okika 2008 jún. 29. - 19:02:55
(15/195)
ISTEN!!!!!!!!!!!!!!!!!
GAM3R 2008 jún. 23. - 16:44:04 Előzmény NIG
(14/195)
Ezért Tarantino film a Halálbiztos, mert nem arra alapoz, hogy szépen lefektet egy történetet és Te okosan bólogatsz, hanem azért, mert vannak kérdések a filmben. Szerintem a Halálbiztos is van olyan jó film, mint bármelyik másik, egyszerûen nem lehetett nem élvezni. Persze van benne elég hosszú gyakorlatilag eseménytelen rész, de ott is elég ha odafigyel az ember. Ettõl függetlenül számomra a legjobb filmje, és az én kedvenc filmem is egyben az a Kutyaszorítóban. Az egyszerûen zseniális. Egyszer majd a Jackie Brownt kéne megnézni, mert ahhoz sajnos még nem volt szerencsém.
Lacquo 2008 jún. 04. - 02:05:06
(13/195)
Nagy, nagy kedvenc!!!
NIG 2008 márc. 20. - 18:15:24
(12/195)
Nekem a Grinhouse/halálbiztos címû filmben kellett csalónom Q.T.-ban csalódnom.A filmnek 15perces története van.Olyanokkal pédául lehetett volna színesíteni a történetet,hogy vajon miért van kedve kinyínri a kislányokat?A befejezés sem valami egetrengetõ... Az egész filmben az a legjobb jelenet,amikor a 2dodge V8as motorja versenyben eregeti hangját!
Én jobbat vártam.
johnnymoore 2008 febr. 08. - 02:21:50
(11/195)
Elõre szólok ... Én nagyon elfogult vagyok.

Szerintem a világ legjobb és legötletesebb rendezõje, valamint korának egyik filmes-géniusza: Quentin Tarantino aka QT----> "The Master"
unempatopata 2008 jan. 02. - 22:48:43
(10/195)
Imádom ezt az állatot!!!!!
zszoltan 2007 nov. 24. - 16:05:54
(9/195)
Leginkább azért neked válaszolok, mert a hsz-odban leírtakkal nagyjából én is egyetértek (és szeretném rá felhívni mások figyelmét is).

Én Tarantino-tól eddig kevés filmet láttam. De minél több hsz-t olvasok róla, annál inkább kezdek kételkedni abban, hogy az általa készített filmek rajongóinak is ugyanazt mondják remekmûvei, mint nekem.
Pedig a 'Ponyvaregény'-be ágyazott mély filozófiai-erkölcsi mondanivalót tényleg nehéz lesz bármikor felülmúlni vagy ilyen széleskörben fogyasztható formába önteni.
A 'Kill Bill' lényegesen egyszerûbb témáját egy picit talán még szebben adja elõ, jól bemutatva a tévelygéseket a 'bosszú erdejében' (roppant találó kép). Szerintem úgy kellett volna végetérnie e történetnek, ahogy az elsõ rész végének. Zseniális lezárás volt a repülõs jelenetnél látható összefolyása a múltnak és jövõnek, kár volt a vol2-vel szétzúzni a hatását.

Hogy mennyire volt tudatos Tarantino részérõl ezen tartalmak ilyen formában történõ megjelenítése, azt nem tudhatom biztosan. (Hiszem, hogy szándékos volt.) De egy költõ ismerõsöm azt állította, hogy a saját mûveit visszaolvasva idõnként felfedez bennük olyan tartalmat, amire megíráskor nem is gondolt. "Az az igazi elmés mondás, ami nemcsak a hallgatóságot lepi meg, hanem azt is, aki mondta." (Joubert)
norton15 2007 okt. 07. - 15:34:29
(8/195)
Három fánkot evett volna folyamatosna július óta?!:DDD azon néznék! A három gyerek túl hülyén hangozna az õ szájából. Júliusban mondta, hogy valami új produkción dolgozik. Ennyit, és semmi újat.:)
norton15 2007 okt. 07. - 11:55:30
(7/195)
Most néztem egy videót nemrégrõl, ott is csinálja. Lehet, hogy tényleg a Kill Bill 3-ra utal, bár ezt nála lehetetlen megállapítani. Vagy csak viccbõl csinálja? És mi lesz az Inglorious Bastards-zel?
norton15 2007 okt. 06. - 13:05:37
(6/195)
Ja, értem. Szerintem is.
norton15 2007 okt. 06. - 12:48:05
(5/195)
Ezt õ mondta? Bíztató...
norton15 2007 júl. 26. - 15:25:37
(4/195)
Quentin kint volt a Nürburgringen??? Tudom, ez nem tartozk ide, de az RTL-en vasárnap kora délután interjú lesz vele a futamról. Állítólag az elsõ szavai ezek voltak:"Man, it's fucking better than the Nascar!" Jellemzõ rá...:) A kezével pedig a 3 számot mutogatta, ami a Kill Bill 3-ra utalhat. Ja és egy csaj is volt mellette...:)
Neszfor 2007 júl. 19. - 20:15:37
(3/195)
Bbah, ami azt illeti én nem vagyok rajongója (de most komolyan marha jó forgatókönyveket - és azon belül párbeszédeket - ír), nem is láttam túl sok filmjét (csak a Kutyaszorítóbant a Ponyvaregényt, a Halálbiztost és a Kill Bill 1.-et), de azt én is állíthatom, hogy nem fog tudni még egy Ponyvaregényt összehozni. Az akkora minõségi film, ami nem születik minden nap, és tényleg érzõdik a hatása a 20. század filmkészítés irányzataiban (hogy példát mondjak meg lehet nézni a sok gyenge utánzatot és követõit). Egyébként a Kill Bill szellemes meg minden, de szerintem még a Halálbiztosnál is rosszabb, pedig az nem egy laktató falat.
Pulipinty 2007 ápr. 13. - 18:43:21
(2/195)
GEEK :D
Nincs más szó,amivel le lehet írni!
Redfield 2007 márc. 08. - 21:47:05
(1/195)
Hát ez valóban megbocsájthatatlan, Moesko (hozzáteszem: nem láttam) :) De az õ rendezésében megnézném a pingvinek párzását, az biztos. Unalmas nem lenne, az is 100. :)