni. Zámbóék olyan személyi kultuszt és véleménydiktatúrát akarnak bevezetni, mint Kim Jong Un.
offtopic
K.Patrik19 2016 nov. 03. - 20:35:57 Előzmény drProktor
(16/61)
Ne haragudj már, de ki az a Friderikusz, hogy Puzsér ne vehesse a szájára? Ennyire sötét alagútban csoszogsz, hogy te tényleg a stílusát párosítod a mondanivalójával?
filoszemitabélus 2016 okt. 19. - 12:53:25 Előzmény drProktor
(15/61)
"És ez merte a minap a mocskos szájára venni Friderikuszt "
Szerintem Friderikusz örült volna, ha Puzsér a szájára veszi.
drProktor 2016 okt. 16. - 22:06:05
(14/61)
Hogy-hogy nem lehet a Sznobjektív mûsorról véleményt mondani, miféle szemétség ez ?


Az ATV-n egy véglény idétlenkedik (HajdúPéter), kétségbe esve távoztam a csatornáról,
s itt kötöttem ki, a HírTV-n. De hát uramfia! Ez még sötétebb véglény, a sameszával együtt.
Ezt a gügye barmot kajoljas a nép?
A hangja, beszédmódja, beszéde egyébként maga a hangzó nyegleség!
Jaj ! És háromszotr is jaj! JaJJ-JAJJ-JAJJ !
És ez merte a minap a mocskos szájára venni Friderikuszt !?
El innen a Mezzora !!
sofi 72 2016 aug. 16. - 22:08:43
(13/61)
Nem az üzleti tevékenységére céloztam. Értem, hogy mit vázolsz, de engem ez így konkrétan nem zavar(na).

Tulajdonképpen lesz@rom, ki mivel keresi a napi betevõt. Az sem zavar, ha õ ezzel. Nem érdekel lagzi Lajcsi sem. :P
Az viszont gáz, hogy míg Puzsér "elképesztõ suttyóság"-al címkéz meg zenei stílusokat, addig õ ebbõl a sz@rból él. Érted mirõl papolok?
Ez olyan, mintha úton útfélen szidnám a kurvákat, mellette meg enyém lenne a legnagyobb bordély az országban.
Kérem szépen, semmi problem, ha "uraság" ebbõl él. Hajrá. De amikor felautózik a fõvárosba, ne adja a pallérozott ízlésû kritikust, mert ultra gáz. Mert ha valakinek kifinomult a zenei ízlése, az még megélhetésbõl sem lenne képes sz*rfolyammal foglalkozni, hiszen rosszul lenne tõle. Ez ilyen egyszerû. De õ ráadásul ebben király. :D
Amúgy egyértelmû, hogy nem nézted meg a belinkelt cuccot. Az uraság megnevezés izomból jött a cselédlányka szájából. Ez nem fricska, és nem elõre lebeszélt vicc Puzsér részérõl.
Nézd meg.
filoszemitabélus 2016 aug. 15. - 12:32:35
(12/61)
Valóban nagy ellentmondás feszül Puzsér kíméletlen kritikusi megnyilvánulásai és az üzleti tevékenysége között. De azt kell, hogy mondjam, nem az a hülye, aki szart árul, hanem, aki képes megvenni. Az uraságos póz, szerintem meg Puzsér szokásos megbotránkoztató, polgárpukkasztó heccelõdése. Nem hiszem, hogy komolyan kell venni,
Az már sokkal inkább szálka a szememben, hogy ligetvédés ügyben (nekem nincs álláspontom kellõ információ hiányában)a tehetségtelen és hiteltelen galkó Balázs segédszínésszel képes volt egy színpadra felállni.
sofi 72 2016 aug. 15. - 10:34:01 Előzmény filoszemitabélus
(11/61)
Ebbõl a szempontból így van, no de ha én egy lakodalmas cézár vagyok, akkor nem kritizálom az ehhez hasonló trágya zenéket úgy, mintha soha az életben nem lett volna közöm hozzá. (én rühellem ezt az egész - zenének nem nevezhetõ - lumpen proli hüppögést, így jogosan kritizálom, de õ nem!)
Emiatt nekem rohadtul hiteltelenné vált az ürge. Amúgy szerettem a kíméletlen kritikáit, és bírtam a szófordulatait, de az kevés mentség, hogy nincs senkinek a zsebében. Azon a felvételen, amit linkeltem, elhangzik az egyik jobbágy menyecske szájából valami olyasmi, hogy "uraság". Mi a pics@???? Lehánytam a monitort. Ez egy fiszem-f@szom kis Napóleon, tájszólással. Az meg nem igazán hat meg, hogy baromarc Hajdúval mit csinál. Ezek után még azt is el tudom róla képzelni, hogy marketing fogás mindkét patkány részérõl ez a balhé.
Számomra meghalt, vége.
filoszemitabélus 2016 aug. 14. - 16:25:24
(10/61)
Fenn van a YouTube-on a tárgyalásról a video. Puzsér megmagyarázza, hogy tulajdonképpen nem sértés a darab szar.
mapk 2016 aug. 13. - 23:23:53
(9/61)
celeb
nyugiss 2016 aug. 12. - 19:39:58
(8/61)
addig nem volt vele gondom, amig rádióban csinálta a "hét mesterlövésze"-t
azok a filmkritikák még jók is voltak viszonylag
filoszemitabélus 2016 aug. 12. - 19:01:46 Előzmény sofi 72
(7/61)
Egyáltalán nem rontja nálam Puzsér megítélését. Mivel anyagilag független, senki nem tudja befolyásolni a véleményét.
legalább van rá pénze, hogy kifizesse a büntetést, amiért egy darab sz@rnak titulálta Hajdú-Sarka Pétert.
offtopic
xdm 2016 júl. 28. - 18:50:11
(6/61)
összetévesztesz valakivel de ez neked gondolom teljesen mindegy
sõt, az erõsebb kutya baszik, igaz? még valami elementáris bölcsesség? vagy inkább maradj a prolizásnál, az a te szinted
offtopic
xdm 2016 júl. 27. - 12:48:30
(5/61)
Csak te nem vagy az, igaz ? Ez az igazi intellektuális megnyilvánulás, tanulhatnak tõled a prolik, hogyan prolizzanak látatlanul...
sofi 72 2016 júl. 26. - 21:36:14
(4/61)
10/10
JasonStatham 2015 jún. 20. - 09:22:18 10/10 Előzmény filoszemitabélus
(3/61)
Jó persze, nem azt mondom, hogy mindenben igaza van. Senki sem lehet mindenben 100%-os. De ettõl függetlenül nagyon sokat tanultam tõle az elmúlt idõben.
filoszemitabélus 2015 jún. 15. - 12:23:01 Előzmény JasonStatham
(2/61)
Sok igazság van abban amit írsz, de a Bayer Zsolttal folytatott vitájában sajnos nem volt igaza. Pedig sokkal hitelesebb személyiség, mint a tehetséges, de tökéletesen jellemtelen Bayer.